Polska | Rozgrywki kobiece | 3. Liga, gr. dolnośląska
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaForma
-
WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
-
WWWPWRWWWWPWWWWRWWPWPW
-
PWWWWWWWWPWPWWPPWWWWPW
-
?PPPPWPWPPWWWWWWWWWRWP
-
WRWPPWPPWWPWWRPPPWWWRW
-
PWWPWWRPPWPWWPPPPWWWPW
-
WPPPWWPPPWWWWPWPWPPPWW
-
RRWPWRPWPWWPRWPWPPPPWW
-
-
-
PPPWPRPPPPPPPPWPPPPPPP
-
?PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Sezon 2017/18
-
25 sie19:00Kolektyw Radwanice (k)01:Piast Nowa Ruda (k)
-
27 sie13:30Polonia Świdnica (k)14:Orlik Jelenia Góra (k)
-
27 sie18:00Ziemia Lubińska Czerniec (k)142:KKS Jelenia Góra (k)
-
30 sie18:30Chrobry Głogów (k)01:Ślęza Wrocław (k)
-
27 wrz18:00Polonia Środa Śląska (k)02:AZS III Wrocław (k)
-
02 wrz13:00Chrobry Głogów (k)01:Polonia Świdnica (k)
-
02 wrz14:00Orlik Jelenia Góra (k)101:Ziemia Lubińska Czerniec (k)
-
03 wrz12:00UKS Bierutów (k)63:Kolektyw Radwanice (k)
-
03 wrz14:00Piast Nowa Ruda (k)50:Polonia Środa Śląska (k)
-
03 wrz15:00KKS Jelenia Góra (k)13:KS Oława (k)
-
03 wrz17:00AZS III Wrocław (k)32:Ślęza Wrocław (k)
-
09 wrz14:00Polonia Świdnica (k)44:AZS III Wrocław (k)
-
09 wrz17:00Ślęza Wrocław (k)30:Piast Nowa Ruda (k)
-
10 wrz11:00Polonia Środa Śląska (k)01:UKS Bierutów (k)
-
10 wrz13:00KS Oława (k)02:Orlik Jelenia Góra (k)
-
10 wrz17:00Ziemia Lubińska Czerniec (k)10:Chrobry Głogów (k)
-
15 wrz19:00Piast Nowa Ruda (k)25:Polonia Świdnica (k)
-
17 wrz11:00AZS III Wrocław (k)101:Ziemia Lubińska Czerniec (k)
-
17 wrz11:00UKS Bierutów (k)23:Ślęza Wrocław (k)
-
17 wrz18:00Kolektyw Radwanice (k)13:Polonia Środa Śląska (k)
-
19 lis13:00Chrobry Głogów (k)23:KS Oława (k)
-
23 wrz10:00Ślęza Wrocław (k)40:Kolektyw Radwanice (k)
-
24 wrz15:00Polonia Świdnica (k)51:UKS Bierutów (k)
-
24 wrz15:00KKS Jelenia Góra (k)013:Orlik Jelenia Góra (k)
-
31 paź18:00Ziemia Lubińska Czerniec (k)31:Piast Nowa Ruda (k)
-
06 cze18:00KS Oława (k)21:AZS III Wrocław (k)
-
01 paź11:00UKS Bierutów (k)02:Ziemia Lubińska Czerniec (k)
-
01 paź13:00Chrobry Głogów (k)61:KKS Jelenia Góra (k)
-
01 paź14:00Piast Nowa Ruda (k)13:KS Oława (k)
-
01 paź16:00Kolektyw Radwanice (k)04:Polonia Świdnica (k)
-
01 paź18:00Polonia Środa Śląska (k)02:Ślęza Wrocław (k)
-
07 paź14:00Orlik Jelenia Góra (k)42:Chrobry Głogów (k)
-
08 paź11:00KKS Jelenia Góra (k)09:AZS III Wrocław (k)
-
08 paź13:00KS Oława (k)41:UKS Bierutów (k)
-
08 paź16:00Polonia Świdnica (k)81:Polonia Środa Śląska (k)
-
08 paź17:00Ziemia Lubińska Czerniec (k)20:Kolektyw Radwanice (k)
-
14 paź15:00Ślęza Wrocław (k)13:Polonia Świdnica (k)
-
15 paź11:00AZS III Wrocław (k)05:Orlik Jelenia Góra (k)
-
15 paź11:00Kolektyw Radwanice (k)24:KS Oława (k)
-
15 paź11:00Polonia Środa Śląska (k)33:Ziemia Lubińska Czerniec (k)
-
15 paź14:00Piast Nowa Ruda (k)30:KKS Jelenia Góra (k)
-
21 paź14:00Orlik Jelenia Góra (k)51:Piast Nowa Ruda (k)
-
22 paź11:00KKS Jelenia Góra (k)18:UKS Bierutów (k)
-
22 paź13:00Chrobry Głogów (k)41:AZS III Wrocław (k)
-
22 paź16:00KS Oława (k)13:Polonia Środa Śląska (k)
-
22 paź17:00Ziemia Lubińska Czerniec (k)40:Ślęza Wrocław (k)
-
28 paź14:00Piast Nowa Ruda (k)10:Chrobry Głogów (k)
-
28 paź15:00Ślęza Wrocław (k)10:KS Oława (k)
-
29 paź11:00Kolektyw Radwanice (k)20:KKS Jelenia Góra (k)
-
29 paź13:00UKS Bierutów (k)13:Orlik Jelenia Góra (k)
-
06 cze18:00Polonia Świdnica (k)03:Ziemia Lubińska Czerniec (k)
-
04 lis12:00Orlik Jelenia Góra (k)100:Kolektyw Radwanice (k)
-
04 lis14:00AZS III Wrocław (k)24:Piast Nowa Ruda (k)
-
04 lis16:00Chrobry Głogów (k)02:UKS Bierutów (k)
-
05 lis11:00KKS Jelenia Góra (k)05:Polonia Środa Śląska (k)
-
05 lis13:00KS Oława (k)12:Polonia Świdnica (k)
-
11 lis12:00Ziemia Lubińska Czerniec (k)20:KS Oława (k)
-
11 lis14:00Kolektyw Radwanice (k)03:Chrobry Głogów (k)
-
12 lis13:00UKS Bierutów (k)11:AZS III Wrocław (k)
-
12 lis14:30Polonia Środa Śląska (k)15:Orlik Jelenia Góra (k)
-
12 lis14:30Ślęza Wrocław (k)80:KKS Jelenia Góra (k)
-
14 lis18:30Chrobry Głogów (k)11:Polonia Środa Śląska (k)
-
18 lis11:00KKS Jelenia Góra (k)112:Polonia Świdnica (k)
-
18 lis14:00AZS III Wrocław (k)120:Kolektyw Radwanice (k)
-
19 lis13:00Orlik Jelenia Góra (k)21:Ślęza Wrocław (k)
-
19 lis14:00Piast Nowa Ruda (k)21:UKS Bierutów (k)
-
24 mar11:00Piast Nowa Ruda (k)21:Kolektyw Radwanice (k)
-
24 mar11:00KKS Jelenia Góra (k)03:Ziemia Lubińska Czerniec (k)(walkower)
-
25 mar16:30Ślęza Wrocław (k)21:Chrobry Głogów (k)
-
02 maj18:00Orlik Jelenia Góra (k)50:Polonia Świdnica (k)
-
01 cze16:30AZS III Wrocław (k)30:Polonia Środa Śląska (k)
-
07 kwi15:00Ślęza Wrocław (k)01:AZS III Wrocław (k)
-
07 kwi16:00Ziemia Lubińska Czerniec (k)35:Orlik Jelenia Góra (k)
-
08 kwi11:00Polonia Świdnica (k)10:Chrobry Głogów (k)
-
08 kwi15:00KS Oława (k)30:KKS Jelenia Góra (k)(walkower)
-
08 kwi15:00Polonia Środa Śląska (k)14:Piast Nowa Ruda (k)
-
08 kwi16:00Kolektyw Radwanice (k)12:UKS Bierutów (k)
-
14 kwi14:00Chrobry Głogów (k)12:Ziemia Lubińska Czerniec (k)
-
14 kwi14:00Orlik Jelenia Góra (k)31:KS Oława (k)
-
14 kwi16:30UKS Bierutów (k)30:Polonia Środa Śląska (k)
-
15 kwi11:00Piast Nowa Ruda (k)14:Ślęza Wrocław (k)
-
13 cze18:30Polonia Świdnica (k)13:AZS III Wrocław (k)
-
20 kwi17:30Polonia Świdnica (k)10:Piast Nowa Ruda (k)
-
22 kwi11:00Polonia Środa Śląska (k)20:Kolektyw Radwanice (k)
-
22 kwi15:00KS Oława (k)10:Chrobry Głogów (k)
-
22 kwi16:00Ślęza Wrocław (k)21:UKS Bierutów (k)
-
22 kwi17:00Ziemia Lubińska Czerniec (k)42:AZS III Wrocław (k)
-
25 kwi18:00Kolektyw Radwanice (k)19:Ślęza Wrocław (k)
-
28 kwi11:00UKS Bierutów (k)32:Polonia Świdnica (k)
-
28 kwi11:00Orlik Jelenia Góra (k)30:KKS Jelenia Góra (k)(walkower)
-
28 kwi16:00Ziemia Lubińska Czerniec (k)21:Piast Nowa Ruda (k)
-
29 kwi16:00AZS III Wrocław (k)71:KS Oława (k)
-
05 maj11:00KKS Jelenia Góra (k)03:Chrobry Głogów (k)(walkower)
-
06 maj15:00KS Oława (k)02:Piast Nowa Ruda (k)
-
06 maj16:00Polonia Świdnica (k)71:Kolektyw Radwanice (k)
-
06 maj16:00Ślęza Wrocław (k)10:Polonia Środa Śląska (k)
-
06 maj18:00Ziemia Lubińska Czerniec (k)20:UKS Bierutów (k)
-
12 maj11:00UKS Bierutów (k)00:KS Oława (k)
-
12 maj11:00AZS III Wrocław (k)30:KKS Jelenia Góra (k)(walkower)
-
13 maj11:00Chrobry Głogów (k)23:Orlik Jelenia Góra (k)
-
13 maj17:00Kolektyw Radwanice (k)11:Ziemia Lubińska Czerniec (k)
-
24 maj18:30Polonia Środa Śląska (k)08:Polonia Świdnica (k)
-
19 maj11:00KKS Jelenia Góra (k)03:Piast Nowa Ruda (k)(walkower)
-
19 maj14:00Orlik Jelenia Góra (k)42:AZS III Wrocław (k)
-
19 maj16:00Ziemia Lubińska Czerniec (k)60:Polonia Środa Śląska (k)
-
20 maj15:00KS Oława (k)31:Kolektyw Radwanice (k)
-
20 maj16:00Polonia Świdnica (k)23:Ślęza Wrocław (k)
-
25 maj18:30Piast Nowa Ruda (k)08:Orlik Jelenia Góra (k)
-
26 maj11:00UKS Bierutów (k)30:KKS Jelenia Góra (k)(walkower)
-
27 maj16:00Polonia Środa Śląska (k)04:KS Oława (k)
-
27 maj16:00AZS III Wrocław (k)02:Chrobry Głogów (k)
-
27 maj18:00Ślęza Wrocław (k)50:Ziemia Lubińska Czerniec (k)
-
02 cze11:00KKS Jelenia Góra (k)03:Kolektyw Radwanice (k)(walkower)
-
02 cze16:00Ziemia Lubińska Czerniec (k)21:Polonia Świdnica (k)
-
03 cze13:00Chrobry Głogów (k)21:Piast Nowa Ruda (k)
-
03 cze14:00Orlik Jelenia Góra (k)30:UKS Bierutów (k)
-
03 cze15:00KS Oława (k)12:Ślęza Wrocław (k)
-
09 cze11:00Polonia Środa Śląska (k)30:KKS Jelenia Góra (k)(walkower)
-
09 cze11:00UKS Bierutów (k)22:Chrobry Głogów (k)
-
10 cze11:00Polonia Świdnica (k)23:KS Oława (k)
-
10 cze11:00Piast Nowa Ruda (k)30:AZS III Wrocław (k)
-
10 cze15:00Kolektyw Radwanice (k)09:Orlik Jelenia Góra (k)
-
16 cze11:00Chrobry Głogów (k)30:Kolektyw Radwanice (k)
-
16 cze11:00KKS Jelenia Góra (k)03:Ślęza Wrocław (k)(walkower)
-
16 cze11:00KS Oława (k)03:Ziemia Lubińska Czerniec (k)
-
17 cze14:00Orlik Jelenia Góra (k)130:Polonia Środa Śląska (k)
-
20 cze16:30AZS III Wrocław (k)22:UKS Bierutów (k)
-
06 cze19:00UKS Bierutów (k)91:Piast Nowa Ruda (k)
-
21 cze18:00
-
23 cze11:00Polonia Świdnica (k)--:KKS Jelenia Góra (k)
-
23 cze11:00Ślęza Wrocław (k)35:Orlik Jelenia Góra (k)
-
23 cze11:00Kolektyw Radwanice (k)110:AZS III Wrocław (k)