• 03
    12:00
    Górnik II Łęczna (k)
    10
    1
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 03
    12:00
    Stomil Olsztyn (k)
    4
    0
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 03
    12:00
    Stomilanki Olsztyn (k)
    1
    1
    :
    MKS Olimpia Szczecin (k)
  • 03
    12:30
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
    1
    7
    :
    AP LOTOS Gdańsk (k)
  • 03
    12:30
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
    2
    2
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 03
    12:30
    Ślęza Wrocław (k)
    0
    2
    :
    UKS SMS Łódź (k)
  • 03
    12:30
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (k)
    0
    10
    :
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 03
    12:30
    Pogoń Tczew (k)
    0
    10
    :
    Medyk Konin (k)
  • 03
    12:30
    KSP Kielce (k)
    0
    4
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • 03
    12:30
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    6
    2
    :
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 03
    12:30
    Unifreeze Górzno (k)
    1
    3
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 03
    12:30
    LZS Stare Oborzyska (k)
    0
    4
    :
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 03
    14:00
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    4
    2
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • 03
    15:30
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    6
    :
    Resovia (k)
  • 03
    17:00
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    1
    5
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • 03
    17:30
    Skra Częstochowa (k)
    3
    1
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 03
    17:30
    Podgórze Kraków (k)
    3
    1
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 03
    18:00
    WAP Włocławek (k)
    1
    6
    :
    Górnik Łęczna (k)
  • 03
    18:00
    Pomorzanin Toruń (k)
    0
    8
    :
    Śląsk Wrocław (k)
  • 03
    18:00
    Warta Gorzów Wielkopolski (k)
    0
    7
    :
    AZS UJ Kraków (k)
  • 03
    19:00
    Loczki Wyszków (k)
    0
    4
    :
    Marcus Gdynia (k)
  • 03
    19:00
    Unia Opole (k)
    0
    1
    :
    Unia Lublin (k)
  • 03
    19:00
    KS Raszyn (k)
    0
    8
    :
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 03
    19:00
    Włókniarz Konstantynów Łódzki (k)
    1
    4
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 03
    19:30
    LFA Szczecin (k)
    0
    5
    :
    Czarni II Sosnowiec (k)
  • 03
    20:00
    Wanda Kraków (k)
    0
    4
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 03
    20:00
    UKS SMS III Łódź (k)
    9
    1
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 03
    20:00
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
    4
    0
    :
    Ekosport Białystok (k)
  • 11
    12:15
    Dąb Zabierzów Bocheński (k)
    0
    3
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 16
    12:00
    Resovia II (k)
    5
    1
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 16
    12:30
    Pogoń II Tczew (k)
    5
    3
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 17
    12:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    2
    2
    :
    GKS Katowice (k)
  • 20
    11:00
    Górnik II Łęczna (k)
    0
    3
    :
    Medyk Konin (k)
  • 20
    12:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    2
    3
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 20
    12:00
    Czarni II Sosnowiec (k)
    6
    2
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • 20
    12:00
    Stomilanki Olsztyn (k)
    2
    1
    :
    AP LOTOS Gdańsk (k)
  • 20
    12:30
    Pogoń II Tczew (k)
    6
    0
    :
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
  • 20
    12:30
    Respekt Myślenice (k)
    1
    1
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 20
    12:30
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    0
    1
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 20
    12:30
    Stomil Olsztyn (k)
    3
    1
    :
    Podgórze Kraków (k)
  • 20
    13:30
    Bielawianka Bielawa (k)
    0
    7
    :
    Śląsk Wrocław (k)
  • 20
    15:00
    Unia Lublin (k)
    0
    1
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 20
    15:00
    Legia Soccer Schools Warszawa (k)
    1
    9
    :
    AZS UJ Kraków (k)
  • 20
    16:00
    Resovia (k)
    0
    4
    :
    UKS SMS Łódź (k)
  • 20
    17:30
    Marcus Gdynia (k)
    0
    5
    :
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 21
    12:00
    Resovia II (k)
    1
    2
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 21
    12:30
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    0
    3
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 04
    16:00
    Górnik Łęczna (k)
    1
    2
    :
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 16
    11:00
    Stomil Olsztyn (k)
    1
    2
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 16
    12:00
    Śląsk Wrocław (k)
    3
    0
    :
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 16
    12:00
    Pogoń II Tczew (k)
    4
    2
    :
    Czarni II Sosnowiec (k)
  • 16
    13:30
    Respekt Myślenice (k)
    1
    0
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 16
    14:00
    Czarni Sosnowiec (k)
    2
    0
    :
    AZS UJ Kraków (k)
  • 16
    14:30
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    1
    4
    :
    UKS SMS Łódź (k)
  • 16
    15:30
    Medyk II Konin (k)
    0
    2
    :
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 16
    18:00
    Skra Częstochowa (k)
    0
    3
    :
    Medyk Konin (k)
  • 27
    12:00
    Pogoń II Tczew (k)
    1
    6
    :
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 27
    12:30
    Stomilanki Olsztyn (k)
    2
    3
    :
    UKS SMS Łódź (k)
  • 27
    13:30
    Respekt Myślenice (k)
    0
    4
    :
    Medyk Konin (k)
  • 27
    15:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    0
    1
    :
    Śląsk Wrocław
  • 11
    16:00
    Czarni Sosnowiec (k)
    3
    0
    :
    Medyk Konin (k)
  • 11
    17:00
    UKS SMS Łódź (k)
    0
    1
    :
    Śląsk Wrocław (k)
  • 26
    17:30
    Czarni Sosnowiec (k)
    4
    0
    :
    Śląsk Wrocław (k)