Kujawsko-Pomorskie | Klasa B | Bydgoszcz V
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
-
?WWWPPRRWWWWWWWW
-
?WWWWPWPWPWWWWP
-
?WPPRWRWWWWWRPW
-
?WWWRWRWPPWRWPR
-
?WWPWRWRPWPWPRWR
-
-
?PPWRPRWPPWPWWP
-
?PPPPPWWWWWPRPPP
-
?PRWRRWWPPPPPW
-
?PPPWPPPPWPPPPW
-
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
34
43.04 %
34
43.04 %
Zwycięstwa gości
34
43.04 %
34
43.04 %
Remisy
11
13.92 %
11
13.92 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
210
średnia: 2.66
210
średnia: 2.66
Gości
195
średnia: 2.47
195
średnia: 2.47
Bramki stracone
Gospodarzy
195
średnia: 2.47
195
średnia: 2.47
Gości
210
średnia: 2.66
210
średnia: 2.66
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.27%
1 z 79
1 z 79
0.5
98.73%
78 z 79
78 z 79
2.53%
2 z 79
2 z 79
1.5
97.47%
77 z 79
77 z 79
16.46%
13 z 79
13 z 79
2.5
83.54%
66 z 79
66 z 79
31.65%
25 z 79
25 z 79
3.5
68.35%
54 z 79
54 z 79
48.1%
38 z 79
38 z 79
4.5
51.9%
41 z 79
41 z 79
60.76%
48 z 79
48 z 79
5.5
39.24%
31 z 79
31 z 79
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:2 | 6 | 7.59 % |
1:2 | 5 | 6.33 % |
1:3 | 5 | 6.33 % |
2:2 | 4 | 5.06 % |
3:0 | 4 | 5.06 % |
4:1 | 4 | 5.06 % |
1:1 | 3 | 3.8 % |
2:3 | 3 | 3.8 % |
3:3 | 2 | 2.53 % |
2:0 | 2 | 2.53 % |
5:3 | 2 | 2.53 % |
0:3 | 2 | 2.53 % |
4:0 | 2 | 2.53 % |
0:4 | 2 | 2.53 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:1 | 2 | 2.53 % |
6:2 | 2 | 2.53 % |
5:0 | 2 | 2.53 % |
1:6 | 2 | 2.53 % |
7:2 | 2 | 2.53 % |
7:0 | 2 | 2.53 % |
0:8 | 2 | 2.53 % |
0:0 | 1 | 1.27 % |
4:4 | 1 | 1.27 % |
1:0 | 1 | 1.27 % |
2:1 | 1 | 1.27 % |
3:2 | 1 | 1.27 % |
4:3 | 1 | 1.27 % |
4:2 | 1 | 1.27 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:4 | 1 | 1.27 % |
3:5 | 1 | 1.27 % |
5:2 | 1 | 1.27 % |
6:3 | 1 | 1.27 % |
3:7 | 1 | 1.27 % |
8:3 | 1 | 1.27 % |
3:8 | 1 | 1.27 % |
0:6 | 1 | 1.27 % |
6:0 | 1 | 1.27 % |
1:7 | 1 | 1.27 % |
9:3 | 1 | 1.27 % |
1:10 | 1 | 1.27 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola2841%Wygrana przynajmniej 1 bramką1116%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1014%Wygrana 3 bramkami i więcej2029%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
19 sie17:00Fregata Polanowice63:Goplania Inowrocław
-
20 sie11:00Noteć Inowrocław110:Orłowianka Orłowo
-
20 sie11:00Kujawy Kozy12:Kujawiak Sukowy
-
20 sie14:00Cuiavia II Inowrocław70:Unia Leszcze
-
22 sie18:30Znicz Rojewo22:Unia II Gniewkowo
-
26 sie15:30LZS Kościelec51:Cuiavia II Inowrocław
-
26 sie16:00Unia II Gniewkowo60:Kujawy Kozy
-
27 sie11:00Unia Leszcze23:Noteć Inowrocław
-
27 sie15:00Orłowianka Orłowo30:Znicz Rojewo
-
27 sie16:00Kujawiak Sukowy02:Fregata Polanowice
-
01 wrz18:00Fregata Polanowice22:Unia II Gniewkowo
-
02 wrz11:00Znicz Rojewo41:Unia Leszcze
-
02 wrz16:00Kujawy Kozy13:Orłowianka Orłowo
-
02 wrz16:00Goplania Inowrocław42:Kujawiak Sukowy
-
03 wrz11:00Noteć Inowrocław41:LZS Kościelec
-
10 wrz11:00Unia Leszcze44:Kujawy Kozy
-
10 wrz11:00LZS Kościelec11:Znicz Rojewo
-
10 wrz11:00Cuiavia II Inowrocław04:Noteć Inowrocław
-
10 wrz15:00Orłowianka Orłowo72:Fregata Polanowice
-
10 wrz16:00Unia II Gniewkowo13:Goplania Inowrocław
-
16 wrz16:00Fregata Polanowice02:Unia Leszcze
-
16 wrz16:00Goplania Inowrocław23:Orłowianka Orłowo
-
17 wrz11:00Kujawy Kozy08:LZS Kościelec
-
17 wrz12:00Znicz Rojewo30:Cuiavia II Inowrocław(walkower)
-
17 wrz15:00Kujawiak Sukowy06:Unia II Gniewkowo
-
23 wrz12:00LZS Kościelec43:Fregata Polanowice
-
23 wrz16:00Orłowianka Orłowo62:Kujawiak Sukowy
-
23 wrz17:00Noteć Inowrocław93:Znicz Rojewo
-
24 wrz11:00Unia Leszcze04:Goplania Inowrocław
-
24 wrz11:00Cuiavia II Inowrocław12:Kujawy Kozy
-
30 wrz11:00Kujawiak Sukowy53:Unia Leszcze
-
30 wrz14:30Fregata Polanowice41:Cuiavia II Inowrocław
-
30 wrz15:00Goplania Inowrocław13:LZS Kościelec
-
01 paź11:00Kujawy Kozy51:Noteć Inowrocław
-
01 paź13:00Unia II Gniewkowo03:Orłowianka Orłowo
-
07 paź11:00Znicz Rojewo24:Kujawy Kozy
-
07 paź13:00Cuiavia II Inowrocław21:Goplania Inowrocław
-
07 paź14:00LZS Kościelec52:Kujawiak Sukowy
-
08 paź15:00Unia Leszcze23:Unia II Gniewkowo
-
08 paź15:00Noteć Inowrocław41:Fregata Polanowice
-
14 paź14:00Goplania Inowrocław10:Noteć Inowrocław
-
14 paź14:00Kujawiak Sukowy17:Cuiavia II Inowrocław
-
14 paź15:00Fregata Polanowice37:Znicz Rojewo
-
14 paź15:00Orłowianka Orłowo40:Unia Leszcze
-
15 paź11:00Unia II Gniewkowo13:LZS Kościelec
-
21 paź12:30Cuiavia II Inowrocław22:Unia II Gniewkowo
-
21 paź14:00LZS Kościelec11:Orłowianka Orłowo
-
21 paź14:00Noteć Inowrocław72:Kujawiak Sukowy
-
22 paź11:00Znicz Rojewo11:Goplania Inowrocław
-
22 paź11:00Kujawy Kozy83:Fregata Polanowice
-
28 paź13:30Orłowianka Orłowo22:Cuiavia II Inowrocław
-
28 paź14:00Unia II Gniewkowo32:Noteć Inowrocław
-
29 paź11:00Kujawiak Sukowy16:Znicz Rojewo
-
29 paź13:30Goplania Inowrocław02:Kujawy Kozy
-
29 paź14:00Unia Leszcze12:LZS Kościelec
-
06 kwi15:00Goplania Inowrocław00:Fregata Polanowice
-
06 kwi15:30Orłowianka Orłowo02:Noteć Inowrocław
-
06 kwi16:30Unia II Gniewkowo33:Znicz Rojewo
-
06 kwi17:00Unia Leszcze16:Cuiavia II Inowrocław
-
07 kwi15:00Kujawiak Sukowy20:Kujawy Kozy
-
13 kwi16:00Fregata Polanowice20:Kujawiak Sukowy
-
13 kwi16:00Znicz Rojewo40:Orłowianka Orłowo
-
14 kwi11:00Noteć Inowrocław30:Unia Leszcze
-
14 kwi12:30Kujawy Kozy02:Unia II Gniewkowo
-
14 kwi13:00Cuiavia II Inowrocław33:LZS Kościelec
-
20 kwi16:00LZS Kościelec13:Noteć Inowrocław
-
20 kwi16:00Orłowianka Orłowo70:Kujawy Kozy
-
20 kwi16:00Kujawiak Sukowy08:Goplania Inowrocław
-
20 kwi17:00Unia II Gniewkowo03:Fregata Polanowice
-
21 kwi11:00Unia Leszcze38:Znicz Rojewo
-
27 kwi13:00Noteć Inowrocław50:Cuiavia II Inowrocław
-
27 kwi16:00Goplania Inowrocław12:Unia II Gniewkowo
-
27 kwi16:00Fregata Polanowice02:Orłowianka Orłowo
-
27 kwi16:00Znicz Rojewo53:LZS Kościelec
-
27 kwi17:00Kujawy Kozy12:Unia Leszcze
-
03 maj14:00
-
03 maj15:00Unia II Gniewkowo50:Kujawiak Sukowy
-
04 maj12:00Orłowianka Orłowo30:Goplania Inowrocław
-
04 maj16:00LZS Kościelec62:Kujawy Kozy
-
05 maj17:00Cuiavia II Inowrocław--:Znicz Rojewo
-
11 maj12:00Goplania Inowrocław--:Unia Leszcze
-
11 maj16:00Znicz Rojewo--:Noteć Inowrocław
-
11 maj17:00Fregata Polanowice--:LZS Kościelec
-
12 maj11:00Kujawy Kozy--:Cuiavia II Inowrocław
-
12 maj16:00Kujawiak Sukowy--:Orłowianka Orłowo
-
18 maj13:00Orłowianka Orłowo--:Unia II Gniewkowo
-
18 maj16:00Unia Leszcze--:Kujawiak Sukowy
-
19 maj11:00Noteć Inowrocław--:Kujawy Kozy
-
19 maj11:00Cuiavia II Inowrocław--:Fregata Polanowice
-
19 maj16:00LZS Kościelec--:Goplania Inowrocław
-
25 maj?:?Unia II Gniewkowo--:Unia Leszcze
-
25 maj?:?Kujawiak Sukowy--:LZS Kościelec
-
25 maj?:?Goplania Inowrocław--:Cuiavia II Inowrocław
-
25 maj?:?Fregata Polanowice--:Noteć Inowrocław
-
25 maj?:?Kujawy Kozy--:Znicz Rojewo
-
01 cze?:?Znicz Rojewo--:Fregata Polanowice
-
01 cze?:?Noteć Inowrocław--:Goplania Inowrocław
-
01 cze?:?Cuiavia II Inowrocław--:Kujawiak Sukowy
-
01 cze?:?LZS Kościelec--:Unia II Gniewkowo
-
01 cze?:?Unia Leszcze--:Orłowianka Orłowo
-
08 cze?:?Orłowianka Orłowo--:LZS Kościelec
-
08 cze?:?Unia II Gniewkowo--:Cuiavia II Inowrocław
-
08 cze?:?Kujawiak Sukowy--:Noteć Inowrocław
-
08 cze?:?Goplania Inowrocław--:Znicz Rojewo
-
08 cze?:?Fregata Polanowice--:Kujawy Kozy
-
15 cze?:?Kujawy Kozy--:Goplania Inowrocław
-
15 cze?:?Znicz Rojewo--:Kujawiak Sukowy
-
15 cze?:?Noteć Inowrocław--:Unia II Gniewkowo
-
15 cze?:?Cuiavia II Inowrocław--:Orłowianka Orłowo
-
15 cze?:?LZS Kościelec--:Unia Leszcze