-
15 sie18:00Orzeł Kiedrzyn130:Maraton Waleńczów
-
15 sie18:00Olimpia Truskolasy31:Oksza Łobodno
-
15 sie18:00Naprzód Ostrowy03:Pogoń Blachownia
-
15 sie18:00Błękitni Libidza03:Sokół Wręczyca Wielka(walkower)
-
19 sie18:00Orlik Blachownia21:Znicz Kłobuck
-
11 lis13:00Płomień Czarny Las50:Grom Cykarzew
-
22 sie17:00Maraton Waleńczów08:Sokół Wręczyca Wielka
-
22 sie17:00Pogoń Blachownia22:Błękitni Libidza
-
22 sie17:00Oksza Łobodno41:Naprzód Ostrowy
-
22 sie17:00Grom Cykarzew36:Olimpia Truskolasy
-
22 sie17:00Znicz Kłobuck23:Płomień Czarny Las
-
22 sie17:00Orzeł Kiedrzyn30:Orlik Blachownia
-
29 sie17:00Orlik Blachownia70:Maraton Waleńczów
-
29 sie17:00Płomień Czarny Las21:Orzeł Kiedrzyn
-
29 sie17:00Naprzód Ostrowy12:Grom Cykarzew
-
29 sie17:00Sokół Wręczyca Wielka02:Pogoń Blachownia
-
29 sie17:30Olimpia Truskolasy13:Znicz Kłobuck
-
30 sie17:00Błękitni Libidza33:Oksza Łobodno
-
05 wrz17:00Maraton Waleńczów14:Pogoń Blachownia
-
05 wrz17:00Oksza Łobodno20:Sokół Wręczyca Wielka
-
05 wrz17:00Grom Cykarzew64:Błękitni Libidza
-
05 wrz17:00Znicz Kłobuck41:Naprzód Ostrowy
-
05 wrz17:00Orzeł Kiedrzyn32:Olimpia Truskolasy
-
05 wrz17:00Orlik Blachownia25:Płomień Czarny Las
-
12 wrz10:00Pogoń Blachownia02:Oksza Łobodno
-
12 wrz16:00Olimpia Truskolasy40:Orlik Blachownia
-
12 wrz17:00Płomień Czarny Las30:Maraton Waleńczów(walkower)
-
12 wrz17:00Naprzód Ostrowy21:Orzeł Kiedrzyn
-
12 wrz17:00Błękitni Libidza23:Znicz Kłobuck
-
13 wrz17:00Sokół Wręczyca Wielka30:Grom Cykarzew
-
19 wrz16:30Maraton Waleńczów15:Oksza Łobodno
-
19 wrz16:30Grom Cykarzew03:Pogoń Blachownia
-
19 wrz16:30Znicz Kłobuck22:Sokół Wręczyca Wielka
-
19 wrz16:30Orzeł Kiedrzyn10:Błękitni Libidza
-
19 wrz16:30Orlik Blachownia04:Naprzód Ostrowy
-
19 wrz16:30Płomień Czarny Las41:Olimpia Truskolasy
-
26 wrz16:00Olimpia Truskolasy190:Maraton Waleńczów
-
26 wrz16:00Naprzód Ostrowy12:Płomień Czarny Las
-
26 wrz16:00Błękitni Libidza82:Orlik Blachownia
-
26 wrz16:00Sokół Wręczyca Wielka14:Orzeł Kiedrzyn
-
26 wrz16:00Pogoń Blachownia11:Znicz Kłobuck
-
26 wrz16:00Oksza Łobodno32:Grom Cykarzew
-
03 paź16:00Maraton Waleńczów214:Grom Cykarzew
-
03 paź16:00Znicz Kłobuck11:Oksza Łobodno
-
03 paź16:00Orzeł Kiedrzyn50:Pogoń Blachownia
-
03 paź16:00Orlik Blachownia12:Sokół Wręczyca Wielka
-
03 paź16:00Płomień Czarny Las100:Błękitni Libidza
-
03 paź16:00Olimpia Truskolasy53:Naprzód Ostrowy
-
09 paź16:00Błękitni Libidza17:Olimpia Truskolasy
-
10 paź15:00Naprzód Ostrowy30:Maraton Waleńczów
-
10 paź15:00Sokół Wręczyca Wielka52:Płomień Czarny Las
-
10 paź15:00Pogoń Blachownia02:Orlik Blachownia
-
10 paź15:00Oksza Łobodno10:Orzeł Kiedrzyn
-
10 paź15:00Grom Cykarzew11:Znicz Kłobuck
-
17 paź15:00Maraton Waleńczów18:Znicz Kłobuck
-
17 paź15:00Orlik Blachownia02:Oksza Łobodno
-
17 paź15:00Płomień Czarny Las20:Pogoń Blachownia
-
17 paź15:00Olimpia Truskolasy10:Sokół Wręczyca Wielka
-
17 paź15:00Naprzód Ostrowy22:Błękitni Libidza
-
17 paź15:30Orzeł Kiedrzyn62:Grom Cykarzew
-
24 paź10:30Pogoń Blachownia11:Olimpia Truskolasy
-
24 paź15:00Błękitni Libidza32:Maraton Waleńczów
-
24 paź15:00Sokół Wręczyca Wielka20:Naprzód Ostrowy
-
24 paź15:00Oksza Łobodno32:Płomień Czarny Las
-
24 paź15:00Grom Cykarzew62:Orlik Blachownia
-
24 paź15:00Znicz Kłobuck01:Orzeł Kiedrzyn
-
31 paź13:00Maraton Waleńczów017:Orzeł Kiedrzyn
-
31 paź13:00Znicz Kłobuck11:Orlik Blachownia
-
31 paź13:00Grom Cykarzew15:Płomień Czarny Las
-
31 paź13:00Oksza Łobodno05:Olimpia Truskolasy
-
31 paź13:00Pogoń Blachownia10:Naprzód Ostrowy
-
31 paź13:00Sokół Wręczyca Wielka41:Błękitni Libidza
-
07 lis13:00Sokół Wręczyca Wielka90:Maraton Waleńczów
-
07 lis13:00Błękitni Libidza03:Pogoń Blachownia(walkower)
-
07 lis13:00Naprzód Ostrowy25:Oksza Łobodno
-
07 lis13:00Olimpia Truskolasy41:Grom Cykarzew
-
07 lis13:00Płomień Czarny Las21:Znicz Kłobuck
-
07 lis13:00Orlik Blachownia02:Orzeł Kiedrzyn
-
14 lis13:00Maraton Waleńczów19:Orlik Blachownia
-
14 lis13:00Orzeł Kiedrzyn00:Płomień Czarny Las
-
14 lis13:00Znicz Kłobuck33:Olimpia Truskolasy
-
14 lis13:00Grom Cykarzew04:Naprzód Ostrowy
-
14 lis13:00Oksza Łobodno70:Błękitni Libidza
-
14 lis13:00Pogoń Blachownia20:Sokół Wręczyca Wielka
-
19 mar16:00Sokół Wręczyca Wielka53:Oksza Łobodno
-
19 mar16:00Błękitni Libidza40:Grom Cykarzew
-
19 mar16:00Naprzód Ostrowy20:Znicz Kłobuck
-
19 mar16:00Olimpia Truskolasy50:Orzeł Kiedrzyn
-
19 mar16:00Płomień Czarny Las51:Orlik Blachownia
-
20 mar12:00Pogoń Blachownia30:Maraton Waleńczów
-
26 mar13:00Oksza Łobodno22:Pogoń Blachownia
-
26 mar16:00Maraton Waleńczów12:Płomień Czarny Las
-
26 mar16:00Orlik Blachownia01:Olimpia Truskolasy
-
26 mar16:00Orzeł Kiedrzyn22:Naprzód Ostrowy
-
26 mar16:00Znicz Kłobuck21:Błękitni Libidza
-
26 mar16:00Grom Cykarzew02:Sokół Wręczyca Wielka
-
02 kwi17:00Oksza Łobodno--:Maraton Waleńczów
-
02 kwi17:00Pogoń Blachownia--:Grom Cykarzew
-
02 kwi17:00Sokół Wręczyca Wielka--:Znicz Kłobuck
-
02 kwi17:00Błękitni Libidza--:Orzeł Kiedrzyn
-
02 kwi17:00Naprzód Ostrowy--:Orlik Blachownia
-
02 kwi17:00Olimpia Truskolasy--:Płomień Czarny Las
-
- -?:?Maraton Waleńczów--:Olimpia Truskolasy
-
- -?:?Płomień Czarny Las--:Naprzód Ostrowy
-
- -?:?Orlik Blachownia--:Błękitni Libidza
-
- -?:?Orzeł Kiedrzyn--:Sokół Wręczyca Wielka
-
- -?:?Znicz Kłobuck--:Pogoń Blachownia
-
- -?:?Grom Cykarzew--:Oksza Łobodno
-
- -?:?Grom Cykarzew--:Maraton Waleńczów
-
- -?:?Oksza Łobodno--:Znicz Kłobuck
-
- -?:?Pogoń Blachownia--:Orzeł Kiedrzyn
-
- -?:?Sokół Wręczyca Wielka--:Orlik Blachownia
-
- -?:?Błękitni Libidza--:Płomień Czarny Las
-
- -?:?Naprzód Ostrowy--:Olimpia Truskolasy
-
- -?:?Maraton Waleńczów--:Naprzód Ostrowy
-
- -?:?Olimpia Truskolasy--:Błękitni Libidza
-
- -?:?Płomień Czarny Las--:Sokół Wręczyca Wielka
-
- -?:?Orlik Blachownia--:Pogoń Blachownia
-
- -?:?Orzeł Kiedrzyn--:Oksza Łobodno
-
- -?:?Znicz Kłobuck--:Grom Cykarzew
-
- -?:?Znicz Kłobuck--:Maraton Waleńczów
-
- -?:?Grom Cykarzew--:Orzeł Kiedrzyn
-
- -?:?Oksza Łobodno--:Orlik Blachownia
-
- -?:?Pogoń Blachownia--:Płomień Czarny Las
-
- -?:?Sokół Wręczyca Wielka--:Olimpia Truskolasy
-
- -?:?Błękitni Libidza--:Naprzód Ostrowy
-
- -?:?Maraton Waleńczów--:Błękitni Libidza
-
- -?:?Naprzód Ostrowy--:Sokół Wręczyca Wielka
-
- -?:?Olimpia Truskolasy--:Pogoń Blachownia
-
- -?:?Płomień Czarny Las--:Oksza Łobodno
-
- -?:?Orlik Blachownia--:Grom Cykarzew
-
- -?:?Orzeł Kiedrzyn--:Znicz Kłobuck