Dolnośląskie | Klasa B | Legnica IV
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
-
?WWWWWWWWWWWWWPWW
-
?WWWPWWWWWRWWWWPW
-
-
?WRWWPPWWWPWWWPWP
-
?WPWWWPWWPRPWRPPW
-
?WPPPPWPPWWWWPWWP
-
?PPWWWPPPPPWPWWWW
-
?PRPWPWWWWWPPPPWP
-
?PWWPWWPPPWPPRWPW
-
-
?PWPPPPPPPPPPPPPP
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
42
52.5 %
42
52.5 %
Zwycięstwa gości
37
46.25 %
37
46.25 %
Remisy
1
1.25 %
1
1.25 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
281
średnia: 3.51
281
średnia: 3.51
Gości
228
średnia: 2.85
228
średnia: 2.85
Bramki stracone
Gospodarzy
234
średnia: 2.93
234
średnia: 2.93
Gości
281
średnia: 3.51
281
średnia: 3.51
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0%
0 z 80
0 z 80
0.5
100%
80 z 80
80 z 80
1.25%
1 z 80
1 z 80
1.5
98.75%
79 z 80
79 z 80
2.5%
2 z 80
2 z 80
2.5
97.5%
78 z 80
78 z 80
20%
16 z 80
16 z 80
3.5
80%
64 z 80
64 z 80
30%
24 z 80
24 z 80
4.5
70%
56 z 80
56 z 80
47.5%
38 z 80
38 z 80
5.5
52.5%
42 z 80
42 z 80
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:1 | 5 | 6.25 % |
0:3 | 5 | 6.25 % |
3:2 | 3 | 3.75 % |
4:2 | 3 | 3.75 % |
2:4 | 3 | 3.75 % |
1:4 | 3 | 3.75 % |
6:0 | 3 | 3.75 % |
1:2 | 2 | 2.5 % |
2:3 | 2 | 2.5 % |
3:4 | 2 | 2.5 % |
4:3 | 2 | 2.5 % |
3:1 | 2 | 2.5 % |
3:0 | 2 | 2.5 % |
4:1 | 2 | 2.5 % |
2:5 | 2 | 2.5 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:3 | 2 | 2.5 % |
0:4 | 2 | 2.5 % |
4:0 | 2 | 2.5 % |
0:5 | 2 | 2.5 % |
5:0 | 2 | 2.5 % |
6:1 | 2 | 2.5 % |
0:8 | 2 | 2.5 % |
2:11 | 2 | 2.5 % |
12:0 | 2 | 2.5 % |
2:2 | 1 | 1.25 % |
1:0 | 1 | 1.25 % |
4:5 | 1 | 1.25 % |
0:2 | 1 | 1.25 % |
1:3 | 1 | 1.25 % |
3:6 | 1 | 1.25 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:1 | 1 | 1.25 % |
2:7 | 1 | 1.25 % |
3:8 | 1 | 1.25 % |
1:7 | 1 | 1.25 % |
0:7 | 1 | 1.25 % |
7:0 | 1 | 1.25 % |
8:1 | 1 | 1.25 % |
8:0 | 1 | 1.25 % |
9:1 | 1 | 1.25 % |
1:10 | 1 | 1.25 % |
0:10 | 1 | 1.25 % |
12:2 | 1 | 1.25 % |
13:3 | 1 | 1.25 % |
13:1 | 1 | 1.25 % |
16:0 | 1 | 1.25 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola2937%Wygrana przynajmniej 1 bramką1722%Wygrana przynajmniej 2 bramkami911%Wygrana 3 bramkami i więcej2430%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- KS Rusko wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
-
27 sie11:00KS Kłopotów-Osiek63:Unia Rosochata
-
27 sie11:00KS Rusko05:Rycerz Legnickie Pole
-
27 sie11:00Kaczawa II Bieniowice34:Victoria Niemstów
-
27 sie15:00Korona Kawice07:Odra II Lubiąż
-
27 sie16:00Orkan Szczedrzykowice122:Ikar II Miłogostowice
-
27 sie17:00Odra Rzeczyca23:Krokus Kwiatkowice
-
03 wrz11:00Unia Rosochata21:Odra II Lubiąż
-
03 wrz11:00Victoria Niemstów80:Korona Kawice
-
03 wrz11:00Krokus Kwiatkowice42:KS Rusko
-
03 wrz11:00Ikar II Miłogostowice40:Odra Rzeczyca
-
03 wrz11:00KS Kłopotów-Osiek24:Orkan Szczedrzykowice
-
03 wrz14:00Rycerz Legnickie Pole34:Kaczawa II Bieniowice
-
10 wrz11:00KS Rusko31:Ikar II Miłogostowice
-
10 wrz11:00Kaczawa II Bieniowice12:Krokus Kwiatkowice
-
10 wrz11:00Odra II Lubiąż02:Victoria Niemstów
-
10 wrz14:00Korona Kawice05:Rycerz Legnickie Pole
-
10 wrz16:00Orkan Szczedrzykowice45:Unia Rosochata
-
10 wrz17:00Odra Rzeczyca010:KS Kłopotów-Osiek
-
17 wrz11:00Unia Rosochata12:Victoria Niemstów
-
17 wrz11:00Rycerz Legnickie Pole00:Odra II Lubiąż
-
17 wrz11:00Krokus Kwiatkowice61:Korona Kawice
-
17 wrz11:00Ikar II Miłogostowice63:Kaczawa II Bieniowice
-
17 wrz11:00KS Kłopotów-Osiek120:KS Rusko
-
17 wrz15:00Orkan Szczedrzykowice70:Odra Rzeczyca
-
24 wrz11:00KS Rusko110:Orkan Szczedrzykowice
-
24 wrz11:00Kaczawa II Bieniowice04:KS Kłopotów-Osiek
-
24 wrz11:00Odra II Lubiąż41:Krokus Kwiatkowice
-
24 wrz11:00Victoria Niemstów32:Rycerz Legnickie Pole
-
24 wrz14:00Korona Kawice03:Ikar II Miłogostowice
-
24 wrz17:00Odra Rzeczyca23:Unia Rosochata
-
01 paź11:00Unia Rosochata31:Rycerz Legnickie Pole
-
01 paź11:00Krokus Kwiatkowice21:Victoria Niemstów
-
01 paź11:00Ikar II Miłogostowice51:Odra II Lubiąż
-
01 paź11:00KS Kłopotów-Osiek120:Korona Kawice
-
01 paź11:00Odra Rzeczyca24:KS Rusko
-
01 paź15:00Orkan Szczedrzykowice81:Kaczawa II Bieniowice
-
08 paź11:00KS Rusko38:Unia Rosochata
-
08 paź11:00Kaczawa II Bieniowice42:Odra Rzeczyca
-
08 paź11:00Odra II Lubiąż11:KS Kłopotów-Osiek
-
08 paź11:00Victoria Niemstów61:Ikar II Miłogostowice
-
08 paź11:00Rycerz Legnickie Pole43:Krokus Kwiatkowice
-
08 paź14:00Korona Kawice08:Orkan Szczedrzykowice
-
15 paź11:00Unia Rosochata60:Krokus Kwiatkowice
-
15 paź11:00Ikar II Miłogostowice32:Rycerz Legnickie Pole
-
15 paź11:00KS Kłopotów-Osiek50:Victoria Niemstów
-
15 paź11:00KS Rusko24:Kaczawa II Bieniowice
-
15 paź14:00Orkan Szczedrzykowice60:Odra II Lubiąż
-
15 paź14:00Odra Rzeczyca43:Korona Kawice
-
22 paź11:00Kaczawa II Bieniowice32:Unia Rosochata
-
22 paź11:00Korona Kawice34:KS Rusko
-
22 paź11:00Victoria Niemstów17:Orkan Szczedrzykowice
-
22 paź11:00Rycerz Legnickie Pole09:KS Kłopotów-Osiek
-
22 paź14:00Krokus Kwiatkowice08:Ikar II Miłogostowice
-
25 paź16:00Odra II Lubiąż50:Odra Rzeczyca
-
29 paź11:00Unia Rosochata14:Ikar II Miłogostowice
-
29 paź11:00KS Kłopotów-Osiek50:Krokus Kwiatkowice
-
29 paź11:00
-
29 paź11:00KS Rusko27:Odra II Lubiąż
-
29 paź11:00Kaczawa II Bieniowice41:Korona Kawice
-
29 paź14:00Orkan Szczedrzykowice133:Rycerz Legnickie Pole
-
05 lis11:00Korona Kawice25:Unia Rosochata
-
05 lis11:00
-
05 lis11:00Rycerz Legnickie Pole54:Odra Rzeczyca
-
05 lis11:00Krokus Kwiatkowice04:Orkan Szczedrzykowice
-
05 lis14:30Odra II Lubiąż26:Kaczawa II Bieniowice
-
05 lis14:30Ikar II Miłogostowice14:KS Kłopotów-Osiek
-
07 kwi11:00Unia Rosochata14:KS Kłopotów-Osiek
-
07 kwi11:00Ikar II Miłogostowice211:Orkan Szczedrzykowice
-
07 kwi11:00Krokus Kwiatkowice40:Odra Rzeczyca
-
07 kwi11:00Rycerz Legnickie Pole30:KS Rusko
-
07 kwi11:00Victoria Niemstów42:Kaczawa II Bieniowice
-
07 kwi11:00Odra II Lubiąż61:Korona Kawice
-
14 kwi11:00Odra II Lubiąż31:Unia Rosochata
-
14 kwi11:00Korona Kawice02:Victoria Niemstów
-
14 kwi11:00KS Rusko03:Krokus Kwiatkowice(walkower)
-
14 kwi14:00Odra Rzeczyca25:Ikar II Miłogostowice
-
14 kwi14:00Orkan Szczedrzykowice10:KS Kłopotów-Osiek
-
14 kwi14:30Kaczawa II Bieniowice21:Rycerz Legnickie Pole
-
21 kwi11:00Unia Rosochata03:Orkan Szczedrzykowice
-
21 kwi11:00KS Kłopotów-Osiek160:Odra Rzeczyca
-
21 kwi11:00Ikar II Miłogostowice30:KS Rusko(walkower)
-
21 kwi11:00Krokus Kwiatkowice43:Kaczawa II Bieniowice
-
21 kwi11:00Rycerz Legnickie Pole20:Korona Kawice
-
21 kwi11:00Victoria Niemstów03:Odra II Lubiąż
-
28 kwi11:00Victoria Niemstów21:Unia Rosochata
-
28 kwi11:00Odra II Lubiąż01:Rycerz Legnickie Pole
-
28 kwi11:00Korona Kawice21:Krokus Kwiatkowice
-
28 kwi11:00Kaczawa II Bieniowice22:Ikar II Miłogostowice
-
28 kwi11:00KS Rusko03:KS Kłopotów-Osiek(walkower)
-
28 kwi16:00Odra Rzeczyca211:Orkan Szczedrzykowice
-
05 maj11:00Unia Rosochata91:Odra Rzeczyca
-
05 maj11:00Orkan Szczedrzykowice30:KS Rusko(walkower)
-
05 maj11:00KS Kłopotów-Osiek131:Kaczawa II Bieniowice
-
05 maj11:00Krokus Kwiatkowice13:Odra II Lubiąż
-
05 maj11:00Rycerz Legnickie Pole23:Victoria Niemstów
-
05 maj15:00Ikar II Miłogostowice41:Korona Kawice
-
12 maj11:00Rycerz Legnickie Pole--:Unia Rosochata
-
12 maj11:00Victoria Niemstów--:Krokus Kwiatkowice
-
12 maj11:00Korona Kawice--:KS Kłopotów-Osiek
-
12 maj11:00Kaczawa II Bieniowice--:Orkan Szczedrzykowice
-
12 maj11:00KS Rusko--:Odra Rzeczyca
-
12 maj14:00Odra II Lubiąż--:Ikar II Miłogostowice
-
19 maj11:00Unia Rosochata--:KS Rusko
-
19 maj11:00Odra Rzeczyca--:Kaczawa II Bieniowice
-
19 maj11:00KS Kłopotów-Osiek--:Odra II Lubiąż
-
19 maj11:00Krokus Kwiatkowice--:Rycerz Legnickie Pole
-
19 maj14:00Orkan Szczedrzykowice--:Korona Kawice
-
19 maj15:00Ikar II Miłogostowice--:Victoria Niemstów
-
26 maj11:00Krokus Kwiatkowice--:Unia Rosochata
-
26 maj11:00Rycerz Legnickie Pole--:Ikar II Miłogostowice
-
26 maj11:00Victoria Niemstów--:KS Kłopotów-Osiek
-
26 maj11:00Odra II Lubiąż--:Orkan Szczedrzykowice
-
26 maj11:00Korona Kawice--:Odra Rzeczyca
-
26 maj11:00Kaczawa II Bieniowice--:KS Rusko
-
30 maj11:00Unia Rosochata--:Kaczawa II Bieniowice
-
30 maj11:00KS Rusko--:Korona Kawice
-
30 maj11:00Odra Rzeczyca--:Odra II Lubiąż
-
30 maj11:00KS Kłopotów-Osiek--:Rycerz Legnickie Pole
-
30 maj11:00Ikar II Miłogostowice--:Krokus Kwiatkowice
-
30 maj14:00Orkan Szczedrzykowice--:Victoria Niemstów
-
02 cze11:00Ikar II Miłogostowice--:Unia Rosochata
-
02 cze11:00Krokus Kwiatkowice--:KS Kłopotów-Osiek
-
02 cze11:00Rycerz Legnickie Pole--:Orkan Szczedrzykowice
-
02 cze11:00Victoria Niemstów--:Odra Rzeczyca
-
02 cze11:00Odra II Lubiąż--:KS Rusko
-
02 cze11:00Korona Kawice--:Kaczawa II Bieniowice
-
09 cze11:00Unia Rosochata--:Korona Kawice
-
09 cze11:00Kaczawa II Bieniowice--:Odra II Lubiąż
-
09 cze11:00KS Rusko--:Victoria Niemstów
-
09 cze11:00Odra Rzeczyca--:Rycerz Legnickie Pole
-
09 cze11:00Orkan Szczedrzykowice--:Krokus Kwiatkowice
-
09 cze11:00KS Kłopotów-Osiek--:Ikar II Miłogostowice