Mazowieckie | Klasa B | Siedlce
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2017/18
-
DrużynaForma
-
-
-
-
-
WPPPWWWWPPRWPWPWWRPR
-
PWWPWPPPWPRWWPWRPRWW
-
WPPPWPWRWPWPPWWPPRPP
-
-
PWPPPRWRWWPPPPPWWRPP
-
-
Sezon 2017/18
- Santoryn Nowinki wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
-
19 sie17:00Liwia Łochów40:Niwa Tęczki
-
20 sie11:00ULKS Gołąbek22:Płomień II Dębe Wielkie
-
20 sie13:00Iskra Kotuń83:Zryw II Sobolew
-
20 sie16:00
-
25 mar15:00
-
26 sie11:00ULKS Gołąbek01:Wicher Sadowne
-
27 sie13:00Tajfun II Jartypory13:Liwia Łochów
-
27 sie16:00Płomień II Dębe Wielkie21:Niwa Tęczki
-
27 sie17:00
-
27 sie17:00Rywal Ruchna27:Iskra Kotuń
-
02 wrz11:00
-
03 wrz13:00Fenix II Siennica20:Zryw II Sobolew
-
03 wrz14:00Iskra Kotuń44:ULKS Gołąbek
-
03 wrz15:00
-
03 wrz17:00
-
09 wrz15:00Olimpia Latowicz40:Niwa Tęczki
-
09 wrz16:30Zryw II Sobolew22:Liwia Łochów
-
10 wrz15:00Rywal Ruchna21:Fenix II Siennica
-
10 wrz16:00Płomień II Dębe Wielkie01:Tajfun II Jartypory
-
10 wrz16:00Wicher Sadowne73:Iskra Kotuń
-
16 wrz16:00Liwia Łochów40:Rywal Ruchna
-
17 wrz13:00Fenix II Siennica02:ULKS Gołąbek
-
17 wrz15:00Iskra Kotuń33:Płomień II Dębe Wielkie
-
17 wrz16:00Niwa Tęczki23:Zryw II Sobolew
-
17 wrz16:00Tajfun II Jartypory42:Olimpia Latowicz
-
24 wrz11:00ULKS Gołąbek42:Liwia Łochów
-
24 wrz15:00Płomień II Dębe Wielkie13:Olimpia Latowicz
-
24 wrz15:00Rywal Ruchna03:Niwa Tęczki
-
24 wrz16:00Zryw II Sobolew30:Tajfun II Jartypory(walkower)
-
24 wrz16:00Wicher Sadowne61:Fenix II Siennica
-
30 wrz14:00Liwia Łochów11:Wicher Sadowne
-
30 wrz15:00Olimpia Latowicz20:Zryw II Sobolew
-
30 wrz16:00Fenix II Siennica12:Iskra Kotuń
-
01 paź13:00Tajfun II Jartypory31:Rywal Ruchna
-
01 paź15:00Niwa Tęczki42:ULKS Gołąbek
-
08 paź11:00ULKS Gołąbek31:Tajfun II Jartypory
-
08 paź14:00Płomień II Dębe Wielkie30:Zryw II Sobolew
-
08 paź15:00Rywal Ruchna14:Olimpia Latowicz
-
08 paź15:00Wicher Sadowne52:Niwa Tęczki
-
08 paź15:30Liwia Łochów31:Iskra Kotuń
-
14 paź15:00Fenix II Siennica12:Płomień II Dębe Wielkie
-
14 paź15:00Olimpia Latowicz21:ULKS Gołąbek
-
15 paź14:00Niwa Tęczki13:Iskra Kotuń
-
15 paź15:30Tajfun II Jartypory13:Wicher Sadowne
-
05 lis13:00Zryw II Sobolew23:Rywal Ruchna
-
22 paź11:00ULKS Gołąbek30:Zryw II Sobolew(walkower)
-
22 paź12:00Płomień II Dębe Wielkie70:Rywal Ruchna
-
22 paź14:00Iskra Kotuń30:Tajfun II Jartypory(walkower)
-
22 paź15:00Wicher Sadowne31:Olimpia Latowicz
-
22 paź15:30Fenix II Siennica02:Liwia Łochów
-
28 paź12:30Olimpia Latowicz22:Iskra Kotuń
-
28 paź14:00Liwia Łochów21:Płomień II Dębe Wielkie
-
28 paź14:00Zryw II Sobolew04:Wicher Sadowne
-
28 paź15:00Niwa Tęczki30:Fenix II Siennica
-
29 paź13:00Rywal Ruchna22:ULKS Gołąbek
-
07 kwi15:00Zryw II Sobolew40:Iskra Kotuń
-
07 kwi15:00Tajfun II Jartypory22:Fenix II Siennica
-
08 kwi11:30Płomień II Dębe Wielkie31:ULKS Gołąbek
-
08 kwi13:00Niwa Tęczki25:Liwia Łochów
-
08 kwi15:00Rywal Ruchna03:Wicher Sadowne
-
15 kwi11:00Fenix II Siennica12:Olimpia Latowicz
-
15 kwi14:00Liwia Łochów13:Tajfun II Jartypory
-
15 kwi14:00Iskra Kotuń42:Rywal Ruchna
-
15 kwi15:00Niwa Tęczki42:Płomień II Dębe Wielkie
-
15 kwi16:00Wicher Sadowne20:ULKS Gołąbek
-
22 kwi11:00Olimpia Latowicz42:Liwia Łochów
-
22 kwi14:00Zryw II Sobolew30:Fenix II Siennica(walkower)
-
22 kwi15:30ULKS Gołąbek43:Iskra Kotuń
-
22 kwi16:00Tajfun II Jartypory22:Niwa Tęczki
-
22 kwi17:00Płomień II Dębe Wielkie33:Wicher Sadowne
-
28 kwi16:00Liwia Łochów33:Zryw II Sobolew
-
28 kwi17:00Fenix II Siennica52:Rywal Ruchna
-
29 kwi13:00Niwa Tęczki31:Olimpia Latowicz
-
29 kwi14:00Tajfun II Jartypory45:Płomień II Dębe Wielkie
-
29 kwi14:00Iskra Kotuń03:Wicher Sadowne
-
05 maj17:00Zryw II Sobolew42:Niwa Tęczki
-
06 maj14:00Płomień II Dębe Wielkie20:Iskra Kotuń
-
06 maj15:00ULKS Gołąbek81:Fenix II Siennica
-
06 maj15:00Rywal Ruchna33:Liwia Łochów
-
30 maj18:30Olimpia Latowicz50:Tajfun II Jartypory
-
12 maj16:00Olimpia Latowicz60:Płomień II Dębe Wielkie
-
12 maj16:00Liwia Łochów23:ULKS Gołąbek
-
12 maj17:30Tajfun II Jartypory11:Zryw II Sobolew
-
13 maj14:00Niwa Tęczki101:Rywal Ruchna
-
13 maj16:00Fenix II Siennica22:Wicher Sadowne
-
19 maj17:00ULKS Gołąbek32:Niwa Tęczki
-
20 maj14:00Iskra Kotuń90:Fenix II Siennica
-
20 maj15:00Rywal Ruchna30:Tajfun II Jartypory
-
20 maj17:00Wicher Sadowne21:Liwia Łochów
-
20 maj17:00Zryw II Sobolew12:Olimpia Latowicz
-
26 maj16:00Olimpia Latowicz90:Rywal Ruchna
-
27 maj11:00Iskra Kotuń02:Liwia Łochów
-
27 maj12:00Niwa Tęczki24:Wicher Sadowne
-
27 maj17:00Zryw II Sobolew23:Płomień II Dębe Wielkie
-
27 maj18:00Tajfun II Jartypory32:ULKS Gołąbek
-
02 cze13:30Wicher Sadowne30:Tajfun II Jartypory
-
02 cze17:00Płomień II Dębe Wielkie22:Fenix II Siennica
-
03 cze13:00Iskra Kotuń41:Niwa Tęczki
-
03 cze13:00Rywal Ruchna21:Zryw II Sobolew
-
03 cze16:00ULKS Gołąbek17:Olimpia Latowicz
-
10 cze11:30Olimpia Latowicz70:Wicher Sadowne
-
10 cze15:00Zryw II Sobolew50:ULKS Gołąbek
-
10 cze17:00Rywal Ruchna32:Płomień II Dębe Wielkie
-
10 cze17:00Tajfun II Jartypory12:Iskra Kotuń
-
10 cze17:00Liwia Łochów41:Fenix II Siennica
-
16 cze14:30Płomień II Dębe Wielkie42:Liwia Łochów
-
17 cze11:00Fenix II Siennica03:Niwa Tęczki
-
17 cze11:00Iskra Kotuń23:Olimpia Latowicz
-
17 cze11:00Wicher Sadowne52:Zryw II Sobolew
-
17 cze11:00ULKS Gołąbek61:Rywal Ruchna