Widzowie: ?
Odsłon: 983
Sędziowie: Główny- Braun, Boczni - Komorowski K., Dąbrowski

18:59~Ben
Słychać słowa gospodarzy: niech oni się cieszą ze tylko 1:0. I tak to wyglądało na boisku. Mimo sytuacji konopek to GKS miał ciągła kontrole nad meczem. Więcej strzałów, więcej sytuacji
18:45~Ben
Robi się dym, konopki chcą wyrównać, mocno napierdaja. GKS musi pokazać charakter mimo braku sił
18:41~Ben
Świetna zmiana choiny, mocno ciągnie lewe skrzydło
18:40~Ben
Powinien być rzut karny dla strzegowa, niezawodny redaktor nagrał sytuacje :) ewidentna ręka w polu karnym
18:38~Ben
Jazda GKS jesteśmy lepsi dzisiaj i musimy to udowdnic!!!
18:30~Ben
Świetny mecz torby brawo.
18:30Gksstrzeg
Gosik jak z Raciazem przesunięty na prawa obrone
18:29~Ben
Wszyscy siedzimy jak na szpilkach, dlatego trochę mniej nas tutaj. Na boisku walka na smierć i życie
18:10~Ben
Zawodnicy GKSu wyglądają niestety na wypompowanych. Pierwsza połowa dała się mocno we znaki
18:09~Ben
Pierwszy strzał Maćka ponad bramka
17:59~Ben
Ale to konopki w 45 mogły strzelić bramkę. 100% sytuacja wspominanego wcześniej filigranowego skrzydłowego
17:58~Ben
Końcówka 1 połowy nie napawa optymizmem. Trener GKSu na pewno zwróci uwagę na brak koncentracji pod koniec 1 połowy. GKS w 1 połowie był więcej przy piłce, stworzył więcej sytuacji
17:51RegioWyniki
17:48~Ben
100% sytuacja konopek z najbliższej odległości przy bramce. Niestety zaczęło się złe dziać w szeregach strzegowa, oby ta połowa już się skończyła