Małopolskie | Klasa C | Wieliczka
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaForma
-
WWWWWWRWWWRWPWWWWWWWRPWP
-
PWWWWWWRWPWWWWRWWRRWWWPW
-
WPPWWWWPWWWRWPWWWWWPPWWP
-
WWWWPPWPRPPWWWRWWWPPWWPW
-
WWPRWWWWRWWPWPPPPPPRRRWW
-
PWWWPRWPWPWPWPPPRWWWRPPW
-
WPWPPWRWWPRPPWPPPRPWWRWR
-
WPPRRWPPPWPPWRPWWPWWPPPW
-
WPPWWPPPWWWRPPWPPWPPPWPP
-
WPWPPPPWRPPWPWPPPPPWPRWR
-
PPPPPRPWPWPRPWRPWPPWRPPP
-
PPPPWPPWPWPPPPPPPPPPPWPP
-
PPPPPPPPPPPPPWWWPWWPWWWW
Sezon 2017/18
-
19 sie17:30Tęcza Słomiróg27:Górnik II Wieliczka
-
20 sie15:00KS Nowa Wawrzynianka22:Nadwiślanka II Nowe Brzesko
-
20 sie17:00Wiarusy II Igołomia61:Contra II Sułków
-
20 sie17:00Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie05:Czarni II Staniątki
-
20 sie17:00Start II Brzezie15:Ledniczanka Lednica Górna
-
01 paź16:00Wieliczanka II Wieliczka21:LZS II Czarnochowice
-
26 sie15:30Zjednoczeni II Branice54:Wiarusy II Igołomia
-
26 sie17:00Czarni II Staniątki35:Wieliczanka II Wieliczka
-
27 sie16:00Górnik II Wieliczka70:Start II Brzezie
-
27 sie17:00Ledniczanka Lednica Górna01:KS Nowa Wawrzynianka
-
27 sie17:00LZS II Czarnochowice12:Tęcza Słomiróg
-
27 sie17:00Contra II Sułków23:Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
-
02 wrz15:30Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie41:Zjednoczeni II Branice
-
02 wrz17:00Tęcza Słomiróg23:Czarni II Staniątki
-
02 wrz17:00KS Nowa Wawrzynianka00:Górnik II Wieliczka
-
03 wrz16:00Wieliczanka II Wieliczka72:Contra II Sułków
-
03 wrz17:00Start II Brzezie21:LZS II Czarnochowice
-
03 wrz17:00Nadwiślanka II Nowe Brzesko31:Ledniczanka Lednica Górna
-
09 wrz16:00Wiarusy II Igołomia30:Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
-
09 wrz17:00Czarni II Staniątki93:Start II Brzezie
-
09 wrz17:00Zjednoczeni II Branice01:Wieliczanka II Wieliczka
-
10 wrz11:00Górnik II Wieliczka00:Nadwiślanka II Nowe Brzesko
-
10 wrz16:30LZS II Czarnochowice21:KS Nowa Wawrzynianka
-
10 wrz16:30Contra II Sułków11:Tęcza Słomiróg
-
16 wrz16:30Tęcza Słomiróg43:Zjednoczeni II Branice
-
17 wrz15:00KS Nowa Wawrzynianka32:Czarni II Staniątki
-
17 wrz16:30Start II Brzezie23:Contra II Sułków
-
17 wrz16:30Nadwiślanka II Nowe Brzesko41:LZS II Czarnochowice
-
17 wrz16:30Ledniczanka Lednica Górna11:Górnik II Wieliczka
-
25 paź18:00Wieliczanka II Wieliczka03:Wiarusy II Igołomia(walkower)
-
18 lis13:00Czarni II Staniątki72:Nadwiślanka II Nowe Brzesko
-
18 lis13:00Zjednoczeni II Branice61:Start II Brzezie
-
18 lis13:00Wiarusy II Igołomia63:Tęcza Słomiróg
-
18 lis13:00Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie53:Wieliczanka II Wieliczka
-
19 lis13:00LZS II Czarnochowice34:Ledniczanka Lednica Górna
-
26 lis13:00Contra II Sułków62:KS Nowa Wawrzynianka
-
30 wrz16:00Tęcza Słomiróg31:Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
-
30 wrz16:00Ledniczanka Lednica Górna31:Czarni II Staniątki
-
01 paź14:00Start II Brzezie04:Wiarusy II Igołomia
-
01 paź16:00KS Nowa Wawrzynianka12:Zjednoczeni II Branice
-
01 paź16:00Nadwiślanka II Nowe Brzesko40:Contra II Sułków
-
18 mar10:00Górnik II Wieliczka62:LZS II Czarnochowice
-
07 paź15:30Contra II Sułków16:Ledniczanka Lednica Górna
-
07 paź15:30Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie120:Start II Brzezie
-
07 paź17:00Wieliczanka II Wieliczka24:Tęcza Słomiróg
-
08 paź15:00Czarni II Staniątki121:Górnik II Wieliczka
-
08 paź15:30Zjednoczeni II Branice43:Nadwiślanka II Nowe Brzesko
-
08 paź15:30Wiarusy II Igołomia30:KS Nowa Wawrzynianka
-
14 paź15:30Ledniczanka Lednica Górna30:Zjednoczeni II Branice
-
15 paź13:00Nadwiślanka II Nowe Brzesko11:Wiarusy II Igołomia
-
15 paź14:00Górnik II Wieliczka06:Contra II Sułków
-
15 paź15:00Start II Brzezie14:Wieliczanka II Wieliczka
-
15 paź15:00KS Nowa Wawrzynianka15:Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
-
15 paź15:30LZS II Czarnochowice01:Czarni II Staniątki
-
21 paź15:00Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie32:Nadwiślanka II Nowe Brzesko
-
21 paź15:00Tęcza Słomiróg90:Start II Brzezie
-
21 paź16:00Wieliczanka II Wieliczka21:KS Nowa Wawrzynianka
-
22 paź12:00Wiarusy II Igołomia11:Ledniczanka Lednica Górna
-
22 paź15:00Contra II Sułków05:LZS II Czarnochowice
-
22 paź15:00Zjednoczeni II Branice51:Górnik II Wieliczka
-
28 paź15:00Ledniczanka Lednica Górna16:Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
-
29 paź10:30Nadwiślanka II Nowe Brzesko05:Wieliczanka II Wieliczka
-
29 paź14:00KS Nowa Wawrzynianka15:Tęcza Słomiróg
-
29 paź15:00LZS II Czarnochowice12:Zjednoczeni II Branice
-
26 lis13:00Czarni II Staniątki30:Contra II Sułków
-
11 mar11:00Górnik II Wieliczka06:Wiarusy II Igołomia
-
04 lis14:00Wiarusy II Igołomia31:LZS II Czarnochowice
-
04 lis14:00Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie81:Górnik II Wieliczka
-
04 lis14:00Tęcza Słomiróg30:Nadwiślanka II Nowe Brzesko
-
04 lis15:00Wieliczanka II Wieliczka41:Ledniczanka Lednica Górna
-
05 lis14:00Zjednoczeni II Branice36:Czarni II Staniątki
-
05 lis14:00Start II Brzezie12:KS Nowa Wawrzynianka
-
11 lis10:00Czarni II Staniątki22:Wiarusy II Igołomia
-
11 lis13:30Ledniczanka Lednica Górna13:Tęcza Słomiróg
-
11 lis16:00Górnik II Wieliczka04:Wieliczanka II Wieliczka
-
12 lis13:00Contra II Sułków22:Zjednoczeni II Branice
-
12 lis13:30Nadwiślanka II Nowe Brzesko42:Start II Brzezie
-
12 lis13:30LZS II Czarnochowice31:Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
-
24 mar16:00Górnik II Wieliczka04:Tęcza Słomiróg
-
08 kwi15:30Contra II Sułków25:Wiarusy II Igołomia
-
09 maj17:30Czarni II Staniątki35:Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
-
09 maj17:30Nadwiślanka II Nowe Brzesko50:KS Nowa Wawrzynianka
-
03 cze16:00Ledniczanka Lednica Górna21:Start II Brzezie
-
30 cze15:00LZS II Czarnochowice30:Wieliczanka II Wieliczka(walkower)
-
31 mar14:00Start II Brzezie09:Górnik II Wieliczka
-
31 mar15:00Tęcza Słomiróg22:LZS II Czarnochowice
-
31 mar15:30Wiarusy II Igołomia30:Zjednoczeni II Branice
-
31 mar16:00Wieliczanka II Wieliczka03:Czarni II Staniątki(walkower)
-
31 mar16:00Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie00:Contra II Sułków
-
31 mar16:30KS Nowa Wawrzynianka40:Ledniczanka Lednica Górna
-
08 kwi14:00Górnik II Wieliczka42:KS Nowa Wawrzynianka
-
08 kwi16:00Zjednoczeni II Branice18:Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
-
08 kwi16:00Czarni II Staniątki25:Tęcza Słomiróg
-
08 kwi16:00Ledniczanka Lednica Górna52:Nadwiślanka II Nowe Brzesko
-
08 kwi17:00Contra II Sułków30:Wieliczanka II Wieliczka(walkower)
-
08 kwi17:00LZS II Czarnochowice41:Start II Brzezie
-
14 kwi?:?Wieliczanka II Wieliczka03:Zjednoczeni II Branice(walkower)
-
15 kwi11:00Nadwiślanka II Nowe Brzesko22:Górnik II Wieliczka
-
15 kwi15:00Tęcza Słomiróg70:Contra II Sułków
-
15 kwi16:00Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie21:Wiarusy II Igołomia
-
15 kwi17:00Start II Brzezie31:Czarni II Staniątki
-
19 kwi20:30KS Nowa Wawrzynianka06:LZS II Czarnochowice
-
21 kwi?:?Wiarusy II Igołomia30:Wieliczanka II Wieliczka(walkower)
-
21 kwi17:00LZS II Czarnochowice30:Nadwiślanka II Nowe Brzesko
-
22 kwi13:30Górnik II Wieliczka63:Ledniczanka Lednica Górna
-
22 kwi14:00Zjednoczeni II Branice13:Tęcza Słomiróg
-
22 kwi17:00Contra II Sułków20:Start II Brzezie
-
22 kwi17:00Czarni II Staniątki33:KS Nowa Wawrzynianka
-
28 kwi?:?Wieliczanka II Wieliczka03:Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie(walkower)
-
29 kwi12:00Nadwiślanka II Nowe Brzesko32:Czarni II Staniątki
-
29 kwi15:00KS Nowa Wawrzynianka61:Contra II Sułków
-
29 kwi15:00Tęcza Słomiróg33:Wiarusy II Igołomia
-
29 kwi17:00Ledniczanka Lednica Górna40:LZS II Czarnochowice
-
29 kwi17:00Start II Brzezie21:Zjednoczeni II Branice
-
05 maj15:00Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie04:Tęcza Słomiróg
-
06 maj14:00Wiarusy II Igołomia40:Start II Brzezie
-
06 maj16:00LZS II Czarnochowice13:Górnik II Wieliczka
-
06 maj17:00Zjednoczeni II Branice52:KS Nowa Wawrzynianka
-
06 maj17:00Contra II Sułków00:Nadwiślanka II Nowe Brzesko
-
06 maj17:00Czarni II Staniątki31:Ledniczanka Lednica Górna
-
03 maj11:00Nadwiślanka II Nowe Brzesko71:Zjednoczeni II Branice
-
12 maj?:?Tęcza Słomiróg30:Wieliczanka II Wieliczka(walkower)
-
12 maj14:00Górnik II Wieliczka53:Czarni II Staniątki
-
12 maj17:00Ledniczanka Lednica Górna41:Contra II Sułków
-
13 maj16:00KS Nowa Wawrzynianka03:Wiarusy II Igołomia
-
13 maj17:30Start II Brzezie08:Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
-
19 maj?:?Wieliczanka II Wieliczka03:Start II Brzezie(walkower)
-
19 maj18:00Zjednoczeni II Branice33:Ledniczanka Lednica Górna
-
20 maj15:00Wiarusy II Igołomia51:Nadwiślanka II Nowe Brzesko
-
20 maj17:00Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie51:KS Nowa Wawrzynianka
-
20 maj17:00Contra II Sułków03:Górnik II Wieliczka
-
20 maj17:00Czarni II Staniątki76:LZS II Czarnochowice
-
26 maj?:?KS Nowa Wawrzynianka30:Wieliczanka II Wieliczka(walkower)
-
26 maj17:00Ledniczanka Lednica Górna15:Wiarusy II Igołomia
-
27 maj11:00Nadwiślanka II Nowe Brzesko23:Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
-
27 maj17:00LZS II Czarnochowice51:Contra II Sułków
-
27 maj18:00Górnik II Wieliczka33:Zjednoczeni II Branice
-
27 maj18:00Start II Brzezie06:Tęcza Słomiróg
-
31 maj17:00Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie13:Ledniczanka Lednica Górna
-
02 cze?:?Wieliczanka II Wieliczka03:Nadwiślanka II Nowe Brzesko(walkower)
-
02 cze18:00Tęcza Słomiróg30:KS Nowa Wawrzynianka
-
03 cze13:30Wiarusy II Igołomia51:Górnik II Wieliczka
-
03 cze17:00Contra II Sułków03:Czarni II Staniątki
-
03 cze18:00Zjednoczeni II Branice24:LZS II Czarnochowice
-
09 cze?:?Ledniczanka Lednica Górna30:Wieliczanka II Wieliczka(walkower)
-
09 cze12:00Górnik II Wieliczka102:Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie
-
09 cze18:00Czarni II Staniątki30:Zjednoczeni II Branice
-
09 cze18:00KS Nowa Wawrzynianka30:Start II Brzezie
-
10 cze11:00Nadwiślanka II Nowe Brzesko13:Tęcza Słomiróg
-
10 cze17:00LZS II Czarnochowice14:Wiarusy II Igołomia
-
16 cze?:?Wieliczanka II Wieliczka03:Górnik II Wieliczka(walkower)
-
17 cze17:00Start II Brzezie45:Nadwiślanka II Nowe Brzesko
-
17 cze17:00Tęcza Słomiróg43:Ledniczanka Lednica Górna
-
17 cze17:00Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie53:LZS II Czarnochowice
-
17 cze17:00Wiarusy II Igołomia01:Czarni II Staniątki
-
17 cze17:00Zjednoczeni II Branice30:Contra II Sułków