Polska | Rozgrywki kobiece | 3. Liga, gr. kujawsko-pomorska
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaForma
-
PWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW?
-
WRWWWPWWWWRWWWWRWPWWWWWRW?
-
WWPWWPWWWWWWWWWRWRPWWWWWR?
-
WWWWWWWWRRPWWPWWWWWWWWPPW?
-
RRPWPWWWRRWWWPPPPWWWWPWWW?
-
WPPPPRPWRRPPPRWWPRWPWWWWP?
-
PPPRPWPWWPPPWPWRRWPWPWPRR?
-
PPWPRWPWPPRPPPPPWWWWPPPWP?
-
PRPWWWWPWWWPP?
-
RWPWPPRPPPRWRPWPPPPPPPWPW?
-
PPWPWWPPPRPWPPPWRPPPPPPPR?
-
WPWRPPPPPWRPRPPPPPPPPPPWR?
-
WRPRPPPPRPRPWWPRPPPPPPPPP?
-
PRPPPPPRPPWPRRPPPPPPPPPPP?
Sezon 2017/18
-
26 sie10:00GOKSiR Start Pruszcz (k)41:Wda/Strażak Przechowo (k)
-
26 sie11:00Tucholanka Tuchola (k)23:Noteć Inowrocław (k)
-
26 sie11:00Spójnia Białe Błota (k)20:Unifreeze II Górzno (k)
-
27 sie13:00Mustang Wielgie (k)22:KKP II Bydgoszcz (k)
-
27 sie14:00Legia Chełmża (k)22:GLKS Osielsko Żołędowo (k)
-
27 sie17:00Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)23:Fuks Wielowicz (k)
-
27 sie17:00WAP Włocławek (k)112:Gwiazda II Toruń (k)
-
03 wrz11:00Fuks Wielowicz (k)34:Wda/Strażak Przechowo (k)
-
03 wrz11:00Gwiazda II Toruń (k)04:Tucholanka Tuchola (k)
-
03 wrz13:30KKP II Bydgoszcz (k)11:Spójnia Białe Błota (k)
-
03 wrz15:00Unifreeze II Górzno (k)12:GOKSiR Start Pruszcz (k)
-
03 wrz15:00GLKS Osielsko Żołędowo (k)011:WAP Włocławek (k)
-
03 wrz16:00Noteć Inowrocław (k)03:Mustang Wielgie (k)
-
03 wrz17:00Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)13:Legia Chełmża (k)
-
09 wrz10:30Mustang Wielgie (k)61:Gwiazda II Toruń (k)
-
09 wrz11:00Tucholanka Tuchola (k)80:GLKS Osielsko Żołędowo (k)
-
09 wrz11:00GOKSiR Start Pruszcz (k)50:KKP II Bydgoszcz (k)
-
09 wrz15:00Wda/Strażak Przechowo (k)04:Unifreeze II Górzno (k)
-
10 wrz11:00Spójnia Białe Błota (k)32:Noteć Inowrocław (k)
-
10 wrz14:00Legia Chełmża (k)05:Fuks Wielowicz (k)
-
10 wrz17:00WAP Włocławek (k)120:Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)
-
16 wrz17:30Gwiazda II Toruń (k)01:Spójnia Białe Błota (k)
-
17 wrz11:00Fuks Wielowicz (k)04:Unifreeze II Górzno (k)
-
17 wrz14:00Legia Chełmża (k)15:WAP Włocławek (k)
-
17 wrz15:00GLKS Osielsko Żołędowo (k)09:Mustang Wielgie (k)
-
17 wrz16:00Noteć Inowrocław (k)31:GOKSiR Start Pruszcz (k)
-
17 wrz16:00Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)45:Tucholanka Tuchola (k)
-
17 wrz17:00KKP II Bydgoszcz (k)41:Wda/Strażak Przechowo (k)
-
23 wrz11:00Tucholanka Tuchola (k)82:Legia Chełmża (k)
-
23 wrz11:00Mustang Wielgie (k)71:Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)
-
23 wrz11:00GOKSiR Start Pruszcz (k)101:Gwiazda II Toruń (k)
-
23 wrz15:00Wda/Strażak Przechowo (k)04:Noteć Inowrocław (k)
-
24 wrz11:00Spójnia Białe Błota (k)30:GLKS Osielsko Żołędowo (k)
-
24 wrz12:00WAP Włocławek (k)30:Fuks Wielowicz (k)
-
27 wrz16:00Unifreeze II Górzno (k)70:KKP II Bydgoszcz (k)
-
30 wrz10:00Fuks Wielowicz (k)23:KKP II Bydgoszcz (k)
-
30 wrz16:15Gwiazda II Toruń (k)02:Wda/Strażak Przechowo (k)
-
01 paź14:00Legia Chełmża (k)12:Mustang Wielgie (k)
-
01 paź15:00Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)27:Spójnia Białe Błota (k)
-
01 paź16:00GOKSiR Start Pruszcz (k)30:GLKS Osielsko Żołędowo (k)
-
01 paź17:00WAP Włocławek (k)53:Tucholanka Tuchola (k)
-
03 paź17:00Noteć Inowrocław (k)21:Unifreeze II Górzno (k)
-
07 paź10:00Wda/Strażak Przechowo (k)30:GLKS Osielsko Żołędowo (k)
-
07 paź10:00KKP II Bydgoszcz (k)14:Noteć Inowrocław (k)
-
07 paź11:00Tucholanka Tuchola (k)41:Fuks Wielowicz (k)
-
07 paź11:00GOKSiR Start Pruszcz (k)50:Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)
-
07 paź15:00Unifreeze II Górzno (k)110:Gwiazda II Toruń (k)
-
08 paź11:00Mustang Wielgie (k)01:WAP Włocławek (k)
-
08 paź11:00Spójnia Białe Błota (k)40:Legia Chełmża (k)
-
14 paź11:00Fuks Wielowicz (k)13:Noteć Inowrocław (k)
-
14 paź11:00Tucholanka Tuchola (k)22:Mustang Wielgie (k)
-
14 paź14:00GLKS Osielsko Żołędowo (k)06:Unifreeze II Górzno (k)
-
15 paź11:30Gwiazda II Toruń (k)17:KKP II Bydgoszcz (k)
-
15 paź12:30Legia Chełmża (k)13:GOKSiR Start Pruszcz (k)
-
15 paź15:00Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)02:Wda/Strażak Przechowo (k)
-
15 paź15:00WAP Włocławek (k)20:Spójnia Białe Błota (k)
-
21 paź11:00Mustang Wielgie (k)31:Fuks Wielowicz (k)
-
21 paź11:00Spójnia Białe Błota (k)52:Tucholanka Tuchola (k)
-
21 paź11:00GOKSiR Start Pruszcz (k)23:WAP Włocławek (k)
-
21 paź11:00Unifreeze II Górzno (k)50:Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)
-
21 paź14:15Wda/Strażak Przechowo (k)20:Legia Chełmża (k)
-
22 paź12:00Noteć Inowrocław (k)150:Gwiazda II Toruń (k)
-
22 paź17:00KKP II Bydgoszcz (k)22:GLKS Osielsko Żołędowo (k)
-
28 paź14:00Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)00:KKP II Bydgoszcz (k)
-
29 paź11:00Tucholanka Tuchola (k)21:GOKSiR Start Pruszcz (k)
-
29 paź12:30Legia Chełmża (k)02:Unifreeze II Górzno (k)
-
29 paź14:00WAP Włocławek (k)80:Wda/Strażak Przechowo (k)
-
29 paź14:00Mustang Wielgie (k)00:Spójnia Białe Błota (k)
-
25 lis12:00GLKS Osielsko Żołędowo (k)12:Noteć Inowrocław (k)
-
25 lis13:00Fuks Wielowicz (k)44:Gwiazda II Toruń (k)
-
04 lis11:00GOKSiR Start Pruszcz (k)01:Mustang Wielgie (k)
-
04 lis14:00Wda/Strażak Przechowo (k)23:Tucholanka Tuchola (k)
-
05 lis11:00Spójnia Białe Błota (k)21:Fuks Wielowicz (k)
-
05 lis11:00Gwiazda II Toruń (k)24:GLKS Osielsko Żołędowo (k)
-
05 lis13:00Unifreeze II Górzno (k)04:WAP Włocławek (k)
-
05 lis14:00Noteć Inowrocław (k)50:Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)
-
05 lis17:00KKP II Bydgoszcz (k)40:Legia Chełmża (k)
-
12 lis11:00Fuks Wielowicz (k)50:GLKS Osielsko Żołędowo (k)
-
12 lis11:00Spójnia Białe Błota (k)31:GOKSiR Start Pruszcz (k)
-
12 lis12:00Legia Chełmża (k)25:Noteć Inowrocław (k)
-
12 lis12:00Tucholanka Tuchola (k)22:Unifreeze II Górzno (k)
-
12 lis12:00Mustang Wielgie (k)70:Wda/Strażak Przechowo (k)
-
12 lis13:00Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)20:Gwiazda II Toruń (k)
-
12 lis14:00WAP Włocławek (k)40:KKP II Bydgoszcz (k)
-
17 lis13:30Unifreeze II Górzno (k)12:Mustang Wielgie (k)
-
18 lis12:00Wda/Strażak Przechowo (k)23:Spójnia Białe Błota (k)
-
18 lis16:15Gwiazda II Toruń (k)11:Legia Chełmża (k)
-
18 lis18:00GLKS Osielsko Żołędowo (k)01:Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)
-
19 lis11:00GOKSiR Start Pruszcz (k)21:Fuks Wielowicz (k)
-
19 lis13:30Noteć Inowrocław (k)12:WAP Włocławek (k)
-
19 lis17:00KKP II Bydgoszcz (k)52:Tucholanka Tuchola (k)
-
- -?:?Unifreeze II Górzno (k)--:Spójnia Białe Błota (k)
-
17 mar11:00Noteć Inowrocław (k)43:Tucholanka Tuchola (k)
-
17 mar13:30GLKS Osielsko Żołędowo (k)10:Legia Chełmża (k)
-
17 mar18:00Gwiazda II Toruń (k)02:WAP Włocławek (k)
-
18 mar10:00Fuks Wielowicz (k)41:Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)
-
18 mar11:00Wda/Strażak Przechowo (k)12:GOKSiR Start Pruszcz (k)
-
28 mar15:00KKP II Bydgoszcz (k)15:Mustang Wielgie (k)
-
- -?:?GOKSiR Start Pruszcz (k)--:Unifreeze II Górzno (k)
-
24 mar11:00Wda/Strażak Przechowo (k)22:Fuks Wielowicz (k)
-
24 mar11:00Legia Chełmża (k)11:Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)
-
24 mar12:00Mustang Wielgie (k)20:Noteć Inowrocław (k)
-
25 mar12:00Tucholanka Tuchola (k)03:Gwiazda II Toruń (k)
-
25 mar12:00WAP Włocławek (k)51:GLKS Osielsko Żołędowo (k)
-
25 mar16:00Spójnia Białe Błota (k)61:KKP II Bydgoszcz (k)
-
- -?:?Unifreeze II Górzno (k)--:Wda/Strażak Przechowo (k)
-
07 kwi15:00GLKS Osielsko Żołędowo (k)33:Tucholanka Tuchola (k)
-
07 kwi16:00Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)05:WAP Włocławek (k)
-
08 kwi11:00Noteć Inowrocław (k)22:Spójnia Białe Błota (k)
-
08 kwi14:00Gwiazda II Toruń (k)06:Mustang Wielgie (k)
-
08 kwi15:00Fuks Wielowicz (k)13:Legia Chełmża (k)
-
08 kwi17:00KKP II Bydgoszcz (k)05:GOKSiR Start Pruszcz (k)
-
- -?:?Unifreeze II Górzno (k)--:Fuks Wielowicz (k)
-
11 kwi16:00Wda/Strażak Przechowo (k)02:KKP II Bydgoszcz (k)
-
14 kwi17:00Tucholanka Tuchola (k)00:Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)
-
15 kwi10:00Spójnia Białe Błota (k)40:Gwiazda II Toruń (k)
-
15 kwi12:00WAP Włocławek (k)120:Legia Chełmża (k)
-
15 kwi14:00Mustang Wielgie (k)51:GLKS Osielsko Żołędowo (k)
-
15 kwi17:00GOKSiR Start Pruszcz (k)11:Noteć Inowrocław (k)
-
- -?:?KKP II Bydgoszcz (k)--:Unifreeze II Górzno (k)
-
21 kwi12:00Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)12:Mustang Wielgie (k)
-
21 kwi13:00GLKS Osielsko Żołędowo (k)18:Spójnia Białe Błota (k)
-
22 kwi12:00Legia Chełmża (k)01:Tucholanka Tuchola (k)
-
22 kwi14:00Gwiazda II Toruń (k)00:GOKSiR Start Pruszcz (k)
-
22 kwi15:00Fuks Wielowicz (k)03:WAP Włocławek (k)
-
22 kwi17:00Noteć Inowrocław (k)60:Wda/Strażak Przechowo (k)
-
- -?:?Unifreeze II Górzno (k)--:Noteć Inowrocław (k)
-
28 kwi14:00Wda/Strażak Przechowo (k)50:Gwiazda II Toruń (k)
-
29 kwi10:00Spójnia Białe Błota (k)40:Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)
-
29 kwi12:00GLKS Osielsko Żołędowo (k)25:GOKSiR Start Pruszcz (k)
-
29 kwi12:00Mustang Wielgie (k)40:Legia Chełmża (k)
-
29 kwi17:00KKP II Bydgoszcz (k)40:Fuks Wielowicz (k)
-
29 kwi17:00Tucholanka Tuchola (k)24:WAP Włocławek (k)
-
- -?:?Gwiazda II Toruń (k)--:Unifreeze II Górzno (k)
-
05 maj16:00Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)04:GOKSiR Start Pruszcz (k)
-
06 maj12:00Legia Chełmża (k)03:Spójnia Białe Błota (k)
-
06 maj13:00GLKS Osielsko Żołędowo (k)51:Wda/Strażak Przechowo (k)
-
06 maj15:00Fuks Wielowicz (k)44:Tucholanka Tuchola (k)
-
06 maj16:00WAP Włocławek (k)52:Mustang Wielgie (k)
-
06 maj16:00Noteć Inowrocław (k)30:KKP II Bydgoszcz (k)
-
- -?:?Unifreeze II Górzno (k)--:GLKS Osielsko Żołędowo (k)
-
12 maj12:00Mustang Wielgie (k)60:Tucholanka Tuchola (k)
-
12 maj16:00Wda/Strażak Przechowo (k)10:Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)
-
13 maj10:00Spójnia Białe Błota (k)16:WAP Włocławek (k)
-
13 maj13:00Noteć Inowrocław (k)30:Fuks Wielowicz (k)
-
13 maj17:00KKP II Bydgoszcz (k)40:Gwiazda II Toruń (k)
-
13 maj17:00GOKSiR Start Pruszcz (k)50:Legia Chełmża (k)
-
- -?:?Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)--:Unifreeze II Górzno (k)
-
19 maj16:00Legia Chełmża (k)11:Wda/Strażak Przechowo (k)
-
20 maj11:00Tucholanka Tuchola (k)16:Spójnia Białe Błota (k)
-
20 maj15:00Fuks Wielowicz (k)14:Mustang Wielgie (k)
-
20 maj15:45Gwiazda II Toruń (k)06:Noteć Inowrocław (k)
-
20 maj17:00WAP Włocławek (k)30:GOKSiR Start Pruszcz (k)
-
22 maj17:30GLKS Osielsko Żołędowo (k)42:KKP II Bydgoszcz (k)
-
- -?:?Unifreeze II Górzno (k)--:Legia Chełmża (k)
-
26 maj16:30Wda/Strażak Przechowo (k)13:WAP Włocławek (k)
-
27 maj10:00Spójnia Białe Błota (k)32:Mustang Wielgie (k)
-
27 maj11:00Noteć Inowrocław (k)74:GLKS Osielsko Żołędowo (k)
-
27 maj16:30Gwiazda II Toruń (k)13:Fuks Wielowicz (k)
-
27 maj17:00KKP II Bydgoszcz (k)00:Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)
-
27 maj17:00GOKSiR Start Pruszcz (k)30:Tucholanka Tuchola (k)
-
- -?:?WAP Włocławek (k)--:Unifreeze II Górzno (k)
-
02 cze10:00Tucholanka Tuchola (k)24:Wda/Strażak Przechowo (k)
-
03 cze11:00Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)03:Noteć Inowrocław (k)
-
03 cze11:00GLKS Osielsko Żołędowo (k)83:Gwiazda II Toruń (k)
-
03 cze15:00Legia Chełmża (k)30:KKP II Bydgoszcz (k)
-
03 cze16:00Mustang Wielgie (k)41:GOKSiR Start Pruszcz (k)
-
03 cze17:00Fuks Wielowicz (k)02:Spójnia Białe Błota (k)
-
- -?:?Unifreeze II Górzno (k)--:Tucholanka Tuchola (k)
-
09 cze14:00GOKSiR Start Pruszcz (k)11:Spójnia Białe Błota (k)
-
10 cze14:00KKP II Bydgoszcz (k)04:WAP Włocławek (k)
-
10 cze14:00Wda/Strażak Przechowo (k)04:Mustang Wielgie (k)
-
10 cze16:30Gwiazda II Toruń (k)22:Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)
-
10 cze18:00GLKS Osielsko Żołędowo (k)12:Fuks Wielowicz (k)
-
12 cze17:30Noteć Inowrocław (k)51:Legia Chełmża (k)
-
- -?:?Mustang Wielgie (k)--:Unifreeze II Górzno (k)
-
16 cze16:00Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k)52:GLKS Osielsko Żołędowo (k)
-
17 cze10:00Spójnia Białe Błota (k)61:Wda/Strażak Przechowo (k)
-
17 cze12:00WAP Włocławek (k)16:Noteć Inowrocław (k)
-
17 cze14:00Fuks Wielowicz (k)33:GOKSiR Start Pruszcz (k)
-
17 cze14:00Tucholanka Tuchola (k)42:KKP II Bydgoszcz (k)
-
17 cze15:30Legia Chełmża (k)31:Gwiazda II Toruń (k)