• 15
    18:30
    Korona Choroszcz
    2
    3
    :
    Kabareczi Białystok
  • 21
    11:00
    Turośnianka Turośń Kościelna
    5
    1
    :
    Sudovia Szudziałowo
  • 21
    11:00
    ŁKS 1926 II Łomża
    5
    0
    :
    Husar Nurzec
  • 21
    14:00
    Włókniarz Białystok
    2
    3
    :
    Iskra Narew
  • 21
    16:00
    Polonia Raczki
    5
    1
    :
    Grab Janówka
  • 21
    17:00
    OSP Czyżew
    3
    2
    :
    Pionier Brańsk
  • 22
    16:00
    Kolejarz Czeremcha
    1
    1
    :
    KS II Wasilków
  • 22
    17:00
    Verta Suwałki
    5
    0
    :
    Jastrząb Knyszyn
  • 22
    17:00
    Wissa II Szczuczyn
    10
    0
    :
    Promień II Mońki
    (walkower)
  • 22
    17:00
    Znicz Radziłów
    3
    0
    :
    Pogranicze Kuźnica Białostocka
    (walkower)
  • 22
    17:00
    KS Biel Jeziorko
    1
    1
    :
    Kos 1984 Rutki
  • 22
    18:00
    Lambada Choroszcz
    3
    1
    :
    KS Sokoły
  • 22
    20:00
    Demed Łomża
    X
    Huragan Pęchratka Polska
    (obustronny walkower)
  • 24
    17:00
    Biebrza Goniądz
    5
    0
    :
    Warmia II Grajewo
  • 24
    17:00
    Supraślanka Supraśl
    2
    1
    :
    Piłkawka Białystok
  • 07
    18:00
    Narew Choroszcz
    0
    1
    :
    Wissa II Szczuczyn
  • 07
    19:00
    Hetman Tykocin
    3
    1
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 08
    16:00
    Polonia Raczki
    3
    0
    :
    Jasion Jasionówka
    (walkower)
  • 08
    16:00
    Biebrza Goniądz
    3
    0
    :
    Kora Korycin
    (walkower)
  • 08
    16:00
    Bocian Boćki
    2
    3
    :
    Turośnianka Turośń Kościelna
  • 08
    16:00
    Iskra Narew
    3
    0
    :
    Supraślanka Supraśl
    (walkower)
  • 08
    18:00
    Lambada Choroszcz
    3
    2
    :
    Kabareczi Białystok
  • 14
    19:00
    ŁKS 1926 II Łomża
    3
    2
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 15
    16:00
    Znicz Radziłów
    3
    6
    :
    Verta Suwałki
  • 15
    19:00
    OSP Czyżew
    5
    3
    :
    KS II Wasilków