Łódzkie | Klasa A | Łódź II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
26
44.07 %
Zwycięstwa gości
23
38.98 %
Remisy
10
16.95 %

Bramki

Gospodarzy
145
średnia: 2.46
Gości
144
średnia: 2.44

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.69%
1 z 59
0.5
98.31%
58 z 59
8.47%
5 z 59
1.5
91.53%
54 z 59
16.95%
10 z 59
2.5
83.05%
49 z 59
30.51%
18 z 59
3.5
69.49%
41 z 59
44.07%
26 z 59
4.5
55.93%
33 z 59
61.02%
36 z 59
5.5
38.98%
23 z 59

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 5 8.47 %
3:0 4 6.78 %
1:4 4 6.78 %
4:1 3 5.08 %
2:6 3 5.08 %
1:1 2 3.39 %
3:3 2 3.39 %
0:1 2 3.39 %
1:0 2 3.39 %
2:1 2 3.39 %
3:4 2 3.39 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 2 3.39 %
2:4 2 3.39 %
4:2 2 3.39 %
5:2 2 3.39 %
0:5 2 3.39 %
7:0 2 3.39 %
0:0 1 1.69 %
1:2 1 1.69 %
3:2 1 1.69 %
5:4 1 1.69 %
0:2 1 1.69 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 1 1.69 %
0:3 1 1.69 %
2:5 1 1.69 %
6:3 1 1.69 %
4:0 1 1.69 %
0:4 1 1.69 %
6:2 1 1.69 %
1:6 1 1.69 %
0:6 1 1.69 %
9:2 1 1.69 %
1:9 1 1.69 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    20
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    7
    14%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    5
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    36%
  • 21
    13:00
    Czarni Smardzew
    1
    1
    :
    KKS Koluszki
  • 21
    16:00
    Błękitni Dmosin
    4
    0
    :
    LKS Kalonka
  • 21
    16:00
    Polonia Andrzejów
    4
    1
    :
    Iskra Głowno
  • 22
    11:00
    Boruta II Zgierz
    0
    0
    :
    Victoria Łódź
  • 22
    16:45
    LZS Justynów
    1
    4
    :
    LKS Gałkówek
  • 21
    12:00
    Sokół Popów
    -
    -
    :
    Zjednoczeni II Stryków
  • 28
    16:00
    LZS Justynów
    7
    0
    :
    Sokół Popów
  • 28
    17:00
    KKS Koluszki
    3
    1
    :
    Boruta II Zgierz
  • 29
    11:00
    Iskra Głowno
    1
    9
    :
    Huragan Swędów
  • 29
    11:00
    LKS Kalonka
    0
    5
    :
    Polonia Andrzejów
  • 29
    17:00
    Zjednoczeni II Stryków
    3
    4
    :
    Czarni Smardzew
  • 29
    19:00
    Victoria Łódź
    0
    1
    :
    Błękitni Dmosin
  • 04
    16:00
    Czarni Smardzew
    2
    2
    :
    LZS Justynów
  • 04
    16:00
    Błękitni Dmosin
    4
    2
    :
    KKS Koluszki
  • 04
    16:00
    Polonia Andrzejów
    4
    1
    :
    Victoria Łódź
  • 05
    11:00
    Boruta II Zgierz
    0
    2
    :
    Zjednoczeni II Stryków
  • 05
    12:00
    Sokół Popów
    0
    4
    :
    LKS Gałkówek
  • 05
    17:30
    Huragan Swędów
    3
    2
    :
    LKS Kalonka
  • 11
    16:00
    LKS Gałkówek
    3
    0
    :
    Iskra Głowno
  • 11
    16:00
    Victoria Łódź
    2
    2
    :
    Huragan Swędów
  • 11
    16:00
    KKS Koluszki
    1
    1
    :
    Polonia Andrzejów
  • 11
    16:00
    LZS Justynów
    2
    1
    :
    Boruta II Zgierz
  • 12
    12:00
    Zjednoczeni II Stryków
    6
    3
    :
    Błękitni Dmosin
  • 12
    15:00
    Sokół Popów
    0
    6
    :
    Czarni Smardzew
  • 18
    14:00
    Polonia Andrzejów
    4
    2
    :
    Zjednoczeni II Stryków
  • 18
    16:00
    Czarni Smardzew
    5
    2
    :
    LKS Gałkówek
  • 18
    16:00
    Błękitni Dmosin
    2
    4
    :
    LZS Justynów
  • 19
    11:00
    Boruta II Zgierz
    2
    2
    :
    Sokół Popów
  • 19
    11:00
    Iskra Głowno
    4
    1
    :
    LKS Kalonka
  • 19
    17:00
    Huragan Swędów
    5
    4
    :
    KKS Koluszki
  • 25
    16:00
    LKS Gałkówek
    2
    5
    :
    LKS Kalonka
  • 25
    16:00
    Victoria Łódź
    2
    0
    :
    Iskra Głowno
  • 26
    11:00
    Zjednoczeni II Stryków
    3
    4
    :
    Huragan Swędów
  • 26
    13:00
    Czarni Smardzew
    1
    0
    :
    Boruta II Zgierz
  • 26
    15:00
    Sokół Popów
    2
    6
    :
    Błękitni Dmosin
  • 26
    15:55
    LZS Justynów
    2
    0
    :
    Polonia Andrzejów
  • 02
    16:00
    Błękitni Dmosin
    1
    4
    :
    Czarni Smardzew
  • 02
    16:00
    Polonia Andrzejów
    5
    2
    :
    Sokół Popów
  • 03
    11:00
    Boruta II Zgierz
    1
    2
    :
    LKS Gałkówek
  • 03
    11:00
    Iskra Głowno
    3
    3
    :
    KKS Koluszki
  • 03
    15:00
    LKS Kalonka
    2
    1
    :
    Victoria Łódź
  • 03
    16:00
    Huragan Swędów
    2
    2
    :
    LZS Justynów
  • 09
    13:00
    Czarni Smardzew
    2
    6
    :
    Polonia Andrzejów
  • 09
    16:00
    LKS Gałkówek
    1
    0
    :
    Victoria Łódź
  • 09
    16:00
    KKS Koluszki
    3
    0
    :
    LKS Kalonka
  • 10
    11:00
    Boruta II Zgierz
    2
    2
    :
    Błękitni Dmosin
  • 10
    12:00
    Zjednoczeni II Stryków
    3
    0
    :
    Iskra Głowno
  • 10
    12:00
    Sokół Popów
    0
    3
    :
    Huragan Swędów
  • 16
    15:00
    LKS Kalonka
    2
    6
    :
    Zjednoczeni II Stryków
  • 16
    16:00
    Polonia Andrzejów
    1
    4
    :
    Boruta II Zgierz
  • 16
    16:00
    Victoria Łódź
    0
    5
    :
    KKS Koluszki
  • 17
    11:00
    Iskra Głowno
    1
    6
    :
    LZS Justynów
  • 17
    16:00
    Huragan Swędów
    1
    4
    :
    Czarni Smardzew
  • 23
    15:00
    LKS Gałkówek
    0
    1
    :
    KKS Koluszki
  • 23
    15:00
    Błękitni Dmosin
    6
    2
    :
    Polonia Andrzejów
  • 23
    15:30
    LZS Justynów
    9
    2
    :
    LKS Kalonka
  • 24
    11:00
    Boruta II Zgierz
    7
    0
    :
    Huragan Swędów
  • 24
    12:00
    Zjednoczeni II Stryków
    3
    3
    :
    Victoria Łódź
  • 24
    12:00
    Sokół Popów
    2
    4
    :
    Iskra Głowno