Mazowieckie | Klasa B | Siedlce
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2016/17
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2016/17
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2016/17
-
DrużynaForma
-
PPWWW
-
PWWWW
-
WWWWW
-
PWPWR
-
PWWWP
-
WPPPW
-
WWWPP
-
WPPWW
-
WWPWP
-
PPPPP
-
WPPWP
-
PPPPP
-
WPPPR
Sezon 2016/17
- Santoryn Nowinki wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
-
20 sie13:00Jutrzenka Cegłów62:Iskra Kotuń
-
20 sie16:00Tajfun II Jartypory30:LZS Starawieś
-
20 sie17:30Fenix II Siennica03:Polonez Mordy
-
21 sie11:00LUKS Ruda Wolińska00:Legion Grębków
-
21 sie13:00
-
21 sie17:00Zryw II Sobolew27:Liwia Łochów
-
27 sie16:00Iskra Kotuń33:LUKS Ruda Wolińska
-
27 sie17:00Liwia Łochów32:Niwa Tęczki
-
27 sie17:00LZS Starawieś33:Zryw II Sobolew
-
27 sie17:00Fenix II Siennica12:Jutrzenka Cegłów
-
28 sie16:00
-
28 sie17:00Polonez Mordy62:Olimpia Latowicz
-
04 wrz15:00LUKS Ruda Wolińska30:Fenix II Siennica
-
04 wrz15:00Tajfun II Jartypory33:Legion Grębków
-
04 wrz15:00Niwa Tęczki01:LZS Starawieś
-
04 wrz16:00Jutrzenka Cegłów22:Polonez Mordy
-
04 wrz17:00
-
04 wrz17:00
-
10 wrz16:30
-
11 wrz14:00Iskra Kotuń70:Tajfun II Jartypory
-
11 wrz15:00Legion Grębków52:Zryw II Sobolew
-
11 wrz16:00Polonez Mordy20:Liwia Łochów
-
11 wrz16:00LZS Starawieś10:Olimpia Latowicz
-
11 wrz17:00Jutrzenka Cegłów50:LUKS Ruda Wolińska
-
17 wrz16:00Zryw II Sobolew23:Iskra Kotuń
-
18 wrz12:00LUKS Ruda Wolińska25:Polonez Mordy
-
18 wrz15:00Tajfun II Jartypory03:Fenix II Siennica
-
18 wrz15:00Niwa Tęczki03:Legion Grębków
-
18 wrz16:00Liwia Łochów90:LZS Starawieś
-
18 wrz16:30
-
24 wrz15:00Olimpia Latowicz52:Legion Grębków
-
24 wrz16:00
-
25 wrz13:00Iskra Kotuń52:Niwa Tęczki
-
25 wrz15:00Fenix II Siennica10:Zryw II Sobolew
-
25 wrz16:00Polonez Mordy30:LZS Starawieś
-
25 wrz16:00Jutrzenka Cegłów50:Tajfun II Jartypory
-
01 paź15:00Zryw II Sobolew14:Jutrzenka Cegłów
-
01 paź15:00Liwia Łochów30:Legion Grębków
-
01 paź15:00
-
02 paź15:00Niwa Tęczki60:Fenix II Siennica
-
02 paź16:00Tajfun II Jartypory22:LUKS Ruda Wolińska
-
02 paź16:00Olimpia Latowicz25:Iskra Kotuń
-
08 paź15:00Legion Grębków40:LZS Starawieś
-
08 paź15:30Fenix II Siennica22:Olimpia Latowicz
-
09 paź13:00Iskra Kotuń43:Liwia Łochów
-
09 paź15:00Jutrzenka Cegłów61:Niwa Tęczki
-
09 paź15:00LUKS Ruda Wolińska37:Zryw II Sobolew
-
09 paź16:00Polonez Mordy92:Hutnik II Huta Czechy
-
15 paź15:00LZS Starawieś17:Iskra Kotuń
-
16 paź13:00Niwa Tęczki01:LUKS Ruda Wolińska
-
16 paź14:00Liwia Łochów90:Fenix II Siennica
-
16 paź15:00Tajfun II Jartypory24:Polonez Mordy
-
16 paź15:30Olimpia Latowicz13:Jutrzenka Cegłów
-
16 paź15:30
-
23 paź13:00Iskra Kotuń131:Hutnik II Huta Czechy
-
23 paź14:00Polonez Mordy50:Legion Grębków
-
23 paź15:00Jutrzenka Cegłów12:Liwia Łochów
-
23 paź15:00LUKS Ruda Wolińska412:Olimpia Latowicz
-
23 paź15:00Tajfun II Jartypory30:Zryw II Sobolew
-
20 lis12:00Fenix II Siennica91:LZS Starawieś
-
30 paź13:00Zryw II Sobolew03:Polonez Mordy
-
30 paź13:00Liwia Łochów31:LUKS Ruda Wolińska
-
30 paź13:30Niwa Tęczki30:Tajfun II Jartypory
-
30 paź13:30LZS Starawieś09:Jutrzenka Cegłów
-
30 paź13:30Hutnik II Huta Czechy72:Fenix II Siennica
-
30 paź13:30Legion Grębków38:Iskra Kotuń
-
05 lis13:00Fenix II Siennica30:Legion Grębków
-
05 lis13:00Tajfun II Jartypory33:Olimpia Latowicz
-
05 lis13:00Zryw II Sobolew43:Niwa Tęczki
-
06 lis12:00
-
06 lis13:30
-
06 lis13:30LUKS Ruda Wolińska30:LZS Starawieś
-
12 lis13:00
-
12 lis13:00
-
13 lis13:00Niwa Tęczki23:Polonez Mordy
-
13 lis13:00Liwia Łochów30:Tajfun II Jartypory
-
19 lis13:00Olimpia Latowicz26:Zryw II Sobolew
-
26 lis13:00
-
01 kwi16:00Liwia Łochów31:Zryw II Sobolew
-
02 kwi13:00Polonez Mordy41:Fenix II Siennica
-
02 kwi13:00Iskra Kotuń03:Jutrzenka Cegłów
-
02 kwi15:00LZS Starawieś13:Tajfun II Jartypory
-
02 kwi16:00Olimpia Latowicz51:Niwa Tęczki
-
02 kwi16:30Legion Grębków61:LUKS Ruda Wolińska
-
08 kwi12:00Hutnik II Huta Czechy12:Tajfun II Jartypory
-
08 kwi16:00Zryw II Sobolew52:LZS Starawieś
-
09 kwi13:00Niwa Tęczki33:Liwia Łochów
-
09 kwi13:00LUKS Ruda Wolińska14:Iskra Kotuń
-
09 kwi15:00Jutrzenka Cegłów21:Fenix II Siennica
-
09 kwi16:00
-
15 kwi13:00Polonez Mordy21:Jutrzenka Cegłów
-
15 kwi13:00LZS Starawieś01:Niwa Tęczki
-
15 kwi15:00Hutnik II Huta Czechy32:Zryw II Sobolew
-
15 kwi15:30Fenix II Siennica30:LUKS Ruda Wolińska
-
03 maj17:30
-
10 maj18:00Liwia Łochów52:Olimpia Latowicz
-
22 kwi11:00Tajfun II Jartypory11:Iskra Kotuń
-
22 kwi15:00Liwia Łochów11:Polonez Mordy
-
22 kwi17:00Zryw II Sobolew42:Legion Grębków
-
23 kwi13:00Niwa Tęczki13:Hutnik II Huta Czechy
-
23 kwi13:30LUKS Ruda Wolińska03:Jutrzenka Cegłów
-
23 kwi17:00Olimpia Latowicz43:LZS Starawieś
-
30 kwi16:00Hutnik II Huta Czechy03:Olimpia Latowicz
-
30 kwi16:00LZS Starawieś13:Liwia Łochów
-
30 kwi17:00Legion Grębków51:Niwa Tęczki
-
03 maj14:00Polonez Mordy40:LUKS Ruda Wolińska
-
03 maj14:30Iskra Kotuń52:Zryw II Sobolew
-
15 cze17:30Fenix II Siennica21:Tajfun II Jartypory
-
06 maj17:00Zryw II Sobolew43:Fenix II Siennica
-
07 maj12:00
-
07 maj15:00Niwa Tęczki03:Iskra Kotuń
-
07 maj16:00LZS Starawieś05:Polonez Mordy
-
24 maj17:30Liwia Łochów33:Hutnik II Huta Czechy
-
24 maj18:00Legion Grębków53:Olimpia Latowicz
-
13 maj16:00Iskra Kotuń93:Olimpia Latowicz
-
13 maj16:00Hutnik II Huta Czechy40:LZS Starawieś
-
14 maj12:30LUKS Ruda Wolińska34:Tajfun II Jartypory
-
14 maj15:00Jutrzenka Cegłów30:Zryw II Sobolew(walkower)
-
14 maj15:00Legion Grębków12:Liwia Łochów
-
14 maj16:00Fenix II Siennica10:Niwa Tęczki
-
20 maj13:00Liwia Łochów44:Iskra Kotuń
-
20 maj17:00Zryw II Sobolew123:LUKS Ruda Wolińska
-
21 maj15:00Niwa Tęczki04:Jutrzenka Cegłów
-
21 maj17:00Hutnik II Huta Czechy24:Polonez Mordy
-
21 maj17:00LZS Starawieś11:Legion Grębków
-
21 maj18:00Olimpia Latowicz12:Fenix II Siennica
-
27 maj17:00Jutrzenka Cegłów21:Olimpia Latowicz
-
27 maj18:00LUKS Ruda Wolińska14:Niwa Tęczki
-
27 maj18:00Fenix II Siennica01:Liwia Łochów
-
28 maj12:00Polonez Mordy40:Tajfun II Jartypory
-
28 maj14:00Iskra Kotuń40:LZS Starawieś
-
28 maj14:00Legion Grębków32:Hutnik II Huta Czechy
-
03 cze16:00Liwia Łochów01:Jutrzenka Cegłów
-
03 cze16:00Olimpia Latowicz15:LUKS Ruda Wolińska
-
04 cze15:00Legion Grębków02:Polonez Mordy
-
04 cze16:30Hutnik II Huta Czechy27:Iskra Kotuń
-
04 cze17:00LZS Starawieś13:Fenix II Siennica
-
20 cze18:30Zryw II Sobolew30:Tajfun II Jartypory
-
10 cze18:00Tajfun II Jartypory32:Niwa Tęczki
-
11 cze12:00Polonez Mordy31:Zryw II Sobolew
-
11 cze16:00Fenix II Siennica30:Hutnik II Huta Czechy(walkower)
-
11 cze17:00LUKS Ruda Wolińska06:Liwia Łochów
-
11 cze17:00Iskra Kotuń51:Legion Grębków
-
11 cze18:30
-
18 cze13:30Legion Grębków05:Fenix II Siennica
-
18 cze14:00Iskra Kotuń31:Polonez Mordy
-
18 cze15:00Niwa Tęczki63:Zryw II Sobolew
-
18 cze17:00Hutnik II Huta Czechy03:Jutrzenka Cegłów
-
18 cze17:00LZS Starawieś30:LUKS Ruda Wolińska
-
18 cze18:00Olimpia Latowicz03:Tajfun II Jartypory(walkower)
-
24 cze15:00Jutrzenka Cegłów13:Legion Grębków
-
25 cze?:?Zryw II Sobolew30:Olimpia Latowicz(walkower)
-
25 cze12:00
-
25 cze17:00Tajfun II Jartypory21:Liwia Łochów
-
25 cze17:00LUKS Ruda Wolińska30:Hutnik II Huta Czechy(walkower)
-
25 cze17:00Fenix II Siennica03:Iskra Kotuń