Świętokrzyskie | Klasa B | Kielce I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2021/22

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
68
51.52 %
Zwycięstwa gości
47
35.61 %
Remisy
17
12.88 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
394
średnia: 2.98
Gości
296
średnia: 2.24

Bramki stracone

Gospodarzy
296
średnia: 2.24
Gości
394
średnia: 2.98

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.76%
1 z 132
0.5
99.24%
131 z 132
3.79%
5 z 132
1.5
96.21%
127 z 132
12.12%
16 z 132
2.5
87.88%
116 z 132
27.27%
36 z 132
3.5
72.73%
96 z 132
39.39%
52 z 132
4.5
60.61%
80 z 132
54.55%
72 z 132
5.5
45.45%
60 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 9 6.82 %
2:1 7 5.3 %
1:2 5 3.79 %
3:2 5 3.79 %
3:1 5 3.79 %
5:1 5 3.79 %
1:1 4 3.03 %
4:3 4 3.03 %
2:0 4 3.03 %
3:0 4 3.03 %
0:3 4 3.03 %
4:1 4 3.03 %
1:4 4 3.03 %
1:5 4 3.03 %
6:1 4 3.03 %
1:7 4 3.03 %
3:3 3 2.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 3 2.27 %
2:3 3 2.27 %
0:2 3 2.27 %
4:2 3 2.27 %
5:2 3 2.27 %
6:0 3 2.27 %
3:4 2 1.52 %
3:5 2 1.52 %
2:5 2 1.52 %
6:2 2 1.52 %
5:0 2 1.52 %
0:5 2 1.52 %
0:6 2 1.52 %
7:0 2 1.52 %
0:7 2 1.52 %
0:0 1 0.76 %
1:0 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:5 1 0.76 %
1:3 1 0.76 %
0:4 1 0.76 %
2:6 1 0.76 %
7:2 1 0.76 %
7:1 1 0.76 %
8:2 1 0.76 %
8:1 1 0.76 %
8:0 1 0.76 %
0:8 1 0.76 %
10:2 1 0.76 %
9:0 1 0.76 %
10:0 1 0.76 %
11:0 1 0.76 %
12:0 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    40
    34%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    38
    33%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • 29
    11:00
    GKS Fałków
    4
    3
    :
    Moravia II Morawica
  • 29
    11:00
    Instal Michałów
    4
    1
    :
    Granat Borki
  • 29
    11:00
    Czarnovia Kielce
    4
    3
    :
    Sparta Strawczynek
  • 29
    11:00
    Top-Spin Promnik
    0
    1
    :
    AZS Politechnika Kielce
  • 29
    11:00
    Polanie Pierzchnica
    6
    0
    :
    KS Kamienna Wola
  • 11
    13:00
    Zryw Łopuszno
    8
    0
    :
    Płomień Wólka Kłucka
  • 04
    17:00
    Moravia II Morawica
    11
    0
    :
    KS Kamienna Wola
  • 05
    11:00
    Płomień Wólka Kłucka
    1
    5
    :
    Polanie Pierzchnica
  • 05
    11:00
    Sparta Strawczynek
    3
    4
    :
    Top-Spin Promnik
  • 05
    11:00
    GKS Fałków
    3
    1
    :
    Instal Michałów
  • 05
    12:00
    Granat Borki
    1
    2
    :
    Czarnovia Kielce
  • 05
    15:00
    AZS Politechnika Kielce
    2
    2
    :
    Zryw Łopuszno
  • 12
    11:00
    Instal Michałów
    1
    3
    :
    Moravia II Morawica
  • 12
    11:00
    Czarnovia Kielce
    2
    3
    :
    GKS Fałków
  • 12
    11:00
    Top-Spin Promnik
    2
    2
    :
    Granat Borki
  • 12
    11:00
    Polanie Pierzchnica
    3
    2
    :
    AZS Politechnika Kielce
  • 12
    11:00
    KS Kamienna Wola
    2
    2
    :
    Płomień Wólka Kłucka
  • 12
    15:00
    Zryw Łopuszno
    3
    1
    :
    Sparta Strawczynek
  • 18
    16:00
    Moravia II Morawica
    5
    0
    :
    Płomień Wólka Kłucka
  • 18
    17:00
    AZS Politechnika Kielce
    10
    0
    :
    KS Kamienna Wola
  • 19
    11:00
    Sparta Strawczynek
    0
    2
    :
    Polanie Pierzchnica
  • 19
    11:00
    GKS Fałków
    4
    1
    :
    Top-Spin Promnik
  • 19
    15:00
    Granat Borki
    1
    7
    :
    Zryw Łopuszno
  • 19
    16:00
    Instal Michałów
    2
    2
    :
    Czarnovia Kielce
  • 26
    11:00
    Czarnovia Kielce
    0
    2
    :
    Moravia II Morawica
  • 26
    11:00
    Top-Spin Promnik
    7
    2
    :
    Instal Michałów
  • 26
    11:00
    Polanie Pierzchnica
    2
    1
    :
    Granat Borki
  • 26
    11:00
    KS Kamienna Wola
    0
    5
    :
    Sparta Strawczynek
  • 26
    11:00
    Płomień Wólka Kłucka
    1
    5
    :
    AZS Politechnika Kielce
  • 26
    15:00
    Zryw Łopuszno
    7
    1
    :
    GKS Fałków
  • 02
    15:30
    Moravia II Morawica
    0
    2
    :
    AZS Politechnika Kielce
  • 03
    11:00
    GKS Fałków
    0
    4
    :
    Polanie Pierzchnica
  • 03
    11:00
    Instal Michałów
    0
    5
    :
    Zryw Łopuszno
  • 03
    11:00
    Czarnovia Kielce
    2
    2
    :
    Top-Spin Promnik
  • 03
    14:00
    Sparta Strawczynek
    4
    2
    :
    Płomień Wólka Kłucka
  • 03
    15:00
    Granat Borki
    7
    0
    :
    KS Kamienna Wola
  • 09
    14:00
    AZS Politechnika Kielce
    1
    2
    :
    Sparta Strawczynek
  • 10
    11:00
    Top-Spin Promnik
    1
    5
    :
    Moravia II Morawica
  • 10
    11:00
    Polanie Pierzchnica
    3
    0
    :
    Instal Michałów
  • 10
    11:00
    KS Kamienna Wola
    2
    0
    :
    GKS Fałków
  • 10
    11:00
    Płomień Wólka Kłucka
    0
    6
    :
    Granat Borki
  • 10
    15:00
    Zryw Łopuszno
    3
    1
    :
    Czarnovia Kielce
  • 16
    15:30
    Granat Borki
    1
    0
    :
    AZS Politechnika Kielce
  • 16
    15:30
    Instal Michałów
    9
    0
    :
    KS Kamienna Wola
  • 17
    11:00
    GKS Fałków
    1
    2
    :
    Płomień Wólka Kłucka
  • 17
    11:00
    Czarnovia Kielce
    0
    0
    :
    Polanie Pierzchnica
  • 17
    11:00
    Top-Spin Promnik
    3
    3
    :
    Zryw Łopuszno
  • 17
    11:30
    Moravia II Morawica
    2
    1
    :
    Sparta Strawczynek
  • 24
    11:00
    Polanie Pierzchnica
    5
    1
    :
    Top-Spin Promnik
  • 24
    11:00
    KS Kamienna Wola
    2
    0
    :
    Czarnovia Kielce
  • 24
    11:00
    Sparta Strawczynek
    3
    5
    :
    Granat Borki
  • 24
    14:00
    Zryw Łopuszno
    2
    1
    :
    Moravia II Morawica
  • 24
    14:00
    AZS Politechnika Kielce
    5
    1
    :
    GKS Fałków
  • 24
    15:00
    Płomień Wólka Kłucka
    0
    6
    :
    Instal Michałów
  • 30
    14:30
    Moravia II Morawica
    5
    1
    :
    Granat Borki
  • 31
    11:00
    GKS Fałków
    6
    2
    :
    Sparta Strawczynek
  • 31
    11:00
    Instal Michałów
    3
    2
    :
    AZS Politechnika Kielce
  • 31
    11:00
    Czarnovia Kielce
    2
    2
    :
    Płomień Wólka Kłucka
  • 31
    11:00
    Top-Spin Promnik
    5
    1
    :
    KS Kamienna Wola
  • 31
    13:45
    Zryw Łopuszno
    3
    0
    :
    Polanie Pierzchnica
  • 06
    16:30
    Granat Borki
    2
    2
    :
    GKS Fałków
  • 07
    10:00
    Polanie Pierzchnica
    1
    4
    :
    Moravia II Morawica
  • 07
    11:00
    KS Kamienna Wola
    0
    7
    :
    Zryw Łopuszno
  • 07
    11:00
    Płomień Wólka Kłucka
    0
    3
    :
    Top-Spin Promnik
  • 07
    11:00
    Sparta Strawczynek
    2
    1
    :
    Instal Michałów
  • 07
    13:00
    AZS Politechnika Kielce
    4
    3
    :
    Czarnovia Kielce
  • 03
    16:00
    Moravia II Morawica
    8
    2
    :
    GKS Fałków
  • 03
    16:00
    Granat Borki
    2
    0
    :
    Instal Michałów
  • 03
    16:00
    Sparta Strawczynek
    6
    1
    :
    Czarnovia Kielce
  • 03
    16:00
    Płomień Wólka Kłucka
    1
    7
    :
    Zryw Łopuszno
  • 03
    16:00
    KS Kamienna Wola
    0
    7
    :
    Polanie Pierzchnica
  • 03
    17:30
    AZS Politechnika Kielce
    6
    2
    :
    Top-Spin Promnik
  • 10
    11:00
    KS Kamienna Wola
    0
    3
    :
    Moravia II Morawica
  • 10
    11:00
    Polanie Pierzchnica
    4
    1
    :
    Płomień Wólka Kłucka
  • 10
    11:00
    Top-Spin Promnik
    2
    6
    :
    Sparta Strawczynek
  • 10
    11:00
    Czarnovia Kielce
    2
    1
    :
    Granat Borki
  • 10
    11:00
    Instal Michałów
    5
    2
    :
    GKS Fałków
  • 10
    15:00
    Zryw Łopuszno
    1
    1
    :
    AZS Politechnika Kielce
  • 16
    10:30
    Moravia II Morawica
    4
    1
    :
    Instal Michałów
  • 16
    11:00
    GKS Fałków
    0
    1
    :
    Czarnovia Kielce
  • 16
    11:00
    Sparta Strawczynek
    2
    2
    :
    Zryw Łopuszno
  • 16
    11:00
    AZS Politechnika Kielce
    2
    1
    :
    Polanie Pierzchnica
  • 16
    11:00
    Płomień Wólka Kłucka
    5
    1
    :
    KS Kamienna Wola
  • 16
    14:00
    Granat Borki
    1
    1
    :
    Top-Spin Promnik
  • 24
    11:00
    Płomień Wólka Kłucka
    1
    4
    :
    Moravia II Morawica
  • 24
    11:00
    KS Kamienna Wola
    0
    3
    :
    AZS Politechnika Kielce
  • 24
    11:00
    Polanie Pierzchnica
    2
    1
    :
    Sparta Strawczynek
  • 24
    11:00
    Top-Spin Promnik
    7
    0
    :
    GKS Fałków
  • 24
    11:00
    Czarnovia Kielce
    3
    5
    :
    Instal Michałów
  • 24
    15:00
    Zryw Łopuszno
    2
    0
    :
    Granat Borki
  • 30
    16:00
    Instal Michałów
    4
    2
    :
    Top-Spin Promnik
  • 30
    16:30
    Moravia II Morawica
    6
    1
    :
    Czarnovia Kielce
  • 30
    17:00
    AZS Politechnika Kielce
    6
    0
    :
    Płomień Wólka Kłucka
  • 30
    17:15
    Granat Borki
    3
    2
    :
    Polanie Pierzchnica
  • 01
    11:00
    GKS Fałków
    2
    5
    :
    Zryw Łopuszno
  • 01
    11:00
    Sparta Strawczynek
    5
    0
    :
    KS Kamienna Wola
  • 07
    18:00
    AZS Politechnika Kielce
    1
    2
    :
    Moravia II Morawica
  • 08
    11:00
    Płomień Wólka Kłucka
    0
    8
    :
    Sparta Strawczynek
  • 08
    11:00
    KS Kamienna Wola
    1
    2
    :
    Granat Borki
  • 08
    11:00
    Polanie Pierzchnica
    1
    1
    :
    GKS Fałków
  • 08
    11:00
    Top-Spin Promnik
    1
    4
    :
    Czarnovia Kielce
  • 08
    15:00
    Zryw Łopuszno
    3
    0
    :
    Instal Michałów
  • 13
    19:30
    Granat Borki
    10
    2
    :
    Płomień Wólka Kłucka
  • 14
    16:00
    GKS Fałków
    3
    0
    :
    KS Kamienna Wola
  • 14
    17:00
    Moravia II Morawica
    6
    0
    :
    Top-Spin Promnik
  • 15
    11:00
    Czarnovia Kielce
    2
    2
    :
    Zryw Łopuszno
  • 15
    11:00
    Instal Michałów
    1
    5
    :
    Polanie Pierzchnica
  • 15
    14:00
    Sparta Strawczynek
    3
    1
    :
    AZS Politechnika Kielce
  • 22
    11:00
    Sparta Strawczynek
    4
    5
    :
    Moravia II Morawica
  • 22
    11:00
    AZS Politechnika Kielce
    3
    2
    :
    Granat Borki
  • 22
    11:00
    Płomień Wólka Kłucka
    1
    4
    :
    GKS Fałków
  • 22
    11:00
    KS Kamienna Wola
    1
    7
    :
    Instal Michałów
  • 22
    11:00
    Polanie Pierzchnica
    4
    2
    :
    Czarnovia Kielce
  • 22
    15:00
    Zryw Łopuszno
    3
    1
    :
    Top-Spin Promnik
  • 28
    18:00
    Moravia II Morawica
    3
    2
    :
    Zryw Łopuszno
  • 29
    11:00
    Top-Spin Promnik
    2
    3
    :
    Polanie Pierzchnica
  • 29
    11:00
    Czarnovia Kielce
    12
    0
    :
    KS Kamienna Wola
  • 29
    11:00
    Instal Michałów
    5
    2
    :
    Płomień Wólka Kłucka
  • 29
    11:00
    GKS Fałków
    1
    1
    :
    AZS Politechnika Kielce
  • 29
    11:00
    Granat Borki
    6
    1
    :
    Sparta Strawczynek
  • 04
    17:00
    Granat Borki
    3
    3
    :
    Moravia II Morawica
  • 04
    17:00
    Sparta Strawczynek
    3
    4
    :
    GKS Fałków
  • 05
    11:00
    AZS Politechnika Kielce
    6
    1
    :
    Instal Michałów
  • 05
    11:00
    Płomień Wólka Kłucka
    1
    7
    :
    Czarnovia Kielce
  • 05
    11:00
    KS Kamienna Wola
    3
    3
    :
    Top-Spin Promnik
  • 05
    11:00
    Polanie Pierzchnica
    0
    3
    :
    Zryw Łopuszno
  • 11
    18:00
    GKS Fałków
    2
    3
    :
    Granat Borki
  • 12
    11:00
    Moravia II Morawica
    4
    3
    :
    Polanie Pierzchnica
  • 12
    11:00
    Zryw Łopuszno
    5
    2
    :
    KS Kamienna Wola
  • 12
    11:00
    Top-Spin Promnik
    8
    1
    :
    Płomień Wólka Kłucka
  • 12
    11:00
    Czarnovia Kielce
    0
    1
    :
    AZS Politechnika Kielce
  • 12
    11:00
    Instal Michałów
    2
    5
    :
    Sparta Strawczynek