punkty: 1542
stadion - brak danych
Odsłon: 294

16:54SiatkoPL
I koniec, Arkadia bedac lepsza w 1 połowie i skuteczna i w obronie i w ataku zasłużyła dzisiaj na 3 pkt. Wkradł się kryzys w drużynę oksu
16:51SiatkoPL
'90 : nie opłaca się poświęcać 1 drużyny dla rezerw
16:50SiatkoPL
'90 : trzeba przyznac, że Wzięli rewanż za Puchar gdzie było 2-0 dla oks
16:49Fan1990
A za tydzień wyjazd do Rylowej więc jak nie wezmą całej ławki z pierwszej drużyny to też ciężko będzie wygrac
16:43SiatkoPL
'84: I już raczej sprawa zamknięta. Otworzyli się Piwosze, prosta kontra. Sam na sam wyszedl napastnik Arkadii pewnie uderzył po długim słupku i raczej po meczu
16:32SiatkoPL
'73: długie podanie. Zawodnik Okocimskiego lobowal bramkarza Arkadii, piłkę probowal dobić Zuzia, ale nie stał idealnie i tylko boczna
16:27SiatkoPL
'69: Czasu dużo, ale wali glowa w mur Okocimski
16:26SiatkoPL
'68: groźna akcja OKSu II, zmarnowana akcja prawie sam na sam,tam tylko jeden obrońca przeszkadzal
16:21Fan1990
Czerwiński i Węgrzyn z pierwszej drużyny.
16:03SiatkoPL
'46: gramy
16:02SiatkoPL
Muszą ruszyć. Nie grają na remis
15:53Fan1990
OKS pewnie ruszy w drugiej połowie, a to idealna okazja na kontry Arkadii.
15:50SiatkoPL
Do przerwy 1-0 dla Arkadii. Mecz zupełnie bez polotu. Tak naprawdę gol to chyba jeden z nielicznych celnych strzałów.
15:49RegioWyniki
15:49SiatkoPL
'45 : Przerwa.
15:48SiatkoPL
'45 : 2 min doliczone
'45 : Bramka do szatni, zawodnik Arkadii dostał piłkę na sam na sam (numer 13) ten strzał obronił bramkarz Piwoszy, jednak do dobitki doszedł zawodnik z numerem 11 i ten do pustej bramki dobił piłkę. 0-1 dla Arkadii, lekka niespodzianka faktem
15:46SiatkoPL
'44: nic z tego, chwilę później bramkarz Piwoszy pięknie wykopał piłkę, ta poszła z wiatrem i Zuzia miał okazję na przelobowanie bramkarza ale nad bramka