Małopolskie | Liga okręgowa | Brzesko
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2021/22
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2021/22
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2021/22
-
DrużynaForma
-
-
Sezon 2021/22
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
120
50 %
120
50 %
Zwycięstwa gości
84
35 %
84
35 %
Remisy
36
15 %
36
15 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
557
średnia: 2.32
557
średnia: 2.32
Gości
428
średnia: 1.78
428
średnia: 1.78
Bramki stracone
Gospodarzy
428
średnia: 1.78
428
średnia: 1.78
Gości
557
średnia: 2.32
557
średnia: 2.32
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0.83%
2 z 240
2 z 240
0.5
99.17%
238 z 240
238 z 240
5.83%
14 z 240
14 z 240
1.5
94.17%
226 z 240
226 z 240
20.42%
49 z 240
49 z 240
2.5
79.58%
191 z 240
191 z 240
44.58%
107 z 240
107 z 240
3.5
55.42%
133 z 240
133 z 240
65.42%
157 z 240
157 z 240
4.5
34.58%
83 z 240
83 z 240
77.5%
186 z 240
186 z 240
5.5
22.5%
54 z 240
54 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 17 | 7.08 % |
2:1 | 17 | 7.08 % |
3:1 | 17 | 7.08 % |
3:0 | 16 | 6.67 % |
1:2 | 13 | 5.42 % |
2:2 | 12 | 5 % |
0:3 | 12 | 5 % |
2:0 | 10 | 4.17 % |
0:1 | 9 | 3.75 % |
1:3 | 9 | 3.75 % |
0:2 | 8 | 3.33 % |
4:1 | 7 | 2.92 % |
5:1 | 7 | 2.92 % |
1:4 | 6 | 2.5 % |
0:4 | 6 | 2.5 % |
4:0 | 6 | 2.5 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:1 | 6 | 2.5 % |
5:0 | 5 | 2.08 % |
3:3 | 4 | 1.67 % |
2:3 | 4 | 1.67 % |
0:5 | 4 | 1.67 % |
1:0 | 3 | 1.25 % |
3:2 | 3 | 1.25 % |
4:3 | 3 | 1.25 % |
4:2 | 3 | 1.25 % |
2:4 | 3 | 1.25 % |
5:2 | 3 | 1.25 % |
0:0 | 2 | 0.83 % |
1:5 | 2 | 0.83 % |
6:2 | 2 | 0.83 % |
6:0 | 2 | 0.83 % |
7:1 | 2 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
8:0 | 2 | 0.83 % |
4:4 | 1 | 0.42 % |
5:4 | 1 | 0.42 % |
5:3 | 1 | 0.42 % |
2:5 | 1 | 0.42 % |
6:3 | 1 | 0.42 % |
3:6 | 1 | 0.42 % |
2:6 | 1 | 0.42 % |
7:3 | 1 | 0.42 % |
0:6 | 1 | 0.42 % |
2:8 | 1 | 0.42 % |
0:7 | 1 | 0.42 % |
7:0 | 1 | 0.42 % |
0:8 | 1 | 0.42 % |
0:9 | 1 | 0.42 % |
11:0 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola9144%Wygrana przynajmniej 1 bramką4120%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3316%Wygrana 3 bramkami i więcej4120%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
13 lis13:00
-
13 lis13:00Olimpia Bucze03:Orzeł Dębno
-
13 lis13:00Rylovia Rylowa40:LKS Poręba Spytkowska
-
13 lis13:30Sokół Borzęcin01:Strażak Mokrzyska
-
14 lis11:00GKS Drwinia11:Korona Niedzieliska
-
14 lis13:00Szreniawa Nowy Wiśnicz30:Jadowniczanka Jadowniki
-
14 lis13:00
-
14 lis13:30
-
13 sie17:30Ceramika Muchówka22:LKS Poręba Spytkowska
-
14 sie11:00Strażak Mokrzyska20:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
14 sie15:30Błyskawica Proszówki21:Korona Niedzieliska
-
14 sie17:00Orzeł Dębno01:Rylovia Rylowa
-
14 sie17:00Victoria Słomka-Gawłów13:Olimpia Bucze
-
14 sie17:00Jadowniczanka Jadowniki08:GKS Drwinia
-
15 sie14:00Naprzód Sobolów23:Sokół Maszkienice
-
15 sie17:30Raba Książnice11:Sokół Borzęcin
-
20 sie17:30Sokół Borzęcin21:Ceramika Muchówka
-
20 sie17:30Sokół Maszkienice42:Korona Niedzieliska
-
21 sie11:00Rylovia Rylowa01:Victoria Słomka-Gawłów
-
21 sie14:00GKS Drwinia40:Strażak Mokrzyska
-
21 sie14:00Olimpia Bucze41:Naprzód Sobolów
-
21 sie15:30Błyskawica Proszówki61:Jadowniczanka Jadowniki
-
21 sie17:00LKS Poręba Spytkowska44:Orzeł Dębno
-
22 sie17:00Szreniawa Nowy Wiśnicz01:Raba Książnice
-
28 sie11:00Raba Książnice12:GKS Drwinia
-
28 sie16:00Olimpia Bucze13:Korona Niedzieliska
-
28 sie17:00Ceramika Muchówka01:Orzeł Dębno
-
28 sie17:00Jadowniczanka Jadowniki04:Sokół Maszkienice
-
28 sie17:00Strażak Mokrzyska01:Błyskawica Proszówki
-
28 sie17:00Sokół Borzęcin11:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
29 sie14:00Naprzód Sobolów12:Rylovia Rylowa
-
29 sie16:00Victoria Słomka-Gawłów22:LKS Poręba Spytkowska
-
04 wrz11:00GKS Drwinia11:Sokół Borzęcin
-
04 wrz15:30
-
04 wrz16:00Olimpia Bucze23:Jadowniczanka Jadowniki
-
04 wrz17:00Szreniawa Nowy Wiśnicz41:Ceramika Muchówka
-
04 wrz17:00Rylovia Rylowa31:Korona Niedzieliska
-
04 wrz17:00LKS Poręba Spytkowska40:Naprzód Sobolów
-
04 wrz17:00Orzeł Dębno22:Victoria Słomka-Gawłów
-
05 wrz17:00Sokół Maszkienice42:Strażak Mokrzyska
-
11 wrz11:00
-
11 wrz12:00Strażak Mokrzyska52:Olimpia Bucze
-
11 wrz16:30Ceramika Muchówka13:Victoria Słomka-Gawłów
-
11 wrz16:30LKS Poręba Spytkowska01:Korona Niedzieliska
-
11 wrz16:30Jadowniczanka Jadowniki28:Rylovia Rylowa
-
11 wrz16:30Szreniawa Nowy Wiśnicz03:GKS Drwinia
-
12 wrz14:00Naprzód Sobolów13:Orzeł Dębno
-
12 wrz16:30
-
18 wrz14:00GKS Drwinia110:Ceramika Muchówka
-
18 wrz15:30
-
18 wrz16:00Victoria Słomka-Gawłów51:Naprzód Sobolów
-
18 wrz16:30LKS Poręba Spytkowska21:Jadowniczanka Jadowniki
-
19 wrz16:00
-
19 wrz16:00Rylovia Rylowa73:Strażak Mokrzyska
-
29 wrz16:00Olimpia Bucze20:Raba Książnice
-
29 wrz16:00Orzeł Dębno24:Korona Niedzieliska
-
25 wrz11:00Strażak Mokrzyska12:LKS Poręba Spytkowska
-
25 wrz11:00Raba Książnice11:Rylovia Rylowa
-
25 wrz14:00
-
25 wrz15:30Victoria Słomka-Gawłów11:Korona Niedzieliska
-
25 wrz16:00
-
25 wrz16:00Jadowniczanka Jadowniki04:Orzeł Dębno
-
25 wrz16:00Sokół Borzęcin20:Olimpia Bucze
-
25 wrz16:00
-
02 paź16:00
-
02 paź16:00Olimpia Bucze25:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
02 paź16:00Rylovia Rylowa21:Sokół Borzęcin
-
02 paź16:00LKS Poręba Spytkowska11:Raba Książnice
-
02 paź16:00Victoria Słomka-Gawłów63:Jadowniczanka Jadowniki
-
03 paź14:00Naprzód Sobolów07:Korona Niedzieliska
-
03 paź15:00Orzeł Dębno13:Strażak Mokrzyska
-
12 paź15:30
-
09 paź11:00Strażak Mokrzyska33:Victoria Słomka-Gawłów
-
09 paź11:00GKS Drwinia30:Olimpia Bucze
-
09 paź15:00Jadowniczanka Jadowniki05:Naprzód Sobolów
-
09 paź15:30Ceramika Muchówka03:Korona Niedzieliska
-
09 paź15:30Raba Książnice53:Orzeł Dębno
-
09 paź15:30Sokół Borzęcin14:LKS Poręba Spytkowska
-
09 paź15:30Szreniawa Nowy Wiśnicz02:Rylovia Rylowa
-
09 paź15:30
-
16 paź15:00
-
16 paź15:00Rylovia Rylowa30:GKS Drwinia
-
16 paź15:00LKS Poręba Spytkowska21:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
16 paź15:00Orzeł Dębno31:Sokół Borzęcin
-
16 paź15:00Jadowniczanka Jadowniki15:Korona Niedzieliska
-
17 paź14:00
-
17 paź14:00Naprzód Sobolów52:Strażak Mokrzyska
-
17 paź16:00Victoria Słomka-Gawłów06:Raba Książnice
-
23 paź11:00
-
23 paź12:00Strażak Mokrzyska12:Korona Niedzieliska
-
23 paź15:00Sokół Borzęcin22:Victoria Słomka-Gawłów
-
23 paź15:00Szreniawa Nowy Wiśnicz20:Orzeł Dębno
-
23 paź15:00
-
23 paź15:30
-
24 paź15:00Raba Książnice33:Naprzód Sobolów
-
24 paź15:00
-
30 paź11:00
-
30 paź15:00Raba Książnice33:Korona Niedzieliska
-
30 paź15:00Jadowniczanka Jadowniki02:Strażak Mokrzyska
-
31 paź11:00
-
31 paź14:00
-
31 paź14:00Orzeł Dębno11:GKS Drwinia
-
31 paź14:00Victoria Słomka-Gawłów12:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
31 paź14:00Naprzód Sobolów30:Sokół Borzęcin
-
06 lis11:00GKS Drwinia61:Victoria Słomka-Gawłów
-
06 lis13:00
-
06 lis13:00
-
06 lis14:00
-
06 lis14:00Raba Książnice10:Jadowniczanka Jadowniki
-
06 lis14:00Sokół Borzęcin26:Korona Niedzieliska
-
06 lis14:00Olimpia Bucze02:Rylovia Rylowa
-
07 lis14:00
-
11 lis11:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00Naprzód Sobolów13:GKS Drwinia
-
11 lis13:00Szreniawa Nowy Wiśnicz24:Korona Niedzieliska
-
11 lis13:30LKS Poręba Spytkowska42:Olimpia Bucze
-
11 lis13:30
-
11 lis13:30
-
11 lis13:30Strażak Mokrzyska03:Raba Książnice
-
19 mar15:00Strażak Mokrzyska20:Sokół Borzęcin
-
19 mar15:00
-
19 mar15:00LKS Poręba Spytkowska21:Rylovia Rylowa
-
19 mar15:30
-
19 mar15:30Korona Niedzieliska03:GKS Drwinia
-
19 mar15:30Orzeł Dębno50:Olimpia Bucze
-
20 mar11:00Jadowniczanka Jadowniki12:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
20 mar14:00
-
26 mar11:00GKS Drwinia40:Jadowniczanka Jadowniki
-
26 mar15:00Rylovia Rylowa11:Orzeł Dębno
-
26 mar15:00
-
26 mar15:30
-
26 mar15:30
-
26 mar15:30Olimpia Bucze32:Victoria Słomka-Gawłów
-
26 mar15:30Szreniawa Nowy Wiśnicz02:Strażak Mokrzyska
-
27 mar15:00Sokół Borzęcin22:Raba Książnice
-
02 kwi16:00
-
20 kwi17:00Victoria Słomka-Gawłów02:Rylovia Rylowa
-
20 kwi17:30Raba Książnice30:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
26 kwi17:45
-
27 kwi17:30
-
27 kwi17:45
-
27 kwi17:45Strażak Mokrzyska09:GKS Drwinia
-
27 kwi17:45
-
09 kwi11:00GKS Drwinia62:Raba Książnice
-
09 kwi12:30LKS Poręba Spytkowska61:Victoria Słomka-Gawłów
-
09 kwi16:00Orzeł Dębno31:Ceramika Muchówka
-
09 kwi16:30Rylovia Rylowa31:Naprzód Sobolów
-
09 kwi17:00Szreniawa Nowy Wiśnicz22:Sokół Borzęcin
-
10 kwi11:00Korona Niedzieliska71:Olimpia Bucze
-
10 kwi17:00
-
20 kwi17:30
-
16 kwi12:00
-
16 kwi12:00Victoria Słomka-Gawłów13:Orzeł Dębno
-
16 kwi13:30Korona Niedzieliska11:Rylovia Rylowa
-
16 kwi14:00Ceramika Muchówka13:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
16 kwi15:00Naprzód Sobolów21:LKS Poręba Spytkowska
-
16 kwi16:00Sokół Borzęcin10:GKS Drwinia
-
16 kwi16:00
-
18 kwi12:00
-
23 kwi11:00Orzeł Dębno61:Naprzód Sobolów
-
23 kwi11:00GKS Drwinia41:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
23 kwi14:00
-
23 kwi15:00Korona Niedzieliska21:LKS Poręba Spytkowska
-
23 kwi15:30Olimpia Bucze04:Strażak Mokrzyska
-
23 kwi16:00
-
23 kwi17:00Rylovia Rylowa01:Jadowniczanka Jadowniki
-
23 kwi17:00
-
30 kwi11:00Raba Książnice51:Olimpia Bucze
-
30 kwi11:00Strażak Mokrzyska32:Rylovia Rylowa
-
30 kwi11:00Jadowniczanka Jadowniki23:LKS Poręba Spytkowska
-
30 kwi14:00Naprzód Sobolów30:Victoria Słomka-Gawłów
-
30 kwi17:00
-
30 kwi17:00Korona Niedzieliska54:Orzeł Dębno
-
30 kwi17:30
-
30 kwi17:30
-
03 maj11:00Rylovia Rylowa31:Raba Książnice
-
03 maj13:00Olimpia Bucze04:Sokół Borzęcin
-
03 maj17:00
-
03 maj17:00Korona Niedzieliska30:Victoria Słomka-Gawłów
-
03 maj17:00
-
03 maj17:00LKS Poręba Spytkowska51:Strażak Mokrzyska
-
03 maj17:00
-
03 maj17:30
-
07 maj11:00
-
07 maj11:00
-
07 maj16:00
-
07 maj17:00
-
07 maj17:00Raba Książnice43:LKS Poręba Spytkowska
-
07 maj17:00Strażak Mokrzyska24:Orzeł Dębno
-
07 maj17:00Jadowniczanka Jadowniki21:Victoria Słomka-Gawłów
-
07 maj17:00Korona Niedzieliska50:Naprzód Sobolów
-
14 maj16:00Victoria Słomka-Gawłów51:Strażak Mokrzyska
-
14 maj17:00
-
14 maj17:00Orzeł Dębno71:Raba Książnice
-
14 maj17:00Rylovia Rylowa11:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
14 maj17:00
-
14 maj18:00LKS Poręba Spytkowska10:Sokół Borzęcin
-
15 maj13:00Olimpia Bucze03:GKS Drwinia
-
15 maj15:00Naprzód Sobolów22:Jadowniczanka Jadowniki
-
21 maj11:00GKS Drwinia31:Rylovia Rylowa
-
21 maj15:30Korona Niedzieliska31:Jadowniczanka Jadowniki
-
21 maj16:00
-
21 maj17:00Sokół Borzęcin15:Orzeł Dębno
-
21 maj17:00Strażak Mokrzyska21:Naprzód Sobolów
-
21 maj18:00
-
22 maj17:00
-
22 maj17:00Raba Książnice33:Victoria Słomka-Gawłów
-
27 maj18:15Korona Niedzieliska50:Strażak Mokrzyska
-
28 maj17:00Victoria Słomka-Gawłów11:Sokół Borzęcin
-
28 maj17:00
-
28 maj17:00
-
28 maj18:00LKS Poręba Spytkowska00:GKS Drwinia
-
29 maj11:00Jadowniczanka Jadowniki62:Ceramika Muchówka
-
29 maj13:00
-
29 maj15:00Naprzód Sobolów52:Raba Książnice
-
04 cze11:00
-
04 cze13:00
-
04 cze15:30Strażak Mokrzyska14:Jadowniczanka Jadowniki
-
04 cze17:00
-
04 cze17:00Sokół Borzęcin20:Naprzód Sobolów
-
04 cze17:00Korona Niedzieliska12:Raba Książnice
-
04 cze18:00Szreniawa Nowy Wiśnicz51:Victoria Słomka-Gawłów
-
05 cze16:00
-
10 cze18:15Korona Niedzieliska50:Sokół Borzęcin
-
10 cze18:45Rylovia Rylowa30:Olimpia Bucze
-
11 cze11:00
-
11 cze17:00(walkower)
-
11 cze17:00Victoria Słomka-Gawłów05:GKS Drwinia
-
11 cze18:00Strażak Mokrzyska43:Ceramika Muchówka
-
11 cze18:00Jadowniczanka Jadowniki21:Raba Książnice
-
11 cze18:00
-
15 cze18:30Sokół Borzęcin02:Jadowniczanka Jadowniki
-
16 cze16:00Olimpia Bucze03:LKS Poręba Spytkowska
-
18 cze17:00Ceramika Muchówka03:Rylovia Rylowa
-
18 cze17:00
-
18 cze17:00
-
18 cze17:00GKS Drwinia30:Naprzód Sobolów
-
18 cze17:00
-
18 cze17:00Raba Książnice21:Strażak Mokrzyska