Polska | Rozgrywki kobiece | 3. Liga, gr. opolska
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaForma
-
WRWWWWWWWWPWWWWWWR
-
WRWWWWWPWWWWPPWWWW
-
WWWRWWPWPWWWWWWPWR
-
PWPPWWRWWPWPWRPWWW
-
WWPWPPPWWWPPWPWWWP
-
WPPWPPWPPWWWWWPWPP
-
PWWPRWPRWWPPPWPPPP
-
PPWPPPPPWPPWPRPPWW
-
PPPWPPPPPPPPPPWPPP
-
PPPPPWPPPPPPPPPPPP
Sezon 2017/18
-
03 wrz11:00UKS SAP Brzeg (k)44:Plon Błotnica Strzelecka (k)
-
03 wrz14:00Pogoń Prudnik (k)13:LZS Pakosławice (k)
-
03 wrz14:00Śląsk Reńska Wieś (k)014:Unia II Opole (k)
-
03 wrz15:00Piast Strzelce Opolskie (k)026:Rolnik II B.Głogówek (k)
-
30 wrz14:00Concordia Knurów (k)12:LKS Goczałkowice (k)
-
09 wrz11:00LZS Pakosławice (k)110:Śląsk Reńska Wieś (k)
-
09 wrz15:00Unia II Opole (k)21:Concordia Knurów (k)
-
10 wrz13:00Plon Błotnica Strzelecka (k)72:Pogoń Prudnik (k)
-
10 wrz14:00Rolnik II B.Głogówek (k)80:LKS Goczałkowice (k)
-
10 wrz14:00Piast Strzelce Opolskie (k)014:UKS SAP Brzeg (k)
-
16 wrz13:00Śląsk Reńska Wieś (k)016:Plon Błotnica Strzelecka (k)
-
17 wrz11:00UKS SAP Brzeg (k)15:Rolnik II B.Głogówek (k)
-
17 wrz14:00Pogoń Prudnik (k)80:Piast Strzelce Opolskie (k)
-
17 wrz14:00LKS Goczałkowice (k)10:Unia II Opole (k)
-
17 wrz15:30Concordia Knurów (k)02:LZS Pakosławice (k)
-
24 wrz11:30Plon Błotnica Strzelecka (k)41:Concordia Knurów (k)
-
24 wrz14:00Rolnik II B.Głogówek (k)62:Unia II Opole (k)
-
24 wrz14:00Piast Strzelce Opolskie (k)30:Śląsk Reńska Wieś (k)
-
24 wrz14:00UKS SAP Brzeg (k)70:Pogoń Prudnik (k)
-
24 wrz16:00LZS Pakosławice (k)01:LKS Goczałkowice (k)
-
07 paź11:00Pogoń Prudnik (k)41:Rolnik II B.Głogówek (k)
-
08 paź14:00Śląsk Reńska Wieś (k)013:UKS SAP Brzeg (k)
-
08 paź14:00Concordia Knurów (k)80:Piast Strzelce Opolskie (k)
-
08 paź14:00LKS Goczałkowice (k)24:Plon Błotnica Strzelecka (k)
-
08 paź14:00Unia II Opole (k)00:LZS Pakosławice (k)
-
15 paź14:00Rolnik II B.Głogówek (k)07:LZS Pakosławice (k)
-
15 paź14:00Plon Błotnica Strzelecka (k)10:Unia II Opole (k)
-
15 paź14:00Piast Strzelce Opolskie (k)02:LKS Goczałkowice (k)
-
15 paź14:00UKS SAP Brzeg (k)60:Concordia Knurów (k)
-
15 paź14:00Pogoń Prudnik (k)90:Śląsk Reńska Wieś (k)
-
22 paź14:00Śląsk Reńska Wieś (k)030:Rolnik II B.Głogówek (k)
-
22 paź14:00Concordia Knurów (k)13:Pogoń Prudnik (k)
-
22 paź14:00LKS Goczałkowice (k)02:UKS SAP Brzeg (k)
-
22 paź14:00Unia II Opole (k)100:Piast Strzelce Opolskie (k)
-
22 paź14:00LZS Pakosławice (k)13:Plon Błotnica Strzelecka (k)
-
28 paź13:00Pogoń Prudnik (k)30:LKS Goczałkowice (k)
-
28 paź14:00UKS SAP Brzeg (k)21:Unia II Opole (k)
-
29 paź13:00Rolnik II B.Głogówek (k)81:Plon Błotnica Strzelecka (k)
-
29 paź13:00Piast Strzelce Opolskie (k)016:LZS Pakosławice (k)
-
11 lis11:00Śląsk Reńska Wieś (k)07:Concordia Knurów (k)
-
05 lis13:00LKS Goczałkowice (k)61:Śląsk Reńska Wieś (k)
-
05 lis13:00Unia II Opole (k)34:Pogoń Prudnik (k)
-
05 lis13:00LZS Pakosławice (k)34:UKS SAP Brzeg (k)
-
05 lis13:00Plon Błotnica Strzelecka (k)90:Piast Strzelce Opolskie (k)
-
05 lis15:00Concordia Knurów (k)010:Rolnik II B.Głogówek (k)
-
25 mar14:30Rolnik II B.Głogówek (k)100:Piast Strzelce Opolskie (k)
-
25 mar15:00LZS Pakosławice (k)20:Pogoń Prudnik (k)
-
25 mar15:00Unia II Opole (k)110:Śląsk Reńska Wieś (k)
-
25 mar16:00Plon Błotnica Strzelecka (k)50:UKS SAP Brzeg (k)
-
09 maj18:15LKS Goczałkowice (k)21:Concordia Knurów (k)
-
07 kwi11:00Śląsk Reńska Wieś (k)010:LZS Pakosławice (k)
-
07 kwi15:00Pogoń Prudnik (k)12:Plon Błotnica Strzelecka (k)
-
08 kwi15:00LKS Goczałkowice (k)32:Rolnik II B.Głogówek (k)
-
08 kwi15:00Concordia Knurów (k)32:Unia II Opole (k)
-
08 kwi15:00UKS SAP Brzeg (k)50:Piast Strzelce Opolskie (k)
-
15 kwi11:00LZS Pakosławice (k)22:Concordia Knurów (k)
-
15 kwi13:00Plon Błotnica Strzelecka (k)130:Śląsk Reńska Wieś (k)
-
15 kwi15:00Rolnik II B.Głogówek (k)123:UKS SAP Brzeg (k)
-
15 kwi15:00Piast Strzelce Opolskie (k)03:Pogoń Prudnik (k)
-
15 kwi15:00Unia II Opole (k)02:LKS Goczałkowice (k)
-
21 kwi15:00Concordia Knurów (k)06:Plon Błotnica Strzelecka (k)
-
21 kwi15:00Pogoń Prudnik (k)23:UKS SAP Brzeg (k)
-
22 kwi15:00Unia II Opole (k)09:Rolnik II B.Głogówek (k)
-
22 kwi15:00LKS Goczałkowice (k)02:LZS Pakosławice (k)
-
22 kwi15:00Śląsk Reńska Wieś (k)20:Piast Strzelce Opolskie (k)
-
28 kwi15:00Plon Błotnica Strzelecka (k)31:LKS Goczałkowice (k)
-
28 kwi17:00LZS Pakosławice (k)82:Unia II Opole (k)
-
29 kwi15:00Rolnik II B.Głogówek (k)111:Pogoń Prudnik (k)
-
29 kwi15:00UKS SAP Brzeg (k)120:Śląsk Reńska Wieś (k)
-
29 kwi15:00Piast Strzelce Opolskie (k)02:Concordia Knurów (k)
-
05 maj15:00Concordia Knurów (k)11:UKS SAP Brzeg (k)
-
05 maj16:00Unia II Opole (k)18:Plon Błotnica Strzelecka (k)
-
06 maj15:00LZS Pakosławice (k)23:Rolnik II B.Głogówek (k)
-
06 maj15:00LKS Goczałkowice (k)01:Piast Strzelce Opolskie (k)
-
06 maj15:00Śląsk Reńska Wieś (k)02:Pogoń Prudnik (k)
-
12 maj15:00Pogoń Prudnik (k)13:Concordia Knurów (k)
-
13 maj15:00Rolnik II B.Głogówek (k)201:Śląsk Reńska Wieś (k)
-
13 maj15:00UKS SAP Brzeg (k)31:LKS Goczałkowice (k)
-
13 maj15:00Piast Strzelce Opolskie (k)01:Unia II Opole (k)
-
13 maj15:00Plon Błotnica Strzelecka (k)20:LZS Pakosławice (k)
-
20 maj15:00Plon Błotnica Strzelecka (k)22:Rolnik II B.Głogówek (k)
-
20 maj15:00LZS Pakosławice (k)50:Piast Strzelce Opolskie (k)
-
20 maj15:00LKS Goczałkowice (k)30:Pogoń Prudnik (k)
-
20 maj15:00Concordia Knurów (k)40:Śląsk Reńska Wieś (k)
-
20 maj17:00Unia II Opole (k)16:UKS SAP Brzeg (k)
-
27 maj15:00Rolnik II B.Głogówek (k)70:Concordia Knurów (k)
-
27 maj15:00Śląsk Reńska Wieś (k)09:LKS Goczałkowice (k)
-
27 maj15:00Pogoń Prudnik (k)32:Unia II Opole (k)
-
27 maj15:00UKS SAP Brzeg (k)30:LZS Pakosławice (k)
-
27 maj15:00Piast Strzelce Opolskie (k)03:Plon Błotnica Strzelecka (k)