-
09 sie17:00Schnug Chociule03:Zryw Rzeczyca
-
09 sie17:00Kado Górzyn51:Stal Jasień
-
09 sie17:00Błękitni Zabłocie09:Delta Sieniawa Żarska
-
09 sie17:00Błękitni Lubięcin15:Mieszko Konotop
-
09 sie17:00Podkolegium Sędziów Zielona Góra05:Zorza Ochla
-
12 sie17:00ŁKS Łęknica21:Łużyczanka Lipinki Łużyckie
-
15 sie17:00Sokół Kalsk14:Start Płoty
-
15 sie17:00KP Świdnica22:Drzonkowianka Racula
-
15 sie17:00Carina II Gubin20:Pogoń Wężyska
-
15 sie17:00Płomień Chlebowo011:Relax Grabice
-
15 sie17:00Zorza Grzmiąca06:Sparta Nietkowice
-
15 sie17:00Sparta Mierków31:Spartak Budachów
-
15 sie17:00Nysa Przewóz18:Budowlani Gozdnica
-
15 sie17:00Czarni Przybymierz21:Iskra Małomice
-
15 sie17:00Zieloni Drożków12:Czarni Drągowina
-
15 sie17:00Zorza Nowe Żabno26:MKS Nowe Miasteczko
-
15 sie17:00LKP Stypułów40:GKS Siedlisko
-
15 sie17:00Victoria Szczaniec32:Medyk Cibórz
-
15 sie17:00KS Radoszyn34:Lech Sulechów
-
29 sie17:00Budowlani Gozdnica23:Czarni Żagań
-
30 sie17:00MKS Nowe Miasteczko02:Amator Bobrowniki
-
30 sie17:00Victoria Szczaniec05:Zryw Rzeczyca
-
30 sie17:00Czarni Drągowina62:Delta Sieniawa Żarska
-
30 sie17:00Sparta Nietkowice01:Błękitni Ołobok
-
30 sie17:00LKP Stypułów07:Piast Iłowa
-
30 sie17:00Relax Grabice02:Carina Gubin
-
30 sie17:00Odra Nietków14:Lechia Zielona Góra
-
30 sie17:00Start Płoty13:Piast Czerwieńsk
-
30 sie17:00Unia Kunice Żary12:Budowlani Lubsko
-
30 sie17:00Lech Sulechów27:ZAP Syrena Zbąszynek
-
30 sie17:00Carina II Gubin06:Tęcza Krosno Odrzańskie
-
30 sie17:00Zorza Ochla06:Dozamet Nowa Sól
-
30 sie17:00Mieszko Konotop50:Odra Bytom Odrzański
-
30 sie17:00Sparta Mierków14:Pogoń Świebodzin
-
30 sie17:00Korona Wschowa12:Dąb Przybyszów
-
30 sie17:00Czarni Przybymierz03:Sprotavia Szprotawa
-
30 sie17:00Kado Górzyn04:TS Przylep
-
30 sie17:00Drzonkowianka Racula33:Korona Kożuchów
-
30 sie17:00ŁKS Łęknica21:Promień Żary
-
13 wrz16:30Sprotavia Szprotawa10:Budowlani Lubsko
-
13 wrz16:30Błękitni Ołobok21:Piast Czerwieńsk
-
13 wrz16:30Zryw Rzeczyca25:Pogoń Świebodzin
-
13 wrz16:30Dąb Przybyszów01:TS Przylep
-
13 wrz16:30Amator Bobrowniki40:ZAP Syrena Zbąszynek
-
13 wrz16:30Czarni Żagań30:Dozamet Nowa Sól
-
13 wrz16:30Czarni Drągowina212:Korona Kożuchów
-
13 wrz16:30Mieszko Konotop13:Lechia Zielona Góra
-
13 wrz16:30ŁKS Łęknica02:Piast Iłowa
-
13 wrz16:30Carina Gubin13:Tęcza Krosno Odrzańskie