Łódzkie | Klasa B | Sieradz II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
28
47.46 %
Zwycięstwa gości
22
37.29 %
Remisy
9
15.25 %

Bramki

Gospodarzy
165
średnia: 2.8
Gości
114
średnia: 1.93

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.69%
1 z 59
0.5
98.31%
58 z 59
11.86%
7 z 59
1.5
88.14%
52 z 59
27.12%
16 z 59
2.5
72.88%
43 z 59
30.51%
18 z 59
3.5
69.49%
41 z 59
44.07%
26 z 59
4.5
55.93%
33 z 59
57.63%
34 z 59
5.5
42.37%
25 z 59

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 4 6.78 %
2:2 4 6.78 %
1:0 4 6.78 %
4:3 4 6.78 %
7:0 4 6.78 %
3:4 3 5.08 %
0:2 3 5.08 %
2:4 3 5.08 %
4:1 3 5.08 %
0:1 2 3.39 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 2 3.39 %
2:0 2 3.39 %
1:3 2 3.39 %
2:5 2 3.39 %
6:0 2 3.39 %
0:0 1 1.69 %
1:2 1 1.69 %
2:1 1 1.69 %
6:5 1 1.69 %
3:1 1 1.69 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 1 1.69 %
1:4 1 1.69 %
4:0 1 1.69 %
5:1 1 1.69 %
1:5 1 1.69 %
2:6 1 1.69 %
5:0 1 1.69 %
0:5 1 1.69 %
9:1 1 1.69 %
9:0 1 1.69 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    22
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    12
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    10
    20%
  • 22
    11:00
    LZS Pątnów
    1
    4
    :
    UKS Galewice
  • 22
    14:00
    Victoria Skomlin
    5
    1
    :
    Orion Olewin
  • 22
    15:00
    Start Świątkowice
    1
    3
    :
    LZS Centra Walichnowy
  • 22
    15:00
    Ostrovia Ostrówek
    4
    1
    :
    Piast Ruda
  • 22
    16:00
    Prosna Wyszanów
    2
    5
    :
    KS Kraszkowice
  • 22
    17:00
    Zryw Ożegów
    4
    0
    :
    LZS Wrońsko
  • 28
    16:00
    UKS Galewice
    6
    0
    :
    Start Świątkowice
  • 28
    17:00
    LZS Wrońsko
    2
    3
    :
    Ostrovia Ostrówek
  • 29
    11:00
    Orion Olewin
    2
    2
    :
    LZS Pątnów
  • 29
    11:00
    KS Czarnożyły
    0
    1
    :
    Victoria Skomlin
  • 29
    15:00
    Piast Ruda
    2
    0
    :
    Prosna Wyszanów
  • 29
    15:00
    LZS Centra Walichnowy
    2
    2
    :
    Zryw Ożegów
  • 05
    11:00
    LZS Pątnów
    3
    4
    :
    KS Czarnożyły
  • 05
    15:00
    Start Świątkowice
    1
    1
    :
    Orion Olewin
  • 05
    15:00
    Ostrovia Ostrówek
    4
    1
    :
    LZS Centra Walichnowy
  • 05
    15:00
    KS Kraszkowice
    2
    0
    :
    Piast Ruda
  • 05
    16:00
    Zryw Ożegów
    1
    0
    :
    UKS Galewice
  • 05
    16:00
    Prosna Wyszanów
    2
    1
    :
    LZS Wrońsko
  • 11
    16:00
    UKS Galewice
    7
    0
    :
    Ostrovia Ostrówek
  • 11
    17:00
    LZS Wrońsko
    2
    4
    :
    KS Kraszkowice
  • 12
    11:00
    Orion Olewin
    2
    4
    :
    Zryw Ożegów
  • 12
    11:00
    KS Czarnożyły
    1
    0
    :
    Start Świątkowice
  • 12
    14:00
    Victoria Skomlin
    7
    0
    :
    LZS Pątnów
  • 12
    15:00
    LZS Centra Walichnowy
    7
    0
    :
    Prosna Wyszanów
  • 19
    15:00
    Ostrovia Ostrówek
    2
    2
    :
    Orion Olewin
  • 19
    15:00
    Prosna Wyszanów
    0
    5
    :
    UKS Galewice
  • 19
    15:00
    KS Kraszkowice
    1
    1
    :
    LZS Centra Walichnowy
  • 19
    15:00
    Piast Ruda
    0
    1
    :
    LZS Wrońsko
  • 19
    16:00
    Start Świątkowice
    1
    2
    :
    Victoria Skomlin
  • 19
    16:00
    Zryw Ożegów
    1
    0
    :
    KS Czarnożyły
  • 25
    16:00
    UKS Galewice
    1
    0
    :
    KS Kraszkowice
  • 26
    11:00
    Orion Olewin
    9
    1
    :
    Prosna Wyszanów
  • 26
    11:00
    KS Czarnożyły
    0
    0
    :
    Ostrovia Ostrówek
  • 26
    14:00
    Victoria Skomlin
    5
    0
    :
    Zryw Ożegów
  • 26
    15:00
    LZS Centra Walichnowy
    6
    5
    :
    Piast Ruda
  • 26
    16:00
    LZS Pątnów
    6
    0
    :
    Start Świątkowice
  • 02
    16:00
    Piast Ruda
    3
    4
    :
    UKS Galewice
  • 03
    13:30
    Zryw Ożegów
    0
    2
    :
    LZS Pątnów
  • 03
    14:00
    LZS Wrońsko
    2
    5
    :
    LZS Centra Walichnowy
  • 03
    15:00
    Ostrovia Ostrówek
    1
    1
    :
    Victoria Skomlin
  • 03
    15:00
    Prosna Wyszanów
    1
    5
    :
    KS Czarnożyły
  • 03
    15:00
    KS Kraszkowice
    4
    3
    :
    Orion Olewin
  • 09
    15:00
    UKS Galewice
    9
    0
    :
    LZS Wrońsko
  • 10
    11:00
    KS Czarnożyły
    4
    3
    :
    KS Kraszkowice
  • 10
    15:00
    Victoria Skomlin
    7
    0
    :
    Prosna Wyszanów
  • 10
    15:00
    LZS Pątnów
    2
    2
    :
    Ostrovia Ostrówek
  • 10
    15:00
    Start Świątkowice
    0
    2
    :
    Zryw Ożegów
  • 11
    13:00
    Orion Olewin
    -
    -
    :
    Piast Ruda
  • 17
    11:00
    LZS Wrońsko
    2
    3
    :
    Orion Olewin
  • 17
    15:00
    Ostrovia Ostrówek
    1
    1
    :
    Start Świątkowice
  • 17
    15:00
    Prosna Wyszanów
    3
    4
    :
    LZS Pątnów
  • 17
    15:00
    KS Kraszkowice
    0
    2
    :
    Victoria Skomlin
  • 17
    15:00
    Piast Ruda
    2
    6
    :
    KS Czarnożyły
  • 17
    15:00
    LZS Centra Walichnowy
    1
    3
    :
    UKS Galewice
  • 23
    15:00
    Start Świątkowice
    4
    3
    :
    Prosna Wyszanów
  • 24
    11:00
    KS Czarnożyły
    4
    1
    :
    LZS Wrońsko
  • 24
    14:00
    Orion Olewin
    2
    4
    :
    LZS Centra Walichnowy
  • 24
    14:00
    LZS Pątnów
    3
    1
    :
    KS Kraszkowice
  • 24
    15:00
    Victoria Skomlin
    4
    3
    :
    Piast Ruda
  • 24
    15:00
    Zryw Ożegów
    4
    2
    :
    Ostrovia Ostrówek