Łódzkie | Klasa A | Łódź III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
13
41.94 %
Zwycięstwa gości
14
45.16 %
Remisy
4
12.9 %

Bramki

Gospodarzy
64
średnia: 2.06
Gości
69
średnia: 2.23

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
6.45%
2 z 31
0.5
93.55%
29 z 31
16.13%
5 z 31
1.5
83.87%
26 z 31
25.81%
8 z 31
2.5
74.19%
23 z 31
45.16%
14 z 31
3.5
54.84%
17 z 31
51.61%
16 z 31
4.5
48.39%
15 z 31
67.74%
21 z 31
5.5
32.26%
10 z 31

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 3 9.68 %
1:2 3 9.68 %
3:0 3 9.68 %
0:5 3 9.68 %
0:0 2 6.45 %
3:1 2 6.45 %
1:1 1 3.23 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 1 3.23 %
0:2 1 3.23 %
2:0 1 3.23 %
4:2 1 3.23 %
5:3 1 3.23 %
4:1 1 3.23 %
5:2 1 3.23 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 1 3.23 %
5:0 1 3.23 %
0:6 1 3.23 %
6:0 1 3.23 %
7:1 1 3.23 %
2:9 1 3.23 %
0:8 1 3.23 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    17
    59%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    3
    10%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    4
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    5
    17%
  • 21
    17:00
    PTC Pabianice
    0
    1
    :
    UMKS Korab Łask
  • 21
    17:00
    Rokita Rokitnica
    0
    8
    :
    Olimpia Karsznice
  • 22
    11:00
    MULKS Łask
    0
    1
    :
    Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • 22
    13:00
    Pisia Zygry
    0
    6
    :
    Orzeł Kazimierz
  • 22
    16:00
    Pogoń II Zduńska Wola
    4
    2
    :
    Orzeł Piątkowisko
  • 22
    17:00
    Victoria Szadek
    2
    9
    :
    Sazan Pęczniew
  • 28
    11:00
    Sazan Pęczniew
    5
    2
    :
    Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • 28
    15:00
    Orzeł Piątkowisko
    4
    1
    :
    MULKS Łask
  • 28
    16:00
    UMKS Korab Łask
    3
    1
    :
    Rokita Rokitnica
  • 28
    17:00
    Orzeł Kazimierz
    0
    0
    :
    Pogoń II Zduńska Wola
  • 28
    17:00
    Olimpia Karsznice
    2
    0
    :
    Pisia Zygry
  • 28
    17:00
    PTC Pabianice
    1
    1
    :
    Victoria Szadek
  • 04
    16:00
    Rokita Rokitnica
    0
    5
    :
    Victoria Szadek
  • 04
    17:00
    PTC Pabianice
    0
    5
    :
    Sazan Pęczniew
  • 05
    11:00
    MULKS Łask
    3
    0
    :
    Orzeł Kazimierz
  • 05
    16:00
    Pisia Zygry
    0
    0
    :
    UMKS Korab Łask
  • 05
    16:00
    Pogoń II Zduńska Wola
    5
    3
    :
    Olimpia Karsznice
  • 05
    17:00
    Włókniarz Konstantynów Łódzki
    3
    0
    :
    Orzeł Piątkowisko
  • 11
    16:00
    Sazan Pęczniew
    3
    1
    :
    Orzeł Piątkowisko
  • 11
    16:00
    Orzeł Kazimierz
    3
    0
    :
    Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • 11
    16:00
    UMKS Korab Łask
    1
    2
    :
    Pogoń II Zduńska Wola
  • 11
    17:00
    Victoria Szadek
    7
    1
    :
    Pisia Zygry
  • 11
    17:00
    PTC Pabianice
    5
    0
    :
    Rokita Rokitnica
  • 12
    17:00
    Olimpia Karsznice
    6
    0
    :
    MULKS Łask
  • 18
    16:00
    Rokita Rokitnica
    1
    2
    :
    Sazan Pęczniew
  • 19
    11:00
    MULKS Łask
    0
    5
    :
    UMKS Korab Łask
  • 19
    13:00
    Orzeł Piątkowisko
    0
    1
    :
    Orzeł Kazimierz
  • 19
    16:00
    Pisia Zygry
    2
    5
    :
    PTC Pabianice
  • 19
    16:00
    Pogoń II Zduńska Wola
    3
    3
    :
    Victoria Szadek
  • 19
    17:00
    Włókniarz Konstantynów Łódzki
    0
    2
    :
    Olimpia Karsznice
  • 25
    16:00
    UMKS Korab Łask
    -
    -
    :
    Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • 25
    16:00
    PTC Pabianice
    -
    -
    :
    Pogoń II Zduńska Wola
  • 25
    16:00
    Rokita Rokitnica
    1
    2
    :
    Pisia Zygry
  • 25
    17:00
    Victoria Szadek
    -
    -
    :
    MULKS Łask
  • 26
    15:00
    Sazan Pęczniew
    -
    -
    :
    Orzeł Kazimierz
  • 26
    16:00
    Olimpia Karsznice
    -
    -
    :
    Orzeł Piątkowisko