Opolskie | 4. Liga | opolska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
32
42.67 %
Zwycięstwa gości
25
33.33 %
Remisy
18
24 %

Bramki

Gospodarzy
132
średnia: 1.76
Gości
106
średnia: 1.41

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
8%
6 z 75
0.5
92%
69 z 75
18.67%
14 z 75
1.5
81.33%
61 z 75
36%
27 z 75
2.5
64%
48 z 75
58.67%
44 z 75
3.5
41.33%
31 z 75
76%
57 z 75
4.5
24%
18 z 75
90.67%
68 z 75
5.5
9.33%
7 z 75

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 7 9.33 %
0:0 6 8 %
1:1 6 8 %
1:2 6 8 %
0:1 5 6.67 %
2:0 5 6.67 %
2:2 4 5.33 %
1:3 4 5.33 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 3 4 %
3:2 3 4 %
2:3 3 4 %
4:0 3 4 %
5:0 3 4 %
3:3 2 2.67 %
0:2 2 2.67 %
3:1 2 2.67 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 2 2.67 %
0:3 2 2.67 %
4:1 2 2.67 %
4:2 1 1.33 %
3:5 1 1.33 %
1:5 1 1.33 %
5:1 1 1.33 %
0:8 1 1.33 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    32
    51%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    30%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    4
    6%
  • 14
    17:00
    Odra II Opole
    1
    2
    :
    Małapanew Ozimek
  • 14
    17:00
    Unia Krapkowice
    0
    0
    :
    LZS Starowice
  • 14
    17:00
    TOR Dobrzeń Wielki
    0
    3
    :
    Fortuna Głogówek
  • 14
    17:00
    MKS Gogolin
    3
    5
    :
    Skalnik Gracze
  • 14
    17:00
    Piast Strzelce Opolskie
    2
    2
    :
    Victoria Chróścice
  • 14
    17:00
    Polonia Głubczyce
    2
    2
    :
    Porawie Większyce
  • 14
    17:00
    LZS Piotrówka
    2
    0
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 14
    17:00
    Polonia Nysa
    2
    0
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 14
    17:00
    Agroplon Głuszyna
    2
    0
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 18
    18:00
    Ruch Zdzieszowice
    4
    1
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 18
    18:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    0
    2
    :
    Polonia Nysa
  • 18
    18:00
    Porawie Większyce
    2
    3
    :
    LZS Piotrówka
  • 18
    18:00
    Victoria Chróścice
    1
    3
    :
    Polonia Głubczyce
  • 18
    18:00
    Skalnik Gracze
    0
    1
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 18
    18:00
    Fortuna Głogówek
    3
    2
    :
    MKS Gogolin
  • 18
    18:00
    LZS Starowice
    5
    1
    :
    TOR Dobrzeń Wielki
  • 18
    18:00
    Małapanew Ozimek
    0
    2
    :
    Unia Krapkowice
  • 21
    17:00
    Unia Krapkowice
    4
    0
    :
    OKS Olesno
  • 21
    17:00
    MKS Gogolin
    3
    0
    :
    LZS Starowice
  • 21
    17:00
    Piast Strzelce Opolskie
    1
    2
    :
    Fortuna Głogówek
  • 21
    17:00
    Polonia Głubczyce
    5
    0
    :
    Skalnik Gracze
  • 21
    17:00
    LZS Piotrówka
    0
    0
    :
    Victoria Chróścice
  • 21
    17:00
    Polonia Nysa
    5
    0
    :
    Porawie Większyce
  • 21
    17:00
    Agroplon Głuszyna
    3
    1
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 21
    18:00
    TOR Dobrzeń Wielki
    1
    1
    :
    Małapanew Ozimek
  • 21
    18:00
    LZS Skorogoszcz
    0
    8
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 27
    18:00
    Odra II Opole
    1
    0
    :
    Unia Krapkowice
  • 28
    13:00
    LZS Starowice
    2
    1
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 28
    13:00
    Małapanew Ozimek
    5
    0
    :
    MKS Gogolin
  • 28
    17:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    3
    2
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 28
    17:00
    Porawie Większyce
    0
    0
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 28
    17:00
    Victoria Chróścice
    0
    1
    :
    Polonia Nysa
  • 28
    17:00
    Fortuna Głogówek
    0
    0
    :
    Polonia Głubczyce
  • 28
    17:00
    OKS Olesno
    2
    3
    :
    TOR Dobrzeń Wielki
  • 04
    13:00
    Ruch Zdzieszowice
    2
    1
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 04
    16:30
    TOR Dobrzeń Wielki
    1
    3
    :
    Odra II Opole
  • 04
    16:30
    MKS Gogolin
    1
    0
    :
    OKS Olesno
  • 04
    16:30
    Piast Strzelce Opolskie
    1
    1
    :
    Małapanew Ozimek
  • 04
    16:30
    Polonia Głubczyce
    2
    1
    :
    LZS Starowice
  • 04
    16:30
    LZS Piotrówka
    2
    2
    :
    Fortuna Głogówek
  • 04
    16:30
    Polonia Nysa
    4
    0
    :
    Skalnik Gracze
  • 04
    16:30
    Agroplon Głuszyna
    4
    0
    :
    Victoria Chróścice
  • 04
    17:00
    LZS Skorogoszcz
    3
    1
    :
    Porawie Większyce
  • 11
    13:00
    Skalnik Gracze
    1
    0
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 11
    13:00
    Unia Krapkowice
    3
    0
    :
    TOR Dobrzeń Wielki
  • 11
    13:30
    Victoria Chróścice
    4
    2
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 11
    14:00
    Małapanew Ozimek
    1
    1
    :
    Polonia Głubczyce
  • 11
    15:30
    Fortuna Głogówek
    0
    0
    :
    Polonia Nysa
  • 11
    16:30
    Porawie Większyce
    0
    1
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 11
    16:30
    LZS Starowice
    3
    2
    :
    LZS Piotrówka
  • 11
    16:30
    OKS Olesno
    1
    1
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 11
    16:30
    Odra II Opole
    0
    0
    :
    MKS Gogolin
  • 14
    17:00
    LZS Skorogoszcz
    1
    2
    :
    Skalnik Gracze
  • 15
    17:00
    MKS Gogolin
    1
    1
    :
    Unia Krapkowice
  • 15
    17:00
    Piast Strzelce Opolskie
    1
    3
    :
    Odra II Opole
  • 15
    17:00
    Polonia Głubczyce
    2
    2
    :
    OKS Olesno
  • 15
    17:00
    LZS Piotrówka
    1
    2
    :
    Małapanew Ozimek
  • 15
    17:00
    Polonia Nysa
    4
    1
    :
    LZS Starowice
  • 15
    17:00
    Agroplon Głuszyna
    2
    1
    :
    Fortuna Głogówek
  • 15
    17:00
    Ruch Zdzieszowice
    2
    0
    :
    Victoria Chróścice
  • 15
    17:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    1
    3
    :
    Porawie Większyce
  • 18
    13:00
    Skalnik Gracze
    1
    2
    :
    Ruch Zdzieszowice
  • 18
    13:00
    LZS Starowice
    2
    1
    :
    Agroplon Głuszyna
  • 18
    13:00
    Małapanew Ozimek
    0
    3
    :
    Polonia Nysa
  • 18
    16:00
    Victoria Chróścice
    2
    3
    :
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • 18
    16:00
    Fortuna Głogówek
    2
    0
    :
    LZS Skorogoszcz
  • 18
    16:00
    OKS Olesno
    2
    1
    :
    LZS Piotrówka
  • 18
    16:00
    Odra II Opole
    0
    1
    :
    Polonia Głubczyce
  • 18
    16:00
    Unia Krapkowice
    2
    1
    :
    Piast Strzelce Opolskie
  • 18
    16:00
    TOR Dobrzeń Wielki
    3
    3
    :
    MKS Gogolin
  • 25
    13:00
    LZS Skorogoszcz
    1
    5
    :
    LZS Starowice
  • 25
    13:00
    Porawie Większyce
    1
    1
    :
    Victoria Chróścice
  • 25
    16:00
    Piast Strzelce Opolskie
    -
    -
    :
    TOR Dobrzeń Wielki
  • 25
    16:00
    Polonia Głubczyce
    0
    1
    :
    Unia Krapkowice
  • 25
    16:00
    LZS Piotrówka
    -
    -
    :
    Odra II Opole
  • 25
    16:00
    Polonia Nysa
    -
    -
    :
    OKS Olesno
  • 25
    16:00
    Ruch Zdzieszowice
    -
    -
    :
    Fortuna Głogówek
  • 25
    16:00
    Chemik Kędzierzyn-Koźle
    -
    -
    :
    Skalnik Gracze
  • 20
    16:00
    Agroplon Głuszyna
    -
    -
    :
    Małapanew Ozimek