Wielkopolskie | Klasa A | wielkopolska I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
-
?WPWWWWWWPWWPWWWWRWWWWW
-
?WWPWRWWWWWWWRWWWWPWWP
-
-
-
?WPRRWRPWRWWWRPPWWWPPW
-
?WWPPPWRWPWPRPRRPWPWWWW
-
?WRRWPPPWRPRWWPRPWWPWW
-
?PWRWWPRPWPRWWRRWRPPRPPR
-
?WPPPWRWWWWRWPPWPPPPPWPP
-
?PWPRWRPWPPPPPWWWWRPWR
-
?PPPWWRWPPPRWPPWPPPRWPP
-
-
?PPPPPRPWPPPPWPPPRWWPPP
-
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
77
50.33 %
77
50.33 %
Zwycięstwa gości
52
33.99 %
52
33.99 %
Remisy
24
15.69 %
24
15.69 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
344
średnia: 2.25
344
średnia: 2.25
Gości
252
średnia: 1.65
252
średnia: 1.65
Bramki stracone
Gospodarzy
252
średnia: 1.65
252
średnia: 1.65
Gości
344
średnia: 2.25
344
średnia: 2.25
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.96%
3 z 153
3 z 153
0.5
98.04%
150 z 153
150 z 153
10.46%
16 z 153
16 z 153
1.5
89.54%
137 z 153
137 z 153
26.14%
40 z 153
40 z 153
2.5
73.86%
113 z 153
113 z 153
48.37%
74 z 153
74 z 153
3.5
51.63%
79 z 153
79 z 153
64.71%
99 z 153
99 z 153
4.5
35.29%
54 z 153
54 z 153
77.78%
119 z 153
119 z 153
5.5
22.22%
34 z 153
34 z 153
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 13 | 8.5 % |
3:0 | 13 | 8.5 % |
1:0 | 9 | 5.88 % |
2:0 | 9 | 5.88 % |
1:1 | 8 | 5.23 % |
3:3 | 7 | 4.58 % |
2:1 | 7 | 4.58 % |
0:2 | 7 | 4.58 % |
4:2 | 7 | 4.58 % |
4:0 | 7 | 4.58 % |
1:3 | 5 | 3.27 % |
4:1 | 5 | 3.27 % |
0:4 | 5 | 3.27 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:2 | 4 | 2.61 % |
0:1 | 4 | 2.61 % |
2:3 | 4 | 2.61 % |
3:2 | 4 | 2.61 % |
3:1 | 4 | 2.61 % |
5:0 | 4 | 2.61 % |
0:0 | 3 | 1.96 % |
1:4 | 3 | 1.96 % |
4:4 | 2 | 1.31 % |
3:4 | 2 | 1.31 % |
5:2 | 2 | 1.31 % |
2:5 | 2 | 1.31 % |
1:6 | 2 | 1.31 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:3 | 1 | 0.65 % |
4:5 | 1 | 0.65 % |
2:4 | 1 | 0.65 % |
0:3 | 1 | 0.65 % |
5:1 | 1 | 0.65 % |
1:5 | 1 | 0.65 % |
6:0 | 1 | 0.65 % |
1:7 | 1 | 0.65 % |
9:3 | 1 | 0.65 % |
7:0 | 1 | 0.65 % |
9:1 | 1 | 0.65 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6448%Wygrana przynajmniej 1 bramką3224%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1713%Wygrana 3 bramkami i więcej1914%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
26 sie14:30Zjednoczeni Kaczory10:Łobzonka Wyrzysk
-
26 sie16:00Noteć Miasteczko Krajeńskie42:Sokół Kościerzyn Wielki
-
26 sie16:00Jedność Zakrzewo44:KS Leżenica
-
26 sie17:00Piast Skic20:Unia Ujście
-
27 sie14:00Błyskawica Nieżychowo34:Włókniarz Okonek
-
27 sie14:00Iskra Bądecz13:Orkan Śmiłowo
-
27 sie15:00Stella Białośliwie24:Orzeł Osiek nad Notecią
-
02 wrz16:00Orkan Śmiłowo25:Piast Skic
-
02 wrz17:00Włókniarz Okonek21:Stella Białośliwie
-
02 wrz17:30Błyskawica Nieżychowo14:Noteć Miasteczko Krajeńskie
-
03 wrz15:00KS Leżenica93:Iskra Bądecz
-
03 wrz16:00Łobzonka Wyrzysk30:Jedność Zakrzewo
-
03 wrz16:00Sokół Kościerzyn Wielki30:Zjednoczeni Kaczory
-
03 wrz17:00Orzeł Osiek nad Notecią42:Unia Ujście
-
09 wrz14:30Unia Ujście43:Stella Białośliwie
-
09 wrz16:00Jedność Zakrzewo13:Sokół Kościerzyn Wielki
-
09 wrz16:00Piast Skic40:KS Leżenica
-
09 wrz16:00Orkan Śmiłowo12:Orzeł Osiek nad Notecią
-
09 wrz16:30Zjednoczeni Kaczory12:Błyskawica Nieżychowo
-
09 wrz17:00Noteć Miasteczko Krajeńskie21:Włókniarz Okonek
-
10 wrz14:00Iskra Bądecz04:Łobzonka Wyrzysk
-
16 wrz15:00Włókniarz Okonek40:Unia Ujście
-
16 wrz15:00Sokół Kościerzyn Wielki12:Iskra Bądecz
-
16 wrz16:00Łobzonka Wyrzysk13:Piast Skic
-
16 wrz16:00Noteć Miasteczko Krajeńskie20:Zjednoczeni Kaczory
-
17 wrz13:00Orzeł Osiek nad Notecią22:KS Leżenica
-
17 wrz15:00Orkan Śmiłowo42:Stella Białośliwie
-
17 wrz15:00Błyskawica Nieżychowo33:Jedność Zakrzewo
-
23 wrz12:00Piast Skic16:Sokół Kościerzyn Wielki
-
23 wrz14:00Unia Ujście02:Orkan Śmiłowo
-
23 wrz15:00Zjednoczeni Kaczory12:Włókniarz Okonek
-
23 wrz16:00Jedność Zakrzewo01:Noteć Miasteczko Krajeńskie
-
23 wrz16:00Łobzonka Wyrzysk11:Orzeł Osiek nad Notecią
-
24 wrz12:00KS Leżenica10:Stella Białośliwie
-
24 wrz14:00Iskra Bądecz20:Błyskawica Nieżychowo
-
30 wrz15:00Włókniarz Okonek23:Orkan Śmiłowo
-
30 wrz15:00Sokół Kościerzyn Wielki21:Orzeł Osiek nad Notecią
-
30 wrz15:00Noteć Miasteczko Krajeńskie33:Iskra Bądecz
-
30 wrz16:00
-
30 wrz16:00Zjednoczeni Kaczory50:Jedność Zakrzewo
-
01 paź12:00KS Leżenica21:Unia Ujście
-
01 paź14:00Błyskawica Nieżychowo01:Piast Skic
-
07 paź14:00Unia Ujście13:Łobzonka Wyrzysk
-
07 paź14:30Sokół Kościerzyn Wielki91:Stella Białośliwie
-
07 paź15:00Jedność Zakrzewo33:Włókniarz Okonek
-
07 paź15:00Orkan Śmiłowo45:KS Leżenica
-
08 paź13:00Orzeł Osiek nad Notecią40:Błyskawica Nieżychowo
-
08 paź14:00Iskra Bądecz23:Zjednoczeni Kaczory
-
08 paź16:00Piast Skic01:Noteć Miasteczko Krajeńskie
-
14 paź14:00Włókniarz Okonek23:KS Leżenica
-
14 paź14:00Jedność Zakrzewo30:Iskra Bądecz
-
14 paź14:30Sokół Kościerzyn Wielki52:Unia Ujście
-
14 paź15:00Łobzonka Wyrzysk10:Orkan Śmiłowo
-
14 paź15:00Zjednoczeni Kaczory11:Piast Skic
-
15 paź13:40Błyskawica Nieżychowo31:Stella Białośliwie
-
15 paź15:00Noteć Miasteczko Krajeńskie30:Orzeł Osiek nad Notecią
-
21 paź13:00Unia Ujście51:Błyskawica Nieżychowo
-
21 paź15:00Piast Skic44:Jedność Zakrzewo
-
21 paź15:00Noteć Miasteczko Krajeńskie70:Stella Białośliwie
-
21 paź15:00Orkan Śmiłowo33:Sokół Kościerzyn Wielki
-
22 paź11:00Orzeł Osiek nad Notecią12:Zjednoczeni Kaczory
-
22 paź12:00KS Leżenica14:Łobzonka Wyrzysk
-
22 paź14:00Iskra Bądecz34:Włókniarz Okonek
-
28 paź14:00Włókniarz Okonek30:Łobzonka Wyrzysk
-
28 paź15:00Noteć Miasteczko Krajeńskie50:Unia Ujście
-
28 paź15:00Zjednoczeni Kaczory33:Stella Białośliwie
-
29 paź12:00Jedność Zakrzewo22:Orzeł Osiek nad Notecią
-
29 paź13:00Iskra Bądecz31:Piast Skic
-
29 paź14:00Błyskawica Nieżychowo23:Orkan Śmiłowo
-
29 paź14:30Sokół Kościerzyn Wielki60:KS Leżenica
-
04 lis14:00Jedność Zakrzewo20:Stella Białośliwie
-
04 lis14:00Orkan Śmiłowo21:Noteć Miasteczko Krajeńskie
-
04 lis14:00Łobzonka Wyrzysk04:Sokół Kościerzyn Wielki
-
04 lis14:30Piast Skic33:Włókniarz Okonek
-
05 lis12:00KS Leżenica12:Błyskawica Nieżychowo
-
05 lis14:30Orzeł Osiek nad Notecią52:Iskra Bądecz
-
09 mar15:00Zjednoczeni Kaczory11:Unia Ujście
-
11 lis13:00Noteć Miasteczko Krajeńskie20:KS Leżenica
-
11 lis13:00Jedność Zakrzewo30:Unia Ujście
-
11 lis14:00Włókniarz Okonek12:Sokół Kościerzyn Wielki
-
11 lis14:00Zjednoczeni Kaczory03:Orkan Śmiłowo
-
12 lis13:00Iskra Bądecz04:Stella Białośliwie
-
12 lis14:00Błyskawica Nieżychowo22:Łobzonka Wyrzysk
-
12 lis14:00Piast Skic15:Orzeł Osiek nad Notecią
-
18 lis12:30Orzeł Osiek nad Notecią00:Włókniarz Okonek
-
18 lis13:00Iskra Bądecz12:Unia Ujście
-
18 lis13:00Orkan Śmiłowo22:Jedność Zakrzewo
-
18 lis13:00Łobzonka Wyrzysk14:Noteć Miasteczko Krajeńskie
-
18 lis14:00Sokół Kościerzyn Wielki40:Błyskawica Nieżychowo
-
16 mar12:00Piast Skic41:Stella Białośliwie
-
17 mar12:00KS Leżenica01:Zjednoczeni Kaczory
-
23 mar14:00Włókniarz Okonek41:Błyskawica Nieżychowo
-
23 mar14:00Unia Ujście32:Piast Skic
-
23 mar15:00Sokół Kościerzyn Wielki41:Noteć Miasteczko Krajeńskie
-
23 mar15:30Łobzonka Wyrzysk30:Zjednoczeni Kaczory
-
24 mar12:00KS Leżenica10:Jedność Zakrzewo
-
24 mar12:00Orkan Śmiłowo30:Iskra Bądecz
-
24 mar13:00Orzeł Osiek nad Notecią42:Stella Białośliwie
-
30 mar10:00Iskra Bądecz40:KS Leżenica
-
30 mar11:00Unia Ujście21:Orzeł Osiek nad Notecią
-
30 mar13:00Piast Skic10:Orkan Śmiłowo
-
30 mar14:00Stella Białośliwie32:Włókniarz Okonek
-
30 mar15:00Jedność Zakrzewo42:Łobzonka Wyrzysk
-
30 mar15:00Zjednoczeni Kaczory02:Sokół Kościerzyn Wielki
-
30 mar15:30Noteć Miasteczko Krajeńskie30:Błyskawica Nieżychowo
-
06 kwi14:00Włókniarz Okonek16:Noteć Miasteczko Krajeńskie
-
06 kwi16:00Sokół Kościerzyn Wielki10:Jedność Zakrzewo
-
06 kwi16:00Łobzonka Wyrzysk20:Iskra Bądecz
-
06 kwi16:00Orzeł Osiek nad Notecią11:Orkan Śmiłowo
-
06 kwi16:00Stella Białośliwie25:Unia Ujście
-
07 kwi12:00KS Leżenica00:Piast Skic
-
07 kwi14:00Błyskawica Nieżychowo30:Zjednoczeni Kaczory
-
13 kwi16:00Unia Ujście21:Włókniarz Okonek
-
13 kwi16:00Jedność Zakrzewo11:Błyskawica Nieżychowo
-
13 kwi16:00Zjednoczeni Kaczory12:Noteć Miasteczko Krajeńskie
-
14 kwi12:00KS Leżenica42:Orzeł Osiek nad Notecią
-
14 kwi13:00Iskra Bądecz11:Sokół Kościerzyn Wielki
-
14 kwi14:00Stella Białośliwie04:Orkan Śmiłowo
-
14 kwi14:00Piast Skic32:Łobzonka Wyrzysk
-
20 kwi14:00Włókniarz Okonek41:Zjednoczeni Kaczory
-
20 kwi15:00Orkan Śmiłowo00:Unia Ujście
-
20 kwi15:30Sokół Kościerzyn Wielki30:Piast Skic
-
20 kwi16:00Noteć Miasteczko Krajeńskie50:Jedność Zakrzewo
-
20 kwi16:00Orzeł Osiek nad Notecią42:Łobzonka Wyrzysk
-
21 kwi14:00Błyskawica Nieżychowo10:Iskra Bądecz
-
21 kwi16:00Stella Białośliwie11:KS Leżenica
-
27 kwi14:00Jedność Zakrzewo30:Zjednoczeni Kaczory
-
27 kwi15:00Orkan Śmiłowo11:Włókniarz Okonek
-
27 kwi15:00Unia Ujście41:KS Leżenica
-
27 kwi15:00Piast Skic12:Błyskawica Nieżychowo
-
27 kwi17:00Stella Białośliwie12:Łobzonka Wyrzysk
-
28 kwi13:00Iskra Bądecz13:Noteć Miasteczko Krajeńskie
-
28 kwi17:00Orzeł Osiek nad Notecią20:Sokół Kościerzyn Wielki
-
01 maj14:00Noteć Miasteczko Krajeńskie50:Piast Skic
-
04 maj15:00Włókniarz Okonek33:Jedność Zakrzewo
-
05 maj12:00KS Leżenica20:Orkan Śmiłowo
-
05 maj14:00Błyskawica Nieżychowo12:Orzeł Osiek nad Notecią
-
05 maj15:00Zjednoczeni Kaczory10:Iskra Bądecz
-
05 maj16:00Stella Białośliwie04:Sokół Kościerzyn Wielki
-
05 maj16:00Łobzonka Wyrzysk40:Unia Ujście
-
11 maj13:00Orkan Śmiłowo32:Łobzonka Wyrzysk
-
11 maj13:00Iskra Bądecz02:Jedność Zakrzewo
-
11 maj15:30Unia Ujście12:Sokół Kościerzyn Wielki
-
11 maj17:00Orzeł Osiek nad Notecią10:Noteć Miasteczko Krajeńskie
-
11 maj17:30Stella Białośliwie31:Błyskawica Nieżychowo
-
12 maj16:00Piast Skic30:Zjednoczeni Kaczory
-
30 maj12:00KS Leżenica--:Włókniarz Okonek
-
18 maj14:00Jedność Zakrzewo17:Piast Skic
-
18 maj15:00Włókniarz Okonek31:Iskra Bądecz
-
18 maj16:00Stella Białośliwie02:Noteć Miasteczko Krajeńskie
-
18 maj16:30Łobzonka Wyrzysk40:KS Leżenica
-
18 maj17:30Błyskawica Nieżychowo02:Unia Ujście
-
19 maj11:00
-
19 maj16:00Sokół Kościerzyn Wielki--:Orkan Śmiłowo
-
25 maj?:?Orkan Śmiłowo--:Błyskawica Nieżychowo
-
25 maj15:00Łobzonka Wyrzysk--:Włókniarz Okonek
-
25 maj15:00Piast Skic--:Iskra Bądecz
-
25 maj16:00Stella Białośliwie--:Zjednoczeni Kaczory
-
25 maj16:00Orzeł Osiek nad Notecią--:Jedność Zakrzewo
-
26 maj12:00KS Leżenica--:Sokół Kościerzyn Wielki
-
26 maj15:00Unia Ujście--:Noteć Miasteczko Krajeńskie
-
01 cze?:?Iskra Bądecz--:Orzeł Osiek nad Notecią
-
01 cze?:?Unia Ujście--:Zjednoczeni Kaczory
-
01 cze?:?Noteć Miasteczko Krajeńskie--:Orkan Śmiłowo
-
01 cze?:?Błyskawica Nieżychowo--:KS Leżenica
-
01 cze?:?Sokół Kościerzyn Wielki--:Łobzonka Wyrzysk
-
01 cze15:00Włókniarz Okonek--:Piast Skic
-
02 cze16:00Stella Białośliwie--:Jedność Zakrzewo
-
01 maj12:00Unia Ujście02:Jedność Zakrzewo
-
08 cze?:?Łobzonka Wyrzysk--:Błyskawica Nieżychowo
-
08 cze?:?Orkan Śmiłowo--:Zjednoczeni Kaczory
-
08 cze?:?Orzeł Osiek nad Notecią--:Piast Skic
-
08 cze15:00Sokół Kościerzyn Wielki--:Włókniarz Okonek
-
08 cze16:00Stella Białośliwie--:Iskra Bądecz
-
09 cze12:00KS Leżenica--:Noteć Miasteczko Krajeńskie
-
15 cze15:00Unia Ujście--:Iskra Bądecz
-
16 cze16:00Włókniarz Okonek--:Orzeł Osiek nad Notecią
-
16 cze16:00Stella Białośliwie--:Piast Skic
-
16 cze16:00Jedność Zakrzewo--:Orkan Śmiłowo
-
16 cze16:00Zjednoczeni Kaczory--:KS Leżenica
-
16 cze16:00Noteć Miasteczko Krajeńskie--:Łobzonka Wyrzysk
-
16 cze16:00Błyskawica Nieżychowo--:Sokół Kościerzyn Wielki