Wielkopolskie | Klasa B | wielkopolska X
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
-
?WWPWWWRWWWWWPRR
-
?PWPWWPWPWPWWWWWP
-
?RWWPPWPPWWWPWWRW
-
?RWWWWPPWRWPWPWR
-
?WWWWPPWWPWWRPPPR
-
?WPWPWPRWPWPWRWW
-
?PPWPWWPPWWPPWWW
-
?WPPWWPWRRPWRPWP
-
?PPWWPWWRPPPRWWR
-
?PPPPPWPWPPPPPP
-
?PPPPPPPPPPPPPPPP
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
36
52.94 %
36
52.94 %
Zwycięstwa gości
23
33.82 %
23
33.82 %
Remisy
9
13.24 %
9
13.24 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
190
średnia: 2.79
190
średnia: 2.79
Gości
163
średnia: 2.4
163
średnia: 2.4
Bramki stracone
Gospodarzy
142
średnia: 2.09
142
średnia: 2.09
Gości
180
średnia: 2.65
180
średnia: 2.65
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.47%
1 z 68
1 z 68
0.5
98.53%
67 z 68
67 z 68
7.35%
5 z 68
5 z 68
1.5
92.65%
63 z 68
63 z 68
14.71%
10 z 68
10 z 68
2.5
85.29%
58 z 68
58 z 68
29.41%
20 z 68
20 z 68
3.5
70.59%
48 z 68
48 z 68
41.18%
28 z 68
28 z 68
4.5
58.82%
40 z 68
40 z 68
67.65%
46 z 68
46 z 68
5.5
32.35%
22 z 68
22 z 68
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:0 | 5 | 7.35 % |
3:3 | 4 | 5.88 % |
3:0 | 4 | 5.88 % |
4:1 | 4 | 5.88 % |
0:5 | 4 | 5.88 % |
1:0 | 3 | 4.41 % |
2:2 | 2 | 2.94 % |
2:1 | 2 | 2.94 % |
1:2 | 2 | 2.94 % |
2:3 | 2 | 2.94 % |
0:2 | 2 | 2.94 % |
2:0 | 2 | 2.94 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:3 | 2 | 2.94 % |
4:2 | 2 | 2.94 % |
0:3 | 2 | 2.94 % |
1:4 | 2 | 2.94 % |
5:2 | 2 | 2.94 % |
2:5 | 2 | 2.94 % |
4:0 | 2 | 2.94 % |
6:1 | 2 | 2.94 % |
0:0 | 1 | 1.47 % |
1:1 | 1 | 1.47 % |
7:7 | 1 | 1.47 % |
0:1 | 1 | 1.47 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:2 | 1 | 1.47 % |
4:3 | 1 | 1.47 % |
3:1 | 1 | 1.47 % |
6:3 | 1 | 1.47 % |
0:4 | 1 | 1.47 % |
1:5 | 1 | 1.47 % |
2:7 | 1 | 1.47 % |
7:2 | 1 | 1.47 % |
6:0 | 1 | 1.47 % |
7:0 | 1 | 1.47 % |
0:9 | 1 | 1.47 % |
11:1 | 1 | 1.47 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3050%Wygrana przynajmniej 1 bramką813%Wygrana przynajmniej 2 bramkami58%Wygrana 3 bramkami i więcej1728%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
26 sie11:30Zieloni II Koźminek14:Wicher Mycielin
-
27 sie11:00Wicher Dobra05:Korona Chełmce
-
27 sie11:00Orzeł Wysocko Wielkie22:Iskra Sieroszewice
-
27 sie16:00KS Kamień32:Orzeł II Kawęczyn
-
27 sie16:00Sokoły Droszew33:Tulisia II Tuliszków
-
03 wrz11:00Korona Chełmce33:Sokoły Droszew
-
03 wrz11:00Dragon Dzierzbin25:KS Kamień
-
03 wrz15:00Orzeł Wysocko Wielkie23:Tulisia II Tuliszków
-
03 wrz17:00Iskra Sieroszewice40:Zieloni II Koźminek
-
03 wrz17:00Orzeł II Kawęczyn51:Wicher Dobra
-
09 wrz16:00Wicher Dobra27:Dragon Dzierzbin
-
10 wrz11:00Orzeł Wysocko Wielkie13:Korona Chełmce
-
10 wrz11:00Wicher Mycielin41:Iskra Sieroszewice
-
10 wrz16:00Sokoły Droszew14:Orzeł II Kawęczyn
-
10 wrz17:00Zieloni II Koźminek23:Tulisia II Tuliszków
-
16 wrz16:30KS Kamień20:Wicher Dobra
-
17 wrz11:00Korona Chełmce41:Zieloni II Koźminek
-
17 wrz11:00Dragon Dzierzbin05:Sokoły Droszew
-
17 wrz13:30Orzeł Wysocko Wielkie02:Orzeł II Kawęczyn
-
17 wrz16:00Tulisia II Tuliszków33:Wicher Mycielin
-
23 wrz16:00Iskra Sieroszewice52:Tulisia II Tuliszków
-
24 wrz11:00Orzeł Wysocko Wielkie00:Dragon Dzierzbin
-
24 wrz11:00Wicher Mycielin30:Korona Chełmce
-
24 wrz12:30Zieloni II Koźminek26:Orzeł II Kawęczyn
-
24 wrz16:00Sokoły Droszew42:KS Kamień
-
30 wrz14:00Wicher Dobra14:Sokoły Droszew
-
30 wrz16:00Orzeł II Kawęczyn53:Wicher Mycielin
-
01 paź11:00Korona Chełmce10:Iskra Sieroszewice
-
01 paź11:00Dragon Dzierzbin43:Zieloni II Koźminek
-
01 paź11:00KS Kamień25:Orzeł Wysocko Wielkie
-
07 paź16:00Iskra Sieroszewice20:Orzeł II Kawęczyn
-
08 paź11:00Orzeł Wysocko Wielkie30:Wicher Dobra
-
08 paź11:00Zieloni II Koźminek13:KS Kamień
-
08 paź11:00Wicher Mycielin42:Dragon Dzierzbin
-
08 paź16:00Tulisia II Tuliszków13:Korona Chełmce
-
14 paź14:00Wicher Dobra10:Zieloni II Koźminek
-
14 paź16:00KS Kamień30:Wicher Mycielin
-
15 paź11:00Dragon Dzierzbin33:Iskra Sieroszewice
-
15 paź13:00Orzeł II Kawęczyn62:Tulisia II Tuliszków
-
15 paź15:00Sokoły Droszew72:Orzeł Wysocko Wielkie
-
21 paź14:30Korona Chełmce63:Orzeł II Kawęczyn
-
21 paź15:00Iskra Sieroszewice40:KS Kamień
-
22 paź10:00Zieloni II Koźminek12:Sokoły Droszew
-
22 paź11:00Wicher Mycielin60:Wicher Dobra
-
22 paź15:00Tulisia II Tuliszków22:Dragon Dzierzbin
-
28 paź14:00Wicher Dobra31:Iskra Sieroszewice
-
29 paź10:00KS Kamień15:Tulisia II Tuliszków
-
29 paź11:00Korona Chełmce12:Dragon Dzierzbin
-
29 paź11:00Orzeł Wysocko Wielkie70:Zieloni II Koźminek
-
29 paź14:00Sokoły Droszew77:Wicher Mycielin
-
04 lis13:55Tulisia II Tuliszków61:Wicher Dobra
-
04 lis14:00Iskra Sieroszewice23:Sokoły Droszew
-
05 lis10:00KS Kamień10:Korona Chełmce
-
05 lis11:00Wicher Mycielin09:Orzeł Wysocko Wielkie
-
05 lis13:00Orzeł II Kawęczyn52:Dragon Dzierzbin
-
06 kwi15:00Orzeł II Kawęczyn04:KS Kamień
-
07 kwi11:00Korona Chełmce111:Wicher Dobra
-
07 kwi11:00Wicher Mycielin50:Zieloni II Koźminek
-
07 kwi15:00Tulisia II Tuliszków05:Sokoły Droszew
-
07 kwi16:00Iskra Sieroszewice30:Orzeł Wysocko Wielkie
-
13 kwi15:00Zieloni II Koźminek05:Iskra Sieroszewice
-
14 kwi10:00KS Kamień01:Dragon Dzierzbin
-
14 kwi11:00Wicher Dobra03:Orzeł II Kawęczyn
-
14 kwi16:00Tulisia II Tuliszków21:Orzeł Wysocko Wielkie
-
14 kwi16:00Sokoły Droszew50:Korona Chełmce
-
20 kwi16:00Dragon Dzierzbin50:Wicher Dobra
-
20 kwi16:00Iskra Sieroszewice21:Wicher Mycielin
-
21 kwi11:00Korona Chełmce03:Orzeł Wysocko Wielkie
-
21 kwi15:00Tulisia II Tuliszków41:Zieloni II Koźminek
-
21 kwi15:45Orzeł II Kawęczyn63:Sokoły Droszew
-
28 kwi11:00Wicher Mycielin50:Tulisia II Tuliszków
-
28 kwi14:00Zieloni II Koźminek03:Korona Chełmce
-
28 kwi14:00Wicher Dobra02:KS Kamień
-
28 kwi16:00Orzeł II Kawęczyn23:Orzeł Wysocko Wielkie
-
28 kwi16:00Sokoły Droszew50:Dragon Dzierzbin
-
04 maj15:30Dragon Dzierzbin05:Orzeł Wysocko Wielkie
-
04 maj16:00KS Kamień04:Sokoły Droszew
-
05 maj11:00Korona Chełmce52:Wicher Mycielin
-
05 maj16:00Tulisia II Tuliszków12:Iskra Sieroszewice
-
05 maj17:00Orzeł II Kawęczyn71:Zieloni II Koźminek
-
11 maj16:00Iskra Sieroszewice11:Korona Chełmce
-
11 maj17:00Wicher Mycielin41:Orzeł II Kawęczyn
-
12 maj11:00Zieloni II Koźminek13:Dragon Dzierzbin
-
12 maj11:00Orzeł Wysocko Wielkie61:KS Kamień
-
12 maj16:00Sokoły Droszew--:Wicher Dobra
-
18 maj16:00Dragon Dzierzbin--:Wicher Mycielin
-
19 maj11:00KS Kamień--:Zieloni II Koźminek
-
19 maj11:00Korona Chełmce--:Tulisia II Tuliszków
-
19 maj14:00Wicher Dobra--:Orzeł Wysocko Wielkie
-
19 maj17:00Orzeł II Kawęczyn--:Iskra Sieroszewice
-
25 maj?:?Wicher Mycielin--:KS Kamień
-
25 maj?:?Zieloni II Koźminek--:Wicher Dobra
-
25 maj16:00Iskra Sieroszewice--:Dragon Dzierzbin
-
26 maj11:00Orzeł Wysocko Wielkie--:Sokoły Droszew
-
26 maj16:00Tulisia II Tuliszków--:Orzeł II Kawęczyn
-
01 cze?:?KS Kamień--:Iskra Sieroszewice
-
01 cze?:?Dragon Dzierzbin--:Tulisia II Tuliszków
-
02 cze15:00Wicher Dobra--:Wicher Mycielin
-
02 cze16:00Sokoły Droszew--:Zieloni II Koźminek
-
02 cze17:00Orzeł II Kawęczyn--:Korona Chełmce
-
08 cze?:?Dragon Dzierzbin--:Korona Chełmce
-
08 cze?:?Iskra Sieroszewice--:Wicher Dobra
-
08 cze?:?Wicher Mycielin--:Sokoły Droszew
-
08 cze?:?Zieloni II Koźminek--:Orzeł Wysocko Wielkie
-
09 cze16:00Tulisia II Tuliszków--:KS Kamień
-
16 cze13:00Orzeł Wysocko Wielkie--:Wicher Mycielin
-
16 cze13:00Sokoły Droszew--:Iskra Sieroszewice
-
16 cze13:00Wicher Dobra--:Tulisia II Tuliszków
-
16 cze13:00Korona Chełmce--:KS Kamień
-
16 cze13:00Dragon Dzierzbin--:Orzeł II Kawęczyn