Widzowie: ?
Odsłon: 775
Sędziowie: brak danych

18:14zbikz
Jeszcze dwie minuty gry i sędzia kończy spotkanie w którym Olimpia Zambrów pokonuje MLKS ZNICZ Biała Piska 2:1 (1:0).
18:13zbikz
89minuta Łukasz Maciejewski podaje do Szymona Tuttasa i bramka dla Znicza. 2:1
18:03zbikz
80 minuta wynik nie uległ zmianie. Na boisku pojawili się: K.Melka, K. Kosakowski, Ł. Maciejewski, M. Kierznowski.
17:59zbikz
W dzisiejszym meczu występuje Szymon Tuttas, brat Tomka. Szymon był już zawodnikiem Znicza kiedy występowaliśmy jeszcze w serie "A"
17:58~MLKS
Tomasz Tuttas wzniczu ???
17:54~sdas
to tomasz tutas w zniczu bedzie grał
17:47zbikz
65 minuta wynik nie uległ zmianie, dalej 2:0 prowadzi Olimpia
17:37zbikz
55 minuta wynik 2:0 dla Olimpii, która zdobyła bramkę w 51minucie
17:27zbikz
Zaczynamy drugą połowę przy niekorzystnym wyniku 1:0 dla Olimpii Zambrów
17:26zbikz
Tuttas, Cychol, Zaczkowski, Adamiec, takich zmian dokonał trener po przerwie.
17:23zbikz
W trakcie pierwszej połowy w zespole Znicza trener Piwko dokonał dwóch zmian: za Karola Janika wszedł Konrad Radzikowski i za Pawła Adamca wszedł Konrad Romachów
16:51~banita
no nie ma sie co dziwić zima w końcu dobrze ze nawierzchnia jest ok a mróz no to trochę zimno na szczęście -12 to nie -25 :P
16:50zbikz
Boisko ze sztuczną nawierzchnią dobrze przygotowane tylko mróz -12 trochę przeszkadza
16:50~banita
spoko w końcu coś babunia ukuje może mieć pare sytuacji ale którąś na bank wykorzysta:P
16:48zbikz
Po 13 minutach lekką przewagę posiada Znicz, który miał 3 sytuacje do zdobycia bramki (Gryko, Adamiec, D.Świderski). Stara dolegliwość dalej funkcjonuje?
16:45~banita
na dobrą sprawe to lepiej jak by sobie zrobili sparing na hali niz w takich warunkach atmosferycznych..a boisko jak mają ogar czy po zaspach biegają?
16:44~banita
spoko spoko
16:44admin
banita nie licz na fejerwerki - w takich warunkach atmosferycznych urządzenia świrują i ciężko cokolwiek napisać, na pewno co jakiś czas będzie jakieś info
16:42~banita
coś sie tam dzieje?
16:41admin
można można - w nowej wersji panelu do relacji (dodatki), można dodawać brakujących zawodników, ale żaden problem, czuwam! :)
16:39zbikz
Dzięki adminie za poprawki, nie było możliwości zrobić tego samemu.
16:37admin