Śląskie | Klasa A | Bielsko-Biała
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
-
?WWWWRWWWWWRWWWWRWWW
-
?WRWPWPWWWWWRWPRPWWWW
-
?WPWWWWPWRWRRWPWPWWW
-
?WWWPPRRWPRPWRPRWWPWW
-
?PPWWWRPWRRRRWPWPWWWP
-
?PWPWPWWWWWRWPWPPPPPP
-
?PRRWPRWPRRRRWPRWPWPW
-
?RPPPWPPPWPWWRRPRWWRP
-
?PRWWWRPWPRPRPWRPPWPP
-
?WPPPPPRPPPPPWWWWWPWP
-
?RPWPWWPWPRPRRWPPWPPP
-
-
?WWPWPRPPPPWPPWPWPPPP
-
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
72
52.17 %
72
52.17 %
Zwycięstwa gości
41
29.71 %
41
29.71 %
Remisy
25
18.12 %
25
18.12 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
346
średnia: 2.51
346
średnia: 2.51
Gości
248
średnia: 1.8
248
średnia: 1.8
Bramki stracone
Gospodarzy
248
średnia: 1.8
248
średnia: 1.8
Gości
346
średnia: 2.51
346
średnia: 2.51
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.17%
3 z 138
3 z 138
0.5
97.83%
135 z 138
135 z 138
8.7%
12 z 138
12 z 138
1.5
91.3%
126 z 138
126 z 138
21.01%
29 z 138
29 z 138
2.5
78.99%
109 z 138
109 z 138
34.78%
48 z 138
48 z 138
3.5
65.22%
90 z 138
90 z 138
55.07%
76 z 138
76 z 138
4.5
44.93%
62 z 138
62 z 138
73.91%
102 z 138
102 z 138
5.5
26.09%
36 z 138
36 z 138
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 11 | 7.97 % |
3:1 | 9 | 6.52 % |
2:2 | 8 | 5.8 % |
0:1 | 7 | 5.07 % |
2:1 | 7 | 5.07 % |
4:2 | 7 | 5.07 % |
1:4 | 7 | 5.07 % |
3:2 | 6 | 4.35 % |
4:0 | 6 | 4.35 % |
1:2 | 5 | 3.62 % |
4:1 | 5 | 3.62 % |
2:0 | 4 | 2.9 % |
3:0 | 4 | 2.9 % |
5:0 | 4 | 2.9 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 3 | 2.17 % |
3:3 | 3 | 2.17 % |
2:3 | 3 | 2.17 % |
1:3 | 3 | 2.17 % |
0:3 | 3 | 2.17 % |
5:1 | 3 | 2.17 % |
7:0 | 3 | 2.17 % |
1:0 | 2 | 1.45 % |
4:3 | 2 | 1.45 % |
0:2 | 2 | 1.45 % |
5:2 | 2 | 1.45 % |
2:5 | 2 | 1.45 % |
0:4 | 2 | 1.45 % |
6:0 | 2 | 1.45 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:4 | 1 | 0.72 % |
6:5 | 1 | 0.72 % |
2:4 | 1 | 0.72 % |
5:3 | 1 | 0.72 % |
6:3 | 1 | 0.72 % |
6:2 | 1 | 0.72 % |
0:5 | 1 | 0.72 % |
1:6 | 1 | 0.72 % |
2:7 | 1 | 0.72 % |
8:3 | 1 | 0.72 % |
0:6 | 1 | 0.72 % |
7:1 | 1 | 0.72 % |
0:9 | 1 | 0.72 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4539%Wygrana przynajmniej 1 bramką2522%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2118%Wygrana 3 bramkami i więcej2522%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
15 sie17:00Przełom Kaniów25:GLKS II Wilkowice
-
15 sie17:00LKS Ligota01:Orzeł Kozy
-
15 sie17:00Zapora Porąbka42:Zamek Grodziec Śląski
-
15 sie17:00Pionier Pisarzowice13:Podbeskidzie III Bielsko-Biała
-
15 sie17:00Żar Międzybrodzie Bialskie14:LKS II Czaniec
-
15 sie17:00Iskra Rybarzowice12:Sokół Hecznarowice
-
06 wrz17:30KS Bystra (k. Bielska-Białej)20:Zapora Wapienica
-
19 sie16:00Przełom Kaniów14:LKS Ligota
-
19 sie17:00Zamek Grodziec Śląski52:Pionier Pisarzowice
-
20 sie11:00LKS II Czaniec60:Iskra Rybarzowice
-
20 sie13:00Podbeskidzie III Bielsko-Biała70:Żar Międzybrodzie Bialskie
-
20 sie17:00GLKS II Wilkowice43:Zapora Wapienica
-
20 sie17:00Sokół Hecznarowice20:KS Bystra (k. Bielska-Białej)
-
20 sie17:00Orzeł Kozy40:Zapora Porąbka
-
26 sie13:00Zapora Wapienica12:Sokół Hecznarowice
-
26 sie16:00Iskra Rybarzowice09:Podbeskidzie III Bielsko-Biała
-
26 sie17:00Pionier Pisarzowice42:Orzeł Kozy
-
27 sie16:00LKS Ligota01:GLKS II Wilkowice
-
27 sie16:00Żar Międzybrodzie Bialskie02:Zamek Grodziec Śląski
-
27 sie17:00Zapora Porąbka42:Przełom Kaniów
-
12 lis13:00KS Bystra (k. Bielska-Białej)43:LKS II Czaniec
-
02 wrz15:00Orzeł Kozy52:Żar Międzybrodzie Bialskie
-
02 wrz16:00Zamek Grodziec Śląski50:Iskra Rybarzowice
-
03 wrz13:00Podbeskidzie III Bielsko-Biała11:KS Bystra (k. Bielska-Białej)
-
03 wrz16:00GLKS II Wilkowice30:Sokół Hecznarowice
-
03 wrz16:00LKS II Czaniec31:Zapora Wapienica
-
03 wrz16:00Przełom Kaniów51:Pionier Pisarzowice
-
03 wrz16:00LKS Ligota40:Zapora Porąbka
-
09 wrz14:30Sokół Hecznarowice10:LKS II Czaniec
-
09 wrz16:00Zapora Porąbka32:GLKS II Wilkowice
-
09 wrz16:00Pionier Pisarzowice25:LKS Ligota
-
09 wrz16:00Iskra Rybarzowice34:Orzeł Kozy
-
09 wrz16:00KS Bystra (k. Bielska-Białej)41:Zamek Grodziec Śląski
-
09 wrz17:30Zapora Wapienica05:Podbeskidzie III Bielsko-Biała
-
10 wrz16:00Żar Międzybrodzie Bialskie21:Przełom Kaniów
-
16 wrz11:00Orzeł Kozy11:KS Bystra (k. Bielska-Białej)
-
16 wrz16:00Zamek Grodziec Śląski51:Zapora Wapienica
-
17 wrz12:00Podbeskidzie III Bielsko-Biała30:Sokół Hecznarowice
-
17 wrz14:00Zapora Porąbka22:Pionier Pisarzowice
-
17 wrz16:00GLKS II Wilkowice00:LKS II Czaniec
-
17 wrz16:00Przełom Kaniów12:Iskra Rybarzowice
-
17 wrz16:00LKS Ligota50:Żar Międzybrodzie Bialskie
-
23 wrz16:00Iskra Rybarzowice06:LKS Ligota
-
23 wrz16:30Zapora Wapienica41:Orzeł Kozy
-
24 wrz16:00Żar Międzybrodzie Bialskie21:Zapora Porąbka
-
24 wrz16:00Sokół Hecznarowice41:Zamek Grodziec Śląski
-
24 wrz16:00LKS II Czaniec01:Podbeskidzie III Bielsko-Biała
-
11 lis12:00Pionier Pisarzowice04:GLKS II Wilkowice
-
19 lis14:00KS Bystra (k. Bielska-Białej)14:Przełom Kaniów
-
30 wrz16:00Zamek Grodziec Śląski31:LKS II Czaniec
-
30 wrz16:00Orzeł Kozy22:Sokół Hecznarowice
-
30 wrz16:00Zapora Porąbka70:Iskra Rybarzowice
-
30 wrz16:00Pionier Pisarzowice20:Żar Międzybrodzie Bialskie
-
01 paź16:00GLKS II Wilkowice14:Podbeskidzie III Bielsko-Biała
-
01 paź16:00Przełom Kaniów21:Zapora Wapienica
-
01 paź16:00LKS Ligota21:KS Bystra (k. Bielska-Białej)
-
07 paź15:00Iskra Rybarzowice42:Pionier Pisarzowice
-
07 paź15:00KS Bystra (k. Bielska-Białej)33:Zapora Porąbka
-
07 paź15:00Sokół Hecznarowice00:Przełom Kaniów
-
08 paź11:00LKS II Czaniec12:Orzeł Kozy
-
08 paź13:00Podbeskidzie III Bielsko-Biała11:Zamek Grodziec Śląski
-
08 paź15:00Żar Międzybrodzie Bialskie14:GLKS II Wilkowice
-
08 paź16:30Zapora Wapienica41:LKS Ligota
-
14 paź15:00Orzeł Kozy02:Podbeskidzie III Bielsko-Biała
-
14 paź15:00Zapora Porąbka22:Zapora Wapienica
-
14 paź15:00Pionier Pisarzowice33:KS Bystra (k. Bielska-Białej)
-
15 paź15:00GLKS II Wilkowice00:Zamek Grodziec Śląski
-
15 paź15:00Przełom Kaniów22:LKS II Czaniec
-
15 paź15:00LKS Ligota04:Sokół Hecznarowice
-
15 paź15:00Żar Międzybrodzie Bialskie60:Iskra Rybarzowice
-
21 paź15:00Iskra Rybarzowice14:GLKS II Wilkowice
-
21 paź15:00KS Bystra (k. Bielska-Białej)62:Żar Międzybrodzie Bialskie
-
21 paź15:00Zapora Wapienica42:Pionier Pisarzowice
-
21 paź15:00Sokół Hecznarowice11:Zapora Porąbka
-
21 paź15:00Zamek Grodziec Śląski11:Orzeł Kozy
-
22 paź11:00LKS II Czaniec65:LKS Ligota
-
22 paź13:00Podbeskidzie III Bielsko-Biała40:Przełom Kaniów
-
28 paź15:00Zapora Porąbka11:LKS II Czaniec
-
28 paź15:00Iskra Rybarzowice14:KS Bystra (k. Bielska-Białej)
-
29 paź14:00GLKS II Wilkowice10:Orzeł Kozy
-
29 paź14:00LKS Ligota16:Podbeskidzie III Bielsko-Biała
-
29 paź15:00Przełom Kaniów11:Zamek Grodziec Śląski
-
29 paź15:00Żar Międzybrodzie Bialskie27:Zapora Wapienica
-
18 lis11:00Pionier Pisarzowice32:Sokół Hecznarowice
-
04 lis11:00LKS II Czaniec22:Pionier Pisarzowice
-
04 lis14:00KS Bystra (k. Bielska-Białej)13:GLKS II Wilkowice
-
04 lis14:00Zapora Wapienica70:Iskra Rybarzowice
-
04 lis14:00Sokół Hecznarowice50:Żar Międzybrodzie Bialskie
-
04 lis14:00Orzeł Kozy32:Przełom Kaniów
-
05 lis14:00Podbeskidzie III Bielsko-Biała30:Zapora Porąbka
-
11 lis14:00Zamek Grodziec Śląski31:LKS Ligota
-
23 mar15:00Zamek Grodziec Śląski01:Zapora Porąbka
-
23 mar15:30Orzeł Kozy11:LKS Ligota
-
23 mar15:30Sokół Hecznarowice41:Iskra Rybarzowice
-
23 mar15:30Zapora Wapienica32:KS Bystra (k. Bielska-Białej)
-
24 mar11:00LKS II Czaniec31:Żar Międzybrodzie Bialskie
-
24 mar15:30GLKS II Wilkowice42:Przełom Kaniów
-
24 mar16:00Podbeskidzie III Bielsko-Biała40:Pionier Pisarzowice
-
30 mar13:00Żar Międzybrodzie Bialskie33:Podbeskidzie III Bielsko-Biała
-
30 mar13:00Pionier Pisarzowice11:Zamek Grodziec Śląski
-
30 mar13:00Zapora Porąbka11:Orzeł Kozy
-
30 mar14:30Zapora Wapienica30:GLKS II Wilkowice
-
01 kwi15:00KS Bystra (k. Bielska-Białej)01:Sokół Hecznarowice
-
01 kwi15:00
-
01 kwi16:00LKS Ligota03:Przełom Kaniów
-
06 kwi17:00Orzeł Kozy24:Pionier Pisarzowice
-
06 kwi17:00Zamek Grodziec Śląski40:Żar Międzybrodzie Bialskie
-
06 kwi17:00Sokół Hecznarowice40:Zapora Wapienica
-
07 kwi11:00LKS II Czaniec13:KS Bystra (k. Bielska-Białej)
-
07 kwi16:00Podbeskidzie III Bielsko-Biała50:Iskra Rybarzowice
-
07 kwi17:00GLKS II Wilkowice21:LKS Ligota
-
07 kwi17:00Przełom Kaniów53:Zapora Porąbka
-
13 kwi13:00KS Bystra (k. Bielska-Białej)12:Podbeskidzie III Bielsko-Biała
-
13 kwi17:00Sokół Hecznarowice21:GLKS II Wilkowice
-
13 kwi17:00Zapora Wapienica63:LKS II Czaniec
-
13 kwi17:00Iskra Rybarzowice23:Zamek Grodziec Śląski
-
13 kwi17:00Pionier Pisarzowice21:Przełom Kaniów
-
13 kwi17:00Zapora Porąbka31:LKS Ligota
-
14 kwi17:00Żar Międzybrodzie Bialskie20:Orzeł Kozy
-
20 kwi17:00Orzeł Kozy42:Iskra Rybarzowice
-
20 kwi17:00Zamek Grodziec Śląski32:KS Bystra (k. Bielska-Białej)
-
21 kwi14:00LKS Ligota03:Pionier Pisarzowice
-
21 kwi14:00Podbeskidzie III Bielsko-Biała71:Zapora Wapienica
-
21 kwi17:00Przełom Kaniów31:Żar Międzybrodzie Bialskie
-
01 maj11:00GLKS II Wilkowice11:Zapora Porąbka
-
29 maj18:30LKS II Czaniec--:Sokół Hecznarowice
-
27 kwi16:00LKS II Czaniec01:GLKS II Wilkowice
-
27 kwi17:00Zapora Wapienica51:Zamek Grodziec Śląski
-
27 kwi17:00KS Bystra (k. Bielska-Białej)03:Orzeł Kozy
-
27 kwi17:00Iskra Rybarzowice31:Przełom Kaniów
-
27 kwi17:00Pionier Pisarzowice22:Zapora Porąbka
-
28 kwi15:00Sokół Hecznarowice23:Podbeskidzie III Bielsko-Biała
-
28 kwi15:00Żar Międzybrodzie Bialskie31:LKS Ligota
-
04 maj15:00Zapora Porąbka23:Żar Międzybrodzie Bialskie
-
04 maj17:00Orzeł Kozy32:Zapora Wapienica
-
04 maj17:00Zamek Grodziec Śląski01:Sokół Hecznarowice
-
05 maj17:00GLKS II Wilkowice31:Pionier Pisarzowice
-
05 maj17:00LKS Ligota83:Iskra Rybarzowice
-
05 maj17:00Przełom Kaniów22:KS Bystra (k. Bielska-Białej)
-
14 maj17:30Podbeskidzie III Bielsko-Biała--:LKS II Czaniec
-
11 maj13:00Podbeskidzie III Bielsko-Biała--:GLKS II Wilkowice
-
11 maj17:00Zapora Wapienica--:Przełom Kaniów
-
11 maj17:00Iskra Rybarzowice--:Zapora Porąbka
-
12 maj14:00LKS II Czaniec--:Zamek Grodziec Śląski
-
12 maj15:00Żar Międzybrodzie Bialskie--:Pionier Pisarzowice
-
12 maj16:00Sokół Hecznarowice--:Orzeł Kozy
-
12 maj17:00KS Bystra (k. Bielska-Białej)--:LKS Ligota
-
18 maj17:00Pionier Pisarzowice--:Iskra Rybarzowice
-
18 maj17:00Zapora Porąbka--:KS Bystra (k. Bielska-Białej)
-
18 maj17:00Przełom Kaniów--:Sokół Hecznarowice
-
18 maj17:00Orzeł Kozy--:LKS II Czaniec
-
18 maj17:00Zamek Grodziec Śląski--:Podbeskidzie III Bielsko-Biała
-
19 maj17:00GLKS II Wilkowice--:Żar Międzybrodzie Bialskie
-
19 maj17:00LKS Ligota--:Zapora Wapienica
-
25 maj17:00Zamek Grodziec Śląski--:GLKS II Wilkowice
-
25 maj17:00Podbeskidzie III Bielsko-Biała--:Orzeł Kozy
-
25 maj17:00Sokół Hecznarowice--:LKS Ligota
-
25 maj17:00Zapora Wapienica--:Zapora Porąbka
-
25 maj17:00Iskra Rybarzowice--:Żar Międzybrodzie Bialskie
-
26 maj11:00LKS II Czaniec--:Przełom Kaniów
-
26 maj16:00KS Bystra (k. Bielska-Białej)--:Pionier Pisarzowice
-
01 cze17:00Pionier Pisarzowice--:Zapora Wapienica
-
01 cze17:00Zapora Porąbka--:Sokół Hecznarowice
-
01 cze17:00Orzeł Kozy--:Zamek Grodziec Śląski
-
02 cze15:00Żar Międzybrodzie Bialskie--:KS Bystra (k. Bielska-Białej)
-
02 cze17:00GLKS II Wilkowice--:Iskra Rybarzowice
-
02 cze17:00LKS Ligota--:LKS II Czaniec
-
02 cze17:00Przełom Kaniów--:Podbeskidzie III Bielsko-Biała
-
08 cze17:00Orzeł Kozy--:GLKS II Wilkowice
-
08 cze17:00Zamek Grodziec Śląski--:Przełom Kaniów
-
08 cze17:00Podbeskidzie III Bielsko-Biała--:LKS Ligota
-
08 cze17:00Sokół Hecznarowice--:Pionier Pisarzowice
-
08 cze17:00Zapora Wapienica--:Żar Międzybrodzie Bialskie
-
09 cze16:00KS Bystra (k. Bielska-Białej)--:Iskra Rybarzowice
-
09 cze17:00LKS II Czaniec--:Zapora Porąbka
-
15 cze15:00Żar Międzybrodzie Bialskie--:Sokół Hecznarowice
-
15 cze17:00GLKS II Wilkowice--:KS Bystra (k. Bielska-Białej)
-
15 cze17:00Iskra Rybarzowice--:Zapora Wapienica
-
15 cze17:00Pionier Pisarzowice--:LKS II Czaniec
-
15 cze17:00Zapora Porąbka--:Podbeskidzie III Bielsko-Biała
-
15 cze17:00LKS Ligota--:Zamek Grodziec Śląski
-
15 cze17:00Przełom Kaniów--:Orzeł Kozy