Polska | 3. Liga | grupa III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
49
41.88 %
Zwycięstwa gości
43
36.75 %
Remisy
25
21.37 %

Bramki

Gospodarzy
177
średnia: 1.51
Gości
147
średnia: 1.26

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
5.13%
6 z 117
0.5
94.87%
111 z 117
22.22%
26 z 117
1.5
77.78%
91 z 117
51.28%
60 z 117
2.5
48.72%
57 z 117
73.5%
86 z 117
3.5
26.5%
31 z 117
85.47%
100 z 117
4.5
14.53%
17 z 117
88.89%
104 z 117
5.5
11.11%
13 z 117

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 14 11.97 %
1:1 12 10.26 %
0:1 11 9.4 %
2:1 10 8.55 %
1:2 10 8.55 %
1:0 9 7.69 %
0:2 8 6.84 %
2:2 7 5.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 6 5.13 %
1:3 5 4.27 %
2:4 4 3.42 %
3:0 3 2.56 %
0:3 3 2.56 %
4:1 3 2.56 %
5:2 2 1.71 %
6:0 2 1.71 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 0.85 %
3:1 1 0.85 %
4:2 1 0.85 %
4:0 1 0.85 %
1:5 1 0.85 %
5:0 1 0.85 %
0:6 1 0.85 %
7:0 1 0.85 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    60
    61%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    6
    6%
  • 06
    12:00
    Miedź II Legnica
    -
    -
    :
    Ślęza Wrocław
  • 06
    13:00
    Piast Żmigród
    -
    -
    :
    Polonia Bytom
  • 06
    13:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    -
    -
    :
    MKS Kluczbork
  • 06
    13:00
    LKS Goczałkowice-Zdrój
    -
    -
    :
    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • 06
    13:00
    Carina Gubin
    -
    -
    :
    Gwarek Tarnowskie Góry
  • 06
    13:00
    Stal Brzeg
    -
    -
    :
    Zagłębie II Lubin
  • 06
    17:00
    Odra Wodzisław Śląski
    -
    -
    :
    Foto-Higiena Gać
  • 06
    17:00
    Karkonosze Jelenia Góra
    -
    -
    :
    Rekord Bielsko-Biała
  • 07
    12:00
    Górnik II Zabrze
    -
    -
    :
    Lechia Zielona Góra
  • 12
    13:30
    Polonia Bytom
    -
    -
    :
    Odra Wodzisław Śląski
  • 13
    ?:?
    Rekord Bielsko-Biała
    -
    -
    :
    Stal Brzeg
  • 13
    13:00
    Zagłębie II Lubin
    -
    -
    :
    Piast Żmigród
  • 13
    13:00
    Gwarek Tarnowskie Góry
    -
    -
    :
    Górnik II Zabrze
  • 13
    13:30
    Lechia Zielona Góra
    -
    -
    :
    Karkonosze Jelenia Góra
  • 13
    13:30
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    -
    -
    :
    Carina Gubin
  • 13
    13:30
    Ślęza Wrocław
    -
    -
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 14
    13:30
    Foto-Higiena Gać
    -
    -
    :
    Miedź II Legnica
  • 14
    16:00
    MKS Kluczbork
    -
    -
    :
    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • 20
    ?:?
    Piast Żmigród
    -
    -
    :
    Odra Wodzisław Śląski
  • 20
    ?:?
    Polonia Bytom
    -
    -
    :
    Miedź II Legnica
  • 20
    ?:?
    Foto-Higiena Gać
    -
    -
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 20
    ?:?
    MKS Kluczbork
    -
    -
    :
    Carina Gubin
  • 20
    ?:?
    Gwarek Tarnowskie Góry
    -
    -
    :
    Karkonosze Jelenia Góra
  • 20
    ?:?
    Lechia Zielona Góra
    -
    -
    :
    Stal Brzeg
  • 20
    ?:?
    Rekord Bielsko-Biała
    -
    -
    :
    Zagłębie II Lubin
  • 20
    12:00
    Pniówek Pawłowice Śląskie
    -
    -
    :
    Górnik II Zabrze
  • 20
    13:00
    Ślęza Wrocław
    -
    -
    :
    LKS Goczałkowice-Zdrój