Dolnośląskie | Klasa B | Wałbrzych I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
25
52.08 %
Zwycięstwa gości
18
37.5 %
Remisy
5
10.42 %

Bramki

Gospodarzy
135
średnia: 2.81
Gości
110
średnia: 2.29

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 48
0.5
100%
48 z 48
6.25%
3 z 48
1.5
93.75%
45 z 48
16.67%
8 z 48
2.5
83.33%
40 z 48
29.17%
14 z 48
3.5
70.83%
34 z 48
47.92%
23 z 48
4.5
52.08%
25 z 48
64.58%
31 z 48
5.5
35.42%
17 z 48

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 3 6.25 %
4:1 3 6.25 %
1:1 2 4.17 %
2:2 2 4.17 %
1:0 2 4.17 %
2:1 2 4.17 %
2:3 2 4.17 %
0:2 2 4.17 %
1:3 2 4.17 %
3:5 2 4.17 %
6:4 2 4.17 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 2 4.17 %
1:4 2 4.17 %
3:3 1 2.08 %
0:1 1 2.08 %
1:2 1 2.08 %
3:2 1 2.08 %
5:4 1 2.08 %
2:0 1 2.08 %
4:2 1 2.08 %
3:0 1 2.08 %
0:4 1 2.08 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 1 2.08 %
5:1 1 2.08 %
6:1 1 2.08 %
7:2 1 2.08 %
1:7 1 2.08 %
7:1 1 2.08 %
7:0 1 2.08 %
8:1 1 2.08 %
1:8 1 2.08 %
0:8 1 2.08 %
9:1 1 2.08 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    13
    30%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    7
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    23%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    30%
  • 29
    10:00
    Unia Jaroszów
    4
    0
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 29
    11:00
    Huragan Olszany
    2
    2
    :
    Sokół Kostrza
  • 29
    11:00
    KP MCK Mieroszów
    1
    0
    :
    Płomień Dobromierz
  • 29
    12:00
    Nysa Kłaczyna
    1
    3
    :
    Orzeł Witoszów
  • 29
    14:00
    Podgórze Wałbrzych
    5
    4
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 15
    17:00
    Granit II Roztoka
    3
    0
    :
    Victoria II Świebodzice
  • 05
    11:00
    Victoria II Świebodzice
    0
    3
    :
    Płomień Dobromierz
  • 05
    11:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    1
    4
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 05
    11:00
    Zieloni II Mokrzeszów
    0
    8
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 05
    11:00
    Orzeł Witoszów
    2
    1
    :
    Unia Jaroszów
  • 05
    11:00
    Sokół Kostrza
    3
    5
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 05
    11:00
    Granit II Roztoka
    6
    1
    :
    Huragan Olszany
  • 11
    17:00
    Unia Jaroszów
    2
    3
    :
    Sokół Kostrza
  • 12
    11:00
    Huragan Olszany
    3
    3
    :
    Victoria II Świebodzice
  • 12
    11:00
    Podgórze Wałbrzych
    4
    2
    :
    Orzeł Witoszów
  • 12
    11:00
    KP MCK Mieroszów
    8
    1
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 12
    13:00
    Nysa Kłaczyna
    2
    0
    :
    Granit II Roztoka
  • 19
    11:00
    Victoria II Świebodzice
    1
    4
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 19
    11:00
    Zieloni II Mokrzeszów
    1
    1
    :
    Płomień Dobromierz
  • 19
    11:00
    Orzeł Witoszów
    0
    2
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 19
    11:00
    Sokół Kostrza
    3
    5
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 19
    11:00
    Granit II Roztoka
    4
    1
    :
    Unia Jaroszów
  • 19
    11:00
    Huragan Olszany
    1
    8
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 25
    16:00
    KP MCK Mieroszów
    3
    2
    :
    Sokół Kostrza
  • 26
    11:00
    Unia Jaroszów
    7
    2
    :
    Huragan Olszany
  • 26
    11:00
    Podgórze Wałbrzych
    6
    4
    :
    Granit II Roztoka
  • 26
    11:00
    Płomień Dobromierz
    0
    1
    :
    Orzeł Witoszów
  • 26
    11:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    7
    0
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 26
    13:00
    Nysa Kłaczyna
    5
    1
    :
    Victoria II Świebodzice
  • 03
    11:00
    Victoria II Świebodzice
    3
    1
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 03
    11:00
    Orzeł Witoszów
    2
    1
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 03
    11:00
    Sokół Kostrza
    7
    1
    :
    Płomień Dobromierz
  • 03
    11:00
    Granit II Roztoka
    0
    2
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 03
    11:00
    Huragan Olszany
    2
    3
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 03
    13:00
    Nysa Kłaczyna
    3
    1
    :
    Unia Jaroszów
  • 10
    11:00
    Unia Jaroszów
    4
    1
    :
    Victoria II Świebodzice
  • 10
    11:00
    Podgórze Wałbrzych
    6
    4
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 10
    11:00
    KP MCK Mieroszów
    4
    1
    :
    Huragan Olszany
  • 10
    11:00
    Płomień Dobromierz
    1
    2
    :
    Granit II Roztoka
  • 10
    11:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    1
    1
    :
    Sokół Kostrza
  • 10
    11:00
    Zieloni II Mokrzeszów
    1
    7
    :
    Orzeł Witoszów
  • 17
    11:00
    Victoria II Świebodzice
    1
    3
    :
    Orzeł Witoszów
  • 17
    11:00
    Sokół Kostrza
    9
    1
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 17
    11:00
    Granit II Roztoka
    2
    2
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 17
    11:00
    Huragan Olszany
    3
    1
    :
    Płomień Dobromierz
  • 17
    11:00
    Unia Jaroszów
    1
    0
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 17
    13:00
    Nysa Kłaczyna
    0
    4
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 24
    11:00
    Podgórze Wałbrzych
    -
    -
    :
    Victoria II Świebodzice
  • 24
    11:00
    KP MCK Mieroszów
    -
    -
    :
    Unia Jaroszów
  • 24
    11:00
    Płomień Dobromierz
    -
    -
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 24
    11:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    -
    -
    :
    Huragan Olszany
  • 24
    11:00
    Zieloni II Mokrzeszów
    -
    -
    :
    Granit II Roztoka
  • 24
    11:00
    Orzeł Witoszów
    -
    -
    :
    Sokół Kostrza
  • 31
    11:00
    Victoria II Świebodzice
    -
    -
    :
    Sokół Kostrza
  • 31
    11:00
    Granit II Roztoka
    -
    -
    :
    Orzeł Witoszów
  • 31
    11:00
    Huragan Olszany
    -
    -
    :
    Zieloni II Mokrzeszów
  • 31
    11:00
    Unia Jaroszów
    -
    -
    :
    Płomień Dobromierz
  • 31
    11:00
    Podgórze Wałbrzych
    -
    -
    :
    KP MCK Mieroszów
  • 31
    13:00
    Nysa Kłaczyna
    -
    -
    :
    Szczyt Boguszów-Gorce
  • 07
    11:00
    KP MCK Mieroszów
    -
    -
    :
    Victoria II Świebodzice
  • 07
    11:00
    Płomień Dobromierz
    -
    -
    :
    Podgórze Wałbrzych
  • 07
    11:00
    Szczyt Boguszów-Gorce
    -
    -
    :
    Unia Jaroszów
  • 07
    11:00
    Zieloni II Mokrzeszów
    -
    -
    :
    Nysa Kłaczyna
  • 07
    11:00
    Orzeł Witoszów
    -
    -
    :
    Huragan Olszany
  • 07
    11:00
    Sokół Kostrza
    -
    -
    :
    Granit II Roztoka