Śląskie | Klasa B | Sosnowiec
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
-
?WWWWWWPWWWWWWWWWWW
-
?WWWPWWWWPWWWWWWPWWW
-
?WWWPWRWWRPWWWWPPWWWP
-
?PWRWWPWWPWRWPWWPPW
-
?RWWWWPWPWWPPWPWPPPP
-
?PPPPWPRPPWWWWPWWW
-
?PPRPWPWPWRPWWRWWP
-
?PPPPPPWPPWPRPPWWWPW
-
?WRRPPWWPPWPRPPPW
-
?RPWPPPWPPWRPPRWWPP
-
?RPPPWPWWPPPPWPPPPW
-
?RPWRPPWPPPPPPWPRPWP
-
?PPWPWWPPPPWPPPPPPPPP
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
61
56.48 %
61
56.48 %
Zwycięstwa gości
37
34.26 %
37
34.26 %
Remisy
10
9.26 %
10
9.26 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
379
średnia: 3.51
379
średnia: 3.51
Gości
283
średnia: 2.57
283
średnia: 2.57
Bramki stracone
Gospodarzy
253
średnia: 2.34
253
średnia: 2.34
Gości
351
średnia: 3.19
351
średnia: 3.19
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0%
0 z 108
0 z 108
0.5
100%
108 z 108
108 z 108
2.78%
3 z 108
3 z 108
1.5
97.22%
105 z 108
105 z 108
11.11%
12 z 108
12 z 108
2.5
88.89%
96 z 108
96 z 108
23.15%
25 z 108
25 z 108
3.5
76.85%
83 z 108
83 z 108
37.96%
41 z 108
41 z 108
4.5
62.04%
67 z 108
67 z 108
53.7%
58 z 108
58 z 108
5.5
46.3%
50 z 108
50 z 108
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 5 | 4.63 % |
2:2 | 5 | 4.63 % |
3:1 | 5 | 4.63 % |
3:0 | 5 | 4.63 % |
4:1 | 5 | 4.63 % |
7:1 | 5 | 4.63 % |
1:2 | 4 | 3.7 % |
1:4 | 4 | 3.7 % |
2:1 | 3 | 2.78 % |
2:3 | 3 | 2.78 % |
0:2 | 3 | 2.78 % |
1:3 | 3 | 2.78 % |
4:2 | 3 | 2.78 % |
5:2 | 3 | 2.78 % |
5:0 | 3 | 2.78 % |
0:7 | 3 | 2.78 % |
1:0 | 2 | 1.85 % |
4:3 | 2 | 1.85 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:3 | 2 | 1.85 % |
4:0 | 2 | 1.85 % |
5:1 | 2 | 1.85 % |
2:6 | 2 | 1.85 % |
6:1 | 2 | 1.85 % |
0:6 | 2 | 1.85 % |
9:1 | 2 | 1.85 % |
0:1 | 1 | 0.93 % |
3:2 | 1 | 0.93 % |
4:5 | 1 | 0.93 % |
5:4 | 1 | 0.93 % |
2:0 | 1 | 0.93 % |
3:5 | 1 | 0.93 % |
6:4 | 1 | 0.93 % |
4:6 | 1 | 0.93 % |
0:3 | 1 | 0.93 % |
2:5 | 1 | 0.93 % |
3:6 | 1 | 0.93 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:3 | 1 | 0.93 % |
0:4 | 1 | 0.93 % |
1:5 | 1 | 0.93 % |
6:2 | 1 | 0.93 % |
7:3 | 1 | 0.93 % |
0:5 | 1 | 0.93 % |
7:2 | 1 | 0.93 % |
2:7 | 1 | 0.93 % |
6:0 | 1 | 0.93 % |
7:0 | 1 | 0.93 % |
2:9 | 1 | 0.93 % |
11:1 | 1 | 0.93 % |
12:1 | 1 | 0.93 % |
0:12 | 1 | 0.93 % |
13:1 | 1 | 0.93 % |
14:0 | 1 | 0.93 % |
16:1 | 1 | 0.93 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola2930%Wygrana przynajmniej 1 bramką1515%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1616%Wygrana 3 bramkami i więcej3839%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
26 sie11:00Górnik II Piaski (Czeladź)12:Unia Ząbkowice
-
26 sie14:00UKS Sławków140:Zagłębie II Dąbrowa Górnicza
-
26 sie17:00Źródło II Kromołów73:Jedność Strzyżowice
-
27 sie13:00Czarni Sosnowiec31:Górnik II Wojkowice
-
27 sie17:00Błękitni Sarnów72:JavaFit Sosnowiec
-
27 sie17:00Warta II Zawiercie46:Sarmacja II Będzin
-
02 wrz11:00Promień Strzemieszyce Małe111:Sarmacja II Będzin
-
02 wrz16:00Unia Ząbkowice30:Błękitni Sarnów
-
03 wrz11:00Górnik II Wojkowice40:Górnik II Piaski (Czeladź)
-
03 wrz16:00Zagłębie II Dąbrowa Górnicza04:Warta II Zawiercie
-
03 wrz16:00Jedność Strzyżowice06:UKS Sławków
-
03 wrz16:00JavaFit Sosnowiec43:Źródło II Kromołów
-
09 wrz16:00UKS Sławków161:JavaFit Sosnowiec
-
09 wrz17:00Czarni Sosnowiec12:Promień Strzemieszyce Małe
-
10 wrz13:00Sarmacja II Będzin50:Zagłębie II Dąbrowa Górnicza
-
10 wrz16:00Błękitni Sarnów07:Górnik II Wojkowice
-
10 wrz16:00Źródło II Kromołów23:Unia Ząbkowice
-
10 wrz16:00Warta II Zawiercie41:Jedność Strzyżowice
pauza: Błękitni Sarnów
-
16 wrz16:00JavaFit Sosnowiec22:Warta II Zawiercie
-
17 wrz11:30Jedność Strzyżowice25:Sarmacja II Będzin
-
17 wrz16:00Promień Strzemieszyce Małe60:Zagłębie II Dąbrowa Górnicza
-
17 wrz16:00Górnik II Wojkowice31:Źródło II Kromołów
-
17 wrz16:00Czarni Sosnowiec14:Górnik II Piaski (Czeladź)
-
16 mar15:00Unia Ząbkowice21:UKS Sławków
-
23 wrz16:00Błękitni Sarnów14:Czarni Sosnowiec
-
23 wrz16:00UKS Sławków70:Górnik II Wojkowice
-
23 wrz16:00Warta II Zawiercie41:Unia Ząbkowice
-
24 wrz11:30Sarmacja II Będzin51:JavaFit Sosnowiec
-
24 wrz16:00Górnik II Piaski (Czeladź)31:Promień Strzemieszyce Małe
-
24 wrz16:00Zagłębie II Dąbrowa Górnicza26:Jedność Strzyżowice
-
30 wrz14:15JavaFit Sosnowiec54:Zagłębie II Dąbrowa Górnicza
-
30 wrz15:30Promień Strzemieszyce Małe52:Jedność Strzyżowice
-
30 wrz15:30Unia Ząbkowice20:Sarmacja II Będzin
-
01 paź11:00Górnik II Wojkowice45:Warta II Zawiercie
-
01 paź12:30Górnik II Piaski (Czeladź)11:Błękitni Sarnów
-
01 paź15:30Czarni Sosnowiec91:Źródło II Kromołów
-
07 paź15:00Błękitni Sarnów12:Promień Strzemieszyce Małe
-
07 paź15:00UKS Sławków42:Czarni Sosnowiec
-
08 paź11:00Jedność Strzyżowice41:JavaFit Sosnowiec
-
08 paź11:30Sarmacja II Będzin02:Górnik II Wojkowice
-
08 paź12:00Źródło II Kromołów53:Górnik II Piaski (Czeladź)
-
08 paź15:00Zagłębie II Dąbrowa Górnicza01:Unia Ząbkowice
-
14 paź15:00Promień Strzemieszyce Małe41:JavaFit Sosnowiec
-
14 paź15:00Unia Ząbkowice10:Jedność Strzyżowice
-
14 paź15:30Błękitni Sarnów42:Źródło II Kromołów
-
15 paź11:00Górnik II Wojkowice53:Zagłębie II Dąbrowa Górnicza
-
15 paź12:30Górnik II Piaski (Czeladź)13:UKS Sławków
-
15 paź15:00Czarni Sosnowiec42:Warta II Zawiercie
-
21 paź11:00Jedność Strzyżowice13:Górnik II Wojkowice
-
21 paź15:00UKS Sławków71:Błękitni Sarnów
-
22 paź11:30Sarmacja II Będzin22:Czarni Sosnowiec
-
22 paź15:00Źródło II Kromołów26:Promień Strzemieszyce Małe
-
22 paź15:00Warta II Zawiercie22:Górnik II Piaski (Czeladź)
-
22 paź15:00JavaFit Sosnowiec29:Unia Ząbkowice
pauza: Jedność Strzyżowice
-
28 paź14:00Promień Strzemieszyce Małe01:Unia Ząbkowice
-
29 paź11:00Górnik II Wojkowice71:JavaFit Sosnowiec
-
29 paź11:00Górnik II Piaski (Czeladź)71:Sarmacja II Będzin
-
29 paź14:00Czarni Sosnowiec50:Zagłębie II Dąbrowa Górnicza
-
29 paź14:00Źródło II Kromołów07:UKS Sławków
-
22 maj18:30Błękitni Sarnów--:Warta II Zawiercie
-
04 lis13:45Sarmacja II Będzin64:Błękitni Sarnów
-
04 lis14:00Zagłębie II Dąbrowa Górnicza50:Górnik II Piaski (Czeladź)
-
04 lis14:00Unia Ząbkowice32:Górnik II Wojkowice
-
05 lis11:00Jedność Strzyżowice30:Czarni Sosnowiec
-
05 lis14:00UKS Sławków63:Promień Strzemieszyce Małe
-
05 lis14:00Warta II Zawiercie10:Źródło II Kromołów
-
11 lis10:00Źródło II Kromołów131:Sarmacja II Będzin
-
11 lis11:00Promień Strzemieszyce Małe22:Górnik II Wojkowice
-
11 lis13:30Zagłębie II Dąbrowa Górnicza14:Błękitni Sarnów
-
11 lis14:00Górnik II Piaski (Czeladź)02:Jedność Strzyżowice
-
11 lis14:00UKS Sławków71:Warta II Zawiercie
-
12 lis11:00Czarni Sosnowiec91:JavaFit Sosnowiec
-
18 lis11:00Sarmacja II Będzin23:UKS Sławków
-
18 lis13:00Jedność Strzyżowice35:Błękitni Sarnów
-
18 lis13:00Unia Ząbkowice12:Czarni Sosnowiec
-
19 lis13:00Warta II Zawiercie52:Promień Strzemieszyce Małe
-
19 lis13:00Zagłębie II Dąbrowa Górnicza14:Źródło II Kromołów
-
16 mar15:00JavaFit Sosnowiec012:Górnik II Piaski (Czeladź)
-
23 mar15:00Unia Ząbkowice41:Górnik II Piaski (Czeladź)
-
23 mar15:30Jedność Strzyżowice40:Źródło II Kromołów
-
24 mar12:00Sarmacja II Będzin21:Warta II Zawiercie
-
24 mar15:30Górnik II Wojkowice51:Czarni Sosnowiec
-
24 mar15:30JavaFit Sosnowiec30:Błękitni Sarnów
-
24 mar15:30Zagłębie II Dąbrowa Górnicza113:UKS Sławków
-
30 mar13:00Sarmacja II Będzin27:Promień Strzemieszyce Małe
-
30 mar13:00Warta II Zawiercie52:Zagłębie II Dąbrowa Górnicza
-
30 mar13:00UKS Sławków121:Jedność Strzyżowice
-
30 mar14:15Błękitni Sarnów36:Unia Ząbkowice
-
30 mar15:00Górnik II Piaski (Czeladź)03:Górnik II Wojkowice
-
30 mar15:30Źródło II Kromołów61:JavaFit Sosnowiec
-
06 kwi16:00Promień Strzemieszyce Małe05:Czarni Sosnowiec
-
06 kwi16:00Unia Ząbkowice50:Źródło II Kromołów
-
07 kwi11:00Jedność Strzyżowice21:Warta II Zawiercie
-
07 kwi12:00Zagłębie II Dąbrowa Górnicza30:Sarmacja II Będzin
-
07 kwi17:00Górnik II Wojkowice11:Błękitni Sarnów
-
07 kwi17:00JavaFit Sosnowiec15:UKS Sławków
-
13 kwi15:00Górnik II Piaski (Czeladź)23:Czarni Sosnowiec
-
13 kwi17:00UKS Sławków43:Unia Ząbkowice
-
14 kwi11:00Warta II Zawiercie22:JavaFit Sosnowiec
-
14 kwi11:00Źródło II Kromołów06:Górnik II Wojkowice
-
14 kwi11:30Sarmacja II Będzin04:Jedność Strzyżowice
-
14 kwi17:00Zagłębie II Dąbrowa Górnicza41:Promień Strzemieszyce Małe
-
20 kwi13:00Unia Ząbkowice71:Warta II Zawiercie
-
20 kwi15:30Promień Strzemieszyce Małe14:Górnik II Piaski (Czeladź)
-
21 kwi11:00JavaFit Sosnowiec31:Sarmacja II Będzin
-
21 kwi11:00Jedność Strzyżowice31:Zagłębie II Dąbrowa Górnicza
-
21 kwi17:00Czarni Sosnowiec11:Błękitni Sarnów
-
21 kwi17:00Górnik II Wojkowice02:UKS Sławków
-
27 kwi15:00Błękitni Sarnów30:Górnik II Piaski (Czeladź)
-
28 kwi10:45Jedność Strzyżowice62:Promień Strzemieszyce Małe
-
28 kwi11:00Źródło II Kromołów13:Czarni Sosnowiec
-
28 kwi11:30Sarmacja II Będzin07:Unia Ząbkowice
-
28 kwi17:00Zagłębie II Dąbrowa Górnicza72:JavaFit Sosnowiec
-
28 kwi17:00Warta II Zawiercie26:Górnik II Wojkowice
-
04 maj17:00Unia Ząbkowice61:Zagłębie II Dąbrowa Górnicza
-
05 maj11:00Górnik II Piaski (Czeladź)11:Źródło II Kromołów
-
05 maj13:30Górnik II Wojkowice30:Sarmacja II Będzin
-
05 maj17:00JavaFit Sosnowiec11:Jedność Strzyżowice
-
06 maj19:00Czarni Sosnowiec14:UKS Sławków
-
05 cze18:00Promień Strzemieszyce Małe--:Błękitni Sarnów
-
11 maj10:00Zagłębie II Dąbrowa Górnicza26:Górnik II Wojkowice
-
11 maj17:00UKS Sławków--:Górnik II Piaski (Czeladź)
-
12 maj11:00Jedność Strzyżowice--:Unia Ząbkowice
-
12 maj11:00Źródło II Kromołów--:Błękitni Sarnów
-
12 maj17:00JavaFit Sosnowiec--:Promień Strzemieszyce Małe
-
12 maj17:00Warta II Zawiercie--:Czarni Sosnowiec
-
18 maj15:30Błękitni Sarnów--:UKS Sławków
-
18 maj17:00Promień Strzemieszyce Małe--:Źródło II Kromołów
-
18 maj17:00Unia Ząbkowice--:JavaFit Sosnowiec
-
19 maj17:00Górnik II Piaski (Czeladź)--:Warta II Zawiercie
-
19 maj17:00Czarni Sosnowiec--:Sarmacja II Będzin
-
19 maj17:00Górnik II Wojkowice--:Jedność Strzyżowice
-
25 maj11:00Unia Ząbkowice--:Promień Strzemieszyce Małe
-
25 maj14:30Sarmacja II Będzin--:Górnik II Piaski (Czeladź)
-
25 maj17:00UKS Sławków--:Źródło II Kromołów
-
26 maj17:00JavaFit Sosnowiec--:Górnik II Wojkowice
-
26 maj17:00Zagłębie II Dąbrowa Górnicza--:Czarni Sosnowiec
-
26 maj17:00Warta II Zawiercie--:Błękitni Sarnów
-
01 cze11:00Górnik II Piaski (Czeladź)--:Zagłębie II Dąbrowa Górnicza
-
01 cze17:00Promień Strzemieszyce Małe--:UKS Sławków
-
02 cze11:00Błękitni Sarnów--:Sarmacja II Będzin
-
02 cze17:00Źródło II Kromołów--:Warta II Zawiercie
-
02 cze17:00Czarni Sosnowiec--:Jedność Strzyżowice
-
02 cze17:00Górnik II Wojkowice--:Unia Ząbkowice
-
09 cze11:15Sarmacja II Będzin--:Źródło II Kromołów
-
09 cze17:00Górnik II Wojkowice--:Promień Strzemieszyce Małe
-
09 cze17:00JavaFit Sosnowiec--:Czarni Sosnowiec
-
09 cze17:00Jedność Strzyżowice--:Górnik II Piaski (Czeladź)
-
09 cze17:00Błękitni Sarnów--:Zagłębie II Dąbrowa Górnicza
-
09 cze17:00Warta II Zawiercie--:UKS Sławków
-
15 cze11:00Górnik II Piaski (Czeladź)--:JavaFit Sosnowiec
-
15 cze17:00UKS Sławków--:Sarmacja II Będzin
-
16 cze17:00Promień Strzemieszyce Małe--:Warta II Zawiercie
-
16 cze17:00Źródło II Kromołów--:Zagłębie II Dąbrowa Górnicza
-
16 cze17:00Błękitni Sarnów--:Jedność Strzyżowice
-
16 cze17:00Czarni Sosnowiec--:Unia Ząbkowice