Lubelskie | Klasa A | Biała Podlaska II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
46
48.94 %
46
48.94 %
Zwycięstwa gości
40
42.55 %
40
42.55 %
Remisy
8
8.51 %
8
8.51 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
244
średnia: 2.6
244
średnia: 2.6
Gości
210
średnia: 2.23
210
średnia: 2.23
Bramki stracone
Gospodarzy
210
średnia: 2.23
210
średnia: 2.23
Gości
244
średnia: 2.6
244
średnia: 2.6
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0%
0 z 94
0 z 94
0.5
100%
94 z 94
94 z 94
3.19%
3 z 94
3 z 94
1.5
96.81%
91 z 94
91 z 94
10.64%
10 z 94
10 z 94
2.5
89.36%
84 z 94
84 z 94
35.11%
33 z 94
33 z 94
3.5
64.89%
61 z 94
61 z 94
48.94%
46 z 94
46 z 94
4.5
51.06%
48 z 94
48 z 94
64.89%
61 z 94
61 z 94
5.5
35.11%
33 z 94
33 z 94
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:1 | 7 | 7.45 % |
3:0 | 7 | 7.45 % |
0:3 | 6 | 6.38 % |
4:1 | 4 | 4.26 % |
0:4 | 4 | 4.26 % |
1:1 | 3 | 3.19 % |
2:2 | 3 | 3.19 % |
1:2 | 3 | 3.19 % |
2:3 | 3 | 3.19 % |
4:3 | 3 | 3.19 % |
1:3 | 3 | 3.19 % |
3:1 | 3 | 3.19 % |
2:4 | 3 | 3.19 % |
4:2 | 3 | 3.19 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:4 | 3 | 3.19 % |
5:1 | 3 | 3.19 % |
3:3 | 2 | 2.13 % |
0:1 | 2 | 2.13 % |
3:4 | 2 | 2.13 % |
0:2 | 2 | 2.13 % |
2:0 | 2 | 2.13 % |
2:5 | 2 | 2.13 % |
5:2 | 2 | 2.13 % |
5:0 | 2 | 2.13 % |
0:5 | 2 | 2.13 % |
1:0 | 1 | 1.06 % |
3:2 | 1 | 1.06 % |
3:5 | 1 | 1.06 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:3 | 1 | 1.06 % |
6:2 | 1 | 1.06 % |
1:6 | 1 | 1.06 % |
6:1 | 1 | 1.06 % |
0:6 | 1 | 1.06 % |
7:1 | 1 | 1.06 % |
1:7 | 1 | 1.06 % |
1:8 | 1 | 1.06 % |
9:2 | 1 | 1.06 % |
9:0 | 1 | 1.06 % |
10:0 | 1 | 1.06 % |
13:0 | 1 | 1.06 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3237%Wygrana przynajmniej 1 bramką1922%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1416%Wygrana 3 bramkami i więcej2124%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Orkan Wojcieszków wycofał się z rozgrywek po 13 kolejce.
-
27 sie11:00
-
27 sie13:00
-
27 sie13:00
-
27 sie13:00
-
27 sie16:00
-
27 sie16:00
-
03 wrz13:00
-
03 wrz13:00
-
03 wrz13:00
-
03 wrz13:00
-
03 wrz13:00
-
03 wrz16:00
-
10 wrz13:00
-
10 wrz13:00
-
10 wrz13:00
-
10 wrz13:00
-
10 wrz13:00
-
10 wrz16:00
-
17 wrz13:00
-
17 wrz13:00
-
17 wrz13:00
-
17 wrz13:00
-
17 wrz13:00
-
17 wrz16:00
-
23 wrz10:00
-
24 wrz13:00
-
24 wrz13:00
-
24 wrz13:00
-
24 wrz16:00
-
12 lis12:00
-
01 paź13:00
-
01 paź13:00Bór Dąbie30:Armaty Stoczek Łukowski
-
01 paź13:00
-
01 paź13:00
-
01 paź13:00
-
01 paź16:00
-
08 paź12:00
-
08 paź12:00
-
08 paź12:00
-
08 paź12:00
-
08 paź14:00
-
08 paź15:00
-
15 paź10:00
-
15 paź12:00
-
15 paź12:00
-
15 paź13:00
-
15 paź14:00
-
15 paź15:00
-
22 paź12:00
-
22 paź12:00
-
22 paź12:00
-
22 paź12:00
-
22 paź12:00
-
22 paź15:00
-
29 paź11:00
-
29 paź11:00
-
29 paź11:00
-
29 paź11:00
-
29 paź11:00
-
29 paź14:00
-
05 lis10:00
-
05 lis11:00Dwernicki Stoczek Łukowski30:Ar-Tig Huta-Dąbrowa(walkower)
-
05 lis11:00
-
05 lis11:00
-
05 lis14:00
-
05 lis14:00
-
07 kwi12:00
-
07 kwi12:00
-
07 kwi12:00Orkan Wojcieszków24:Orlęta II Łuków
-
07 kwi15:00Olimpia Okrzeja41:Start Gózd
-
07 kwi15:00Polesie Serokomla30:Dwernicki Stoczek Łukowski
-
30 maj16:00Armaty Stoczek Łukowski--:Bizon Jeleniec
-
13 kwi16:00
-
14 kwi13:00
-
14 kwi13:00
-
14 kwi13:00Absolwent Domaszewnica30:Olimpia Okrzeja(walkower)
-
14 kwi16:00
-
14 kwi16:00
-
21 kwi12:00Orlęta Gołaszyn05:Absolwent Domaszewnica
-
21 kwi12:00
-
21 kwi13:00Ar-Tig Huta-Dąbrowa20:Start Gózd
-
21 kwi13:00Orkan Wojcieszków03:Olimpia Okrzeja(walkower)
-
21 kwi13:00Orlęta II Łuków62:Dwernicki Stoczek Łukowski
-
21 kwi16:00Bór Dąbie13:Bizon Jeleniec
-
28 kwi12:00Polesie Serokomla51:Orlęta II Łuków
-
28 kwi13:00Bizon Jeleniec71:Olimpia Okrzeja
-
28 kwi16:00Armaty Stoczek Łukowski31:Ar-Tig Huta-Dąbrowa
-
28 kwi16:00Orkan Wojcieszków03:Orlęta Gołaszyn(walkower)
-
28 kwi17:00Absolwent Domaszewnica32:Start Gózd
-
30 maj13:00Dwernicki Stoczek Łukowski--:Bór Dąbie
-
05 maj13:00Orkan Wojcieszków03:Start Gózd(walkower)
-
05 maj13:00Olimpia Okrzeja41:Dwernicki Stoczek Łukowski
-
05 maj13:00Orlęta II Łuków04:Armaty Stoczek Łukowski
-
05 maj15:00Bór Dąbie20:Polesie Serokomla
-
05 maj16:00Ar-Tig Huta-Dąbrowa13:Absolwent Domaszewnica
-
05 maj16:00Orlęta Gołaszyn17:Bizon Jeleniec
-
11 maj16:00Dwernicki Stoczek Łukowski--:Orlęta Gołaszyn
-
12 maj13:00Armaty Stoczek Łukowski--:Bór Dąbie
-
12 maj13:00Polesie Serokomla--:Olimpia Okrzeja
-
12 maj13:00Bizon Jeleniec--:Start Gózd
-
12 maj13:00Orkan Wojcieszków--:Absolwent Domaszewnica
-
12 maj16:00Orlęta II Łuków--:Ar-Tig Huta-Dąbrowa
-
18 maj17:00Absolwent Domaszewnica--:Bizon Jeleniec
-
19 maj13:00Orkan Wojcieszków--:Ar-Tig Huta-Dąbrowa
-
19 maj13:00Start Gózd--:Dwernicki Stoczek Łukowski
-
19 maj13:00Bór Dąbie--:Orlęta II Łuków
-
19 maj16:00Orlęta Gołaszyn--:Polesie Serokomla
-
19 maj16:00Olimpia Okrzeja--:Armaty Stoczek Łukowski
-
25 maj17:00Dwernicki Stoczek Łukowski--:Absolwent Domaszewnica
-
26 maj13:00Orlęta II Łuków--:Olimpia Okrzeja
-
26 maj13:00Armaty Stoczek Łukowski--:Orlęta Gołaszyn
-
26 maj13:00Bizon Jeleniec--:Orkan Wojcieszków
-
26 maj16:00Bór Dąbie--:Ar-Tig Huta-Dąbrowa
-
26 maj16:00Polesie Serokomla--:Start Gózd
-
02 cze13:00Ar-Tig Huta-Dąbrowa--:Bizon Jeleniec
-
02 cze13:00Absolwent Domaszewnica--:Polesie Serokomla
-
02 cze13:00Orlęta Gołaszyn--:Orlęta II Łuków
-
02 cze16:00Orkan Wojcieszków--:Dwernicki Stoczek Łukowski
-
02 cze16:00Start Gózd--:Armaty Stoczek Łukowski
-
02 cze16:00Olimpia Okrzeja--:Bór Dąbie
-
08 cze17:00Dwernicki Stoczek Łukowski--:Bizon Jeleniec
-
09 cze14:00Bór Dąbie--:Orlęta Gołaszyn
-
09 cze14:00Orlęta II Łuków--:Start Gózd
-
09 cze14:00Polesie Serokomla--:Orkan Wojcieszków
-
09 cze17:00Olimpia Okrzeja--:Ar-Tig Huta-Dąbrowa
-
09 cze17:00Armaty Stoczek Łukowski--:Absolwent Domaszewnica
-
15 cze17:00Bizon Jeleniec--:Polesie Serokomla
-
16 cze14:00Ar-Tig Huta-Dąbrowa--:Dwernicki Stoczek Łukowski
-
16 cze14:00Absolwent Domaszewnica--:Orlęta II Łuków
-
16 cze17:00Orkan Wojcieszków--:Armaty Stoczek Łukowski
-
16 cze17:00Start Gózd--:Bór Dąbie
-
16 cze17:00Orlęta Gołaszyn--:Olimpia Okrzeja