1/4 finału Okręgowego Pucharu region: Brzesko.
Odsłon: 194

19:59SiatkoPL
I już jedna drużyna Okocimskiego w półfinale. W Niedziele przekonamy się jak główna drużyna sobie poradzi z Strazakiem Mokrzyska w Mokrzyskach
19:57SiatkoPL
Mecz z dużymi emocjami, brawo dla rszerw I brawo dla Arkadii za walkę do końca, jednak trzeba przyznać że wygrala drużyna lepsza
19:53SiatkoPL
'90 : koniec meczu. Wyrwali to!
19:52SiatkoPL
'90 : GOOOL, dla Piwoszy. I dwójka Okocimskiego z awansem. Akcja 2 na 1 Piwoszy. Zawodnik z nr 10 wystawia do Arkadiusza Zuzi na pustą bramkę a ten wbija piłkę do siatki. Brawo
19:48SiatkoPL
'91: 5 min doliczone
19:41SiatkoPL
'81: akcja 2 na 1 Piwoszy. Zawodnik z nr 10 wystawia piękna piłkę po rajdzie bodajże Arkadiuszowi Zuzi, ten jednak nie dał rady sobie z bramkarzem, który piłkę odbił
19:39SiatkoPL
'81: ostry brutalny mecz. Z dużym tempem, będą to odczuwali w nogach piłkarze obydwu drużyn.
19:38SiatkoPL
'81: i mamy 10 na 10
'79: zrównuje się stan gry. Długie podanie do wychodzącego na sam na sam piłkarza Piwoszy. Brutalna kosa wracającego obrońcy Arkadii. Ten nawet się nie wyklocal, przeprosił i zszedł z boiska, bo musiał dostać za to czerwona kartke
19:35RegioWyniki
Zmiana wyniku 3:0 w meczu Zwolenianka Zwoleń - KS Maków
19:30SiatkoPL
'70: z nieba do piekła Okocimski w minute. Najpierw wolny blisko pola karnego z ostrego kąta. Ładnie wstrzelił piłkę zawodnik z nr 10 w pole karne. Zablokowane zostało wykończenie. Natomiast wyszli z szybką kontrą gracze Arkadii. Popularna laga do przodu i sam na sam miał zawodnik z Olszyn. Sfaulowal więc bezpardonowo zawodnik z nr 23 (aktywny dzisiaj na skrzydle) i otrzymał czerwona kartkę, jednak to nie koniec złego. Wolny został przez zawodnika gości świetnie wykonany, słupek uratował broniącego Jurkiewicza, ale Arkadia gra "all in" A dwójka Piwoszy musi walczyć ponad 20 minut w osłabieniu
19:20SiatkoPL
'62: zawodnik z numerem 10 z Olszyn dostał piłkę, wykiwał dwóch obrońców z Brzeska i przed sobą miał tylko bramkarza. Probowal Lobować, ale jednak nieskutecznie i nad bramką
19:16RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu Budowlani Murzynowo - Sokół Gościm
19:15RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu Zwolenianka Zwoleń - KS Maków
19:11SiatkoPL
'53: ogólnie oglądamy szybsze tempo
'53: zaczęło się dziać. Teraz dogranie z wolnego na głowę jednego z zawodników Piwoszy, minimalnie obok.
19:05SiatkoPL
'47: dobrze zaczęła Arkadia. Już groźna akcja. Strzał z woleja i Jurkiewicz miał problemy
18:49SiatkoPL
Do przerwy. 1-0. Okocimski kontroluje przebieg spotkania, Arkadia mało gra piłką. Jak na ligowego rywala słabo się prezentują
18:48RegioWyniki
18:44SiatkoPL
'41: groźnie pod bramka Arkadii. Zawodnik Piwoszy dostał piłkę na 12m uderzył po ziemi ale jednak w slupek
18:41RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:2 w meczu Poprad Muszyna - Cracovia II
18:29SiatkoPL
'26: Trochę bramka z niczego. Kacper Sowa otrzymał piłkę, lekko sobie ją wypuścił i uderzył po ziemi, raczej nienajgorzej dla bramkarza z 20m. Mimo tego, piłka wpadła przy słupku i mamy 1-0 dla Piwoszy.
18:28RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Budowlani Murzynowo - Sokół Gościm
18:25SiatkoPL
'22: po 22 minutach oglądamy naprawdę nijaki mecz. Bez dobrej akcji dobre drużyny. Jak chodzi o posiadanie piłki to przewaza drużyna gospodarzy
16:48SiatkoPL
Natomiast jak chodzi o Arkadię Olszyny, to ten klub jest niezwykle stabilny, mówię o tym, gdyż po dosyć sensacyjnym upadku Korony Niedzieliska, która po spektakularnym awansie do 5 ligi od tego roku zagra w.. B klasie, w Olszynach raczej nikt nie myśli, by na siłę ryć się do 5 ligi i wyżej, co prawda bywały problemy kadrowe w tej drużynie i przyjeżdżanie w małym składzie na mecz, tak przynajmniej można wywnioskować z facebookowej strony klubu, to jednak jest to klub, który jest dosyć stabilny, więc dzisiaj z pewnością nie będzie łatwej przeprawy dla młodych graczy Okocimskiego.
16:44SiatkoPL
Dzisiejsze zwycięstwo rezerw z pewnością przybliży do finału, którego nie spodziewałoby się wielu czyli Okocimski I kontra Okocimski II
Wbrew błędnemu wynikowi, który z nieznanych mi bliżej przyczyn widnieje na stronie. Drużyna rezerw Okocimskiego Brzesko wciąż w grze o puchar. Dzisiejszy rywal, jest rywalem ligowym, więc z pewnością trudniejszym niż dotychczasowi rywale z B klasy. Podobnie jak pierwsza drużyna, która również co prawda w poprzedniej rundzie, ale też mierzyła się z ligowym rywalem, a konkretnie Orłem Dębno, gdzie pierwsza drużyna Piwoszy triumfowała wynikiem 3-0