Dolnośląskie | Klasa B | Wałbrzych III
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
-
-
-
-
-
-
-
?PWPPWWPPPWPPPPWPRWWPWW
-
-
-
-
-
-
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
86
48.86 %
86
48.86 %
Zwycięstwa gości
69
39.2 %
69
39.2 %
Remisy
21
11.93 %
21
11.93 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
488
średnia: 2.77
488
średnia: 2.77
Gości
395
średnia: 2.24
395
średnia: 2.24
Bramki stracone
Gospodarzy
395
średnia: 2.24
395
średnia: 2.24
Gości
488
średnia: 2.77
488
średnia: 2.77
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.14%
2 z 176
2 z 176
0.5
98.86%
174 z 176
174 z 176
4.55%
8 z 176
8 z 176
1.5
95.45%
168 z 176
168 z 176
14.77%
26 z 176
26 z 176
2.5
85.23%
150 z 176
150 z 176
29.55%
52 z 176
52 z 176
3.5
70.45%
124 z 176
124 z 176
43.18%
76 z 176
76 z 176
4.5
56.82%
100 z 176
100 z 176
60.23%
106 z 176
106 z 176
5.5
39.77%
70 z 176
70 z 176
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:4 | 9 | 5.11 % |
2:1 | 8 | 4.55 % |
1:2 | 8 | 4.55 % |
2:0 | 8 | 4.55 % |
2:2 | 7 | 3.98 % |
3:3 | 7 | 3.98 % |
3:2 | 7 | 3.98 % |
0:2 | 7 | 3.98 % |
2:3 | 6 | 3.41 % |
3:1 | 6 | 3.41 % |
3:0 | 6 | 3.41 % |
4:0 | 6 | 3.41 % |
4:1 | 5 | 2.84 % |
5:0 | 5 | 2.84 % |
4:3 | 4 | 2.27 % |
0:3 | 4 | 2.27 % |
1:4 | 4 | 2.27 % |
5:2 | 4 | 2.27 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 3 | 1.7 % |
1:0 | 3 | 1.7 % |
0:1 | 3 | 1.7 % |
1:3 | 3 | 1.7 % |
1:5 | 3 | 1.7 % |
5:1 | 3 | 1.7 % |
0:5 | 3 | 1.7 % |
7:1 | 3 | 1.7 % |
7:0 | 3 | 1.7 % |
0:0 | 2 | 1.14 % |
4:4 | 2 | 1.14 % |
3:4 | 2 | 1.14 % |
4:5 | 2 | 1.14 % |
2:5 | 2 | 1.14 % |
6:3 | 2 | 1.14 % |
0:4 | 2 | 1.14 % |
2:6 | 2 | 1.14 % |
1:6 | 2 | 1.14 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:1 | 2 | 1.14 % |
8:0 | 2 | 1.14 % |
4:2 | 1 | 0.57 % |
3:5 | 1 | 0.57 % |
5:3 | 1 | 0.57 % |
6:2 | 1 | 0.57 % |
7:3 | 1 | 0.57 % |
2:7 | 1 | 0.57 % |
7:2 | 1 | 0.57 % |
6:0 | 1 | 0.57 % |
2:8 | 1 | 0.57 % |
0:7 | 1 | 0.57 % |
8:1 | 1 | 0.57 % |
2:9 | 1 | 0.57 % |
1:9 | 1 | 0.57 % |
9:1 | 1 | 0.57 % |
0:9 | 1 | 0.57 % |
14:0 | 1 | 0.57 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5837%Wygrana przynajmniej 1 bramką3724%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2113%Wygrana 3 bramkami i więcej4126%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
20 sie11:00Wieża Rudnica12:Czarni Braszowice
-
20 sie11:00Błękitni Niedźwiedź20:Victoria Dębowiec
-
20 sie11:00Tarnovia Tarnów40:Spartakus Byczeń
-
20 sie11:00Perła Płonica44:Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
-
20 sie11:00Płomień Sokolniki05:Znicz Lubnów
-
20 sie11:00Henrykowianka Henryków04:LKS Dobrocin
-
20 sie12:00Sparta Oleszna21:Przedborowianka Przedborowa
-
20 sie14:00Piast Jaźwina41:Polonia Ząbkowice Śląskie
-
27 sie10:00Znicz Lubnów24:Sparta Oleszna
-
27 sie11:00Czarni Braszowice33:Polonia Ząbkowice Śląskie
-
27 sie11:00Przedborowianka Przedborowa40:Henrykowianka Henryków
-
27 sie13:00LKS Dobrocin33:Piast Jaźwina
-
27 sie14:00
-
27 sie14:00
-
27 sie14:00Victoria Dębowiec09:Tarnovia Tarnów
-
27 sie17:00Wieża Rudnica23:Błękitni Niedźwiedź
-
03 wrz11:00Błękitni Niedźwiedź23:Czarni Braszowice
-
03 wrz11:00
-
03 wrz11:00Płomień Sokolniki32:Spartakus Byczeń
-
03 wrz11:00Henrykowianka Henryków32:Znicz Lubnów
-
03 wrz12:00Sparta Oleszna20:Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
-
03 wrz14:00Piast Jaźwina21:Przedborowianka Przedborowa
-
03 wrz17:00
-
03 wrz17:00Polonia Ząbkowice Śląskie02:LKS Dobrocin
-
10 wrz11:00Czarni Braszowice02:LKS Dobrocin
-
10 wrz11:00Przedborowianka Przedborowa45:Polonia Ząbkowice Śląskie
-
10 wrz11:00Znicz Lubnów16:Piast Jaźwina
-
10 wrz11:00Victoria Dębowiec24:Płomień Sokolniki
-
10 wrz11:00Błękitni Niedźwiedź21:Tarnovia Tarnów
-
10 wrz14:00Zamek II Kamieniec Ząbkowicki20:Henrykowianka Henryków
-
10 wrz14:00Spartakus Byczeń00:Sparta Oleszna
-
10 wrz16:00Wieża Rudnica02:Perła Płonica
-
17 wrz11:00Perła Płonica24:Błękitni Niedźwiedź
-
17 wrz11:00Płomień Sokolniki16:Wieża Rudnica
-
17 wrz11:00Polonia Ząbkowice Śląskie61:Znicz Lubnów
-
17 wrz12:00Sparta Oleszna41:Victoria Dębowiec
-
17 wrz13:00Henrykowianka Henryków01:Spartakus Byczeń
-
17 wrz13:00LKS Dobrocin01:Przedborowianka Przedborowa
-
17 wrz14:00Piast Jaźwina80:Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
-
17 wrz15:00
-
24 wrz10:00Victoria Dębowiec02:Henrykowianka Henryków
-
24 wrz11:00Czarni Braszowice11:Przedborowianka Przedborowa
-
24 wrz11:00Znicz Lubnów28:LKS Dobrocin
-
24 wrz11:00Błękitni Niedźwiedź44:Płomień Sokolniki
-
24 wrz11:00Tarnovia Tarnów21:Perła Płonica
-
24 wrz13:00Spartakus Byczeń19:Piast Jaźwina
-
24 wrz13:30Zamek II Kamieniec Ząbkowicki11:Polonia Ząbkowice Śląskie
-
24 wrz16:00Wieża Rudnica40:Sparta Oleszna
-
01 paź10:00Przedborowianka Przedborowa31:Znicz Lubnów
-
01 paź11:00
-
01 paź11:00Płomień Sokolniki27:Tarnovia Tarnów
-
01 paź11:00Polonia Ząbkowice Śląskie62:Spartakus Byczeń
-
01 paź12:00Sparta Oleszna30:Błękitni Niedźwiedź(walkower)
-
01 paź13:00Henrykowianka Henryków00:Wieża Rudnica
-
01 paź13:00LKS Dobrocin52:Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
-
01 paź14:00Piast Jaźwina51:Victoria Dębowiec
-
08 paź10:00Spartakus Byczeń29:LKS Dobrocin
-
08 paź10:00Victoria Dębowiec33:Polonia Ząbkowice Śląskie
-
08 paź10:00Błękitni Niedźwiedź52:Henrykowianka Henryków
-
08 paź11:00Czarni Braszowice04:Znicz Lubnów
-
08 paź11:00
-
08 paź14:00Tarnovia Tarnów20:Sparta Oleszna
-
08 paź15:00Wieża Rudnica05:Piast Jaźwina
-
15 paź11:00Płomień Sokolniki02:Czarni Braszowice
-
15 paź11:00Henrykowianka Henryków14:Tarnovia Tarnów
-
15 paź11:00Polonia Ząbkowice Śląskie41:Wieża Rudnica
-
15 paź11:00Przedborowianka Przedborowa21:Spartakus Byczeń
-
15 paź12:00Sparta Oleszna31:Perła Płonica
-
15 paź13:00LKS Dobrocin30:Victoria Dębowiec
-
15 paź13:30Znicz Lubnów22:Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
-
15 paź14:00Piast Jaźwina70:Błękitni Niedźwiedź
-
22 paź10:00Victoria Dębowiec15:Przedborowianka Przedborowa
-
22 paź10:00Błękitni Niedźwiedź07:Polonia Ząbkowice Śląskie
-
22 paź10:00
-
22 paź11:00
-
22 paź11:00Płomień Sokolniki22:Sparta Oleszna
-
22 paź12:30Spartakus Byczeń60:Znicz Lubnów
-
22 paź15:00Czarni Braszowice02:Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
-
22 paź15:00Wieża Rudnica02:LKS Dobrocin
-
29 paź10:00Znicz Lubnów42:Victoria Dębowiec
-
29 paź10:30Przedborowianka Przedborowa50:Wieża Rudnica
-
29 paź11:00Polonia Ząbkowice Śląskie24:Tarnovia Tarnów
-
29 paź12:00Sparta Oleszna23:Czarni Braszowice
-
29 paź13:00LKS Dobrocin61:Błękitni Niedźwiedź
-
29 paź13:30Henrykowianka Henryków13:Płomień Sokolniki
-
29 paź13:30
-
29 paź14:00Piast Jaźwina50:Perła Płonica
-
05 lis10:30Czarni Braszowice51:Spartakus Byczeń
-
05 lis10:30Victoria Dębowiec20:Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
-
05 lis10:30Błękitni Niedźwiedź15:Przedborowianka Przedborowa
-
05 lis10:30
-
05 lis10:30
-
05 lis11:00Płomień Sokolniki03:Piast Jaźwina
-
05 lis12:00Sparta Oleszna20:Henrykowianka Henryków
-
05 lis14:00Wieża Rudnica14:Znicz Lubnów
-
12 lis10:00Polonia Ząbkowice Śląskie33:Płomień Sokolniki
-
12 lis10:30Przedborowianka Przedborowa13:Tarnovia Tarnów
-
12 lis10:30Znicz Lubnów24:Błękitni Niedźwiedź
-
12 lis10:30Zamek II Kamieniec Ząbkowicki31:Wieża Rudnica
-
12 lis10:30Spartakus Byczeń26:Victoria Dębowiec
-
12 lis13:00LKS Dobrocin71:Perła Płonica
-
12 lis13:30Henrykowianka Henryków01:Czarni Braszowice
-
12 lis14:00Piast Jaźwina41:Sparta Oleszna
-
19 lis10:00Błękitni Niedźwiedź03:Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
-
19 lis10:30Czarni Braszowice81:Victoria Dębowiec
-
19 lis10:30Tarnovia Tarnów50:Znicz Lubnów(walkower)
-
19 lis10:30
-
19 lis11:00Płomień Sokolniki10:LKS Dobrocin
-
19 lis12:00Sparta Oleszna23:Polonia Ząbkowice Śląskie
-
19 lis13:30Wieża Rudnica25:Spartakus Byczeń
-
19 lis13:30Henrykowianka Henryków03:Piast Jaźwina
-
26 lis11:00Polonia Ząbkowice Śląskie21:Henrykowianka Henryków
-
26 lis11:00Przedborowianka Przedborowa51:Płomień Sokolniki
-
26 lis12:00Znicz Lubnów31:Perła Płonica
-
26 lis13:00LKS Dobrocin91:Sparta Oleszna
-
26 lis14:00Piast Jaźwina71:Czarni Braszowice
-
17 mar11:00
-
17 mar11:00Spartakus Byczeń32:Błękitni Niedźwiedź
-
17 mar11:00Victoria Dębowiec40:Wieża Rudnica
-
24 mar10:00Victoria Dębowiec21:Błękitni Niedźwiedź
-
24 mar10:00Przedborowianka Przedborowa35:Sparta Oleszna
-
24 mar11:00Czarni Braszowice22:Wieża Rudnica
-
24 mar11:00Znicz Lubnów45:Płomień Sokolniki
-
24 mar12:30
-
24 mar13:00LKS Dobrocin80:Henrykowianka Henryków
-
24 mar13:00Polonia Ząbkowice Śląskie24:Piast Jaźwina
-
24 mar13:30
-
07 kwi10:30Błękitni Niedźwiedź43:Wieża Rudnica
-
07 kwi11:00Polonia Ząbkowice Śląskie22:Czarni Braszowice
-
07 kwi11:00Płomień Sokolniki12:Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
-
07 kwi12:00Sparta Oleszna70:Znicz Lubnów
-
07 kwi12:30Tarnovia Tarnów30:Victoria Dębowiec
-
07 kwi13:30Henrykowianka Henryków23:Przedborowianka Przedborowa
-
07 kwi13:30Perła Płonica43:Spartakus Byczeń
-
07 kwi14:00Piast Jaźwina22:LKS Dobrocin
-
14 kwi10:30Victoria Dębowiec63:Perła Płonica
-
14 kwi10:30Przedborowianka Przedborowa05:Piast Jaźwina
-
14 kwi11:00Czarni Braszowice23:Błękitni Niedźwiedź
-
14 kwi11:00Znicz Lubnów20:Henrykowianka Henryków
-
14 kwi13:00LKS Dobrocin20:Polonia Ząbkowice Śląskie
-
14 kwi13:30Spartakus Byczeń63:Płomień Sokolniki
-
14 kwi13:30
-
14 kwi16:00Wieża Rudnica22:Tarnovia Tarnów
-
21 kwi11:00Polonia Ząbkowice Śląskie70:Przedborowianka Przedborowa
-
21 kwi11:00Płomień Sokolniki12:Victoria Dębowiec
-
21 kwi12:00Sparta Oleszna52:Spartakus Byczeń
-
21 kwi12:30Tarnovia Tarnów31:Błękitni Niedźwiedź
-
21 kwi13:00LKS Dobrocin22:Czarni Braszowice
-
21 kwi13:30Perła Płonica03:Wieża Rudnica
-
21 kwi14:00Piast Jaźwina30:Znicz Lubnów
-
21 kwi15:00
-
28 kwi10:30Błękitni Niedźwiedź12:Perła Płonica
-
28 kwi10:30Victoria Dębowiec33:Sparta Oleszna
-
28 kwi10:30Znicz Lubnów32:Polonia Ząbkowice Śląskie
-
28 kwi10:30Przedborowianka Przedborowa14:LKS Dobrocin
-
28 kwi11:00Czarni Braszowice24:Tarnovia Tarnów
-
28 kwi13:30Spartakus Byczeń71:Henrykowianka Henryków
-
28 kwi13:30
-
28 kwi17:00Wieża Rudnica40:Płomień Sokolniki
-
17 mar13:00
-
01 maj10:00Sparta Oleszna40:Wieża Rudnica
-
01 maj13:30Henrykowianka Henryków32:Victoria Dębowiec
-
03 maj10:30Przedborowianka Przedborowa10:Czarni Braszowice
-
03 maj11:00
-
03 maj11:00Płomień Sokolniki13:Błękitni Niedźwiedź
-
03 maj13:30
-
03 maj14:00Piast Jaźwina140:Spartakus Byczeń
-
05 maj10:30Błękitni Niedźwiedź25:Sparta Oleszna
-
05 maj10:30Victoria Dębowiec15:Piast Jaźwina
-
05 maj11:00
-
05 maj12:00Znicz Lubnów21:Przedborowianka Przedborowa
-
05 maj13:30
-
05 maj13:30Spartakus Byczeń32:Polonia Ząbkowice Śląskie
-
05 maj13:30
-
05 maj17:00Wieża Rudnica33:Henrykowianka Henryków
-
12 maj10:30Znicz Lubnów--:Czarni Braszowice
-
12 maj11:00Polonia Ząbkowice Śląskie--:Victoria Dębowiec
-
12 maj11:00Płomień Sokolniki--:Perła Płonica
-
12 maj12:00Sparta Oleszna--:Tarnovia Tarnów
-
12 maj13:00LKS Dobrocin--:Spartakus Byczeń
-
12 maj14:00Piast Jaźwina--:Wieża Rudnica
-
12 maj16:00Henrykowianka Henryków--:Błękitni Niedźwiedź
-
19 maj10:30Perła Płonica--:Sparta Oleszna
-
19 maj10:30Błękitni Niedźwiedź--:Piast Jaźwina
-
19 maj10:30Victoria Dębowiec--:LKS Dobrocin
-
19 maj11:00Czarni Braszowice--:Płomień Sokolniki
-
19 maj13:30Tarnovia Tarnów--:Henrykowianka Henryków
-
19 maj13:30Spartakus Byczeń--:Przedborowianka Przedborowa
-
19 maj13:30Zamek II Kamieniec Ząbkowicki--:Znicz Lubnów
-
19 maj17:00Wieża Rudnica--:Polonia Ząbkowice Śląskie
-
26 maj10:30Znicz Lubnów--:Spartakus Byczeń
-
26 maj10:30Przedborowianka Przedborowa--:Victoria Dębowiec
-
26 maj11:00Polonia Ząbkowice Śląskie--:Błękitni Niedźwiedź
-
26 maj12:00Sparta Oleszna--:Płomień Sokolniki
-
26 maj13:00LKS Dobrocin--:Wieża Rudnica
-
26 maj13:30Zamek II Kamieniec Ząbkowicki--:Czarni Braszowice
-
26 maj14:00Piast Jaźwina--:Tarnovia Tarnów
-
26 maj17:00Henrykowianka Henryków--:Perła Płonica
-
30 maj10:30Czarni Braszowice--:Sparta Oleszna
-
30 maj10:30Perła Płonica--:Piast Jaźwina
-
30 maj10:30Victoria Dębowiec--:Znicz Lubnów
-
30 maj11:00Płomień Sokolniki--:Henrykowianka Henryków
-
30 maj13:30Tarnovia Tarnów--:Polonia Ząbkowice Śląskie
-
30 maj13:30Błękitni Niedźwiedź--:LKS Dobrocin
-
30 maj13:30Spartakus Byczeń--:Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
-
30 maj17:00Wieża Rudnica--:Przedborowianka Przedborowa
-
02 cze10:30Zamek II Kamieniec Ząbkowicki--:Victoria Dębowiec
-
02 cze10:30Znicz Lubnów--:Wieża Rudnica
-
02 cze11:00Polonia Ząbkowice Śląskie--:Perła Płonica
-
02 cze13:00LKS Dobrocin--:Tarnovia Tarnów
-
02 cze13:30Spartakus Byczeń--:Czarni Braszowice
-
02 cze13:30Przedborowianka Przedborowa--:Błękitni Niedźwiedź
-
02 cze13:30Henrykowianka Henryków--:Sparta Oleszna
-
02 cze14:00Piast Jaźwina--:Płomień Sokolniki
-
09 cze10:30Victoria Dębowiec--:Spartakus Byczeń
-
09 cze11:00Czarni Braszowice--:Henrykowianka Henryków
-
09 cze11:00Płomień Sokolniki--:Polonia Ząbkowice Śląskie
-
09 cze12:00Sparta Oleszna--:Piast Jaźwina
-
09 cze13:30Perła Płonica--:LKS Dobrocin
-
09 cze13:30Tarnovia Tarnów--:Przedborowianka Przedborowa
-
09 cze13:30Błękitni Niedźwiedź--:Znicz Lubnów
-
09 cze17:00Wieża Rudnica--:Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
-
16 cze10:30Victoria Dębowiec--:Czarni Braszowice
-
16 cze10:30Znicz Lubnów--:Tarnovia Tarnów
-
16 cze11:00Polonia Ząbkowice Śląskie--:Sparta Oleszna
-
16 cze13:00LKS Dobrocin--:Płomień Sokolniki
-
16 cze13:30Spartakus Byczeń--:Wieża Rudnica
-
16 cze13:30Zamek II Kamieniec Ząbkowicki--:Błękitni Niedźwiedź
-
16 cze13:30Przedborowianka Przedborowa--:Perła Płonica
-
16 cze14:00Piast Jaźwina--:Henrykowianka Henryków
-
23 cze11:00Czarni Braszowice--:Piast Jaźwina
-
23 cze11:00Henrykowianka Henryków--:Polonia Ząbkowice Śląskie
-
23 cze11:00Sparta Oleszna--:LKS Dobrocin
-
23 cze11:00Płomień Sokolniki--:Przedborowianka Przedborowa
-
23 cze11:00Perła Płonica--:Znicz Lubnów
-
23 cze11:00Tarnovia Tarnów--:Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
-
23 cze11:00Błękitni Niedźwiedź--:Spartakus Byczeń
-
23 cze11:00Wieża Rudnica--:Victoria Dębowiec