Wielkopolskie | Klasa B | Poznań IV
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaForma
-
WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWPWWWWW
-
WWWWWPWWPWWWWWPPPWPRWWWWWW
-
WPWWWWWWWWPWWWWRWWWPPPWPRP
-
WWWPWWWWWPWWWWPRWPPPWPWPWW
-
RPWPWPPWWWWRPWPRWWWWWWWPWW
-
WWPWPWPPWWWWPWWRPPPRWPWWWP
-
PWPPPPPWWRWRWWPRRPPWWWWRWP
-
RPPPPPPWRPPPWPRWWWWWWWWWRP
-
WWWWPWWPPPPPWWPPWPPPPPPPPP
-
PPWWPWPPRPPPPRWWRPRPWPPRPW
-
PPPPWWWPPPWRPPPPPWPWRPPPPW
-
PPPPRPPPWPWPRPPWWPRPRWPWPP
-
PWPPRPPPRPPPPPWPRWWWPPPPPP
-
PPPWPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPW
Sezon 2017/18
-
26 sie13:00Sparta II Szamotuły03:Ogrol Sielinko
-
26 sie16:00Błędno Nądnia30:Piast Jabłonna
-
26 sie16:00Borusja Boruja Kościelna04:Pieczarka Wielichowo
-
27 sie12:00Grom Zębowo03:Orzeł Rostarzewo
-
27 sie14:00Dąb Bolewice40:Płomień II Przyprostynia
-
27 sie15:00Huragan Łomnica31:Orlik Sepno
-
27 sie17:00TS Nowy Tomyśl14:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
02 wrz16:00Płomień II Przyprostynia21:Borusja Boruja Kościelna
-
02 wrz16:00Orzeł Rostarzewo51:Dąb Bolewice
-
02 wrz17:00Orlik Sepno32:Grom Zębowo
-
03 wrz11:00Piast Jabłonna06:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
03 wrz13:00Ogrol Sielinko50:Huragan Łomnica
-
03 wrz14:00TS Nowy Tomyśl22:Sparta II Szamotuły
-
03 wrz14:00Pieczarka Wielichowo71:Błędno Nądnia
-
09 wrz15:00Sparta II Szamotuły14:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
09 wrz16:00Błędno Nądnia05:Płomień II Przyprostynia
-
10 wrz14:00Dąb Bolewice22:Orlik Sepno
-
10 wrz14:00Grom Zębowo73:Ogrol Sielinko
-
10 wrz14:00Borusja Boruja Kościelna14:Orzeł Rostarzewo
-
10 wrz15:00Huragan Łomnica14:TS Nowy Tomyśl
-
06 paź16:30Piast Jabłonna35:Pieczarka Wielichowo
-
16 wrz16:45Płomień II Przyprostynia41:Piast Jabłonna
-
16 wrz17:00Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski40:Pieczarka Wielichowo
-
17 wrz11:00Sparta II Szamotuły20:Huragan Łomnica
-
17 wrz13:00Ogrol Sielinko10:Dąb Bolewice
-
17 wrz14:00Orzeł Rostarzewo110:Błędno Nądnia
-
17 wrz14:00TS Nowy Tomyśl20:Grom Zębowo
-
17 wrz17:00Orlik Sepno41:Borusja Boruja Kościelna
-
23 wrz15:00Błędno Nądnia02:Orlik Sepno
-
23 wrz16:00Borusja Boruja Kościelna07:Ogrol Sielinko
-
24 wrz11:00Piast Jabłonna23:Orzeł Rostarzewo
-
24 wrz14:00Dąb Bolewice35:TS Nowy Tomyśl
-
24 wrz14:00Grom Zębowo30:Sparta II Szamotuły
-
24 wrz14:00Pieczarka Wielichowo40:Płomień II Przyprostynia
-
24 wrz15:00Huragan Łomnica07:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
30 wrz15:00Orlik Sepno62:Piast Jabłonna
-
30 wrz16:00Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski01:Płomień II Przyprostynia
-
01 paź12:00Orzeł Rostarzewo62:Pieczarka Wielichowo
-
01 paź13:00Ogrol Sielinko40:Błędno Nądnia
-
01 paź14:00Sparta II Szamotuły02:Dąb Bolewice
-
01 paź14:00TS Nowy Tomyśl21:Borusja Boruja Kościelna
-
01 paź15:00Huragan Łomnica33:Grom Zębowo
-
07 paź15:30Borusja Boruja Kościelna30:Sparta II Szamotuły
-
07 paź16:00Płomień II Przyprostynia11:Orzeł Rostarzewo
-
07 paź16:30Błędno Nądnia02:TS Nowy Tomyśl
-
08 paź11:00Piast Jabłonna13:Ogrol Sielinko
-
08 paź13:00Grom Zębowo14:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
08 paź14:00Dąb Bolewice01:Huragan Łomnica
-
17 mar14:00Orlik Sepno30:Pieczarka Wielichowo
-
14 paź16:00Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski41:Orzeł Rostarzewo
-
15 paź11:00Sparta II Szamotuły50:Błędno Nądnia
-
15 paź13:00Ogrol Sielinko21:Pieczarka Wielichowo
-
15 paź14:00Grom Zębowo11:Dąb Bolewice
-
15 paź14:00TS Nowy Tomyśl81:Piast Jabłonna
-
15 paź15:00Huragan Łomnica15:Borusja Boruja Kościelna
-
15 paź15:00Orlik Sepno20:Płomień II Przyprostynia
-
21 paź14:00Błędno Nądnia04:Huragan Łomnica
-
21 paź15:00Borusja Boruja Kościelna31:Grom Zębowo
-
21 paź16:00Płomień II Przyprostynia13:Ogrol Sielinko
-
22 paź11:00Piast Jabłonna07:Sparta II Szamotuły
-
22 paź14:00Pieczarka Wielichowo29:TS Nowy Tomyśl
-
22 paź14:00Dąb Bolewice14:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
22 paź14:00Orzeł Rostarzewo40:Orlik Sepno
-
29 paź11:00Sparta II Szamotuły31:Pieczarka Wielichowo
-
29 paź13:00Ogrol Sielinko21:Orzeł Rostarzewo
-
29 paź14:00Grom Zębowo32:Błędno Nądnia
-
29 paź14:00Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski60:Orlik Sepno
-
29 paź14:00Dąb Bolewice33:Borusja Boruja Kościelna
-
29 paź14:00TS Nowy Tomyśl42:Płomień II Przyprostynia
-
29 paź14:00Huragan Łomnica35:Piast Jabłonna
-
04 lis13:00Borusja Boruja Kościelna03:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
04 lis14:00Błędno Nądnia02:Dąb Bolewice
-
04 lis14:00Orzeł Rostarzewo16:TS Nowy Tomyśl
-
05 lis11:00Piast Jabłonna78:Grom Zębowo
-
05 lis12:00Płomień II Przyprostynia33:Sparta II Szamotuły
-
05 lis13:00Orlik Sepno11:Ogrol Sielinko
-
25 mar14:00Pieczarka Wielichowo50:Huragan Łomnica
-
11 lis12:00Borusja Boruja Kościelna100:Błędno Nądnia
-
11 lis13:00Huragan Łomnica016:Płomień II Przyprostynia
-
11 lis13:00Grom Zębowo03:Pieczarka Wielichowo
-
12 lis13:00Sparta II Szamotuły21:Orzeł Rostarzewo
-
12 lis13:00Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski10:Ogrol Sielinko
-
12 lis13:30TS Nowy Tomyśl00:Orlik Sepno
-
12 lis14:00Dąb Bolewice10:Piast Jabłonna
-
18 lis13:00Błędno Nądnia15:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
18 lis13:00Piast Jabłonna63:Borusja Boruja Kościelna
-
18 lis13:00Orlik Sepno13:Sparta II Szamotuły
-
18 lis14:00Płomień II Przyprostynia72:Grom Zębowo
-
19 lis13:00Dąb Bolewice22:Pieczarka Wielichowo
-
19 lis13:00Orzeł Rostarzewo50:Huragan Łomnica
-
19 lis13:00Ogrol Sielinko21:TS Nowy Tomyśl
-
31 mar14:00Orlik Sepno31:Huragan Łomnica
-
31 mar14:00Płomień II Przyprostynia41:Dąb Bolewice
-
31 mar15:00Ogrol Sielinko15:Sparta II Szamotuły
-
31 mar16:00Pieczarka Wielichowo42:Borusja Boruja Kościelna
-
31 mar16:00Piast Jabłonna82:Błędno Nądnia
-
03 maj16:00Orzeł Rostarzewo20:Grom Zębowo
-
09 maj18:00Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski40:TS Nowy Tomyśl
-
07 kwi13:00Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski70:Piast Jabłonna
-
07 kwi16:00Błędno Nądnia13:Pieczarka Wielichowo
-
07 kwi16:00Borusja Boruja Kościelna03:Płomień II Przyprostynia
-
08 kwi11:00Sparta II Szamotuły70:TS Nowy Tomyśl
-
08 kwi14:00Dąb Bolewice14:Orzeł Rostarzewo
-
08 kwi15:00Huragan Łomnica33:Ogrol Sielinko
-
08 kwi16:00Grom Zębowo22:Orlik Sepno
-
14 kwi15:00Orlik Sepno51:Dąb Bolewice
-
14 kwi16:00Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski40:Sparta II Szamotuły
-
14 kwi16:00Płomień II Przyprostynia41:Błędno Nądnia
-
15 kwi13:00Ogrol Sielinko41:Grom Zębowo
-
15 kwi14:00Orzeł Rostarzewo20:Borusja Boruja Kościelna
-
15 kwi14:00Pieczarka Wielichowo41:Piast Jabłonna
-
15 kwi15:00TS Nowy Tomyśl37:Huragan Łomnica
-
21 kwi16:00Błędno Nądnia04:Orzeł Rostarzewo
-
21 kwi16:00Borusja Boruja Kościelna22:Orlik Sepno
-
22 kwi13:00Piast Jabłonna47:Płomień II Przyprostynia
-
22 kwi14:00Pieczarka Wielichowo15:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
22 kwi14:00Dąb Bolewice23:Ogrol Sielinko
-
22 kwi14:00Grom Zębowo41:TS Nowy Tomyśl
-
22 kwi15:00Huragan Łomnica14:Sparta II Szamotuły
-
28 kwi16:00Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski40:Huragan Łomnica
-
28 kwi16:00Płomień II Przyprostynia03:Pieczarka Wielichowo
-
29 kwi11:00Sparta II Szamotuły111:Grom Zębowo
-
29 kwi11:00Orlik Sepno120:Błędno Nądnia
-
29 kwi13:00Ogrol Sielinko30:Borusja Boruja Kościelna
-
29 kwi14:00Orzeł Rostarzewo71:Piast Jabłonna
-
29 kwi15:00TS Nowy Tomyśl33:Dąb Bolewice
-
24 mar15:00Borusja Boruja Kościelna12:TS Nowy Tomyśl
-
24 mar16:00Płomień II Przyprostynia15:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
01 maj13:00Grom Zębowo21:Huragan Łomnica
-
01 maj14:00Pieczarka Wielichowo21:Orzeł Rostarzewo
-
01 maj14:00Dąb Bolewice16:Sparta II Szamotuły
-
01 maj16:00Piast Jabłonna14:Orlik Sepno
-
01 maj16:00Błędno Nądnia04:Ogrol Sielinko
-
05 maj16:00Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski120:Grom Zębowo
-
06 maj11:00Sparta II Szamotuły61:Borusja Boruja Kościelna
-
06 maj14:00Pieczarka Wielichowo10:Orlik Sepno
-
06 maj14:00Orzeł Rostarzewo31:Płomień II Przyprostynia
-
06 maj15:00Huragan Łomnica62:Dąb Bolewice
-
06 maj15:00TS Nowy Tomyśl60:Błędno Nądnia
-
06 maj17:30Ogrol Sielinko12:Piast Jabłonna
-
12 maj16:00Płomień II Przyprostynia20:Orlik Sepno
-
12 maj16:00Pieczarka Wielichowo60:Ogrol Sielinko
-
12 maj16:00Błędno Nądnia212:Sparta II Szamotuły
-
12 maj16:00Borusja Boruja Kościelna13:Huragan Łomnica
-
13 maj13:00Piast Jabłonna53:TS Nowy Tomyśl
-
13 maj14:00Orzeł Rostarzewo04:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
13 maj14:00Dąb Bolewice30:Grom Zębowo
-
19 maj16:00Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski50:Dąb Bolewice
-
19 maj16:00Ogrol Sielinko21:Płomień II Przyprostynia
-
19 maj17:00Orlik Sepno15:Orzeł Rostarzewo
-
20 maj11:00Sparta II Szamotuły30:Piast Jabłonna
-
20 maj13:00Huragan Łomnica81:Błędno Nądnia
-
20 maj13:30TS Nowy Tomyśl28:Pieczarka Wielichowo
-
20 maj14:00Grom Zębowo22:Borusja Boruja Kościelna
-
26 maj16:00Błędno Nądnia30:Grom Zębowo
-
26 maj16:00Borusja Boruja Kościelna13:Dąb Bolewice
-
26 maj17:00Orlik Sepno15:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
27 maj13:00Piast Jabłonna91:Huragan Łomnica
-
27 maj14:00Orzeł Rostarzewo32:Ogrol Sielinko
-
27 maj14:00Pieczarka Wielichowo03:Sparta II Szamotuły
-
30 maj18:30Płomień II Przyprostynia21:TS Nowy Tomyśl
-
02 cze16:00Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski30:Borusja Boruja Kościelna
-
03 cze11:00Sparta II Szamotuły52:Płomień II Przyprostynia
-
03 cze13:00Ogrol Sielinko30:Orlik Sepno
-
03 cze14:00Dąb Bolewice30:Błędno Nądnia
-
03 cze14:00Grom Zębowo23:Piast Jabłonna
-
03 cze15:00Huragan Łomnica35:Pieczarka Wielichowo
-
03 cze15:00TS Nowy Tomyśl15:Orzeł Rostarzewo
-
09 cze16:00Płomień II Przyprostynia92:Huragan Łomnica
-
09 cze16:00Błędno Nądnia18:Borusja Boruja Kościelna
-
10 cze12:00Orlik Sepno52:TS Nowy Tomyśl
-
10 cze13:00Ogrol Sielinko02:Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
-
10 cze13:00Piast Jabłonna20:Dąb Bolewice
-
10 cze14:00Orzeł Rostarzewo52:Sparta II Szamotuły
-
10 cze14:00Pieczarka Wielichowo63:Grom Zębowo
-
16 cze16:00Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski30:Błędno Nądnia
-
17 cze16:00Pieczarka Wielichowo42:Dąb Bolewice
-
17 cze16:00Borusja Boruja Kościelna12:Piast Jabłonna
-
17 cze16:00Grom Zębowo26:Płomień II Przyprostynia
-
17 cze16:00Huragan Łomnica56:Orzeł Rostarzewo
-
17 cze16:00Sparta II Szamotuły62:Orlik Sepno
-
17 cze16:00TS Nowy Tomyśl11:Ogrol Sielinko