Wielkopolskie | 5. Liga | wielkopolska I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
87
43.94 %
87
43.94 %
Zwycięstwa gości
69
34.85 %
69
34.85 %
Remisy
42
21.21 %
42
21.21 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
432
średnia: 2.18
432
średnia: 2.18
Gości
350
średnia: 1.77
350
średnia: 1.77
Bramki stracone
Gospodarzy
350
średnia: 1.77
350
średnia: 1.77
Gości
432
średnia: 2.18
432
średnia: 2.18
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.52%
3 z 198
3 z 198
0.5
98.48%
195 z 198
195 z 198
8.08%
16 z 198
16 z 198
1.5
91.92%
182 z 198
182 z 198
28.28%
56 z 198
56 z 198
2.5
71.72%
142 z 198
142 z 198
44.44%
88 z 198
88 z 198
3.5
55.56%
110 z 198
110 z 198
64.14%
127 z 198
127 z 198
4.5
35.86%
71 z 198
71 z 198
76.77%
152 z 198
152 z 198
5.5
23.23%
46 z 198
46 z 198
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:2 | 21 | 10.61 % |
1:1 | 14 | 7.07 % |
2:0 | 13 | 6.57 % |
0:2 | 13 | 6.57 % |
3:0 | 12 | 6.06 % |
1:2 | 10 | 5.05 % |
3:2 | 9 | 4.55 % |
0:1 | 7 | 3.54 % |
2:1 | 7 | 3.54 % |
1:0 | 6 | 3.03 % |
2:3 | 6 | 3.03 % |
4:1 | 6 | 3.03 % |
4:0 | 6 | 3.03 % |
4:2 | 5 | 2.53 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:4 | 5 | 2.53 % |
0:4 | 5 | 2.53 % |
3:3 | 4 | 2.02 % |
1:3 | 4 | 2.02 % |
6:1 | 4 | 2.02 % |
0:0 | 3 | 1.52 % |
3:4 | 3 | 1.52 % |
3:1 | 3 | 1.52 % |
0:3 | 3 | 1.52 % |
5:1 | 3 | 1.52 % |
0:6 | 3 | 1.52 % |
3:6 | 2 | 1.01 % |
1:5 | 2 | 1.01 % |
6:2 | 2 | 1.01 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:0 | 2 | 1.01 % |
6:0 | 2 | 1.01 % |
7:1 | 2 | 1.01 % |
4:3 | 1 | 0.51 % |
1:4 | 1 | 0.51 % |
2:5 | 1 | 0.51 % |
5:2 | 1 | 0.51 % |
2:6 | 1 | 0.51 % |
0:5 | 1 | 0.51 % |
1:6 | 1 | 0.51 % |
7:2 | 1 | 0.51 % |
1:7 | 1 | 0.51 % |
7:0 | 1 | 0.51 % |
8:1 | 1 | 0.51 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7748%Wygrana przynajmniej 1 bramką3623%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1711%Wygrana 3 bramkami i więcej2918%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie18:30
-
11 sie19:00
-
12 sie14:00
-
12 sie15:00
-
12 sie16:00
-
12 sie16:00
-
12 sie17:00
-
12 sie17:30
-
19 sie11:00
-
19 sie12:00
-
19 sie14:30
-
19 sie16:00
-
19 sie16:00
-
19 sie16:00
-
19 sie16:00
-
20 sie16:00
-
15 sie12:00
-
26 sie11:00
-
26 sie13:00
-
26 sie16:00
-
26 sie17:00
-
26 sie18:00
-
27 sie15:00
-
27 sie15:30
-
02 wrz12:30
-
02 wrz14:00
-
02 wrz14:00
-
02 wrz15:00
-
02 wrz16:00
-
02 wrz16:00
-
02 wrz16:00
-
03 wrz17:00
-
09 wrz11:00
-
09 wrz15:00
-
09 wrz15:00
-
09 wrz15:00
-
09 wrz16:00
-
09 wrz16:00
-
09 wrz17:30
-
10 wrz15:00
-
16 wrz12:00
-
16 wrz14:00
-
16 wrz14:00
-
16 wrz15:00
-
16 wrz16:00
-
16 wrz16:00
-
16 wrz16:00
-
16 wrz18:00
-
23 wrz12:00
-
23 wrz13:00
-
23 wrz14:00
-
23 wrz15:00
-
23 wrz15:00
-
23 wrz15:00
-
23 wrz16:00
-
24 wrz15:00
-
30 wrz14:00
-
30 wrz14:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz16:00
-
30 wrz16:00
-
30 wrz18:00
-
01 paź12:00
-
07 paź11:00
-
07 paź13:00
-
07 paź14:00
-
07 paź14:00
-
07 paź15:00
-
07 paź15:00
-
07 paź16:00
-
08 paź14:00
-
14 paź14:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź17:00
-
15 paź15:30
-
21 paź14:00
-
21 paź14:00
-
21 paź14:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
22 paź14:00
-
28 paź14:00
-
28 paź14:00
-
28 paź14:00
-
28 paź15:00
-
28 paź15:00
-
28 paź15:30
-
28 paź17:00
-
04 lis12:00
-
04 lis13:00
-
04 lis13:00
-
04 lis13:30
-
04 lis14:00
-
04 lis14:00
-
04 lis14:00
-
04 lis14:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
11 lis14:00
-
12 lis12:00
-
15 lis14:00
-
25 lis13:00
-
25 lis13:00
-
18 lis12:00
-
18 lis13:00
-
18 lis13:00
-
18 lis13:00
-
18 lis13:00
-
18 lis13:30
-
18 lis13:30
-
09 mar14:00
-
16 mar12:00
-
16 mar13:00
-
16 mar13:00
-
16 mar14:00
-
16 mar14:00
-
16 mar14:00
-
17 mar13:00
-
17 mar14:00
-
23 mar11:00
-
23 mar13:00
-
23 mar14:00
-
23 mar15:00
-
23 mar15:00
-
23 mar16:00
-
23 mar18:00
-
24 mar14:00
-
30 mar11:00Warta Międzychód21:Korona Stróżewo
-
30 mar12:00Orkan Chorzemin40:Leśnik Margonin
-
30 mar12:00Piast Kobylnica40:Wełna Skoki
-
30 mar13:00
-
30 mar15:00KP Piła11:Kłos Budzyń
-
30 mar15:00Polonia Jastrowie02:Sparta Szamotuły
-
30 mar15:00Zamek Gołańcz30:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
30 mar16:00Sokół Pniewy12:Sparta Oborniki
-
06 kwi11:00
-
06 kwi13:00Zamek Gołańcz11:Sokół Pniewy
-
06 kwi14:00Korona Stróżewo04:Piast Kobylnica
-
06 kwi14:00Orkan Chorzemin11:Płomień Przyprostynia
-
06 kwi16:00Wełna Skoki30:Leśnik Margonin
-
06 kwi18:00Kłos Budzyń11:Sparta Oborniki
-
07 kwi14:00Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski61:Polonia Jastrowie
-
07 kwi14:00
-
13 kwi11:00Leśnik Margonin34:Korona Stróżewo
-
13 kwi14:00Piast Kobylnica51:Sparta Szamotuły
-
13 kwi15:00
-
13 kwi15:00KP Piła61:Orkan Chorzemin
-
13 kwi15:00Warta Międzychód30:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
13 kwi15:00Polonia Jastrowie34:Zamek Gołańcz
-
13 kwi16:00Sokół Pniewy22:Kłos Budzyń
-
14 kwi16:00
-
20 kwi11:00
-
20 kwi14:00Korona Stróżewo06:Płomień Przyprostynia
-
20 kwi14:00Orkan Chorzemin30:Sparta Oborniki
-
20 kwi15:00Polonia Jastrowie24:Sokół Pniewy
-
20 kwi15:00Zamek Gołańcz11:Warta Międzychód
-
20 kwi15:00Wełna Skoki04:KP Piła
-
20 kwi16:00Sparta Szamotuły30:Leśnik Margonin
-
21 kwi16:00
-
27 kwi11:00
-
27 kwi14:00Piast Kobylnica20:Zamek Gołańcz
-
27 kwi15:00Sparta Oborniki20:Wełna Skoki
-
27 kwi15:00KP Piła20:Korona Stróżewo
-
27 kwi15:00Leśnik Margonin02:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
27 kwi16:00Warta Międzychód70:Polonia Jastrowie
-
27 kwi19:00Kłos Budzyń40:Orkan Chorzemin
-
28 kwi16:00
-
30 kwi18:00
-
01 maj11:00Zamek Gołańcz42:Leśnik Margonin
-
01 maj11:00
-
01 maj13:00Korona Stróżewo13:Sparta Oborniki
-
01 maj13:00
-
04 maj13:30
-
04 maj16:00
-
11 maj14:00
-
11 maj15:00Sokół Pniewy01:Orkan Chorzemin
-
11 maj15:00
-
11 maj15:00
-
11 maj15:00Leśnik Margonin20:Polonia Jastrowie
-
11 maj18:00
-
12 maj14:00
-
12 maj15:00
-
17 maj18:00
-
17 maj18:00
-
18 maj12:00
-
18 maj14:00
-
18 maj15:00
-
18 maj17:00
-
19 maj15:00Międzychód, Stadion Miejski, Sportowa 6
-
30 maj11:00Wełna Skoki--:Orkan Chorzemin
-
25 maj11:00Pniewy, Stadion Miejski, Konińska 9
-
25 maj11:00Trzcianka, Stadion OSiR, Piotra Skargi 56
-
25 maj14:00Chorzemin, Boisko MLKS Orkan, 55
-
25 maj15:00Oborniki, Obornickie Centrum Sportu, Objezierska 2
-
25 maj15:00Piła, Stadion Miejski, Żeromskiego 90
-
25 maj15:00Margonin, Stadion KS Leśnik, Budzyńska 4
-
25 maj18:00Budzyń, Stadion BKS Kłos, Piłsudskiego 40
-
26 maj17:00Płomień Przyprostynia--:Warta Międzychód
-
30 maj11:00Trzcianka, Stadion OSiR, Piotra Skargi 56
-
30 maj14:00Piast Kobylnica--:Płomień Przyprostynia
-
01 cze15:00Leśnik Margonin--:Sokół Pniewy
-
01 cze15:00Polonia Jastrowie--:Sparta Oborniki
-
01 cze15:00Zamek Gołańcz--:Kłos Budzyń
-
01 cze15:00Korona Stróżewo--:Wełna Skoki
-
01 cze16:00Warta Międzychód--:KP Piła
-
01 cze17:00Sparta Szamotuły--:Orkan Chorzemin
-
08 cze?:?Sokół Pniewy--:Korona Stróżewo
-
08 cze?:?Wełna Skoki--:Sparta Szamotuły
-
08 cze?:?Orkan Chorzemin--:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
08 cze?:?Sparta Oborniki--:Warta Międzychód
-
08 cze?:?KP Piła--:Piast Kobylnica
-
08 cze15:00Trzcianka, Stadion OSiR, Piotra Skargi 56
-
08 cze18:00Kłos Budzyń--:Polonia Jastrowie
-
09 cze14:00Płomień Przyprostynia--:Leśnik Margonin
-
15 cze?:?Piast Kobylnica--:Sparta Oborniki
-
15 cze?:?Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski--:Wełna Skoki
-
15 cze13:00Trzcianka, Stadion OSiR, Piotra Skargi 56
-
15 cze15:00Leśnik Margonin--:KP Piła
-
15 cze15:00Zamek Gołańcz--:Orkan Chorzemin
-
15 cze16:00Warta Międzychód--:Kłos Budzyń
-
15 cze17:00Sparta Szamotuły--:Korona Stróżewo
-
16 cze13:00Płomień Przyprostynia--:Sokół Pniewy
-
22 cze16:00Sokół Pniewy--:Sparta Szamotuły
-
22 cze16:00Korona Stróżewo--:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
22 cze16:00Wełna Skoki--:Zamek Gołańcz
-
22 cze16:00Orkan Chorzemin--:Polonia Jastrowie
-
22 cze16:00Trzcianka, Stadion OSiR, Piotra Skargi 56
-
22 cze16:00Kłos Budzyń--:Piast Kobylnica
-
22 cze16:00Sparta Oborniki--:Leśnik Margonin
-
22 cze16:00KP Piła--:Płomień Przyprostynia