Podkarpackie | Klasa A | Rzeszów II (Łańcut)
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
-
?PWRRRRPWWRWWWWPWWWWWW
-
?WPWWWRWWWPWRPWPWWPWP
-
?WWWRWWWRWWRPPPRPPPWWW
-
-
?WWWWPPRPPWRRPWWWWWRW
-
?PWWPWWPWRRWWPWWWRPPR
-
?PRRPWWWPPPWRWWWPWWPWP
-
?WPPRWPWRWWPWWPPWPPWW
-
-
?WWPPWPWPRPPWPPWWPPPP
-
?PRPPRPPWPRRRPPRPPRRWP
-
?PPRPPWPPPPPPPPPPRPPR
-
?PPPPPPPPRWPPWWPWPWPP
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
74
51.03 %
74
51.03 %
Zwycięstwa gości
46
31.72 %
46
31.72 %
Remisy
25
17.24 %
25
17.24 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
302
średnia: 2.08
302
średnia: 2.08
Gości
239
średnia: 1.65
239
średnia: 1.65
Bramki stracone
Gospodarzy
239
średnia: 1.65
239
średnia: 1.65
Gości
302
średnia: 2.08
302
średnia: 2.08
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
3.45%
5 z 145
5 z 145
0.5
96.55%
140 z 145
140 z 145
11.03%
16 z 145
16 z 145
1.5
88.97%
129 z 145
129 z 145
24.14%
35 z 145
35 z 145
2.5
75.86%
110 z 145
110 z 145
51.03%
74 z 145
74 z 145
3.5
48.97%
71 z 145
71 z 145
71.72%
104 z 145
104 z 145
4.5
28.28%
41 z 145
41 z 145
80%
116 z 145
116 z 145
5.5
20%
29 z 145
29 z 145
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:3 | 13 | 8.97 % |
3:0 | 12 | 8.28 % |
2:1 | 10 | 6.9 % |
3:1 | 10 | 6.9 % |
1:1 | 8 | 5.52 % |
2:2 | 8 | 5.52 % |
2:0 | 8 | 5.52 % |
1:0 | 6 | 4.14 % |
0:0 | 5 | 3.45 % |
0:1 | 5 | 3.45 % |
1:3 | 5 | 3.45 % |
5:2 | 5 | 3.45 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:3 | 4 | 2.76 % |
1:2 | 4 | 2.76 % |
3:2 | 4 | 2.76 % |
4:0 | 4 | 2.76 % |
4:3 | 3 | 2.07 % |
0:2 | 3 | 2.07 % |
0:4 | 3 | 2.07 % |
5:1 | 3 | 2.07 % |
5:0 | 3 | 2.07 % |
2:3 | 2 | 1.38 % |
4:2 | 2 | 1.38 % |
1:5 | 2 | 1.38 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:7 | 2 | 1.38 % |
7:0 | 2 | 1.38 % |
3:4 | 1 | 0.69 % |
4:5 | 1 | 0.69 % |
2:4 | 1 | 0.69 % |
4:1 | 1 | 0.69 % |
1:4 | 1 | 0.69 % |
2:5 | 1 | 0.69 % |
0:5 | 1 | 0.69 % |
0:6 | 1 | 0.69 % |
6:0 | 1 | 0.69 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6754%Wygrana przynajmniej 1 bramką2520%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1814%Wygrana 3 bramkami i więcej1512%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Szarotka Rogóżno i Unia Korniaktów wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Wyniki Unii zostały anulowane.
-
19 sie16:00Iskra Jawornik Polski31:LKS Wola Dalsza
-
19 sie16:00Astra Medynia Głogowska13:Orzeł Wólka Niedźwiedzka
-
19 sie16:00Crasnovia Krasne21:HALO Hyżne
-
19 sie17:00Rzemieślnik Strażów20:Dynovia Dynów
-
20 sie11:00Unia Korniaktów22:Herkules Trzebuska(anulowany)
-
20 sie16:00Markovia Markowa33:Zorza Trzeboś
-
20 sie17:00Szarotka Rogóżno05:KS Stobierna
-
26 sie16:00KS Stobierna41:Markovia Markowa
-
26 sie17:00Dynovia Dynów31:Astra Medynia Głogowska
-
26 sie17:00Herkules Trzebuska32:Rzemieślnik Strażów
-
27 sie14:00Crasnovia Krasne13:Orzeł Wólka Niedźwiedzka
-
27 sie16:00LKS Wola Dalsza31:Zorza Trzeboś
-
27 sie17:00HALO Hyżne30:Szarotka Rogóżno
-
27 sie17:00Iskra Jawornik Polski21:Unia Korniaktów(anulowany)
-
02 wrz16:00Astra Medynia Głogowska06:Herkules Trzebuska
-
02 wrz16:00Crasnovia Krasne30:Dynovia Dynów
-
02 wrz17:00Rzemieślnik Strażów11:Iskra Jawornik Polski
-
02 wrz17:00Szarotka Rogóżno43:Orzeł Wólka Niedźwiedzka
-
03 wrz11:00Unia Korniaktów02:LKS Wola Dalsza(anulowany)
-
03 wrz16:00Zorza Trzeboś01:KS Stobierna
-
03 wrz17:00HALO Hyżne00:Markovia Markowa
-
30 sie17:30Orzeł Wólka Niedźwiedzka50:Markovia Markowa
-
09 wrz17:00Dynovia Dynów52:Szarotka Rogóżno
-
09 wrz17:00Iskra Jawornik Polski32:Astra Medynia Głogowska
-
10 wrz11:00Unia Korniaktów27:Rzemieślnik Strażów(anulowany)
-
10 wrz16:00LKS Wola Dalsza03:KS Stobierna
-
10 wrz16:00Herkules Trzebuska24:Crasnovia Krasne
-
10 wrz17:00HALO Hyżne11:Zorza Trzeboś
-
16 wrz15:00Crasnovia Krasne12:Iskra Jawornik Polski
-
16 wrz16:00Dynovia Dynów21:Markovia Markowa
-
16 wrz16:00KS Stobierna20:HALO Hyżne
-
16 wrz17:00Rzemieślnik Strażów45:LKS Wola Dalsza
-
16 wrz17:00Szarotka Rogóżno31:Herkules Trzebuska
-
17 wrz14:00Zorza Trzeboś40:Orzeł Wólka Niedźwiedzka
-
17 wrz17:00Astra Medynia Głogowska40:Unia Korniaktów(anulowany)
-
23 wrz16:00Dynovia Dynów01:Zorza Trzeboś
-
23 wrz16:00Iskra Jawornik Polski51:Szarotka Rogóżno
-
23 wrz16:00Unia Korniaktów03:Crasnovia Krasne(anulowany)
-
24 wrz11:00Rzemieślnik Strażów13:Astra Medynia Głogowska
-
24 wrz16:00LKS Wola Dalsza31:HALO Hyżne
-
24 wrz16:00KS Stobierna21:Orzeł Wólka Niedźwiedzka
-
24 wrz16:00Herkules Trzebuska31:Markovia Markowa
-
30 wrz15:00Crasnovia Krasne31:Rzemieślnik Strażów
-
30 wrz15:00KS Stobierna14:Dynovia Dynów
-
30 wrz16:30Szarotka Rogóżno51:Unia Korniaktów(anulowany)
-
01 paź11:00Iskra Jawornik Polski52:Markovia Markowa
-
01 paź14:00Astra Medynia Głogowska20:LKS Wola Dalsza
-
01 paź14:00Zorza Trzeboś20:Herkules Trzebuska
-
01 paź16:00HALO Hyżne11:Orzeł Wólka Niedźwiedzka
-
07 paź15:00Dynovia Dynów50:HALO Hyżne
-
07 paź15:00Rzemieślnik Strażów25:Szarotka Rogóżno
-
07 paź16:00Iskra Jawornik Polski20:Zorza Trzeboś
-
07 paź16:00Unia Korniaktów22:Markovia Markowa(anulowany)
-
08 paź14:00LKS Wola Dalsza21:Orzeł Wólka Niedźwiedzka
-
08 paź14:00Astra Medynia Głogowska12:Crasnovia Krasne
-
08 paź15:00Herkules Trzebuska04:KS Stobierna
-
14 paź14:30KS Stobierna10:Iskra Jawornik Polski
-
14 paź15:00Crasnovia Krasne51:LKS Wola Dalsza
-
14 paź15:00Rzemieślnik Strażów21:Markovia Markowa
-
14 paź15:00Dynovia Dynów30:Orzeł Wólka Niedźwiedzka
-
15 paź11:00Szarotka Rogóżno32:Astra Medynia Głogowska
-
15 paź11:30HALO Hyżne01:Herkules Trzebuska
-
15 paź14:00Zorza Trzeboś21:Unia Korniaktów(anulowany)
-
21 paź15:00Iskra Jawornik Polski00:HALO Hyżne
-
21 paź15:00Rzemieślnik Strażów15:Zorza Trzeboś
-
21 paź15:00Crasnovia Krasne50:Szarotka Rogóżno
-
22 paź11:00Unia Korniaktów34:KS Stobierna(anulowany)
-
22 paź14:00LKS Wola Dalsza00:Dynovia Dynów
-
22 paź14:00Astra Medynia Głogowska42:Markovia Markowa
-
22 paź15:00Herkules Trzebuska43:Orzeł Wólka Niedźwiedzka
-
28 paź14:00KS Stobierna30:Rzemieślnik Strażów
-
28 paź15:00Crasnovia Krasne70:Markovia Markowa
-
28 paź15:00Zorza Trzeboś10:Astra Medynia Głogowska
-
28 paź15:00Iskra Jawornik Polski22:Orzeł Wólka Niedźwiedzka
-
28 paź15:00Dynovia Dynów52:Herkules Trzebuska
-
29 paź14:00Szarotka Rogóżno13:LKS Wola Dalsza
-
18 lis12:00HALO Hyżne10:Unia Korniaktów(anulowany)
-
04 lis14:00Iskra Jawornik Polski70:Dynovia Dynów
-
04 lis14:00Unia Korniaktów12:Orzeł Wólka Niedźwiedzka(anulowany)
-
04 lis14:00Crasnovia Krasne22:Zorza Trzeboś
-
05 lis11:00Szarotka Rogóżno43:Markovia Markowa
-
05 lis14:00LKS Wola Dalsza03:Herkules Trzebuska
-
05 lis14:00Rzemieślnik Strażów33:HALO Hyżne
-
05 lis14:00Astra Medynia Głogowska03:KS Stobierna(walkower)
-
11 lis13:00HALO Hyżne22:Astra Medynia Głogowska
-
11 lis13:30KS Stobierna33:Crasnovia Krasne
-
11 lis14:00LKS Wola Dalsza52:Markovia Markowa
-
11 lis14:00Zorza Trzeboś00:Szarotka Rogóżno
-
11 lis14:00Dynovia Dynów01:Unia Korniaktów(anulowany)
-
12 lis14:00Rzemieślnik Strażów15:Orzeł Wólka Niedźwiedzka
-
26 lis12:00Herkules Trzebuska42:Iskra Jawornik Polski
-
23 mar?:?KS Stobierna30:Szarotka Rogóżno(walkower)
-
23 mar15:00LKS Wola Dalsza20:Iskra Jawornik Polski
-
23 mar15:00Dynovia Dynów02:Rzemieślnik Strażów
-
23 mar15:00Orzeł Wólka Niedźwiedzka30:Astra Medynia Głogowska
-
23 mar15:00HALO Hyżne01:Crasnovia Krasne
-
24 mar13:00Zorza Trzeboś20:Markovia Markowa
-
30 mar?:?Szarotka Rogóżno03:HALO Hyżne(walkower)
-
30 mar11:00Markovia Markowa12:KS Stobierna
-
30 mar11:00Astra Medynia Głogowska10:Dynovia Dynów
-
30 mar13:00Zorza Trzeboś23:LKS Wola Dalsza
-
30 mar15:00Orzeł Wólka Niedźwiedzka11:Crasnovia Krasne
-
30 mar15:00Rzemieślnik Strażów22:Herkules Trzebuska
-
06 kwi?:?Orzeł Wólka Niedźwiedzka30:Szarotka Rogóżno(walkower)
-
06 kwi15:00Dynovia Dynów21:Crasnovia Krasne
-
06 kwi15:00KS Stobierna13:Zorza Trzeboś
-
06 kwi16:00Iskra Jawornik Polski11:Rzemieślnik Strażów
-
07 kwi14:00Markovia Markowa10:HALO Hyżne
-
07 kwi15:00Herkules Trzebuska21:Astra Medynia Głogowska
-
13 kwi?:?Szarotka Rogóżno03:Dynovia Dynów(walkower)
-
13 kwi13:00KS Stobierna11:LKS Wola Dalsza
-
13 kwi15:00Crasnovia Krasne30:Herkules Trzebuska
-
13 kwi15:00Astra Medynia Głogowska31:Iskra Jawornik Polski
-
13 kwi16:00Zorza Trzeboś30:HALO Hyżne
-
14 kwi14:00Markovia Markowa03:Orzeł Wólka Niedźwiedzka
-
20 kwi?:?Herkules Trzebuska30:Szarotka Rogóżno(walkower)
-
20 kwi16:00LKS Wola Dalsza31:Rzemieślnik Strażów
-
20 kwi16:00HALO Hyżne00:KS Stobierna
-
20 kwi16:00Iskra Jawornik Polski27:Crasnovia Krasne
-
21 kwi14:00Markovia Markowa03:Dynovia Dynów
-
21 kwi14:00Orzeł Wólka Niedźwiedzka20:Zorza Trzeboś
-
27 kwi?:?Szarotka Rogóżno03:Iskra Jawornik Polski(walkower)
-
28 kwi14:00Orzeł Wólka Niedźwiedzka22:KS Stobierna
-
28 kwi14:00Markovia Markowa22:Herkules Trzebuska
-
28 kwi15:00Astra Medynia Głogowska03:Rzemieślnik Strażów
-
28 kwi16:00Zorza Trzeboś10:Dynovia Dynów
-
28 kwi17:00HALO Hyżne03:LKS Wola Dalsza
-
01 maj11:00Dynovia Dynów33:KS Stobierna
-
04 maj14:00
-
05 maj11:00Markovia Markowa03:Iskra Jawornik Polski
-
05 maj14:00LKS Wola Dalsza31:Astra Medynia Głogowska
-
05 maj15:00Orzeł Wólka Niedźwiedzka40:HALO Hyżne
-
05 maj17:00Herkules Trzebuska04:Zorza Trzeboś
-
11 maj?:?Szarotka Rogóżno03:Rzemieślnik Strażów(walkower)
-
11 maj14:00Orzeł Wólka Niedźwiedzka21:LKS Wola Dalsza
-
11 maj16:00Crasnovia Krasne23:Astra Medynia Głogowska
-
11 maj17:00KS Stobierna40:Herkules Trzebuska
-
12 maj16:00Zorza Trzeboś02:Iskra Jawornik Polski
-
12 maj17:00HALO Hyżne11:Dynovia Dynów
-
18 maj?:?Astra Medynia Głogowska30:Szarotka Rogóżno(walkower)
-
18 maj16:00Iskra Jawornik Polski30:KS Stobierna
-
18 maj17:00Orzeł Wólka Niedźwiedzka32:Dynovia Dynów
-
18 maj18:00Herkules Trzebuska60:HALO Hyżne
-
19 maj11:00Markovia Markowa04:Rzemieślnik Strażów
-
19 maj17:00LKS Wola Dalsza52:Crasnovia Krasne
-
24 maj18:00Orzeł Wólka Niedźwiedzka--:Herkules Trzebuska
-
25 maj?:?Szarotka Rogóżno--:Crasnovia Krasne
-
25 maj17:00Dynovia Dynów--:LKS Wola Dalsza
-
26 maj12:00Markovia Markowa--:Astra Medynia Głogowska
-
26 maj16:00Zorza Trzeboś--:Rzemieślnik Strażów
-
26 maj17:00HALO Hyżne--:Iskra Jawornik Polski
-
01 cze?:?LKS Wola Dalsza--:Szarotka Rogóżno
-
01 cze15:00Rzemieślnik Strażów--:KS Stobierna
-
01 cze16:00Astra Medynia Głogowska--:Zorza Trzeboś
-
02 cze11:00Markovia Markowa--:Crasnovia Krasne
-
02 cze16:00Herkules Trzebuska--:Dynovia Dynów
-
02 cze17:00Orzeł Wólka Niedźwiedzka--:Iskra Jawornik Polski
-
08 cze?:?HALO Hyżne--:Rzemieślnik Strażów
-
08 cze?:?Markovia Markowa--:Szarotka Rogóżno
-
08 cze17:00Dynovia Dynów--:Iskra Jawornik Polski
-
08 cze17:00KS Stobierna--:Astra Medynia Głogowska
-
09 cze16:00Herkules Trzebuska--:LKS Wola Dalsza
-
09 cze16:00Zorza Trzeboś--:Crasnovia Krasne
-
16 cze11:00Markovia Markowa--:LKS Wola Dalsza
-
16 cze11:00Szarotka Rogóżno--:Zorza Trzeboś
-
16 cze11:00Crasnovia Krasne--:KS Stobierna
-
16 cze11:00Astra Medynia Głogowska--:HALO Hyżne
-
16 cze11:00Orzeł Wólka Niedźwiedzka--:Rzemieślnik Strażów
-
16 cze11:00Iskra Jawornik Polski--:Herkules Trzebuska