Łódzkie | 4. Liga | łódzka
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
104
46.22 %
104
46.22 %
Zwycięstwa gości
83
36.89 %
83
36.89 %
Remisy
38
16.89 %
38
16.89 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
419
średnia: 1.86
419
średnia: 1.86
Gości
375
średnia: 1.67
375
średnia: 1.67
Bramki stracone
Gospodarzy
375
średnia: 1.67
375
średnia: 1.67
Gości
419
średnia: 1.86
419
średnia: 1.86
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.67%
6 z 225
6 z 225
0.5
97.33%
219 z 225
219 z 225
13.33%
30 z 225
30 z 225
1.5
86.67%
195 z 225
195 z 225
32.44%
73 z 225
73 z 225
2.5
67.56%
152 z 225
152 z 225
56%
126 z 225
126 z 225
3.5
44%
99 z 225
99 z 225
69.78%
157 z 225
157 z 225
4.5
30.22%
68 z 225
68 z 225
84.89%
191 z 225
191 z 225
5.5
15.11%
34 z 225
34 z 225
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 23 | 10.22 % |
2:1 | 23 | 10.22 % |
1:0 | 13 | 5.78 % |
3:2 | 13 | 5.78 % |
0:1 | 11 | 4.89 % |
0:2 | 11 | 4.89 % |
1:2 | 10 | 4.44 % |
3:0 | 10 | 4.44 % |
0:3 | 10 | 4.44 % |
2:0 | 9 | 4 % |
2:2 | 7 | 3.11 % |
2:3 | 7 | 3.11 % |
1:3 | 7 | 3.11 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 6 | 2.67 % |
3:1 | 6 | 2.67 % |
0:4 | 6 | 2.67 % |
4:0 | 5 | 2.22 % |
2:4 | 4 | 1.78 % |
4:2 | 4 | 1.78 % |
1:4 | 4 | 1.78 % |
4:1 | 4 | 1.78 % |
0:5 | 4 | 1.78 % |
3:4 | 3 | 1.33 % |
6:2 | 3 | 1.33 % |
6:0 | 3 | 1.33 % |
3:3 | 2 | 0.89 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:5 | 2 | 0.89 % |
5:2 | 2 | 0.89 % |
5:1 | 2 | 0.89 % |
5:0 | 2 | 0.89 % |
4:3 | 1 | 0.44 % |
4:5 | 1 | 0.44 % |
1:5 | 1 | 0.44 % |
6:1 | 1 | 0.44 % |
1:6 | 1 | 0.44 % |
7:1 | 1 | 0.44 % |
8:2 | 1 | 0.44 % |
0:7 | 1 | 0.44 % |
7:0 | 1 | 0.44 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola9248%Wygrana przynajmniej 1 bramką5830%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2111%Wygrana 3 bramkami i więcej2211%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie18:00
-
12 sie11:00
-
12 sie14:00
-
12 sie14:00
-
12 sie15:00
-
12 sie15:00
-
12 sie15:00
-
13 sie16:00
-
13 sie17:00
-
15 sie17:00
-
16 sie17:00
-
16 sie17:30
-
16 sie18:00
-
16 sie18:00
-
16 sie18:00
-
16 sie18:00
-
16 sie18:00
-
16 sie18:30
-
19 sie11:00
-
19 sie14:00
-
19 sie16:00
-
19 sie16:00
-
19 sie16:00
-
19 sie17:00
-
19 sie17:00
-
19 sie17:00
-
20 sie15:00
-
25 sie17:30
-
25 sie17:30
-
26 sie13:00
-
26 sie15:00
-
26 sie16:00
-
26 sie17:00
-
26 sie17:00
-
26 sie17:00
-
26 sie17:00
-
02 wrz12:00
-
02 wrz13:00
-
02 wrz13:00
-
02 wrz14:00
-
02 wrz15:00
-
02 wrz16:00
-
02 wrz16:00
-
02 wrz17:00
-
02 wrz17:00
-
06 wrz17:00
-
06 wrz17:00
-
06 wrz17:00
-
06 wrz17:00
-
06 wrz17:00
-
06 wrz17:00
-
06 wrz17:00
-
06 wrz17:00
-
06 wrz18:30
-
09 wrz12:00
-
09 wrz12:00
-
09 wrz15:00
-
09 wrz16:00
-
09 wrz16:00
-
09 wrz16:00
-
09 wrz16:30
-
09 wrz17:00
-
09 wrz17:00
-
16 wrz11:00
-
16 wrz14:00
-
16 wrz15:00
-
16 wrz15:00
-
16 wrz16:00
-
16 wrz16:00
-
16 wrz16:30
-
16 wrz17:00
-
17 wrz15:00
-
13 wrz17:00
-
23 wrz12:00
-
23 wrz12:00
-
23 wrz16:00
-
23 wrz16:00
-
23 wrz16:00
-
23 wrz16:30
-
24 wrz13:00
-
24 wrz15:00
-
30 wrz11:00
-
30 wrz14:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz16:00
-
30 wrz16:00
-
30 wrz16:00
-
30 wrz16:00
-
06 paź15:00
-
07 paź11:00
-
07 paź12:00
-
07 paź14:00
-
07 paź15:00
-
07 paź15:00
-
07 paź15:00
-
07 paź16:00
-
08 paź14:00
-
14 paź12:00
-
14 paź14:00
-
14 paź14:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
15 paź15:00
-
21 paź12:00
-
21 paź13:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
22 paź15:00
-
25 paź15:30
-
28 paź12:00
-
28 paź13:30
-
28 paź14:00
-
28 paź14:00
-
28 paź15:00
-
28 paź15:00
-
28 paź15:00
-
28 paź15:00
-
28 paź15:00
-
04 lis13:00
-
04 lis13:00
-
04 lis13:00
-
04 lis14:00
-
04 lis14:00
-
04 lis14:00
-
04 lis14:00
-
04 lis14:00
-
15 lis18:00
-
11 lis12:00
-
11 lis14:00
-
11 lis14:00
-
11 lis14:00
-
11 lis14:00
-
11 lis14:00
-
11 lis15:00
-
12 lis12:00
-
12 lis13:00
-
18 lis12:00
-
18 lis13:00
-
18 lis13:00
-
18 lis13:00
-
18 lis13:30
-
18 lis13:30
-
18 lis13:30
-
23 lis20:00
-
09 mar13:00
-
16 mar13:00
-
16 mar13:00
-
16 mar15:00
-
16 mar15:00
-
16 mar15:00
-
16 mar15:00
-
16 mar15:30
-
16 mar18:30
-
17 mar12:00
-
23 mar13:00
-
23 mar13:00
-
23 mar15:00
-
23 mar15:00
-
23 mar15:00
-
23 mar15:00
-
23 mar15:30
-
23 mar18:30
-
24 mar18:00
-
28 mar18:30
-
30 mar11:00
-
30 mar11:00
-
30 mar12:00
-
30 mar12:00
-
30 mar13:00
-
30 mar15:00
-
30 mar15:00
-
30 mar15:00
-
05 kwi17:00
-
06 kwi13:00
-
06 kwi15:00
-
06 kwi15:00
-
06 kwi16:00
-
06 kwi16:00
-
06 kwi17:00
-
07 kwi12:00
-
07 kwi18:00
-
10 kwi17:30
-
12 kwi17:00
-
13 kwi15:00
-
13 kwi15:00
-
13 kwi15:00
-
13 kwi16:00
-
13 kwi16:00
-
13 kwi17:00
-
13 kwi17:00
-
19 kwi17:45
-
20 kwi14:00
-
20 kwi15:00
-
20 kwi15:00
-
20 kwi16:00
-
20 kwi16:00
-
20 kwi17:00
-
20 kwi17:00
-
21 kwi12:00
-
27 kwi12:00
-
27 kwi14:00
-
27 kwi15:00
-
27 kwi15:00
-
27 kwi15:00
-
27 kwi16:00
-
27 kwi16:00
-
27 kwi17:00
-
27 kwi17:00
-
30 kwi18:30
-
30 kwi18:30
-
01 maj11:00
-
01 maj11:00
-
01 maj11:00
-
01 maj15:00
-
01 maj16:00
-
01 maj18:00
-
04 maj12:00
-
11 maj12:00ŁKS III Łódź--:Widzew II Łódź
-
11 maj15:00Zjednoczeni Stryków--:Sokół Aleksandrów Łódzki
-
11 maj15:00KS Kutno--:Skalnik Sulejów
-
11 maj16:00Omega Kleszczów--:Start Brzeziny
-
11 maj16:00Warta Działoszyn--:Boruta Zgierz
-
11 maj16:00Zryw Wygoda--:AKS SMS Łódź
-
11 maj17:00Szczerbiec Wolbórz--:Orkan Buczek
-
11 maj17:00Ceramika Opoczno--:Polonia Piotrków Trybunalski
-
11 maj17:00RKS Radomsko--:Włókniarz Zelów
-
17 maj18:00Sokół Aleksandrów Łódzki--:Szczerbiec Wolbórz
-
18 maj12:00AKS SMS Łódź--:Ceramika Opoczno
-
18 maj15:00KS Kutno--:Omega Kleszczów
-
18 maj16:00Włókniarz Zelów--:Zryw Wygoda
-
18 maj16:00Orkan Buczek--:ŁKS III Łódź
-
18 maj17:00Skalnik Sulejów--:RKS Radomsko
-
18 maj17:00Polonia Piotrków Trybunalski--:Zjednoczeni Stryków
-
18 maj17:30Boruta Zgierz--:Start Brzeziny
-
19 maj12:00Widzew II Łódź--:Warta Działoszyn
-
25 maj?:?ŁKS III Łódź--:Sokół Aleksandrów Łódzki
-
25 maj15:00Zjednoczeni Stryków--:AKS SMS Łódź
-
25 maj16:00Omega Kleszczów--:Boruta Zgierz
-
25 maj16:00Start Brzeziny--:Widzew II Łódź
-
25 maj16:00Warta Działoszyn--:Orkan Buczek
-
25 maj16:00Zryw Wygoda--:Skalnik Sulejów
-
25 maj17:00Szczerbiec Wolbórz--:Polonia Piotrków Trybunalski
-
25 maj17:00Ceramika Opoczno--:Włókniarz Zelów
-
25 maj17:00RKS Radomsko--:KS Kutno
-
29 maj17:00AKS SMS Łódź--:Szczerbiec Wolbórz
-
29 maj17:00Sokół Aleksandrów Łódzki--:Warta Działoszyn
-
29 maj17:00Orkan Buczek--:Start Brzeziny
-
29 maj17:30Widzew II Łódź--:Boruta Zgierz
-
29 maj18:00RKS Radomsko--:Omega Kleszczów
-
29 maj18:00KS Kutno--:Zryw Wygoda
-
29 maj18:00Skalnik Sulejów--:Ceramika Opoczno
-
29 maj18:00Polonia Piotrków Trybunalski--:ŁKS III Łódź
-
29 maj18:30Włókniarz Zelów--:Zjednoczeni Stryków
-
01 cze?:?ŁKS III Łódź--:AKS SMS Łódź
-
01 cze15:00Zjednoczeni Stryków--:Skalnik Sulejów
-
01 cze16:00Omega Kleszczów--:Widzew II Łódź
-
01 cze16:00Boruta Zgierz--:Orkan Buczek
-
01 cze16:00Start Brzeziny--:Sokół Aleksandrów Łódzki
-
01 cze16:00Warta Działoszyn--:Polonia Piotrków Trybunalski
-
01 cze16:00Zryw Wygoda--:RKS Radomsko
-
01 cze17:00Szczerbiec Wolbórz--:Włókniarz Zelów
-
01 cze17:00Ceramika Opoczno--:KS Kutno
-
08 cze15:00KS Kutno--:Zjednoczeni Stryków
-
08 cze15:00Sokół Aleksandrów Łódzki--:Boruta Zgierz
-
08 cze16:00Zryw Wygoda--:Omega Kleszczów
-
08 cze16:00AKS SMS Łódź--:Warta Działoszyn
-
08 cze17:00RKS Radomsko--:Ceramika Opoczno
-
08 cze17:00Skalnik Sulejów--:Szczerbiec Wolbórz
-
08 cze17:00Włókniarz Zelów--:ŁKS III Łódź
-
08 cze17:00Polonia Piotrków Trybunalski--:Start Brzeziny
-
09 cze16:00Orkan Buczek--:Widzew II Łódź
-
12 cze?:?ŁKS III Łódź--:Skalnik Sulejów
-
12 cze17:00Omega Kleszczów--:Orkan Buczek
-
12 cze17:00Warta Działoszyn--:Włókniarz Zelów
-
12 cze17:00Szczerbiec Wolbórz--:KS Kutno
-
12 cze18:00Widzew II Łódź--:Sokół Aleksandrów Łódzki
-
12 cze18:00Boruta Zgierz--:Polonia Piotrków Trybunalski
-
12 cze18:00Start Brzeziny--:AKS SMS Łódź
-
12 cze18:00Ceramika Opoczno--:Zryw Wygoda
-
12 cze18:30Zjednoczeni Stryków--:RKS Radomsko
-
15 cze17:00Ceramika Opoczno--:Omega Kleszczów
-
15 cze17:00Zryw Wygoda--:Zjednoczeni Stryków
-
15 cze17:00RKS Radomsko--:Szczerbiec Wolbórz
-
15 cze17:00KS Kutno--:ŁKS III Łódź
-
15 cze17:00Skalnik Sulejów--:Warta Działoszyn
-
15 cze17:00Włókniarz Zelów--:Start Brzeziny
-
15 cze17:00AKS SMS Łódź--:Boruta Zgierz
-
15 cze17:00Sokół Aleksandrów Łódzki--:Orkan Buczek
-
15 cze18:30Polonia Piotrków Trybunalski--:Widzew II Łódź
-
23 cze17:00Omega Kleszczów--:Sokół Aleksandrów Łódzki
-
23 cze17:00Orkan Buczek--:Polonia Piotrków Trybunalski
-
23 cze17:00Widzew II Łódź--:AKS SMS Łódź
-
23 cze17:00Boruta Zgierz--:Włókniarz Zelów
-
23 cze17:00Start Brzeziny--:Skalnik Sulejów
-
23 cze17:00Warta Działoszyn--:KS Kutno
-
23 cze17:00ŁKS III Łódź--:RKS Radomsko
-
23 cze17:00Szczerbiec Wolbórz--:Zryw Wygoda
-
23 cze17:00Zjednoczeni Stryków--:Ceramika Opoczno