Sędziowie: Konrad Kolak (OZPN NOWY SĄCZ)

19:26ziemniaczek
koniec meczu 2:0
19:25ziemniaczek
2:0 Limanovia za atakowała całym zespołem oszla do przodu błąd i poszła kontra Popradu A konkretnie Wilk płynął z piłką od połowy boiska sam na sam ominął bramkarza i postawił już chyba kropkę na i.
19:21ziemniaczek
4 minut potrwa jeszcze mecz
19:06ziemniaczek
74 min nie udane dośrodkowanie
19:04ziemniaczek
73 min tym razem przenosimy się pod pole karne Limanovi rzut wolny
19:02ziemniaczek
70 min rzut wolny dla Limanovo dogranie w pole karne ale piłka minela wszystkich i wyszla na aut bramkowy
19:02~fansoccer
poprad strzeli jeszcze coś?
19:00ziemniaczek
68 min Limanovia przebudziłem się z letargu
18:57ziemniaczek
Limanovia 2 Sandecja II NA 1 miejscu
18:55~fansoccer
jak ta limanovia jest w czołówce tabeli ?
18:52ziemniaczek
60 min Polański wpada w pole karne z piłką zamiast strzelać chciał dobrać do lepiej ustawionego Tokarza ale niestety podanie nie doszło do skutku
18:51ziemniaczek
59 min POPRAD od początku 2 połowy przejął inicjatywę całkowicie
18:44ziemniaczek
52 min Daniel Bomba popełnia błąd podaje Tokarzowi którysam na sam strzela w bramkarza
18:44~fansoccer
poprad taki mocny czy limanovia taka słaba ?
18:41ziemniaczek
48 min Tomasz Bomba strzela w słupek dobija Tokarz w poprzeczkę fura szczęścia po stronie Limanovi
18:23ziemniaczek
PO 45 MINUTACH 1:0 od 20 minuty prowadzi POPRAD który częściej atakował bramkę rywala .Limanovia nie stworzyła klarownej sytuacji w 1 połowie meczu oprócz rzut wolny z okolic pola karnego.
18:21RegioWyniki
18:19ziemniaczek
43 min wrzuta w pole karne Limanovi i Tomasz Bomba główkuje minimalnie niecelnie
18:19~fansoccer
ta limanovia coś gra ? bo z relacji wynika że nic
18:17ziemniaczek
41 min Tomasz Bomba szedł sam na sam ze swoim bratem Danielem ale niestety nie trafił w bramkę
18:15ziemniaczek
38 min LIMANOVIA wcale nie kwapi się do ataków POPRAD jakby usatysfakcjonowany prowadzeniem
18:10~fansoccer
poprad cisnie , jeszcze jedna i będzie dobrze
18:08ziemniaczek
32 min ogród.ne zamieszanie w polu karnym z lini bramkowej wybija któryś z piłkarzy Limanovi
18:07ziemniaczek
32 min rzut rożny dla Popradu
18:05ziemniaczek
29min grozny strzał Macka Krzyżaka broni z trudem bramkarz Popradu
18:03ziemniaczek
j będzie bardzo groźnie Limanovia ma rzut wolny 2 m od linii pola karnego
18:02ziemniaczek
27 min f
26 min żółtko dla Bomby Tomasza za faul
17:56ziemniaczek
1:0 Podgórniak po wrzucę w pole karne Limanovia szczupakiem zdobywa bramkę dla Popradu Muszyna
17:54ziemniaczek
18 min akcja POPRADU Tokarz wychodzi sam na sam lecz zostaje podwaliny przez Zawodnika Limanovia Witka Szymona który ogląda za ten faul żółtko