Łódzkie | Klasa B | Łódź I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
23
52.27 %
Zwycięstwa gości
14
31.82 %
Remisy
7
15.91 %

Bramki

Gospodarzy
138
średnia: 3.14
Gości
99
średnia: 2.25

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 44
0.5
100%
44 z 44
2.27%
1 z 44
1.5
97.73%
43 z 44
15.91%
7 z 44
2.5
84.09%
37 z 44
27.27%
12 z 44
3.5
72.73%
32 z 44
38.64%
17 z 44
4.5
61.36%
27 z 44
56.82%
25 z 44
5.5
43.18%
19 z 44

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 4 9.09 %
4:1 3 6.82 %
3:1 2 4.55 %
4:2 2 4.55 %
3:0 2 4.55 %
2:5 2 4.55 %
5:1 2 4.55 %
5:0 2 4.55 %
2:2 1 2.27 %
4:4 1 2.27 %
5:5 1 2.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 1 2.27 %
1:2 1 2.27 %
2:1 1 2.27 %
3:2 1 2.27 %
3:4 1 2.27 %
2:0 1 2.27 %
0:2 1 2.27 %
1:3 1 2.27 %
2:4 1 2.27 %
3:5 1 2.27 %
0:3 1 2.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 1 2.27 %
6:3 1 2.27 %
4:0 1 2.27 %
2:6 1 2.27 %
0:5 1 2.27 %
7:2 1 2.27 %
0:6 1 2.27 %
7:1 1 2.27 %
2:8 1 2.27 %
8:0 1 2.27 %
12:2 1 2.27 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    12
    32%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    4
    11%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    38%
  • 28
    15:00
    Start II Brzeziny
    2
    5
    :
    Husaria Rzgów
  • 29
    11:00
    GKS II Ksawerów
    5
    1
    :
    AMII Nowosolna II Łódź
  • 29
    15:00
    Zawisza II Rzgów
    1
    2
    :
    Kolejarz II Łódź
  • 08
    16:00
    AKS SMS II Łódź
    2
    0
    :
    Milan SC II Łódź
  • 22
    17:00
    Metalowiec Łódź
    7
    2
    :
    Łódzki Klub Sportowy
  • 04
    ?:?
    Kolejarz II Łódź
    3
    0
    :
    Start II Brzeziny
  • 04
    11:00
    Metalowiec Łódź
    4
    2
    :
    GKS II Ksawerów
  • 05
    11:00
    Łódzki Klub Sportowy
    2
    1
    :
    Milan SC II Łódź
  • 05
    17:00
    AMII Nowosolna II Łódź
    2
    6
    :
    Zawisza II Rzgów
  • 05
    18:00
    Husaria Rzgów
    5
    5
    :
    AKS SMS II Łódź
  • 12
    12:30
    Start II Brzeziny
    4
    4
    :
    AMII Nowosolna II Łódź
  • 12
    15:00
    GKS II Ksawerów
    5
    0
    :
    Łódzki Klub Sportowy
  • 12
    15:00
    AKS SMS II Łódź
    1
    0
    :
    Kolejarz II Łódź
  • 12
    15:00
    Milan SC II Łódź
    0
    5
    :
    Husaria Rzgów
  • 12
    18:00
    Zawisza II Rzgów
    6
    3
    :
    Metalowiec Łódź
  • 18
    15:00
    Metalowiec Łódź
    2
    5
    :
    Start II Brzeziny
  • 19
    13:00
    Łódzki Klub Sportowy
    1
    1
    :
    Husaria Rzgów
  • 19
    15:00
    GKS II Ksawerów
    1
    1
    :
    Zawisza II Rzgów
  • 19
    16:00
    AMII Nowosolna II Łódź
    3
    4
    :
    AKS SMS II Łódź
  • 31
    14:00
    Kolejarz II Łódź
    -
    -
    :
    Milan SC II Łódź
  • 26
    12:30
    Start II Brzeziny
    3
    2
    :
    GKS II Ksawerów
  • 26
    13:00
    Zawisza II Rzgów
    12
    2
    :
    Łódzki Klub Sportowy
  • 26
    15:00
    Milan SC II Łódź
    7
    1
    :
    AMII Nowosolna II Łódź
  • 26
    17:00
    AKS SMS II Łódź
    4
    1
    :
    Metalowiec Łódź
  • 26
    18:00
    Husaria Rzgów
    3
    0
    :
    Kolejarz II Łódź
  • 02
    11:00
    Metalowiec Łódź
    4
    1
    :
    Milan SC II Łódź
  • 02
    11:00
    Zawisza II Rzgów
    8
    0
    :
    Start II Brzeziny
  • 03
    13:00
    Łódzki Klub Sportowy
    0
    6
    :
    Kolejarz II Łódź
  • 03
    15:00
    GKS II Ksawerów
    3
    5
    :
    AKS SMS II Łódź
  • 03
    16:00
    AMII Nowosolna II Łódź
    0
    2
    :
    Husaria Rzgów
  • 10
    12:30
    Start II Brzeziny
    4
    0
    :
    Łódzki Klub Sportowy
  • 10
    14:00
    Kolejarz II Łódź
    5
    1
    :
    AMII Nowosolna II Łódź
  • 10
    15:00
    Milan SC II Łódź
    2
    4
    :
    GKS II Ksawerów
  • 10
    17:00
    AKS SMS II Łódź
    1
    1
    :
    Zawisza II Rzgów
  • 10
    18:00
    Husaria Rzgów
    2
    2
    :
    Metalowiec Łódź
  • 16
    10:00
    Start II Brzeziny
    2
    8
    :
    AKS SMS II Łódź
  • 16
    15:00
    Metalowiec Łódź
    4
    1
    :
    Kolejarz II Łódź
  • 16
    16:00
    Łódzki Klub Sportowy
    1
    4
    :
    AMII Nowosolna II Łódź
  • 17
    11:00
    Zawisza II Rzgów
    5
    0
    :
    Milan SC II Łódź
  • 17
    12:00
    GKS II Ksawerów
    0
    3
    :
    Husaria Rzgów
  • 22
    20:15
    AKS SMS II Łódź
    3
    1
    :
    Łódzki Klub Sportowy
  • 23
    18:00
    Husaria Rzgów
    1
    1
    :
    Zawisza II Rzgów
  • 24
    13:00
    AMII Nowosolna II Łódź
    4
    2
    :
    Metalowiec Łódź
  • 24
    14:00
    Kolejarz II Łódź
    3
    1
    :
    GKS II Ksawerów
  • 24
    15:00
    Milan SC II Łódź
    1
    3
    :
    Start II Brzeziny