Małopolskie | Klasa C | Wadowice
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaForma
-
WWPPWWWWWWWWWRWWWWWW
-
WWWWWWWWWWWPRWRPWPWR
-
RWWWPWWPWWWWWPWPWPWR
-
PWWPPPRWWWPWWPWWWPPW
-
RRPWWPWPPPPPPWWWWWWR
-
-
PPPWWPPWWWWPPWPPPPRR
-
PPWPPWPWPPPRPRPWPRWR
-
-
PRPWPPRPPPWPPRWPPWRR
-
WPPPPPPPRPPWPPPPWPRP
Sezon 2017/18
-
19 sie17:00Jubilat Izdebnik30:Iskra II Klecza Dolna(anulowany)
-
20 sie13:00Pogoń Bugaj14:Orzeł II Wieprz
-
20 sie17:00Świt Osielec30:Jastrzębianka Jastrzębia
-
20 sie17:00Płomień Sosnowice22:Łysa Góra Zawadka
-
20 sie17:00Zryw Lanckorona33:Gronie Zagórnik
-
12 lis11:00Orzeł Radocza35:Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
-
26 sie17:00Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)33:Zryw Lanckorona
-
27 sie11:00Jastrzębianka Jastrzębia05:Gronie Zagórnik
-
27 sie17:00Łysa Góra Zawadka22:Orzeł Radocza
-
27 sie17:00Orzeł II Wieprz01:Płomień Sosnowice
-
27 sie17:00Iskra II Klecza Dolna72:Pogoń Bugaj(anulowany)
-
27 sie17:00Świt Osielec23:Jubilat Izdebnik
-
02 wrz17:00Pogoń Bugaj22:Świt Osielec
-
02 wrz17:00Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)31:Gronie Zagórnik
-
03 wrz11:00Jubilat Izdebnik21:Jastrzębianka Jastrzębia
-
03 wrz11:00Orzeł Radocza31:Orzeł II Wieprz
-
03 wrz17:00Płomień Sosnowice60:Iskra II Klecza Dolna(anulowany)
-
03 wrz17:00Zryw Lanckorona42:Łysa Góra Zawadka
-
09 wrz17:00Jubilat Izdebnik20:Pogoń Bugaj
-
10 wrz11:00Jastrzębianka Jastrzębia64:Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
-
10 wrz17:00Łysa Góra Zawadka01:Gronie Zagórnik
-
10 wrz17:00Orzeł II Wieprz31:Zryw Lanckorona
-
10 wrz17:00Iskra II Klecza Dolna12:Orzeł Radocza(anulowany)
-
10 wrz17:00Świt Osielec22:Płomień Sosnowice
-
16 wrz16:00Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)61:Łysa Góra Zawadka
-
17 wrz11:00Pogoń Bugaj61:Jastrzębianka Jastrzębia
-
17 wrz11:00Orzeł Radocza71:Świt Osielec
-
17 wrz16:00Płomień Sosnowice24:Jubilat Izdebnik
-
17 wrz16:00Zryw Lanckorona62:Iskra II Klecza Dolna(anulowany)
-
27 wrz16:00Gronie Zagórnik12:Orzeł II Wieprz
-
04 lis14:00Jubilat Izdebnik71:Orzeł Radocza
-
05 lis11:00Jastrzębianka Jastrzębia10:Łysa Góra Zawadka
-
05 lis11:00Orzeł II Wieprz42:Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
-
05 lis11:00Iskra II Klecza Dolna02:Gronie Zagórnik(anulowany)
-
05 lis11:00Pogoń Bugaj10:Płomień Sosnowice
-
05 lis13:00Świt Osielec24:Zryw Lanckorona
-
30 wrz16:00Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)30:Iskra II Klecza Dolna(anulowany)
-
01 paź11:00Orzeł Radocza41:Pogoń Bugaj
-
01 paź16:00Płomień Sosnowice61:Jastrzębianka Jastrzębia
-
01 paź16:00Zryw Lanckorona12:Jubilat Izdebnik
-
01 paź16:00Gronie Zagórnik31:Świt Osielec
-
01 paź16:00Łysa Góra Zawadka23:Orzeł II Wieprz
-
07 paź15:00Jubilat Izdebnik31:Gronie Zagórnik
-
07 paź15:00Pogoń Bugaj12:Zryw Lanckorona
-
07 paź15:00Płomień Sosnowice26:Orzeł Radocza
-
08 paź11:00Jastrzębianka Jastrzębia53:Orzeł II Wieprz
-
08 paź15:00Świt Osielec10:Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
-
19 lis11:00Iskra II Klecza Dolna07:Łysa Góra Zawadka(anulowany)
-
14 paź15:00Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)22:Jubilat Izdebnik
-
15 paź11:00Orzeł Radocza21:Jastrzębianka Jastrzębia
-
15 paź15:00Zryw Lanckorona11:Płomień Sosnowice
-
15 paź15:00Gronie Zagórnik50:Pogoń Bugaj
-
15 paź15:00Łysa Góra Zawadka21:Świt Osielec
-
15 paź15:00Orzeł II Wieprz30:Iskra II Klecza Dolna(anulowany)
-
21 paź15:00Świt Osielec01:Orzeł II Wieprz
-
21 paź15:00Jubilat Izdebnik50:Łysa Góra Zawadka
-
21 paź15:00Pogoń Bugaj23:Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
-
22 paź11:00Jastrzębianka Jastrzębia32:Iskra II Klecza Dolna(anulowany)
-
22 paź11:00Orzeł Radocza32:Zryw Lanckorona
-
22 paź15:00Płomień Sosnowice02:Gronie Zagórnik
-
28 paź14:00Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)11:Płomień Sosnowice
-
29 paź14:00Zryw Lanckorona45:Jastrzębianka Jastrzębia
-
12 lis13:00Łysa Góra Zawadka30:Pogoń Bugaj
-
12 lis13:00Orzeł II Wieprz13:Jubilat Izdebnik
-
12 lis13:00Świt Osielec60:Iskra II Klecza Dolna(anulowany)
-
19 lis11:00Gronie Zagórnik52:Orzeł Radocza
-
07 kwi16:00Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)90:Orzeł Radocza
-
08 kwi14:00
-
08 kwi16:00Orzeł II Wieprz30:Pogoń Bugaj
-
08 kwi16:00Łysa Góra Zawadka50:Płomień Sosnowice
-
08 kwi16:00Gronie Zagórnik71:Zryw Lanckorona
-
14 kwi16:00Jubilat Izdebnik10:Świt Osielec
-
15 kwi11:00Orzeł Radocza02:Łysa Góra Zawadka
-
15 kwi11:00Płomień Sosnowice04:Orzeł II Wieprz
-
15 kwi16:00Gronie Zagórnik20:Jastrzębianka Jastrzębia
-
15 kwi16:00Zryw Lanckorona16:Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
-
22 kwi11:00Świt Osielec11:Pogoń Bugaj
-
22 kwi13:00Jastrzębianka Jastrzębia13:Jubilat Izdebnik
-
22 kwi17:00Orzeł II Wieprz20:Orzeł Radocza
-
22 kwi17:00Łysa Góra Zawadka60:Zryw Lanckorona
-
22 kwi17:00Gronie Zagórnik35:Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
-
28 kwi15:00Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)30:Jastrzębianka Jastrzębia
-
29 kwi11:00Płomień Sosnowice20:Świt Osielec
-
29 kwi11:00Pogoń Bugaj23:Jubilat Izdebnik
-
29 kwi17:00Gronie Zagórnik40:Łysa Góra Zawadka
-
29 kwi17:00Zryw Lanckorona11:Orzeł II Wieprz
-
05 maj17:00Jubilat Izdebnik51:Płomień Sosnowice
-
06 maj17:00Jastrzębianka Jastrzębia50:Pogoń Bugaj
-
06 maj17:00Świt Osielec34:Orzeł Radocza
-
06 maj17:00Orzeł II Wieprz14:Gronie Zagórnik
-
06 maj17:00Łysa Góra Zawadka23:Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
-
12 maj14:00Orzeł Radocza15:Jubilat Izdebnik
-
12 maj15:00Łysa Góra Zawadka60:Jastrzębianka Jastrzębia
-
12 maj17:00Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)50:Orzeł II Wieprz
-
12 maj17:30Płomień Sosnowice30:Pogoń Bugaj
-
13 maj17:00Zryw Lanckorona12:Świt Osielec
-
19 maj17:00Pogoń Bugaj13:Orzeł Radocza
-
19 maj17:00Jubilat Izdebnik30:Zryw Lanckorona
-
20 maj11:00Jastrzębianka Jastrzębia32:Płomień Sosnowice
-
20 maj17:00Świt Osielec10:Gronie Zagórnik
-
20 maj17:00Orzeł II Wieprz01:Łysa Góra Zawadka
-
26 maj15:00Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)71:Świt Osielec
-
27 maj11:00Orzeł Radocza10:Płomień Sosnowice
-
27 maj17:00Orzeł II Wieprz10:Jastrzębianka Jastrzębia
-
27 maj17:00Gronie Zagórnik50:Jubilat Izdebnik
-
27 maj17:00Zryw Lanckorona82:Pogoń Bugaj
-
02 cze17:00Jubilat Izdebnik27:Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
-
03 cze11:00Płomień Sosnowice21:Zryw Lanckorona
-
03 cze11:00Pogoń Bugaj13:Gronie Zagórnik
-
03 cze14:00Jastrzębianka Jastrzębia30:Orzeł Radocza
-
03 cze17:00Świt Osielec21:Łysa Góra Zawadka
-
09 cze16:00Orzeł II Wieprz41:Świt Osielec
-
09 cze17:00Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)30:Pogoń Bugaj
-
10 cze17:00Łysa Góra Zawadka15:Jubilat Izdebnik
-
10 cze17:00Gronie Zagórnik30:Płomień Sosnowice
-
10 cze17:00Zryw Lanckorona22:Orzeł Radocza
-
16 cze17:00Jubilat Izdebnik31:Orzeł II Wieprz
-
17 cze11:00Jastrzębianka Jastrzębia10:Zryw Lanckorona
-
17 cze11:00Orzeł Radocza22:Gronie Zagórnik
-
17 cze11:00Płomień Sosnowice16:Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
-
17 cze11:00Pogoń Bugaj42:Łysa Góra Zawadka