Wielkopolskie | 4. Liga | wielkopolska
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
115
45.82 %
115
45.82 %
Zwycięstwa gości
86
34.26 %
86
34.26 %
Remisy
50
19.92 %
50
19.92 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
475
średnia: 1.89
475
średnia: 1.89
Gości
375
średnia: 1.49
375
średnia: 1.49
Bramki stracone
Gospodarzy
375
średnia: 1.49
375
średnia: 1.49
Gości
475
średnia: 1.89
475
średnia: 1.89
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.79%
7 z 251
7 z 251
0.5
97.21%
244 z 251
244 z 251
14.74%
37 z 251
37 z 251
1.5
85.26%
214 z 251
214 z 251
34.26%
86 z 251
86 z 251
2.5
65.74%
165 z 251
165 z 251
58.57%
147 z 251
147 z 251
3.5
41.43%
104 z 251
104 z 251
76.1%
191 z 251
191 z 251
4.5
23.9%
60 z 251
60 z 251
87.65%
220 z 251
220 z 251
5.5
12.35%
31 z 251
31 z 251
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:1 | 26 | 10.36 % |
1:1 | 22 | 8.76 % |
2:2 | 18 | 7.17 % |
0:1 | 17 | 6.77 % |
1:2 | 17 | 6.77 % |
2:0 | 17 | 6.77 % |
1:0 | 13 | 5.18 % |
2:3 | 10 | 3.98 % |
0:2 | 10 | 3.98 % |
3:1 | 10 | 3.98 % |
3:0 | 10 | 3.98 % |
0:3 | 8 | 3.19 % |
0:0 | 7 | 2.79 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:3 | 6 | 2.39 % |
4:1 | 6 | 2.39 % |
4:0 | 6 | 2.39 % |
5:0 | 5 | 1.99 % |
3:2 | 4 | 1.59 % |
0:4 | 4 | 1.59 % |
3:3 | 3 | 1.2 % |
4:2 | 3 | 1.2 % |
1:4 | 3 | 1.2 % |
4:3 | 2 | 0.8 % |
2:4 | 2 | 0.8 % |
5:2 | 2 | 0.8 % |
2:5 | 2 | 0.8 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:1 | 2 | 0.8 % |
2:6 | 2 | 0.8 % |
7:2 | 2 | 0.8 % |
7:1 | 2 | 0.8 % |
7:0 | 2 | 0.8 % |
3:4 | 1 | 0.4 % |
5:3 | 1 | 0.4 % |
3:6 | 1 | 0.4 % |
6:2 | 1 | 0.4 % |
0:5 | 1 | 0.4 % |
1:6 | 1 | 0.4 % |
6:0 | 1 | 0.4 % |
0:7 | 1 | 0.4 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola10249%Wygrana przynajmniej 1 bramką6029%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2211%Wygrana 3 bramkami i więcej2412%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
05 sie11:00
-
05 sie16:00
-
05 sie17:00
-
05 sie17:00
-
05 sie17:00
-
05 sie17:00
-
05 sie17:00
-
05 sie17:00
-
05 sie17:00
-
11 sie19:00
-
12 sie11:00
-
12 sie11:00
-
12 sie12:00
-
12 sie14:00
-
12 sie16:00
-
12 sie17:00
-
12 sie17:00
-
12 sie18:00
-
15 sie11:00
-
15 sie11:00
-
15 sie12:00
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00
-
15 sie17:30
-
15 sie19:00
-
19 sie11:00
-
19 sie15:00
-
19 sie15:00
-
19 sie16:00
-
19 sie16:00
-
19 sie16:00
-
19 sie17:00
-
19 sie17:00
-
20 sie11:00
-
25 sie18:00
-
26 sie11:00
-
26 sie15:00
-
26 sie16:00
-
26 sie17:00
-
26 sie17:00
-
26 sie19:00
-
27 sie11:00
-
30 sie17:30
-
02 wrz14:00
-
02 wrz16:00
-
02 wrz16:00
-
02 wrz16:00
-
02 wrz16:00
-
02 wrz16:00
-
02 wrz17:00
-
02 wrz17:00
-
03 wrz16:00
-
07 wrz17:00
-
09 wrz11:00
-
09 wrz13:00
-
09 wrz15:00
-
09 wrz17:00
-
09 wrz19:00
-
10 wrz16:00
-
10 wrz17:00
-
10 wrz17:00
-
15 wrz18:30
-
16 wrz12:00
-
16 wrz14:00
-
16 wrz15:00
-
16 wrz15:00
-
16 wrz16:00
-
16 wrz16:00
-
16 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
23 wrz11:00
-
23 wrz11:00
-
23 wrz12:00
-
23 wrz14:00
-
23 wrz14:00
-
23 wrz16:00
-
23 wrz16:00
-
24 wrz15:00
-
24 wrz16:30
-
30 wrz11:00
-
30 wrz14:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz16:00
-
30 wrz16:00
-
01 paź16:00
-
07 paź11:00
-
07 paź13:00
-
07 paź14:00
-
07 paź14:00
-
07 paź15:00
-
07 paź15:00
-
07 paź15:00
-
07 paź15:00
-
07 paź19:00
-
14 paź12:00
-
14 paź12:00
-
14 paź14:00
-
14 paź14:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź16:00
-
21 paź11:00
-
21 paź13:00
-
21 paź13:00
-
21 paź14:00
-
21 paź14:00
-
21 paź14:00
-
21 paź15:30
-
22 paź13:00
-
22 paź19:00
-
28 paź11:00
-
28 paź13:00
-
28 paź13:00
-
28 paź14:00
-
28 paź14:00
-
28 paź15:00
-
29 paź14:00
-
29 paź15:00
-
28 lis20:00
-
04 lis11:00
-
04 lis11:00
-
04 lis13:00
-
04 lis13:00
-
04 lis13:00
-
04 lis14:00
-
04 lis14:00
-
05 lis13:00
-
09 mar15:30
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
11 lis14:00(walkower)
-
11 lis14:00
-
11 lis20:00
-
12 lis13:00
-
18 lis11:00
-
18 lis12:00
-
18 lis12:00
-
18 lis12:00
-
18 lis13:00
-
18 lis13:00
-
18 lis13:30
-
18 lis19:00
-
25 lis11:00
-
25 lis11:00
-
25 lis12:00
-
25 lis12:00
-
25 lis13:00
-
25 lis13:00
-
25 lis14:00
-
25 lis15:00
-
26 lis14:00
-
16 mar14:00
-
16 mar14:00
-
16 mar14:00
-
16 mar14:00
-
16 mar15:00
-
16 mar15:00
-
17 mar11:00
-
17 mar18:00
-
01 maj13:00
-
23 mar14:00
-
23 mar14:00
-
23 mar14:00
-
23 mar14:00
-
23 mar14:00
-
23 mar14:30
-
23 mar15:00
-
23 mar15:30
-
23 mar16:00
-
29 mar16:00
-
30 mar11:00
-
30 mar11:00
-
30 mar11:00
-
30 mar12:00
-
30 mar12:00
-
30 mar14:00
-
30 mar15:00
-
30 mar16:00
-
06 kwi11:00
-
06 kwi12:00
-
06 kwi12:00
-
06 kwi15:00
-
06 kwi15:00
-
06 kwi15:00
-
06 kwi15:00
-
06 kwi16:00
-
06 kwi16:00
-
12 kwi18:30
-
13 kwi13:00
-
13 kwi14:00
-
13 kwi14:00
-
13 kwi14:00
-
13 kwi15:00
-
13 kwi15:00
-
13 kwi15:00
-
14 kwi16:30
-
20 kwi14:00
-
20 kwi14:00
-
20 kwi15:00
-
20 kwi16:00
-
20 kwi16:00
-
20 kwi16:00
-
20 kwi17:00
-
20 kwi17:00
-
20 kwi17:00
-
26 kwi19:00
-
27 kwi11:00
-
27 kwi13:00
-
27 kwi14:00
-
27 kwi16:00
-
27 kwi16:00
-
27 kwi16:00
-
27 kwi19:00
-
28 kwi11:00
-
01 maj13:00
-
01 maj13:00
-
01 maj14:00
-
04 maj11:00
-
04 maj14:00
-
04 maj16:00
-
04 maj16:00
-
04 maj17:00
-
05 maj19:00
-
10 maj19:00
-
11 maj13:00
-
11 maj13:00
-
11 maj14:00
-
11 maj16:00
-
11 maj16:00
-
11 maj16:00
-
11 maj19:00
-
12 maj14:00
-
18 maj14:00Centra Ostrów Wielkopolski07:Korona Piaski
-
18 maj14:00
-
18 maj14:00Huragan Pobiedziska31:LKS Gołuchów
-
18 maj15:00
-
18 maj15:00
-
18 maj16:00
-
18 maj17:00
-
19 maj12:00
-
19 maj17:00Tarnowo Podgórne, Stadion GKS Tarnovia, 23 Października 34
-
25 maj13:00Kórnik, Stadion OSiR, Leśna 6
-
25 maj14:00Gołuchów, Stadion LKS Gołuchów, Słowackiego 2
-
25 maj16:00Obra Kościan--:Victoria Września
-
25 maj16:00Ostrów Wielkopolski, Stadion Miejski, Piłsudskiego 64
-
25 maj16:00Mieszko Gniezno--:Pogoń Łobżenica
-
25 maj17:00Lipno Stęszew--:Centra Ostrów Wielkopolski
-
26 maj14:00Polonia Chodzież--:Korona Piaski
-
26 maj16:00Jarota Jarocin--:Polonia Leszno
-
26 maj19:00Poznań, Młodzieżowy Ośrodek Sportu, Gdańska 1
-
29 maj17:00Tarnovia Tarnowo Podgórne--:Wiara Lecha Poznań
-
29 maj18:00Korona Piaski--:Mieszko Gniezno
-
30 maj11:00Ostrów Wielkopolski, Stadion KS Stal, Janusza Kusocińskiego 1
-
30 maj14:00Huragan Pobiedziska--:Obra Kościan
-
30 maj14:00Leszno, Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski, 17 Stycznia 68
-
30 maj15:00Victoria Września--:Jarota Jarocin
-
30 maj16:00Wągrowiec, Stadion Miejski im. Stanisława Bąka, Kościuszki 59
-
30 maj16:00Polonia Kępno--:Kotwica Kórnik
-
30 maj17:00Pogoń Łobżenica--:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
02 cze12:00Polonia Leszno--:Centra Ostrów Wielkopolski
-
02 cze13:00Kórnik, Stadion OSiR, Leśna 6
-
02 cze14:00LKS Gołuchów--:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
02 cze14:00Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski--:Korona Piaski
-
02 cze16:00Września, Stadion Miejski, Kosynierów 1
-
02 cze16:00Kościan, Stadion Miejski im. dr. Henryka Tomkiewicza, Wojciecha Maya 26
-
02 cze17:00Jarota Jarocin--:Huragan Pobiedziska
-
02 cze19:00Wiara Lecha Poznań--:Pogoń Łobżenica
-
05 cze18:00Gniezno, KS Mieszko Gniezno, Strumykowa 8
-
08 cze?:?Centra Ostrów Wielkopolski--:Mieszko Gniezno
-
08 cze14:00Wągrowiec, Stadion Miejski im. Stanisława Bąka, Kościuszki 59
-
08 cze15:00Września, Stadion Miejski, Kosynierów 1
-
08 cze16:00Tarnovia Tarnowo Podgórne--:Kotwica Kórnik
-
08 cze16:00Polonia Kępno--:Jarota Jarocin
-
08 cze17:00Łobżenica, Stadion Miejski im. A. Graja, Raczkowskiego 2
-
08 cze19:00Wiara Lecha Poznań--:Korona Piaski
-
09 cze15:00Polonia Chodzież--:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
09 cze15:00Pobiedziska, Stadion Miejski, Kiszkowska 7
-
15 cze13:00Kórnik, Stadion OSiR, Leśna 6
-
15 cze14:00LKS Gołuchów--:Korona Piaski
-
15 cze16:00Września, Stadion Miejski, Kosynierów 1
-
15 cze16:00Polonia Leszno--:Huragan Pobiedziska
-
15 cze16:00Lipno Stęszew--:Polonia Kępno
-
15 cze16:00Obra Kościan--:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
15 cze16:00Polonia Chodzież--:Wiara Lecha Poznań
-
15 cze16:00Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski--:Mieszko Gniezno
-
15 cze17:00Jarota Jarocin--:Nielba Wągrowiec
-
22 cze16:00Centra Ostrów Wielkopolski--:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
22 cze16:00Mieszko Gniezno--:Wiara Lecha Poznań
-
22 cze16:00Polonia Chodzież--:LKS Gołuchów
-
22 cze16:00Korona Piaski--:Kotwica Kórnik
-
22 cze16:00Pogoń Łobżenica--:Obra Kościan
-
22 cze16:00Tarnovia Tarnowo Podgórne--:Jarota Jarocin
-
22 cze16:00Nielba Wągrowiec--:Lipno Stęszew
-
22 cze16:00Kępno, Stadion Miejski, Sportowa 7
-
22 cze16:00Huragan Pobiedziska--:Victoria Września