Lubuskie | Klasa B | Nowa Sól
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
-
?WWWWWWWWWWWWWWWWWRWWWW
-
?WRWWWPWPWWWWPWWWWWWWWP
-
?WWPWWWWWWWWPWWWPWWPRPW
-
?RWWWWPWWPWWPRWWWWWRWW
-
?WWWPWWWWRWPPRRWWRWWWW
-
?WWWPPPWWPRWWWWWWPPPWRP
-
?PPWWWWRPPPWRRPPRPPWWWW
-
?PRPWWPPWWPWPWPPWWRPPPP
-
?PRPPWWPPPPWPWPPPWWPPPW
-
?WPPPPRPPPPPWWPPPRWRRW
-
?WPWPPPRWWPPPPWPPPPPPWP
-
?PPPPPWRPPPPPPPPPPPWRPP
-
?PPPPPPPPPPRWPPPPPPPPP
-
?PPPPPPPPPWRWPPWWPPPPWP
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
63
44.68 %
63
44.68 %
Zwycięstwa gości
64
45.39 %
64
45.39 %
Remisy
14
9.93 %
14
9.93 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
413
średnia: 2.93
413
średnia: 2.93
Gości
328
średnia: 2.33
328
średnia: 2.33
Bramki stracone
Gospodarzy
387
średnia: 2.74
387
średnia: 2.74
Gości
498
średnia: 3.53
498
średnia: 3.53
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.42%
2 z 141
2 z 141
0.5
98.58%
139 z 141
139 z 141
2.84%
4 z 141
4 z 141
1.5
97.16%
137 z 141
137 z 141
8.51%
12 z 141
12 z 141
2.5
91.49%
129 z 141
129 z 141
26.24%
37 z 141
37 z 141
3.5
73.76%
104 z 141
104 z 141
40.43%
57 z 141
57 z 141
4.5
59.57%
84 z 141
84 z 141
50.35%
71 z 141
71 z 141
5.5
49.65%
70 z 141
70 z 141
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 8 | 5.67 % |
1:3 | 7 | 4.96 % |
0:3 | 7 | 4.96 % |
3:0 | 6 | 4.26 % |
6:1 | 6 | 4.26 % |
5:1 | 5 | 3.55 % |
5:0 | 5 | 3.55 % |
2:2 | 4 | 2.84 % |
2:1 | 4 | 2.84 % |
0:2 | 4 | 2.84 % |
3:1 | 4 | 2.84 % |
2:5 | 4 | 2.84 % |
1:1 | 3 | 2.13 % |
3:3 | 3 | 2.13 % |
2:3 | 3 | 2.13 % |
2:4 | 3 | 2.13 % |
4:0 | 3 | 2.13 % |
1:6 | 3 | 2.13 % |
0:6 | 3 | 2.13 % |
7:0 | 3 | 2.13 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 2 | 1.42 % |
3:2 | 2 | 1.42 % |
4:3 | 2 | 1.42 % |
4:2 | 2 | 1.42 % |
5:3 | 2 | 1.42 % |
1:4 | 2 | 1.42 % |
0:4 | 2 | 1.42 % |
1:5 | 2 | 1.42 % |
7:2 | 2 | 1.42 % |
2:7 | 2 | 1.42 % |
6:0 | 2 | 1.42 % |
1:7 | 2 | 1.42 % |
8:0 | 2 | 1.42 % |
4:4 | 1 | 0.71 % |
7:7 | 1 | 0.71 % |
1:0 | 1 | 0.71 % |
0:1 | 1 | 0.71 % |
5:4 | 1 | 0.71 % |
4:5 | 1 | 0.71 % |
2:0 | 1 | 0.71 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:6 | 1 | 0.71 % |
4:1 | 1 | 0.71 % |
5:2 | 1 | 0.71 % |
6:3 | 1 | 0.71 % |
3:6 | 1 | 0.71 % |
9:6 | 1 | 0.71 % |
2:6 | 1 | 0.71 % |
6:2 | 1 | 0.71 % |
7:3 | 1 | 0.71 % |
0:5 | 1 | 0.71 % |
3:8 | 1 | 0.71 % |
2:8 | 1 | 0.71 % |
8:1 | 1 | 0.71 % |
2:9 | 1 | 0.71 % |
9:1 | 1 | 0.71 % |
0:9 | 1 | 0.71 % |
10:1 | 1 | 0.71 % |
10:0 | 1 | 0.71 % |
0:14 | 1 | 0.71 % |
1:15 | 1 | 0.71 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4636%Wygrana przynajmniej 1 bramką2116%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1915%Wygrana 3 bramkami i więcej4333%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Pogoń Przyborów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
-
20 sie15:00Błękitni Lubięcin51:Pogoń Przyborów
-
20 sie15:00Irma Studzieniec115:Błękitni Wierzbnica
-
20 sie15:00MKS II Nowe Miasteczko43:Czarni II Rudno
-
20 sie17:00Dąb II Przybyszów100:Topola Łupice
-
20 sie17:00Modrzew Modrzyca06:Odra II Bytom Odrzański
-
20 sie17:00Polonia Kiełcz02:Kora Niedoradz
-
18 lis14:00Orzeł Szlichtyngowa53:Zorza Nowe Żabno
-
26 sie15:00Pogoń Przyborów10:Czarni II Rudno
-
26 sie16:00Orzeł Szlichtyngowa23:Błękitni Lubięcin
-
26 sie17:00Kora Niedoradz50:MKS II Nowe Miasteczko
-
27 sie15:00Błękitni Wierzbnica22:Modrzew Modrzyca
-
27 sie15:00Topola Łupice02:Irma Studzieniec
-
27 sie15:00Polonia Kiełcz28:Odra II Bytom Odrzański
-
27 sie16:00Zorza Nowe Żabno30:Dąb II Przybyszów
-
02 wrz16:00Orzeł Szlichtyngowa51:Pogoń Przyborów
-
03 wrz15:00Dąb II Przybyszów33:Błękitni Lubięcin
-
03 wrz15:00Irma Studzieniec12:Zorza Nowe Żabno
-
03 wrz15:00Modrzew Modrzyca51:Topola Łupice
-
03 wrz15:00Polonia Kiełcz00:Błękitni Wierzbnica
-
03 wrz15:00MKS II Nowe Miasteczko06:Odra II Bytom Odrzański
-
03 wrz15:00Czarni II Rudno13:Kora Niedoradz
-
09 wrz16:00Orzeł Szlichtyngowa52:Dąb II Przybyszów
-
10 wrz14:00Topola Łupice45:Polonia Kiełcz
-
10 wrz15:00Czarni II Rudno13:Odra II Bytom Odrzański
-
10 wrz15:00Błękitni Wierzbnica21:MKS II Nowe Miasteczko
-
10 wrz16:00Pogoń Przyborów03:Kora Niedoradz
-
10 wrz16:00Zorza Nowe Żabno53:Modrzew Modrzyca
-
10 wrz17:00Błękitni Lubięcin101:Irma Studzieniec
-
16 wrz16:00Czarni II Rudno33:Błękitni Wierzbnica
-
16 wrz17:00Kora Niedoradz11:Odra II Bytom Odrzański
-
17 wrz15:00Dąb II Przybyszów60:Pogoń Przyborów
-
17 wrz15:00Irma Studzieniec38:Orzeł Szlichtyngowa
-
17 wrz15:00Modrzew Modrzyca15:Błękitni Lubięcin
-
17 wrz15:00Polonia Kiełcz12:Zorza Nowe Żabno
-
17 wrz15:00Topola Łupice05:MKS II Nowe Miasteczko
-
23 wrz15:00Pogoń Przyborów06:Odra II Bytom Odrzański
-
23 wrz16:30Orzeł Szlichtyngowa70:Modrzew Modrzyca
-
24 wrz15:00Błękitni Wierzbnica12:Kora Niedoradz
-
24 wrz15:00Topola Łupice16:Czarni II Rudno
-
24 wrz15:00Zorza Nowe Żabno16:MKS II Nowe Miasteczko
-
24 wrz15:00Błękitni Lubięcin50:Polonia Kiełcz
-
24 wrz15:00Dąb II Przybyszów70:Irma Studzieniec
-
01 paź13:00Kora Niedoradz80:Topola Łupice
-
01 paź15:00Irma Studzieniec36:Pogoń Przyborów
-
01 paź15:00Modrzew Modrzyca31:Dąb II Przybyszów
-
01 paź15:00Polonia Kiełcz46:Orzeł Szlichtyngowa
-
01 paź15:00MKS II Nowe Miasteczko24:Błękitni Lubięcin
-
01 paź15:00Czarni II Rudno51:Zorza Nowe Żabno
-
01 paź15:00Odra II Bytom Odrzański91:Błękitni Wierzbnica
-
07 paź15:00Pogoń Przyborów30:Błękitni Wierzbnica
-
07 paź16:00Orzeł Szlichtyngowa61:MKS II Nowe Miasteczko
-
08 paź11:00Zorza Nowe Żabno22:Kora Niedoradz
-
08 paź14:00Błękitni Lubięcin31:Czarni II Rudno
-
08 paź15:00Dąb II Przybyszów40:Polonia Kiełcz
-
08 paź15:00Irma Studzieniec27:Modrzew Modrzyca
-
08 paź16:00Topola Łupice014:Odra II Bytom Odrzański
-
14 paź15:00Kora Niedoradz11:Błękitni Lubięcin
-
15 paź15:00Modrzew Modrzyca43:Pogoń Przyborów
-
15 paź15:00Polonia Kiełcz12:Irma Studzieniec
-
15 paź15:00MKS II Nowe Miasteczko16:Dąb II Przybyszów
-
15 paź15:00Czarni II Rudno24:Orzeł Szlichtyngowa
-
15 paź15:00Odra II Bytom Odrzański100:Zorza Nowe Żabno
-
15 paź15:00Błękitni Wierzbnica72:Topola Łupice
-
21 paź11:00Błękitni Lubięcin13:Odra II Bytom Odrzański
-
21 paź15:00Orzeł Szlichtyngowa51:Kora Niedoradz
-
22 paź14:00Pogoń Przyborów03:Topola Łupice
-
22 paź14:00Zorza Nowe Żabno15:Błękitni Wierzbnica
-
22 paź14:00Irma Studzieniec23:MKS II Nowe Miasteczko
-
22 paź14:00Modrzew Modrzyca31:Polonia Kiełcz
-
19 lis14:00Dąb II Przybyszów21:Czarni II Rudno
-
29 paź14:00Polonia Kiełcz25:Pogoń Przyborów
-
29 paź14:00MKS II Nowe Miasteczko14:Modrzew Modrzyca
-
29 paź14:00Czarni II Rudno70:Irma Studzieniec
-
29 paź14:00Kora Niedoradz13:Dąb II Przybyszów
-
29 paź14:00Odra II Bytom Odrzański61:Orzeł Szlichtyngowa
-
29 paź14:00Błękitni Wierzbnica04:Błękitni Lubięcin
-
29 paź14:00Topola Łupice44:Zorza Nowe Żabno
-
04 lis14:00Zorza Nowe Żabno77:Pogoń Przyborów
-
04 lis14:00Orzeł Szlichtyngowa61:Błękitni Wierzbnica
-
05 lis14:00Błękitni Lubięcin81:Topola Łupice
-
05 lis14:00Dąb II Przybyszów29:Odra II Bytom Odrzański
-
05 lis14:00Irma Studzieniec25:Kora Niedoradz
-
05 lis14:00Modrzew Modrzyca20:Czarni II Rudno
-
05 lis14:00MKS II Nowe Miasteczko63:Polonia Kiełcz
-
12 lis14:00MKS II Nowe Miasteczko14:Pogoń Przyborów
-
12 lis14:00Czarni II Rudno62:Polonia Kiełcz
-
12 lis14:00Kora Niedoradz22:Modrzew Modrzyca
-
12 lis14:00Odra II Bytom Odrzański152:Irma Studzieniec
-
12 lis14:00Błękitni Wierzbnica04:Dąb II Przybyszów
-
12 lis14:00Topola Łupice27:Orzeł Szlichtyngowa
-
12 lis14:00Zorza Nowe Żabno54:Błękitni Lubięcin
-
16 mar14:00Zorza Nowe Żabno13:Orzeł Szlichtyngowa
-
16 mar14:00Czarni II Rudno30:MKS II Nowe Miasteczko
-
17 mar14:00Pogoń Przyborów03:Błękitni Lubięcin(walkower)
-
17 mar14:00Topola Łupice09:Dąb II Przybyszów
-
17 mar14:00Odra II Bytom Odrzański80:Modrzew Modrzyca
-
17 mar15:00Kora Niedoradz60:Polonia Kiełcz
-
17 mar16:00Błękitni Wierzbnica13:Irma Studzieniec
-
24 mar12:00Irma Studzieniec41:Topola Łupice
-
24 mar13:00Modrzew Modrzyca50:Błękitni Wierzbnica
-
24 mar14:00Błękitni Lubięcin96:Orzeł Szlichtyngowa
-
24 mar14:00Czarni II Rudno30:Pogoń Przyborów
-
24 mar14:00Dąb II Przybyszów31:Zorza Nowe Żabno
-
24 mar15:00Odra II Bytom Odrzański140:Polonia Kiełcz
-
24 mar15:30MKS II Nowe Miasteczko23:Kora Niedoradz
-
06 kwi14:30Błękitni Lubięcin12:Dąb II Przybyszów
-
06 kwi17:00Zorza Nowe Żabno33:Irma Studzieniec
-
07 kwi13:00Pogoń Przyborów03:Orzeł Szlichtyngowa(walkower)
-
07 kwi13:30Odra II Bytom Odrzański70:MKS II Nowe Miasteczko
-
07 kwi15:00Topola Łupice25:Modrzew Modrzyca
-
07 kwi15:00Kora Niedoradz21:Czarni II Rudno
-
07 kwi16:00Błękitni Wierzbnica11:Polonia Kiełcz
-
14 kwi12:00Dąb II Przybyszów42:Orzeł Szlichtyngowa
-
14 kwi13:00Modrzew Modrzyca13:Zorza Nowe Żabno
-
14 kwi13:00Irma Studzieniec12:Błękitni Lubięcin
-
14 kwi15:30Kora Niedoradz30:Pogoń Przyborów(walkower)
-
14 kwi15:30MKS II Nowe Miasteczko40:Błękitni Wierzbnica
-
14 kwi15:30Polonia Kiełcz72:Topola Łupice
-
14 kwi16:00Odra II Bytom Odrzański40:Czarni II Rudno
-
20 kwi16:00Orzeł Szlichtyngowa61:Irma Studzieniec
-
20 kwi16:00Zorza Nowe Żabno32:Polonia Kiełcz
-
21 kwi13:00Błękitni Lubięcin21:Modrzew Modrzyca
-
21 kwi14:30Błękitni Wierzbnica26:Czarni II Rudno
-
21 kwi15:30Pogoń Przyborów03:Dąb II Przybyszów(walkower)
-
21 kwi16:00MKS II Nowe Miasteczko50:Topola Łupice
-
21 kwi17:00Odra II Bytom Odrzański64:Kora Niedoradz
-
28 kwi12:00Czarni II Rudno91:Topola Łupice
-
28 kwi12:00Polonia Kiełcz02:Błękitni Lubięcin
-
28 kwi13:00Irma Studzieniec25:Dąb II Przybyszów
-
28 kwi15:00Odra II Bytom Odrzański30:Pogoń Przyborów(walkower)
-
28 kwi15:30MKS II Nowe Miasteczko17:Zorza Nowe Żabno
-
28 kwi16:00Kora Niedoradz40:Błękitni Wierzbnica
-
28 kwi16:00Modrzew Modrzyca02:Orzeł Szlichtyngowa
-
04 maj15:00Orzeł Szlichtyngowa42:Polonia Kiełcz
-
04 maj16:00Zorza Nowe Żabno32:Czarni II Rudno
-
05 maj14:30Pogoń Przyborów03:Irma Studzieniec(walkower)
-
05 maj14:30Topola Łupice01:Kora Niedoradz
-
05 maj16:00Błękitni Wierzbnica17:Odra II Bytom Odrzański
-
05 maj17:00Dąb II Przybyszów12:Modrzew Modrzyca
-
05 maj17:00Błękitni Lubięcin80:MKS II Nowe Miasteczko
-
12 maj13:00MKS II Nowe Miasteczko22:Orzeł Szlichtyngowa
-
12 maj13:30Modrzew Modrzyca61:Irma Studzieniec
-
12 maj14:30Polonia Kiełcz12:Dąb II Przybyszów
-
12 maj15:00Czarni II Rudno00:Błękitni Lubięcin
-
12 maj16:00Błękitni Wierzbnica30:Pogoń Przyborów(walkower)
-
12 maj16:00Kora Niedoradz61:Zorza Nowe Żabno
-
12 maj17:00Odra II Bytom Odrzański130:Topola Łupice
-
18 maj15:00Orzeł Szlichtyngowa61:Czarni II Rudno
-
18 maj18:00Dąb II Przybyszów50:MKS II Nowe Miasteczko
-
18 maj18:00Zorza Nowe Żabno24:Odra II Bytom Odrzański
-
19 maj13:30Irma Studzieniec73:Polonia Kiełcz
-
19 maj14:30Pogoń Przyborów03:Modrzew Modrzyca(walkower)
-
19 maj16:30Błękitni Lubięcin--:Kora Niedoradz
-
19 maj17:00Topola Łupice--:Błękitni Wierzbnica
-
25 maj17:00Kora Niedoradz--:Orzeł Szlichtyngowa
-
25 maj18:00Czarni II Rudno--:Dąb II Przybyszów
-
26 maj15:00Topola Łupice--:Pogoń Przyborów
-
26 maj15:00MKS II Nowe Miasteczko--:Irma Studzieniec
-
26 maj15:00Polonia Kiełcz--:Modrzew Modrzyca
-
26 maj17:30Błękitni Wierzbnica--:Zorza Nowe Żabno
-
26 maj17:30Odra II Bytom Odrzański--:Błękitni Lubięcin
-
01 cze15:30Orzeł Szlichtyngowa--:Odra II Bytom Odrzański
-
01 cze17:00Zorza Nowe Żabno--:Topola Łupice
-
02 cze13:00Irma Studzieniec--:Czarni II Rudno
-
02 cze14:00Błękitni Lubięcin--:Błękitni Wierzbnica
-
02 cze15:30Modrzew Modrzyca--:MKS II Nowe Miasteczko
-
02 cze17:00Pogoń Przyborów--:Polonia Kiełcz
-
02 cze17:00Dąb II Przybyszów--:Kora Niedoradz
-
09 cze14:30Kora Niedoradz--:Irma Studzieniec
-
09 cze14:30Polonia Kiełcz--:MKS II Nowe Miasteczko
-
09 cze15:00Pogoń Przyborów--:Zorza Nowe Żabno
-
09 cze15:00Topola Łupice--:Błękitni Lubięcin
-
09 cze16:00Błękitni Wierzbnica--:Orzeł Szlichtyngowa
-
09 cze17:00Odra II Bytom Odrzański--:Dąb II Przybyszów
-
09 cze17:00Czarni II Rudno--:Modrzew Modrzyca
-
15 cze12:00Polonia Kiełcz--:Czarni II Rudno
-
15 cze12:00Modrzew Modrzyca--:Kora Niedoradz
-
15 cze12:00Irma Studzieniec--:Odra II Bytom Odrzański
-
15 cze12:00Dąb II Przybyszów--:Błękitni Wierzbnica
-
15 cze12:00Orzeł Szlichtyngowa--:Topola Łupice
-
15 cze12:00Błękitni Lubięcin--:Zorza Nowe Żabno
-
16 cze15:00Pogoń Przyborów--:MKS II Nowe Miasteczko