Kujawsko-Pomorskie | Klasa A | Bydgoszcz II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2017/18
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2017/18
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2017/18
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2017/18
  • 19
    11:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    3
    0
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 19
    12:00
    Pałuczanka Żnin
    1
    1
    :
    Dąb Barcin
  • 19
    16:00
    Mikrus Szadłowice
    1
    3
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 19
    16:00
    Goplania Inowrocław
    8
    1
    :
    Znicz Rojewo
  • 19
    17:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    2
    1
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 20
    16:00
    KS Brzoza
    0
    0
    :
    Czarni Wierzchosławice
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    1
    2
    :
    Noteć Gębice
  • 26
    16:00
    KS Brzoza
    3
    0
    :
    Znicz Rojewo
  • 26
    16:00
    Zagłębie Piechcin
    1
    4
    :
    Goplania Inowrocław
  • 26
    17:00
    Piast Kołodziejewo
    2
    2
    :
    Dąb Barcin
  • 26
    17:00
    Mikrus Szadłowice
    1
    1
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 27
    16:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    2
    3
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 27
    16:00
    Czarni Wierzchosławice
    0
    0
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    (anulowany)
  • 27
    17:00
    Noteć Gębice
    1
    2
    :
    Kujawy Markowice
  • 02
    11:00
    KS Brzoza
    6
    2
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 02
    15:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    0
    0
    :
    Noteć Gębice
  • 02
    16:00
    Goplania Inowrocław
    5
    2
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 02
    17:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    5
    1
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 02
    17:00
    Kujawy Markowice
    0
    0
    :
    Czarni Wierzchosławice
    (anulowany)
  • 02
    17:00
    Dąb Barcin
    3
    2
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 03
    17:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    3
    1
    :
    Znicz Rojewo
  • 09
    16:00
    Piast Kołodziejewo
    3
    2
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 09
    16:00
    Czarni Wierzchosławice
    0
    0
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
    (anulowany)
  • 09
    16:00
    Znicz Rojewo
    2
    5
    :
    Kujawy Markowice
  • 09
    16:00
    Zagłębie Piechcin
    5
    1
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 09
    16:00
    Mikrus Szadłowice
    1
    3
    :
    KS Brzoza
  • 09
    16:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    1
    0
    :
    Goplania Inowrocław
  • 10
    17:00
    Noteć Gębice
    2
    2
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 16
    11:00
    KS Brzoza
    2
    1
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 16
    15:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    2
    0
    :
    Znicz Rojewo
  • 16
    16:00
    Goplania Inowrocław
    6
    3
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 16
    16:00
    Kujawy Markowice
    0
    3
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 16
    17:00
    Pałuczanka Żnin
    0
    0
    :
    Czarni Wierzchosławice
    (anulowany)
  • 16
    17:00
    Dąb Barcin
    3
    3
    :
    Noteć Gębice
  • 17
    16:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    4
    4
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 23
    14:00
    Goplania Inowrocław
    3
    1
    :
    KS Brzoza
  • 23
    16:00
    Znicz Rojewo
    1
    0
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 23
    16:00
    Zagłębie Piechcin
    7
    3
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 23
    16:00
    Mikrus Szadłowice
    2
    0
    :
    Kujawy Markowice
  • 23
    16:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    4
    1
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 24
    15:00
    Noteć Gębice
    4
    5
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 24
    15:00
    Czarni Wierzchosławice
    0
    0
    :
    Dąb Barcin
    (anulowany)
  • 30
    15:00
    Kujawy Markowice
    0
    1
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 30
    15:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    2
    3
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 30
    15:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    0
    0
    :
    Czarni Wierzchosławice
    (anulowany)
  • 30
    16:00
    KS Brzoza
    2
    1
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 30
    16:00
    Pałuczanka Żnin
    3
    3
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 30
    16:00
    Dąb Barcin
    5
    0
    :
    Znicz Rojewo
  • 01
    15:30
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    1
    4
    :
    Goplania Inowrocław
  • 07
    11:00
    KS Brzoza
    6
    1
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 07
    14:00
    Znicz Rojewo
    2
    1
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 07
    14:00
    Zagłębie Piechcin
    0
    0
    :
    Dąb Barcin
  • 07
    15:00
    Goplania Inowrocław
    4
    2
    :
    Kujawy Markowice
  • 07
    16:00
    Piast Kołodziejewo
    3
    1
    :
    Noteć Gębice
  • 07
    16:00
    Mikrus Szadłowice
    0
    2
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 08
    12:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    5
    0
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 14
    14:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    1
    5
    :
    Goplania Inowrocław
  • 14
    15:00
    Kujawy Markowice
    1
    3
    :
    KS Brzoza
  • 14
    15:00
    Pałuczanka Żnin
    0
    4
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 14
    15:00
    Dąb Barcin
    5
    1
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 14
    15:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    2
    0
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 15
    15:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    1
    4
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 15
    15:00
    Noteć Gębice
    0
    0
    :
    Czarni Wierzchosławice
    (anulowany)
  • 21
    12:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    3
    3
    :
    Dąb Barcin
  • 21
    12:30
    KS Brzoza
    0
    2
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 21
    14:00
    Znicz Rojewo
    5
    2
    :
    Noteć Gębice
  • 21
    15:00
    Piast Kołodziejewo
    0
    0
    :
    Czarni Wierzchosławice
    (anulowany)
  • 21
    15:00
    Mikrus Szadłowice
    4
    3
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 21
    15:00
    Goplania Inowrocław
    0
    0
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 22
    15:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    1
    2
    :
    Kujawy Markowice
  • 28
    13:00
    Czarni Wierzchosławice
    0
    0
    :
    Znicz Rojewo
    (anulowany)
  • 28
    14:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    3
    3
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 28
    14:00
    Dąb Barcin
    2
    0
    :
    Goplania Inowrocław
  • 28
    15:00
    Pałuczanka Żnin
    0
    1
    :
    KS Brzoza
  • 28
    15:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    3
    1
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 29
    13:00
    Noteć Gębice
    2
    1
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 29
    14:00
    Kujawy Markowice
    3
    4
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 04
    11:00
    KS Brzoza
    2
    0
    :
    Dąb Barcin
  • 04
    13:00
    Goplania Inowrocław
    4
    1
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 04
    13:30
    Kujawy Markowice
    2
    1
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 04
    14:00
    Piast Kołodziejewo
    2
    0
    :
    Znicz Rojewo
  • 04
    14:00
    Zagłębie Piechcin
    0
    0
    :
    Czarni Wierzchosławice
    (anulowany)
  • 04
    14:30
    Mikrus Szadłowice
    3
    6
    :
    Noteć Gębice
  • 05
    14:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    9
    2
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 11
    11:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    2
    2
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 11
    11:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    1
    5
    :
    KS Brzoza
  • 11
    11:00
    Znicz Rojewo
    1
    4
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 11
    13:00
    Dąb Barcin
    6
    2
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 11
    14:00
    Pałuczanka Żnin
    3
    0
    :
    Kujawy Markowice
  • 12
    13:00
    Noteć Gębice
    5
    1
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 18
    11:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    1
    0
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 18
    13:00
    Piast Kołodziejewo
    1
    4
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 18
    13:00
    Kujawy Markowice
    1
    5
    :
    Dąb Barcin
  • 19
    13:00
    Mikrus Szadłowice
    0
    0
    :
    Znicz Rojewo
  • 19
    13:00
    Goplania Inowrocław
    1
    3
    :
    Noteć Gębice
  • 19
    13:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    4
    2
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 25
    12:00
    Dąb Barcin
    6
    1
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 25
    12:00
    Znicz Rojewo
    2
    3
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 25
    13:00
    Pałuczanka Żnin
    2
    4
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 25
    13:00
    Noteć Gębice
    5
    3
    :
    KS Brzoza
  • 25
    16:30
    Zagłębie Piechcin
    1
    4
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 26
    12:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    5
    1
    :
    Kujawy Markowice
  • 17
    14:00
    Zagłębie Piechcin
    0
    3
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 17
    14:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    2
    2
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 17
    15:00
    Znicz Rojewo
    5
    2
    :
    Goplania Inowrocław
  • 17
    15:00
    Dąb Barcin
    0
    1
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 17
    15:30
    Piast Kołodziejewo
    8
    2
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 18
    15:00
    Noteć Gębice
    1
    0
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 24
    14:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    3
    4
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 24
    15:00
    Znicz Rojewo
    3
    3
    :
    KS Brzoza
  • 24
    15:00
    Goplania Inowrocław
    5
    2
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 24
    16:00
    Dąb Barcin
    3
    2
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 14
    16:00
    Pałuczanka Żnin
    6
    0
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 09
    17:30
    Kujawy Markowice
    0
    3
    :
    Noteć Gębice
    (walkower)
  • 31
    12:00
    Znicz Rojewo
    2
    1
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 31
    13:00
    Noteć Gębice
    4
    0
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 31
    14:00
    Zagłębie Piechcin
    0
    2
    :
    KS Brzoza
  • 31
    15:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    0
    2
    :
    Dąb Barcin
  • 31
    15:30
    Piast Kołodziejewo
    5
    3
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 31
    16:00
    Mikrus Szadłowice
    2
    0
    :
    Goplania Inowrocław
  • 07
    ?:?
    Kujawy Markowice
    0
    3
    :
    Znicz Rojewo
    (walkower)
  • 07
    14:00
    KS Brzoza
    3
    1
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 07
    16:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    1
    2
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 07
    16:00
    Pałuczanka Żnin
    3
    3
    :
    Noteć Gębice
  • 07
    16:30
    Goplania Inowrocław
    2
    0
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 08
    16:30
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    2
    4
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 14
    14:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    1
    2
    :
    KS Brzoza
  • 14
    15:00
    Zagłębie Piechcin
    3
    0
    :
    Kujawy Markowice
    (walkower)
  • 14
    16:00
    Piast Kołodziejewo
    2
    2
    :
    Goplania Inowrocław
  • 14
    16:30
    Mikrus Szadłowice
    3
    3
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 14
    17:00
    Znicz Rojewo
    3
    1
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 15
    16:00
    Noteć Gębice
    1
    0
    :
    Dąb Barcin
  • 21
    ?:?
    Kujawy Markowice
    0
    3
    :
    Mikrus Szadłowice
    (walkower)
  • 21
    15:00
    KS Brzoza
    0
    0
    :
    Goplania Inowrocław
  • 21
    16:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    0
    2
    :
    Noteć Gębice
  • 21
    16:00
    Pałuczanka Żnin
    2
    1
    :
    Znicz Rojewo
  • 21
    16:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    1
    2
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 22
    17:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    6
    0
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 28
    14:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    3
    0
    :
    Kujawy Markowice
    (walkower)
  • 28
    15:00
    Znicz Rojewo
    1
    3
    :
    Dąb Barcin
  • 28
    16:00
    Zagłębie Piechcin
    1
    2
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 28
    17:00
    Piast Kołodziejewo
    2
    4
    :
    KS Brzoza
  • 28
    17:00
    Goplania Inowrocław
    4
    2
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 23
    17:00
    Mikrus Szadłowice
    3
    3
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 02
    ?:?
    Kujawy Markowice
    0
    3
    :
    Goplania Inowrocław
    (walkower)
  • 02
    17:00
    Noteć Gębice
    1
    1
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 02
    17:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    6
    1
    :
    Znicz Rojewo
  • 02
    17:00
    Dąb Barcin
    2
    0
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 02
    17:00
    Pałuczanka Żnin
    5
    2
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 02
    17:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    1
    2
    :
    KS Brzoza
  • 26
    17:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    5
    5
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 05
    11:00
    KS Brzoza
    3
    0
    :
    Kujawy Markowice
    (walkower)
  • 05
    16:00
    Zagłębie Piechcin
    0
    0
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 05
    17:00
    Piast Kołodziejewo
    3
    1
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 05
    17:00
    Goplania Inowrocław
    6
    0
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 05
    17:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    1
    1
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 05
    17:00
    Mikrus Szadłowice
    1
    0
    :
    Dąb Barcin
  • 12
    ?:?
    Kujawy Markowice
    0
    3
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    (walkower)
  • 12
    12:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    1
    2
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 12
    15:00
    Pałuczanka Żnin
    1
    1
    :
    Goplania Inowrocław
  • 12
    16:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    1
    4
    :
    KS Brzoza
  • 12
    17:00
    Noteć Gębice
    2
    0
    :
    Znicz Rojewo
  • 12
    17:00
    Dąb Barcin
    3
    0
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 19
    ?:?
    Piast Kołodziejewo
    3
    0
    :
    Kujawy Markowice
    (walkower)
  • 19
    17:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    1
    2
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 19
    17:00
    Goplania Inowrocław
    2
    1
    :
    Dąb Barcin
  • 19
    17:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    9
    1
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 19
    17:00
    Zagłębie Piechcin
    0
    3
    :
    Noteć Gębice
  • 19
    18:00
    KS Brzoza
    3
    2
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 19
    16:00
    Znicz Rojewo
    1
    4
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 26
    16:00
    Dąb Barcin
    1
    1
    :
    KS Brzoza
  • 26
    16:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    3
    0
    :
    Kujawy Markowice
    (walkower)
  • 26
    17:00
    Noteć Gębice
    6
    2
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 26
    17:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    0
    5
    :
    Goplania Inowrocław
  • 26
    17:00
    Pałuczanka Żnin
    2
    0
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 31
    ?:?
    Kujawy Markowice
    0
    3
    :
    Pałuczanka Żnin
    (walkower)
  • 31
    16:00
    KS Brzoza
    7
    0
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 31
    17:00
    Piast Kołodziejewo
    3
    4
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 31
    17:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    1
    2
    :
    Dąb Barcin
  • 31
    17:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    4
    1
    :
    Noteć Gębice
  • 31
    17:00
    Zagłębie Piechcin
    0
    2
    :
    Znicz Rojewo
  • 02
    15:00
    Znicz Rojewo
    1
    3
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 03
    13:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    5
    5
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 03
    16:00
    Zagłębie Piechcin
    4
    4
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 03
    16:00
    Dąb Barcin
    3
    0
    :
    Kujawy Markowice
    (walkower)
  • 03
    17:00
    Noteć Gębice
    1
    2
    :
    Goplania Inowrocław
  • 03
    17:00
    Pałuczanka Żnin
    3
    3
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 09
    ?:?
    Kujawy Markowice
    0
    3
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
    (walkower)
  • 09
    14:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    1
    6
    :
    Dąb Barcin
  • 09
    16:00
    KS Brzoza
    2
    2
    :
    Noteć Gębice
  • 09
    16:30
    Mikrus Szadłowice
    3
    1
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 09
    17:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    3
    0
    :
    Znicz Rojewo