Łódzkie | Klasa B | Sieradz I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
35
50.72 %
Zwycięstwa gości
26
37.68 %
Remisy
8
11.59 %

Bramki

Gospodarzy
168
średnia: 2.43
Gości
161
średnia: 2.33

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.9%
2 z 69
0.5
97.1%
67 z 69
5.8%
4 z 69
1.5
94.2%
65 z 69
15.94%
11 z 69
2.5
84.06%
58 z 69
37.68%
26 z 69
3.5
62.32%
43 z 69
52.17%
36 z 69
4.5
47.83%
33 z 69
66.67%
46 z 69
5.5
33.33%
23 z 69

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 6 8.7 %
1:1 5 7.25 %
1:3 5 7.25 %
5:0 4 5.8 %
1:2 3 4.35 %
2:1 3 4.35 %
0:3 3 4.35 %
4:0 3 4.35 %
1:5 3 4.35 %
0:11 3 4.35 %
0:0 2 2.9 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 2 2.9 %
3:2 2 2.9 %
2:0 2 2.9 %
4:1 2 2.9 %
5:2 2 2.9 %
0:6 2 2.9 %
7:0 2 2.9 %
2:2 1 1.45 %
4:3 1 1.45 %
3:1 1 1.45 %
2:4 1 1.45 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 1 1.45 %
1:4 1 1.45 %
3:6 1 1.45 %
6:3 1 1.45 %
5:1 1 1.45 %
2:6 1 1.45 %
3:7 1 1.45 %
0:5 1 1.45 %
6:0 1 1.45 %
1:9 1 1.45 %
10:0 1 1.45 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    32
    51%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    9
    14%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    22%
  • LZS Tubądzin wycofał się z rozgrywek po 3. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
  • 15
    11:00
    MUKS Wróblew
    4
    0
    :
    SKS Sieradz
  • 15
    15:00
    LKS Kamienna
    1
    3
    :
    UKS Wiewiórczyn
  • 15
    15:00
    Unia Sieradz-Męka
    2
    1
    :
    LKS Kalinowa
  • 15
    16:00
    LKS Wola Będkowska
    4
    2
    :
    Iskra Stolec
  • 15
    17:00
    LUKS Bałucz
    3
    2
    :
    GKS Sędziejowice
  • 15
    17:00
    LZS Rębieskie
    3
    0
    :
    Amatorzy Zapolice
  • 15
    17:00
    Ekolog Wojsławice
    3
    0
    :
    LZS Chrząstawa
  • 21
    18:00
    Amatorzy Zapolice
    0
    11
    :
    Ekolog Wojsławice
  • 22
    11:00
    LZS Chrząstawa
    5
    0
    :
    LZS Tubądzin
  • 22
    11:00
    GKS Sędziejowice
    2
    2
    :
    MUKS Wróblew
  • 22
    14:00
    LKS Kamienna
    4
    0
    :
    LUKS Bałucz
  • 22
    16:00
    Iskra Stolec
    0
    3
    :
    Unia Sieradz-Męka
  • 22
    17:00
    LKS Kalinowa
    4
    1
    :
    LZS Rębieskie
  • 22
    17:00
    SKS Sieradz
    0
    11
    :
    LKS Wola Będkowska
  • 28
    16:00
    LKS Wola Będkowska
    1
    1
    :
    GKS Sędziejowice
  • 29
    11:00
    MUKS Wróblew
    4
    3
    :
    LKS Kamienna
  • 29
    13:30
    LZS Tubądzin
    0
    3
    :
    Amatorzy Zapolice
    (anulowany)
  • 29
    14:00
    Unia Sieradz-Męka
    2
    1
    :
    SKS Sieradz
  • 29
    15:00
    LZS Rębieskie
    3
    6
    :
    Iskra Stolec
  • 29
    17:00
    LUKS Bałucz
    5
    0
    :
    UKS Wiewiórczyn
  • 29
    17:00
    Ekolog Wojsławice
    7
    0
    :
    LKS Kalinowa
  • 05
    11:00
    GKS Sędziejowice
    5
    2
    :
    Unia Sieradz-Męka
  • 05
    14:00
    UKS Wiewiórczyn
    5
    1
    :
    LZS Chrząstawa
  • 05
    16:00
    Iskra Stolec
    0
    6
    :
    Ekolog Wojsławice
  • 05
    16:00
    LKS Kamienna
    1
    1
    :
    LKS Wola Będkowska
  • 05
    16:00
    LUKS Bałucz
    1
    0
    :
    MUKS Wróblew
  • 05
    17:00
    SKS Sieradz
    1
    5
    :
    LZS Rębieskie
  • 11
    17:00
    LKS Wola Będkowska
    2
    1
    :
    LUKS Bałucz
  • 12
    ?:?
    Ekolog Wojsławice
    3
    0
    :
    SKS Sieradz
  • 12
    11:00
    MUKS Wróblew
    2
    4
    :
    UKS Wiewiórczyn
  • 12
    11:00
    LZS Chrząstawa
    2
    6
    :
    Amatorzy Zapolice
  • 12
    15:00
    Unia Sieradz-Męka
    4
    0
    :
    LKS Kamienna
  • 12
    15:00
    LZS Rębieskie
    0
    0
    :
    GKS Sędziejowice
  • 19
    11:00
    GKS Sędziejowice
    0
    6
    :
    Ekolog Wojsławice
  • 19
    11:00
    MUKS Wróblew
    1
    2
    :
    LKS Wola Będkowska
  • 19
    14:00
    UKS Wiewiórczyn
    3
    2
    :
    Amatorzy Zapolice
  • 19
    15:00
    LKS Kamienna
    1
    2
    :
    LZS Rębieskie
  • 19
    15:00
    LUKS Bałucz
    1
    4
    :
    Unia Sieradz-Męka
  • 19
    16:00
    LKS Kalinowa
    10
    0
    :
    LZS Chrząstawa
  • 25
    16:00
    LKS Wola Będkowska
    5
    0
    :
    UKS Wiewiórczyn
  • 25
    16:00
    Unia Sieradz-Męka
    1
    1
    :
    MUKS Wróblew
  • 26
    11:00
    LZS Chrząstawa
    0
    5
    :
    Iskra Stolec
  • 26
    15:00
    LZS Rębieskie
    1
    1
    :
    LUKS Bałucz
  • 26
    15:00
    Amatorzy Zapolice
    1
    3
    :
    LKS Kalinowa
  • 26
    16:00
    Ekolog Wojsławice
    3
    0
    :
    LKS Kamienna
  • 02
    15:00
    SKS Sieradz
    5
    2
    :
    LZS Chrząstawa
  • 02
    16:00
    LUKS Bałucz
    1
    9
    :
    Ekolog Wojsławice
  • 02
    16:00
    LKS Wola Będkowska
    6
    0
    :
    Unia Sieradz-Męka
  • 03
    11:00
    MUKS Wróblew
    1
    3
    :
    LZS Rębieskie
  • 03
    14:00
    UKS Wiewiórczyn
    2
    0
    :
    LKS Kalinowa
  • 03
    16:00
    Iskra Stolec
    6
    3
    :
    Amatorzy Zapolice
  • 10
    11:00
    LZS Chrząstawa
    3
    7
    :
    GKS Sędziejowice
  • 10
    14:00
    Unia Sieradz-Męka
    1
    3
    :
    UKS Wiewiórczyn
  • 10
    15:00
    LZS Rębieskie
    1
    0
    :
    LKS Wola Będkowska
  • 10
    15:00
    Ekolog Wojsławice
    3
    0
    :
    MUKS Wróblew
    (walkower)
  • 10
    15:00
    Amatorzy Zapolice
    5
    0
    :
    SKS Sieradz
  • 10
    15:00
    LKS Kalinowa
    1
    1
    :
    Iskra Stolec
  • 16
    15:30
    LKS Wola Będkowska
    1
    2
    :
    Ekolog Wojsławice
  • 17
    11:00
    GKS Sędziejowice
    0
    3
    :
    Amatorzy Zapolice
  • 17
    13:00
    Unia Sieradz-Męka
    1
    5
    :
    LZS Rębieskie
  • 17
    14:00
    UKS Wiewiórczyn
    0
    0
    :
    Iskra Stolec
  • 17
    14:00
    LKS Kamienna
    3
    1
    :
    LZS Chrząstawa
  • 17
    15:00
    SKS Sieradz
    4
    1
    :
    LKS Kalinowa
  • 24
    11:00
    LZS Chrząstawa
    0
    11
    :
    LUKS Bałucz
  • 24
    11:00
    LKS Kalinowa
    1
    5
    :
    GKS Sędziejowice
  • 24
    14:00
    LZS Rębieskie
    3
    0
    :
    UKS Wiewiórczyn
  • 24
    15:00
    Ekolog Wojsławice
    7
    0
    :
    Unia Sieradz-Męka
  • 24
    15:00
    Amatorzy Zapolice
    1
    3
    :
    LKS Kamienna
  • 24
    15:00
    Iskra Stolec
    2
    0
    :
    SKS Sieradz