Polska | Rozgrywki kobiece | 3. Liga, gr. mazowiecka
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaForma
-
WWWWWPWWRWWWWWWWPW
-
WWWWWWWWWPWPWWPWWW
-
RPWWWWWPWPPWWWWWWW
-
-
WWPPPWWRRWRWPPPWWP
-
-
-
PPPPWPPWPRRPPWWWWP
-
-
PPPPPPPPPPPPPPPPPP
Sezon 2017/18
-
02 wrz12:30MKS Pogoń Siedlce (k)04:Królewscy Płock (k)
-
02 wrz13:00Zamłynie Radom (k)50:DAF Płońsk (k)
-
02 wrz20:30WAP Warszawa (k)43:Żbik Nasielsk (k)
-
03 wrz10:00Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)14:Orlęta Baboszewo (k)
-
03 wrz14:00Tygrys Huta Mińska (k)30:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
-
09 wrz10:00Królewscy Płock (k)10:Tygrys Huta Mińska (k)
-
09 wrz12:30Orlęta Baboszewo (k)72:MKS Pogoń Siedlce (k)
-
09 wrz13:00Zamłynie Radom (k)41:Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
-
10 wrz12:00DAF Płońsk (k)60:Żbik Nasielsk (k)
-
10 wrz16:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)10:WAP Warszawa (k)
-
16 wrz12:30MKS Pogoń Siedlce (k)04:Zamłynie Radom (k)
-
16 wrz13:00Tygrys Huta Mińska (k)30:Orlęta Baboszewo (k)
-
16 wrz16:00WAP Warszawa (k)14:Królewscy Płock (k)
-
16 wrz17:00Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)23:DAF Płońsk (k)
-
16 wrz17:00Żbik Nasielsk (k)12:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
-
23 wrz10:00Królewscy Płock (k)30:Żbik Nasielsk (k)
-
23 wrz13:00Zamłynie Radom (k)12:Tygrys Huta Mińska (k)
-
23 wrz14:00Orlęta Baboszewo (k)20:WAP Warszawa (k)
-
24 wrz14:00DAF Płońsk (k)30:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
-
01 paź18:00Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)130:MKS Pogoń Siedlce (k)
-
07 paź11:00MKS Pogoń Siedlce (k)23:DAF Płońsk (k)
-
07 paź15:00Tygrys Huta Mińska (k)20:Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
-
07 paź15:00
-
07 paź16:00WAP Warszawa (k)03:Zamłynie Radom (k)
-
08 paź11:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)04:Królewscy Płock (k)
-
14 paź12:30MKS Pogoń Siedlce (k)07:Tygrys Huta Mińska (k)
-
14 paź13:00Zamłynie Radom (k)40:Żbik Nasielsk (k)
-
15 paź11:00DAF Płońsk (k)34:Królewscy Płock (k)
-
15 paź12:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)01:Orlęta Baboszewo (k)
-
15 paź16:00Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)50:WAP Warszawa (k)
-
21 paź10:00Królewscy Płock (k)20:Orlęta Baboszewo (k)
-
21 paź15:00
-
22 paź11:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)10:Zamłynie Radom (k)
-
22 paź15:00Tygrys Huta Mińska (k)21:DAF Płońsk (k)
-
22 paź15:30WAP Warszawa (k)20:MKS Pogoń Siedlce (k)
-
28 paź12:30MKS Pogoń Siedlce (k)29:Żbik Nasielsk (k)
-
28 paź13:00Zamłynie Radom (k)81:Królewscy Płock (k)
-
29 paź12:00DAF Płońsk (k)00:Orlęta Baboszewo (k)
-
29 paź13:00Tygrys Huta Mińska (k)51:WAP Warszawa (k)
-
29 paź15:30Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)11:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
-
04 lis10:00Królewscy Płock (k)13:Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
-
04 lis14:00WAP Warszawa (k)22:DAF Płońsk (k)
-
04 lis14:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)140:MKS Pogoń Siedlce (k)
-
05 lis11:00Orlęta Baboszewo (k)21:Zamłynie Radom (k)
-
05 lis14:00Żbik Nasielsk (k)03:Tygrys Huta Mińska (k)
-
21 kwi11:00Królewscy Płock (k)150:MKS Pogoń Siedlce (k)
-
21 kwi13:00
-
21 kwi16:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)00:Tygrys Huta Mińska (k)
-
22 kwi11:00DAF Płońsk (k)13:Zamłynie Radom (k)
-
22 kwi16:00Orlęta Baboszewo (k)11:Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
-
28 kwi10:00Tygrys Huta Mińska (k)10:Królewscy Płock (k)
-
28 kwi12:00Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)02:Zamłynie Radom (k)
-
29 kwi11:00WAP Warszawa (k)11:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
-
29 kwi13:00Żbik Nasielsk (k)13:DAF Płońsk (k)
-
29 kwi16:00MKS Pogoń Siedlce (k)011:Orlęta Baboszewo (k)
-
05 maj11:00Zamłynie Radom (k)30:MKS Pogoń Siedlce (k)(walkower)
-
05 maj14:00Królewscy Płock (k)32:WAP Warszawa (k)
-
05 maj16:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)31:Żbik Nasielsk (k)
-
06 maj11:00DAF Płońsk (k)04:Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
-
06 maj11:00Orlęta Baboszewo (k)14:Tygrys Huta Mińska (k)
-
12 maj12:30MKS Pogoń Siedlce (k)16:Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
-
12 maj16:00Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)21:DAF Płońsk (k)
-
13 maj11:00Tygrys Huta Mińska (k)01:Zamłynie Radom (k)
-
13 maj17:00Żbik Nasielsk (k)06:Królewscy Płock (k)
-
13 maj18:00WAP Warszawa (k)41:Orlęta Baboszewo (k)
-
19 maj11:00Królewscy Płock (k)30:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
-
20 maj11:00DAF Płońsk (k)110:MKS Pogoń Siedlce (k)
-
20 maj12:00Orlęta Baboszewo (k)30:Żbik Nasielsk (k)(walkower)
-
20 maj15:30Zamłynie Radom (k)41:WAP Warszawa (k)
-
20 maj18:00Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)01:Tygrys Huta Mińska (k)
-
26 maj12:00Żbik Nasielsk (k)03:Zamłynie Radom (k)
-
26 maj13:30WAP Warszawa (k)22:Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
-
26 maj14:00Królewscy Płock (k)91:DAF Płońsk (k)
-
27 maj11:00Orlęta Baboszewo (k)40:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
-
27 maj12:00Tygrys Huta Mińska (k)30:MKS Pogoń Siedlce (k)
-
02 cze12:30MKS Pogoń Siedlce (k)021:WAP Warszawa (k)
-
02 cze15:00Zamłynie Radom (k)30:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)
-
03 cze11:00DAF Płońsk (k)01:Tygrys Huta Mińska (k)
-
03 cze16:00Orlęta Baboszewo (k)24:Królewscy Płock (k)
-
06 cze20:00Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)32:Żbik Nasielsk (k)
-
09 cze12:30Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)10:Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)
-
09 cze14:00Żbik Nasielsk (k)30:MKS Pogoń Siedlce (k)
-
09 cze20:00WAP Warszawa (k)13:Tygrys Huta Mińska (k)
-
10 cze10:00Orlęta Baboszewo (k)40:DAF Płońsk (k)
-
10 cze14:00Królewscy Płock (k)06:Zamłynie Radom (k)
-
16 cze12:30MKS Pogoń Siedlce (k)03:Ostrovia Ostrów Mazowiecka (k)(walkower)
-
16 cze13:00Mazovia Grodzisk Mazowiecki (k)11:Królewscy Płock (k)
-
17 cze11:00DAF Płońsk (k)13:WAP Warszawa (k)
-
17 cze11:00Tygrys Huta Mińska (k)80:Żbik Nasielsk (k)
-
17 cze19:00Zamłynie Radom (k)40:Orlęta Baboszewo (k)