-
30 sie17:00Unia Masłońskie--:Warta Myszków
-
30 sie17:00KS Złoty Potok51:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
30 sie17:00ULKS Będusz (Myszków)05:Mała Panew Cynków
-
30 sie17:00Piast II Przyrów06:Alkas Aleksandria
-
08 lis13:00Lelovia Lelów11:Grom Poczesna
-
06 wrz17:00Warta Myszków33:Alkas Aleksandria
-
06 wrz17:00Grom Poczesna41:Piast II Przyrów
-
06 wrz17:00Mała Panew Cynków41:Lelovia Lelów
-
06 wrz17:00Unia Masłońskie02:KS Złoty Potok
-
06 wrz17:00ULKS Będusz (Myszków)11:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
12 wrz17:00ULKS Będusz (Myszków)31:Unia Masłońskie
-
13 wrz11:00KS Złoty Potok23:Warta Myszków
-
13 wrz17:00Lelovia Lelów50:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
13 wrz17:00Piast II Przyrów01:Mała Panew Cynków
-
13 wrz17:00Alkas Aleksandria20:Grom Poczesna
-
19 wrz16:30Dąbrowianka Dąbrowa Zielona10:Piast II Przyrów
-
20 wrz16:30Warta Myszków30:Grom Poczesna
-
20 wrz16:30Mała Panew Cynków33:Alkas Aleksandria
-
20 wrz16:30Unia Masłońskie04:Lelovia Lelów
-
20 wrz16:30KS Złoty Potok61:ULKS Będusz (Myszków)
-
26 wrz16:00ULKS Będusz (Myszków)02:Warta Myszków
-
27 wrz16:00Lelovia Lelów22:KS Złoty Potok
-
27 wrz16:00Piast II Przyrów05:Unia Masłońskie
-
27 wrz16:00Alkas Aleksandria30:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
27 wrz16:00Grom Poczesna00:Mała Panew Cynków
-
03 paź16:00KS Złoty Potok52:Piast II Przyrów
-
03 paź16:00ULKS Będusz (Myszków)12:Lelovia Lelów
-
04 paź16:00Unia Masłońskie11:Alkas Aleksandria
-
04 paź16:00Mała Panew Cynków12:Warta Myszków
-
04 paź16:00Grom Poczesna30:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
11 paź16:00Lelovia Lelów60:Warta Myszków
-
11 paź16:00Piast II Przyrów10:ULKS Będusz (Myszków)
-
11 paź16:00Alkas Aleksandria10:KS Złoty Potok
-
11 paź16:00Grom Poczesna30:Unia Masłońskie
-
11 paź16:00Mała Panew Cynków63:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
17 paź15:00ULKS Będusz (Myszków)02:Alkas Aleksandria
-
18 paź15:00Warta Myszków10:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
18 paź15:00KS Złoty Potok20:Grom Poczesna
-
18 paź15:00Lelovia Lelów30:Piast II Przyrów
-
18 paź15:00Mała Panew Cynków101:Unia Masłońskie
-
24 paź15:00Unia Masłońskie41:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
25 paź14:00Piast II Przyrów06:Warta Myszków
-
25 paź14:00Grom Poczesna50:ULKS Będusz (Myszków)
-
25 paź14:00KS Złoty Potok01:Mała Panew Cynków
-
10 kwi16:00Alkas Aleksandria--:Lelovia Lelów
-
- -?:?Warta Myszków--:Unia Masłońskie
-
- -?:?Dąbrowianka Dąbrowa Zielona--:KS Złoty Potok
-
- -?:?Mała Panew Cynków--:ULKS Będusz (Myszków)
-
- -?:?Grom Poczesna--:Lelovia Lelów
-
- -?:?Alkas Aleksandria--:Piast II Przyrów
-
- -?:?Dąbrowianka Dąbrowa Zielona--:ULKS Będusz (Myszków)
-
- -?:?Alkas Aleksandria--:Warta Myszków
-
- -?:?Piast II Przyrów--:Grom Poczesna
-
- -?:?Lelovia Lelów--:Mała Panew Cynków
-
- -?:?KS Złoty Potok--:Unia Masłońskie
-
- -?:?Warta Myszków--:KS Złoty Potok
-
- -?:?Unia Masłońskie--:ULKS Będusz (Myszków)
-
- -?:?Dąbrowianka Dąbrowa Zielona--:Lelovia Lelów
-
- -?:?Mała Panew Cynków--:Piast II Przyrów
-
- -?:?Grom Poczesna--:Alkas Aleksandria
-
- -?:?Grom Poczesna--:Warta Myszków
-
- -?:?Alkas Aleksandria--:Mała Panew Cynków
-
- -?:?Piast II Przyrów--:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
- -?:?Lelovia Lelów--:Unia Masłońskie
-
- -?:?ULKS Będusz (Myszków)--:KS Złoty Potok
-
- -?:?Warta Myszków--:ULKS Będusz (Myszków)
-
- -?:?KS Złoty Potok--:Lelovia Lelów
-
- -?:?Unia Masłońskie--:Piast II Przyrów
-
- -?:?Dąbrowianka Dąbrowa Zielona--:Alkas Aleksandria
-
- -?:?Mała Panew Cynków--:Grom Poczesna
-
- -?:?Warta Myszków--:Mała Panew Cynków
-
- -?:?Dąbrowianka Dąbrowa Zielona--:Grom Poczesna
-
- -?:?Alkas Aleksandria--:Unia Masłońskie
-
- -?:?Piast II Przyrów--:KS Złoty Potok
-
- -?:?Lelovia Lelów--:ULKS Będusz (Myszków)
-
- -?:?Warta Myszków--:Lelovia Lelów
-
- -?:?ULKS Będusz (Myszków)--:Piast II Przyrów
-
- -?:?KS Złoty Potok--:Alkas Aleksandria
-
- -?:?Unia Masłońskie--:Grom Poczesna
-
- -?:?Dąbrowianka Dąbrowa Zielona--:Mała Panew Cynków
-
- -?:?Unia Masłońskie--:Mała Panew Cynków
-
- -?:?Dąbrowianka Dąbrowa Zielona--:Warta Myszków
-
- -?:?Grom Poczesna--:KS Złoty Potok
-
- -?:?Alkas Aleksandria--:ULKS Będusz (Myszków)
-
- -?:?Piast II Przyrów--:Lelovia Lelów
-
- -?:?Mała Panew Cynków--:KS Złoty Potok
-
- -?:?Dąbrowianka Dąbrowa Zielona--:Unia Masłońskie
-
- -?:?Warta Myszków--:Piast II Przyrów
-
- -?:?Lelovia Lelów--:Alkas Aleksandria
-
- -?:?ULKS Będusz (Myszków)--:Grom Poczesna