Pomorskie | Klasa okręgowa | Gdańsk II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
79
47.02 %
79
47.02 %
Zwycięstwa gości
59
35.12 %
59
35.12 %
Remisy
30
17.86 %
30
17.86 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
356
średnia: 2.12
356
średnia: 2.12
Gości
292
średnia: 1.74
292
średnia: 1.74
Bramki stracone
Gospodarzy
292
średnia: 1.74
292
średnia: 1.74
Gości
356
średnia: 2.12
356
średnia: 2.12
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
3.57%
6 z 168
6 z 168
0.5
96.43%
162 z 168
162 z 168
10.71%
18 z 168
18 z 168
1.5
89.29%
150 z 168
150 z 168
27.98%
47 z 168
47 z 168
2.5
72.02%
121 z 168
121 z 168
53.57%
90 z 168
90 z 168
3.5
46.43%
78 z 168
78 z 168
67.26%
113 z 168
113 z 168
4.5
32.74%
55 z 168
55 z 168
77.98%
131 z 168
131 z 168
5.5
22.02%
37 z 168
37 z 168
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:1 | 15 | 8.93 % |
1:1 | 12 | 7.14 % |
3:0 | 12 | 7.14 % |
1:2 | 11 | 6.55 % |
0:2 | 9 | 5.36 % |
2:2 | 8 | 4.76 % |
2:0 | 8 | 4.76 % |
0:0 | 6 | 3.57 % |
1:0 | 6 | 3.57 % |
0:1 | 6 | 3.57 % |
1:3 | 6 | 3.57 % |
3:2 | 5 | 2.98 % |
3:1 | 5 | 2.98 % |
0:3 | 5 | 2.98 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:3 | 4 | 2.38 % |
1:4 | 4 | 2.38 % |
5:2 | 4 | 2.38 % |
6:1 | 4 | 2.38 % |
3:3 | 3 | 1.79 % |
4:3 | 3 | 1.79 % |
5:1 | 3 | 1.79 % |
7:1 | 3 | 1.79 % |
4:2 | 2 | 1.19 % |
4:1 | 2 | 1.19 % |
4:0 | 2 | 1.19 % |
0:4 | 2 | 1.19 % |
1:5 | 2 | 1.19 % |
5:0 | 2 | 1.19 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:6 | 2 | 1.19 % |
4:4 | 1 | 0.6 % |
5:6 | 1 | 0.6 % |
2:4 | 1 | 0.6 % |
6:4 | 1 | 0.6 % |
2:5 | 1 | 0.6 % |
2:6 | 1 | 0.6 % |
3:7 | 1 | 0.6 % |
0:5 | 1 | 0.6 % |
0:6 | 1 | 0.6 % |
1:7 | 1 | 0.6 % |
8:1 | 1 | 0.6 % |
9:0 | 1 | 0.6 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6142%Wygrana przynajmniej 1 bramką3927%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1510%Wygrana 3 bramkami i więcej2920%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
05 sie11:00
-
05 sie15:00
-
05 sie15:30
-
05 sie16:00
-
05 sie16:00
-
05 sie17:00Kolejarz Chojnice30:Wierzyca Pelplin(walkower)
-
06 sie11:00
-
12 sie14:00
-
12 sie15:00
-
12 sie16:00
-
12 sie16:00
-
12 sie17:00
-
12 sie17:00
-
13 sie15:00
-
15 sie11:00
-
15 sie11:00
-
15 sie11:00
-
15 sie16:00
-
15 sie16:00
-
15 sie17:00
-
16 sie18:00
-
19 sie11:00
-
19 sie11:00
-
19 sie15:00
-
19 sie15:00
-
19 sie16:00
-
19 sie17:00
-
19 sie17:00
-
25 sie18:00
-
26 sie11:00
-
26 sie13:00
-
26 sie14:00
-
26 sie16:00
-
26 sie16:00
-
27 sie16:00
-
02 wrz11:00
-
02 wrz11:00
-
02 wrz16:00
-
02 wrz17:00
-
02 wrz17:00
-
03 wrz15:00
-
03 wrz16:00
-
08 wrz17:30
-
09 wrz14:00
-
09 wrz15:00
-
09 wrz15:00
-
09 wrz16:00
-
09 wrz16:00
-
10 wrz17:00
-
16 wrz11:00
-
16 wrz14:00
-
16 wrz15:00
-
16 wrz15:00
-
16 wrz16:00
-
17 wrz11:00
-
17 wrz15:00
-
23 wrz11:00
-
23 wrz11:00
-
23 wrz14:00
-
23 wrz15:00
-
23 wrz16:00
-
23 wrz16:00
-
27 wrz16:30Kaszubia Kościerzyna11:Wierzyca Pelplin
-
30 wrz11:00
-
30 wrz11:00
-
30 wrz11:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz15:00
-
07 paź11:00
-
07 paź14:00
-
07 paź15:00
-
07 paź15:00
-
07 paź15:30
-
07 paź16:00
-
08 paź15:30
-
14 paź11:00
-
14 paź11:00
-
14 paź14:00
-
14 paź14:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
21 paź11:00
-
21 paź13:00
-
21 paź14:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
28 paź11:00
-
28 paź11:00
-
28 paź14:00
-
28 paź15:30
-
29 paź12:30
-
29 paź14:00
-
29 paź14:30Kolejarz Chojnice30:Delta Miłoradz
-
04 lis12:00
-
04 lis13:00
-
04 lis13:00
-
04 lis13:00
-
04 lis13:00
-
04 lis13:00
-
04 lis14:00
-
09 mar11:00Gwiazda Karsin00:Błękitni Stare Pole
-
09 mar14:00Wierzyca Pelplin21:Kolejarz Chojnice
-
09 mar14:00Tęcza Brusy11:KS Skorzewo
-
09 mar15:00Wietcisa Skarszewy30:Centrum Pelplin
-
10 mar11:00Borowiak Czersk22:Rodło Kwidzyn
-
10 mar14:00Żuławy Nowy Dwór Gdański02:Kaszubia Kościerzyna
-
10 mar15:00Delta Miłoradz11:Styna Godziszewo
-
16 mar11:00Kaszubia Kościerzyna10:Pogoń Prabuty
-
16 mar11:00Styna Godziszewo13:Borowiak Czersk
-
16 mar11:00Rodło Kwidzyn02:Kolejarz Chojnice
-
16 mar13:00Błękitni Stare Pole23:Żuławy Nowy Dwór Gdański
-
16 mar15:00KS Skorzewo44:Gwiazda Karsin
-
16 mar15:30Wietcisa Skarszewy43:Wierzyca Pelplin
-
17 mar11:00Centrum Pelplin43:Tęcza Brusy
-
23 mar11:00Kolejarz Chojnice32:Styna Godziszewo
-
23 mar12:00Gwiazda Karsin12:Centrum Pelplin
-
23 mar14:00
-
23 mar15:00Wierzyca Pelplin81:Rodło Kwidzyn
-
23 mar15:00Tęcza Brusy14:Wietcisa Skarszewy
-
23 mar16:00Pogoń Prabuty17:Błękitni Stare Pole
-
24 mar16:00Delta Miłoradz13:Kaszubia Kościerzyna
-
27 mar15:00Styna Godziszewo11:Rodło Kwidzyn
-
27 mar16:00Tęcza Brusy13:Wierzyca Pelplin
-
27 mar16:00Wietcisa Skarszewy22:Gwiazda Karsin
-
27 mar16:00KS Skorzewo11:Pogoń Prabuty
-
27 mar16:00Kaszubia Kościerzyna12:Borowiak Czersk
-
27 mar16:30
-
30 mar12:00Błękitni Stare Pole02:Delta Miłoradz
-
06 kwi11:00Gwiazda Karsin20:Tęcza Brusy
-
06 kwi14:00Żuławy Nowy Dwór Gdański12:Wietcisa Skarszewy
-
06 kwi16:00Wierzyca Pelplin40:Styna Godziszewo
-
06 kwi16:00Borowiak Czersk21:Błękitni Stare Pole
-
06 kwi17:00Kolejarz Chojnice20:Kaszubia Kościerzyna
-
07 kwi12:00Delta Miłoradz20:KS Skorzewo
-
07 kwi17:00Pogoń Prabuty01:Centrum Pelplin
-
13 kwi11:00Gwiazda Karsin06:Wierzyca Pelplin
-
13 kwi15:00Tęcza Brusy01:Żuławy Nowy Dwór Gdański
-
13 kwi15:00Błękitni Stare Pole13:Kolejarz Chojnice
-
13 kwi15:00Kaszubia Kościerzyna21:Rodło Kwidzyn
-
13 kwi16:00Centrum Pelplin21:Delta Miłoradz
-
14 kwi13:00Wietcisa Skarszewy11:Pogoń Prabuty
-
14 kwi13:00KS Skorzewo11:Borowiak Czersk
-
20 kwi14:00Rodło Kwidzyn23:Błękitni Stare Pole
-
20 kwi15:00Żuławy Nowy Dwór Gdański21:Gwiazda Karsin
-
20 kwi16:00Borowiak Czersk31:Centrum Pelplin
-
20 kwi16:00Delta Miłoradz12:Wietcisa Skarszewy
-
20 kwi17:00Kolejarz Chojnice31:KS Skorzewo
-
20 kwi17:00Pogoń Prabuty03:Tęcza Brusy
-
07 maj17:00Styna Godziszewo11:Kaszubia Kościerzyna
-
27 kwi11:00Gwiazda Karsin32:Pogoń Prabuty
-
27 kwi14:00Tęcza Brusy71:Delta Miłoradz
-
27 kwi15:00
-
27 kwi15:00Błękitni Stare Pole26:Styna Godziszewo
-
27 kwi16:00KS Skorzewo30:Rodło Kwidzyn
-
28 kwi13:00Wietcisa Skarszewy21:Borowiak Czersk
-
28 kwi16:00Centrum Pelplin13:Kolejarz Chojnice
-
01 maj14:00Rodło Kwidzyn01:Centrum Pelplin
-
01 maj14:00Kolejarz Chojnice30:Wietcisa Skarszewy
-
04 maj11:00Styna Godziszewo23:KS Skorzewo
-
04 maj16:00Wierzyca Pelplin61:Kaszubia Kościerzyna
-
05 maj12:00Delta Miłoradz31:Gwiazda Karsin
-
05 maj17:00
-
05 maj17:30Borowiak Czersk11:Tęcza Brusy
-
08 maj18:00Tęcza Brusy--:Kolejarz Chojnice
-
11 maj11:00Gwiazda Karsin--:Borowiak Czersk
-
11 maj11:00Wietcisa Skarszewy--:Rodło Kwidzyn
-
11 maj15:00Błękitni Stare Pole--:Kaszubia Kościerzyna
-
11 maj16:00Centrum Pelplin--:Styna Godziszewo
-
11 maj17:00Pogoń Prabuty--:Wierzyca Pelplin
-
11 maj17:00Żuławy Nowy Dwór Gdański--:Delta Miłoradz
-
18 maj14:00Rodło Kwidzyn--:Tęcza Brusy
-
18 maj14:00Delta Miłoradz--:Pogoń Prabuty
-
18 maj16:00Wierzyca Pelplin--:Błękitni Stare Pole
-
18 maj16:00Kaszubia Kościerzyna--:KS Skorzewo
-
18 maj16:00Styna Godziszewo--:Wietcisa Skarszewy
-
18 maj17:00Kolejarz Chojnice--:Gwiazda Karsin
-
19 maj11:00Borowiak Czersk--:Żuławy Nowy Dwór Gdański
-
25 maj?:?Delta Miłoradz--:Wierzyca Pelplin
-
25 maj?:?KS Skorzewo--:Błękitni Stare Pole
-
25 maj11:00Żuławy Nowy Dwór Gdański--:Kolejarz Chojnice
-
25 maj11:00Gwiazda Karsin--:Rodło Kwidzyn
-
25 maj17:00Centrum Pelplin--:Kaszubia Kościerzyna
-
26 maj15:00Tęcza Brusy--:Styna Godziszewo
-
26 maj17:00Pogoń Prabuty--:Borowiak Czersk
-
01 cze?:?Kaszubia Kościerzyna--:Wietcisa Skarszewy
-
01 cze?:?Styna Godziszewo--:Gwiazda Karsin
-
01 cze11:00Rodło Kwidzyn--:Żuławy Nowy Dwór Gdański
-
01 cze15:00Błękitni Stare Pole--:Centrum Pelplin
-
01 cze16:00Wierzyca Pelplin--:KS Skorzewo
-
01 cze17:00Kolejarz Chojnice--:Pogoń Prabuty
-
02 cze11:00Borowiak Czersk--:Delta Miłoradz
-
08 cze?:?Delta Miłoradz--:Kolejarz Chojnice
-
08 cze?:?Tęcza Brusy--:Kaszubia Kościerzyna
-
08 cze16:00Centrum Pelplin--:KS Skorzewo
-
08 cze17:00Borowiak Czersk--:Wierzyca Pelplin
-
08 cze17:00Pogoń Prabuty--:Rodło Kwidzyn
-
08 cze17:00Żuławy Nowy Dwór Gdański--:Styna Godziszewo
-
09 cze11:30Wietcisa Skarszewy--:Błękitni Stare Pole
-
15 cze11:00Wierzyca Pelplin--:Centrum Pelplin
-
15 cze11:00KS Skorzewo--:Wietcisa Skarszewy
-
15 cze11:00Błękitni Stare Pole--:Tęcza Brusy
-
15 cze11:00Kaszubia Kościerzyna--:Gwiazda Karsin
-
15 cze11:00Styna Godziszewo--:Pogoń Prabuty
-
15 cze11:00Rodło Kwidzyn--:Delta Miłoradz
-
15 cze11:00Kolejarz Chojnice--:Borowiak Czersk