Dolnośląskie | Klasa A | Jelenia Góra II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
-
?WPWWWWWWWWWPWWWWWWWRWP
-
?WWWWWWRWWWPWPPWWWWWWRW
-
?WWWWWWRPRWWWWWPWWWWWWP
-
?WPWWWPWWWWWPPWWWWRWPPP
-
?WWRWPRPWWPWWWPWWRWPPWW
-
?PRWPPPPWWRWRWWWWPWWWRW
-
?WPWWWRPPPWRRWWWPPWWWPW
-
?PPRWWWWPRPWWPPPPPWWWWW
-
?PWRWRWWWPPRWWWPPPPPPRR
-
?WRPPRWWPPPPPWRWPWPPWWP
-
?PPPPRWWWWRPRPWPPPPPWPW
-
?PWPPRPWRPPPPWPPPWPWPWR
-
?WPPPPPPPRWRRPPPWRRPRPR
-
?PWPPPPPRRWPPPRWPPPPPRP
-
?PWRPPPPPPPRWPPPWPPPPPP
-
?PPPPPPPPPPPPPPPPWPPPPR
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
91
51.7 %
91
51.7 %
Zwycięstwa gości
62
35.23 %
62
35.23 %
Remisy
23
13.07 %
23
13.07 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
550
średnia: 3.13
550
średnia: 3.13
Gości
376
średnia: 2.14
376
średnia: 2.14
Bramki stracone
Gospodarzy
376
średnia: 2.14
376
średnia: 2.14
Gości
550
średnia: 3.13
550
średnia: 3.13
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0.57%
1 z 176
1 z 176
0.5
99.43%
175 z 176
175 z 176
5.11%
9 z 176
9 z 176
1.5
94.89%
167 z 176
167 z 176
14.77%
26 z 176
26 z 176
2.5
85.23%
150 z 176
150 z 176
27.27%
48 z 176
48 z 176
3.5
72.73%
128 z 176
128 z 176
40.34%
71 z 176
71 z 176
4.5
59.66%
105 z 176
105 z 176
60.8%
107 z 176
107 z 176
5.5
39.2%
69 z 176
69 z 176
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:1 | 10 | 5.68 % |
1:1 | 8 | 4.55 % |
2:1 | 8 | 4.55 % |
1:4 | 8 | 4.55 % |
5:0 | 8 | 4.55 % |
4:0 | 7 | 3.98 % |
3:3 | 6 | 3.41 % |
1:3 | 6 | 3.41 % |
3:0 | 6 | 3.41 % |
5:1 | 6 | 3.41 % |
2:2 | 5 | 2.84 % |
1:2 | 5 | 2.84 % |
2:3 | 5 | 2.84 % |
0:2 | 5 | 2.84 % |
1:5 | 5 | 2.84 % |
1:0 | 4 | 2.27 % |
0:1 | 4 | 2.27 % |
3:2 | 4 | 2.27 % |
2:0 | 4 | 2.27 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:1 | 4 | 2.27 % |
2:4 | 4 | 2.27 % |
7:0 | 4 | 2.27 % |
4:4 | 3 | 1.7 % |
4:2 | 3 | 1.7 % |
0:3 | 3 | 1.7 % |
4:3 | 2 | 1.14 % |
5:3 | 2 | 1.14 % |
2:5 | 2 | 1.14 % |
3:6 | 2 | 1.14 % |
6:1 | 2 | 1.14 % |
0:6 | 2 | 1.14 % |
1:7 | 2 | 1.14 % |
7:1 | 2 | 1.14 % |
0:7 | 2 | 1.14 % |
10:2 | 2 | 1.14 % |
0:0 | 1 | 0.57 % |
3:5 | 1 | 0.57 % |
5:2 | 1 | 0.57 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:3 | 1 | 0.57 % |
0:4 | 1 | 0.57 % |
0:5 | 1 | 0.57 % |
1:6 | 1 | 0.57 % |
7:2 | 1 | 0.57 % |
8:3 | 1 | 0.57 % |
6:0 | 1 | 0.57 % |
1:8 | 1 | 0.57 % |
9:1 | 1 | 0.57 % |
0:9 | 1 | 0.57 % |
9:0 | 1 | 0.57 % |
10:1 | 1 | 0.57 % |
0:10 | 1 | 0.57 % |
12:2 | 1 | 0.57 % |
12:1 | 1 | 0.57 % |
13:1 | 1 | 0.57 % |
16:2 | 1 | 0.57 % |
18:0 | 1 | 0.57 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5737%Wygrana przynajmniej 1 bramką2416%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2013%Wygrana 3 bramkami i więcej5334%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- WKS Pilchowice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
-
12 sie15:00Kwisa Świeradów-Zdrój51:Olsza Olszyna Lubańska
-
12 sie15:00Granica Miłoszów12:Cosmos Radzimów
-
12 sie16:00Włókniarz Mirsk02:LZS Kościelnik
-
13 sie11:00Piast Czerwona Woda02:Stella Lubomierz
-
13 sie15:00WKS Pilchowice44:Jaśnica Opolno Zdrój
-
13 sie15:00Fatma Pobiedna20:Piast Zawidów
-
13 sie15:00Orzeł Platerówka33:Błękitni Studniska Dolne
-
13 sie15:00Chmielanka Chmieleń25:LZS Korona Radostów
-
19 sie15:00Jaśnica Opolno Zdrój31:LZS Korona Radostów
-
19 sie15:00LZS Kościelnik22:Kwisa Świeradów-Zdrój
-
19 sie16:00Stella Lubomierz71:Fatma Pobiedna
-
19 sie17:00Błękitni Studniska Dolne22:Chmielanka Chmieleń
-
19 sie17:00Olsza Olszyna Lubańska70:Granica Miłoszów
-
20 sie15:00Piast Zawidów23:Włókniarz Mirsk
-
20 sie15:00WKS Pilchowice23:Piast Czerwona Woda
-
20 sie17:00Cosmos Radzimów21:Orzeł Platerówka
-
26 sie15:00Kwisa Świeradów-Zdrój53:Piast Zawidów
-
26 sie15:00Granica Miłoszów06:LZS Kościelnik
-
26 sie16:00Włókniarz Mirsk21:Stella Lubomierz
-
26 sie17:00Fatma Pobiedna50:WKS Pilchowice
-
26 sie17:00Orzeł Platerówka11:Olsza Olszyna Lubańska
-
26 sie17:00Cosmos Radzimów40:Chmielanka Chmieleń
-
27 sie11:00Piast Czerwona Woda10:Jaśnica Opolno Zdrój
-
27 sie15:00LZS Korona Radostów10:Błękitni Studniska Dolne
-
02 wrz15:00Jaśnica Opolno Zdrój21:Błękitni Studniska Dolne
-
02 wrz15:00LZS Kościelnik20:Orzeł Platerówka
-
02 wrz15:00Stella Lubomierz36:Kwisa Świeradów-Zdrój
-
02 wrz16:00Olsza Olszyna Lubańska50:Chmielanka Chmieleń
-
02 wrz16:00Piast Zawidów101:Granica Miłoszów
-
02 wrz17:00Cosmos Radzimów71:LZS Korona Radostów
-
03 wrz11:00Piast Czerwona Woda02:Fatma Pobiedna
-
03 wrz15:00WKS Pilchowice16:Włókniarz Mirsk
-
09 wrz15:00Kwisa Świeradów-Zdrój162:WKS Pilchowice
-
09 wrz15:00Granica Miłoszów14:Stella Lubomierz
-
09 wrz15:00Orzeł Platerówka33:Piast Zawidów
-
09 wrz16:00Włókniarz Mirsk60:Piast Czerwona Woda
-
09 wrz16:00Błękitni Studniska Dolne14:Cosmos Radzimów
-
10 wrz15:00Fatma Pobiedna50:Jaśnica Opolno Zdrój
-
10 wrz15:00Chmielanka Chmieleń02:LZS Kościelnik
-
10 wrz15:00LZS Korona Radostów15:Olsza Olszyna Lubańska
-
16 wrz15:00Jaśnica Opolno Zdrój41:Cosmos Radzimów
-
16 wrz15:00LZS Kościelnik70:LZS Korona Radostów
-
16 wrz15:00Stella Lubomierz44:Orzeł Platerówka
-
16 wrz16:00Olsza Olszyna Lubańska10:Błękitni Studniska Dolne
-
17 wrz11:00Piast Zawidów70:Chmielanka Chmieleń
-
17 wrz11:00Piast Czerwona Woda31:Kwisa Świeradów-Zdrój
-
17 wrz15:00WKS Pilchowice51:Granica Miłoszów
-
17 wrz15:00Fatma Pobiedna01:Włókniarz Mirsk
-
23 wrz15:00Kwisa Świeradów-Zdrój31:Fatma Pobiedna
-
23 wrz15:00Granica Miłoszów43:Piast Czerwona Woda
-
23 wrz16:00Włókniarz Mirsk21:Jaśnica Opolno Zdrój
-
23 wrz16:00Błękitni Studniska Dolne12:LZS Kościelnik
-
24 wrz15:00Orzeł Platerówka51:WKS Pilchowice
-
24 wrz15:00Chmielanka Chmieleń23:Stella Lubomierz
-
24 wrz15:00Cosmos Radzimów01:Olsza Olszyna Lubańska
-
24 wrz16:00LZS Korona Radostów25:Piast Zawidów
-
30 wrz15:00Jaśnica Opolno Zdrój13:Olsza Olszyna Lubańska
-
30 wrz15:00LZS Kościelnik102:Cosmos Radzimów
-
30 wrz15:00Stella Lubomierz40:LZS Korona Radostów
-
30 wrz16:00Włókniarz Mirsk12:Kwisa Świeradów-Zdrój
-
01 paź11:00Piast Czerwona Woda20:Orzeł Platerówka
-
01 paź15:00Piast Zawidów42:Błękitni Studniska Dolne
-
01 paź15:00WKS Pilchowice04:Chmielanka Chmieleń
-
01 paź15:00Fatma Pobiedna40:Granica Miłoszów
-
07 paź15:00Granica Miłoszów13:Włókniarz Mirsk
-
07 paź15:30Cosmos Radzimów14:Piast Zawidów
-
07 paź16:00Błękitni Studniska Dolne51:Stella Lubomierz
-
07 paź16:00Olsza Olszyna Lubańska21:LZS Kościelnik
-
08 paź12:30Kwisa Świeradów-Zdrój122:Jaśnica Opolno Zdrój
-
08 paź15:00Orzeł Platerówka02:Fatma Pobiedna
-
08 paź15:00Chmielanka Chmieleń44:Piast Czerwona Woda
-
08 paź15:00LZS Korona Radostów53:WKS Pilchowice
-
14 paź15:00Jaśnica Opolno Zdrój32:LZS Kościelnik
-
14 paź15:00Piast Zawidów24:Olsza Olszyna Lubańska
-
14 paź15:00Włókniarz Mirsk41:Orzeł Platerówka
-
14 paź15:00Kwisa Świeradów-Zdrój70:Granica Miłoszów
-
15 paź11:00Piast Czerwona Woda41:LZS Korona Radostów
-
15 paź15:00Stella Lubomierz43:Cosmos Radzimów
-
15 paź15:00WKS Pilchowice07:Błękitni Studniska Dolne
-
15 paź15:00Fatma Pobiedna72:Chmielanka Chmieleń
-
21 paź15:00Cosmos Radzimów180:WKS Pilchowice
-
22 paź11:00Granica Miłoszów32:Jaśnica Opolno Zdrój
-
22 paź11:00LZS Kościelnik52:Piast Zawidów
-
22 paź15:00Orzeł Platerówka11:Kwisa Świeradów-Zdrój
-
22 paź15:00Chmielanka Chmieleń09:Włókniarz Mirsk
-
22 paź15:00LZS Korona Radostów33:Fatma Pobiedna
-
22 paź15:00Błękitni Studniska Dolne42:Piast Czerwona Woda
-
22 paź15:00Olsza Olszyna Lubańska35:Stella Lubomierz
-
28 paź15:00Jaśnica Opolno Zdrój14:Piast Zawidów
-
28 paź15:00Włókniarz Mirsk91:LZS Korona Radostów
-
28 paź15:00Kwisa Świeradów-Zdrój30:Chmielanka Chmieleń
-
28 paź15:00Granica Miłoszów11:Orzeł Platerówka
-
29 paź11:00Piast Czerwona Woda15:Cosmos Radzimów
-
29 paź14:00WKS Pilchowice010:Olsza Olszyna Lubańska
-
29 paź14:00Fatma Pobiedna22:Błękitni Studniska Dolne
-
29 paź15:00Stella Lubomierz41:LZS Kościelnik
-
04 lis14:00Błękitni Studniska Dolne13:Włókniarz Mirsk
-
04 lis14:00Piast Zawidów40:Stella Lubomierz
-
05 lis11:00LZS Kościelnik121:WKS Pilchowice
-
05 lis14:00Orzeł Platerówka21:Jaśnica Opolno Zdrój
-
05 lis14:00Chmielanka Chmieleń51:Granica Miłoszów
-
05 lis14:00LZS Korona Radostów11:Kwisa Świeradów-Zdrój
-
05 lis14:00Cosmos Radzimów24:Fatma Pobiedna
-
05 lis14:00Piast Czerwona Woda36:Olsza Olszyna Lubańska
-
11 lis14:00Włókniarz Mirsk11:Cosmos Radzimów
-
12 lis11:00Piast Czerwona Woda06:LZS Kościelnik
-
12 lis11:00Granica Miłoszów13:LZS Korona Radostów
-
12 lis14:00Jaśnica Opolno Zdrój13:Stella Lubomierz
-
12 lis14:00WKS Pilchowice15:Piast Zawidów
-
12 lis14:00Fatma Pobiedna15:Olsza Olszyna Lubańska
-
12 lis14:00Kwisa Świeradów-Zdrój41:Błękitni Studniska Dolne
-
12 lis14:00Orzeł Platerówka33:Chmielanka Chmieleń
-
18 lis13:30LZS Korona Radostów41:Orzeł Platerówka
-
18 lis13:30Błękitni Studniska Dolne50:Granica Miłoszów
-
18 lis13:30Olsza Olszyna Lubańska21:Włókniarz Mirsk
-
18 lis14:00Cosmos Radzimów23:Kwisa Świeradów-Zdrój
-
19 lis11:00Chmielanka Chmieleń33:Jaśnica Opolno Zdrój
-
19 lis11:00LZS Kościelnik50:Fatma Pobiedna
-
19 lis13:00Stella Lubomierz131:WKS Pilchowice
-
19 lis13:30Piast Zawidów83:Piast Czerwona Woda
-
16 mar15:00Jaśnica Opolno Zdrój30:WKS Pilchowice(walkower)
-
16 mar15:00Stella Lubomierz12:Piast Czerwona Woda
-
16 mar15:00Cosmos Radzimów51:Granica Miłoszów
-
16 mar15:00LZS Korona Radostów41:Chmielanka Chmieleń
-
17 mar14:00LZS Kościelnik11:Włókniarz Mirsk
-
17 mar14:00Błękitni Studniska Dolne10:Orzeł Platerówka
-
17 mar15:00Piast Zawidów31:Fatma Pobiedna
-
17 mar15:00Olsza Olszyna Lubańska50:Kwisa Świeradów-Zdrój
-
23 mar15:00Granica Miłoszów17:Olsza Olszyna Lubańska
-
23 mar15:00Włókniarz Mirsk61:Piast Zawidów
-
24 mar11:00Piast Czerwona Woda30:WKS Pilchowice(walkower)
-
24 mar15:00Chmielanka Chmieleń14:Błękitni Studniska Dolne
-
24 mar15:00Orzeł Platerówka15:Cosmos Radzimów
-
24 mar15:00Kwisa Świeradów-Zdrój13:LZS Kościelnik
-
24 mar15:00Fatma Pobiedna11:Stella Lubomierz
-
24 mar16:00LZS Korona Radostów42:Jaśnica Opolno Zdrój
-
06 kwi14:00LZS Kościelnik50:Granica Miłoszów
-
06 kwi15:00Jaśnica Opolno Zdrój22:Piast Czerwona Woda
-
06 kwi15:30Piast Zawidów40:Kwisa Świeradów-Zdrój
-
06 kwi16:00Olsza Olszyna Lubańska63:Orzeł Platerówka
-
07 kwi11:00Błękitni Studniska Dolne33:LZS Korona Radostów
-
07 kwi15:00WKS Pilchowice03:Fatma Pobiedna(walkower)
-
07 kwi15:00Stella Lubomierz14:Włókniarz Mirsk
-
07 kwi15:00Chmielanka Chmieleń01:Cosmos Radzimów
-
13 kwi15:00Granica Miłoszów23:Piast Zawidów
-
13 kwi15:00Kwisa Świeradów-Zdrój05:Stella Lubomierz
-
13 kwi16:00Błękitni Studniska Dolne102:Jaśnica Opolno Zdrój
-
13 kwi16:00Włókniarz Mirsk30:WKS Pilchowice(walkower)
-
14 kwi15:00LZS Korona Radostów12:Cosmos Radzimów
-
14 kwi15:00Chmielanka Chmieleń18:Olsza Olszyna Lubańska
-
14 kwi15:00Orzeł Platerówka24:LZS Kościelnik
-
14 kwi15:00Fatma Pobiedna41:Piast Czerwona Woda
-
20 kwi15:00Jaśnica Opolno Zdrój14:Fatma Pobiedna
-
20 kwi16:00Cosmos Radzimów22:Błękitni Studniska Dolne
-
20 kwi17:00Olsza Olszyna Lubańska90:LZS Korona Radostów
-
21 kwi11:00Piast Czerwona Woda14:Włókniarz Mirsk
-
21 kwi11:00Piast Zawidów61:Orzeł Platerówka
-
21 kwi11:00LZS Kościelnik30:Chmielanka Chmieleń
-
21 kwi15:00WKS Pilchowice03:Kwisa Świeradów-Zdrój(walkower)
-
21 kwi15:00Stella Lubomierz11:Granica Miłoszów
-
27 kwi15:00Kwisa Świeradów-Zdrój00:Piast Czerwona Woda
-
27 kwi17:00Cosmos Radzimów01:Jaśnica Opolno Zdrój
-
28 kwi14:00Włókniarz Mirsk40:Fatma Pobiedna
-
28 kwi15:00LZS Korona Radostów17:LZS Kościelnik
-
28 kwi15:00Chmielanka Chmieleń21:Piast Zawidów
-
28 kwi15:00Orzeł Platerówka24:Stella Lubomierz
-
28 kwi15:00Granica Miłoszów30:WKS Pilchowice
-
28 kwi16:00Błękitni Studniska Dolne41:Olsza Olszyna Lubańska
-
04 maj17:00Olsza Olszyna Lubańska40:Cosmos Radzimów
-
05 maj11:00Piast Zawidów41:LZS Korona Radostów
-
05 maj11:00LZS Kościelnik20:Błękitni Studniska Dolne
-
05 maj15:00Jaśnica Opolno Zdrój07:Włókniarz Mirsk
-
05 maj15:00Fatma Pobiedna32:Kwisa Świeradów-Zdrój
-
05 maj15:00Piast Czerwona Woda32:Granica Miłoszów
-
05 maj15:00WKS Pilchowice03:Orzeł Platerówka(walkower)
-
05 maj15:00Stella Lubomierz50:Chmielanka Chmieleń
-
11 maj15:00Orzeł Platerówka--:Piast Czerwona Woda
-
11 maj15:00Granica Miłoszów--:Fatma Pobiedna
-
11 maj16:00LZS Korona Radostów--:Stella Lubomierz
-
11 maj17:00Olsza Olszyna Lubańska--:Jaśnica Opolno Zdrój
-
11 maj17:00Cosmos Radzimów--:LZS Kościelnik
-
12 maj11:00Błękitni Studniska Dolne--:Piast Zawidów
-
12 maj11:00Kwisa Świeradów-Zdrój--:Włókniarz Mirsk
-
12 maj15:00Chmielanka Chmieleń--:WKS Pilchowice
-
18 maj13:00LZS Kościelnik--:Olsza Olszyna Lubańska
-
18 maj15:00Jaśnica Opolno Zdrój--:Kwisa Świeradów-Zdrój
-
18 maj16:00Włókniarz Mirsk--:Granica Miłoszów
-
19 maj15:00Fatma Pobiedna--:Orzeł Platerówka
-
19 maj15:00WKS Pilchowice--:LZS Korona Radostów
-
19 maj15:00Stella Lubomierz--:Błękitni Studniska Dolne
-
19 maj15:00Piast Zawidów--:Cosmos Radzimów
-
19 maj16:00Piast Czerwona Woda--:Chmielanka Chmieleń
-
25 maj15:00Granica Miłoszów--:Kwisa Świeradów-Zdrój
-
25 maj16:00LZS Kościelnik--:Jaśnica Opolno Zdrój
-
26 maj15:00Olsza Olszyna Lubańska--:Piast Zawidów
-
26 maj15:00Cosmos Radzimów--:Stella Lubomierz
-
26 maj15:00Błękitni Studniska Dolne--:WKS Pilchowice
-
26 maj15:00LZS Korona Radostów--:Piast Czerwona Woda
-
26 maj15:00Chmielanka Chmieleń--:Fatma Pobiedna
-
26 maj15:00Orzeł Platerówka--:Włókniarz Mirsk
-
30 maj11:00Piast Czerwona Woda--:Błękitni Studniska Dolne
-
30 maj15:00Jaśnica Opolno Zdrój--:Granica Miłoszów
-
30 maj15:00Kwisa Świeradów-Zdrój--:Orzeł Platerówka
-
30 maj15:00Włókniarz Mirsk--:Chmielanka Chmieleń
-
30 maj15:00Fatma Pobiedna--:LZS Korona Radostów
-
30 maj15:00WKS Pilchowice--:Cosmos Radzimów
-
30 maj15:00Stella Lubomierz--:Olsza Olszyna Lubańska
-
30 maj15:00Piast Zawidów--:LZS Kościelnik
-
02 cze15:00Piast Zawidów--:Jaśnica Opolno Zdrój
-
02 cze15:00LZS Kościelnik--:Stella Lubomierz
-
02 cze15:00Olsza Olszyna Lubańska--:WKS Pilchowice
-
02 cze15:00Cosmos Radzimów--:Piast Czerwona Woda
-
02 cze15:00Błękitni Studniska Dolne--:Fatma Pobiedna
-
02 cze15:00LZS Korona Radostów--:Włókniarz Mirsk
-
02 cze15:00Chmielanka Chmieleń--:Kwisa Świeradów-Zdrój
-
02 cze15:00Orzeł Platerówka--:Granica Miłoszów
-
08 cze15:00Kwisa Świeradów-Zdrój--:LZS Korona Radostów
-
08 cze16:00Włókniarz Mirsk--:Błękitni Studniska Dolne
-
09 cze15:00Jaśnica Opolno Zdrój--:Orzeł Platerówka
-
09 cze15:00Granica Miłoszów--:Chmielanka Chmieleń
-
09 cze15:00Fatma Pobiedna--:Cosmos Radzimów
-
09 cze15:00Olsza Olszyna Lubańska--:Piast Czerwona Woda
-
09 cze15:00WKS Pilchowice--:LZS Kościelnik
-
09 cze15:00Stella Lubomierz--:Piast Zawidów
-
16 cze15:00Stella Lubomierz--:Jaśnica Opolno Zdrój
-
16 cze15:00Piast Zawidów--:WKS Pilchowice
-
16 cze15:00LZS Kościelnik--:Piast Czerwona Woda
-
16 cze15:00Olsza Olszyna Lubańska--:Fatma Pobiedna
-
16 cze15:00Cosmos Radzimów--:Włókniarz Mirsk
-
16 cze15:00Błękitni Studniska Dolne--:Kwisa Świeradów-Zdrój
-
16 cze15:00LZS Korona Radostów--:Granica Miłoszów
-
16 cze15:00Chmielanka Chmieleń--:Orzeł Platerówka
-
23 cze15:00Jaśnica Opolno Zdrój--:Chmielanka Chmieleń
-
23 cze15:00Orzeł Platerówka--:LZS Korona Radostów
-
23 cze15:00Granica Miłoszów--:Błękitni Studniska Dolne
-
23 cze15:00Kwisa Świeradów-Zdrój--:Cosmos Radzimów
-
23 cze15:00Włókniarz Mirsk--:Olsza Olszyna Lubańska
-
23 cze15:00Fatma Pobiedna--:LZS Kościelnik
-
23 cze15:00Piast Czerwona Woda--:Piast Zawidów
-
23 cze15:00WKS Pilchowice--:Stella Lubomierz