Śląskie | Klasa B | Częstochowa II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
-
?WWWWWWWPWWRWWW
-
?WWWWWWWWWWWPWP
-
?PPRWPWWWWWPWRW
-
?RPRPRPWWWWPWRW
-
?WPWRPPWWPPPPWWW
-
?WWPWWPPRPPWWPRP
-
?WWWPPPPPPPWPRPW
-
?RWPPPPPPWPWWPRR
-
?PPWRWWPPPPPPWPR
-
?PPPPRPPRWWWPRP
-
?PPPPWWWPPPRPPPP
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
39
53.42 %
39
53.42 %
Zwycięstwa gości
26
35.62 %
26
35.62 %
Remisy
8
10.96 %
8
10.96 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
206
średnia: 2.82
206
średnia: 2.82
Gości
151
średnia: 2.07
151
średnia: 2.07
Bramki stracone
Gospodarzy
141
średnia: 1.93
141
średnia: 1.93
Gości
197
średnia: 2.7
197
średnia: 2.7
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0%
0 z 73
0 z 73
0.5
100%
73 z 73
73 z 73
6.85%
5 z 73
5 z 73
1.5
93.15%
68 z 73
68 z 73
19.18%
14 z 73
14 z 73
2.5
80.82%
59 z 73
59 z 73
31.51%
23 z 73
23 z 73
3.5
68.49%
50 z 73
50 z 73
49.32%
36 z 73
36 z 73
4.5
50.68%
37 z 73
37 z 73
69.86%
51 z 73
51 z 73
5.5
30.14%
22 z 73
22 z 73
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:3 | 4 | 5.48 % |
2:0 | 4 | 5.48 % |
3:1 | 4 | 5.48 % |
4:1 | 4 | 5.48 % |
1:1 | 3 | 4.11 % |
2:2 | 3 | 4.11 % |
0:1 | 3 | 4.11 % |
3:0 | 3 | 4.11 % |
4:0 | 3 | 4.11 % |
5:0 | 3 | 4.11 % |
3:3 | 2 | 2.74 % |
1:0 | 2 | 2.74 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:1 | 2 | 2.74 % |
1:2 | 2 | 2.74 % |
0:2 | 2 | 2.74 % |
4:2 | 2 | 2.74 % |
0:3 | 2 | 2.74 % |
1:4 | 2 | 2.74 % |
0:4 | 2 | 2.74 % |
5:1 | 2 | 2.74 % |
2:6 | 2 | 2.74 % |
0:5 | 2 | 2.74 % |
8:0 | 2 | 2.74 % |
4:3 | 1 | 1.37 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:3 | 1 | 1.37 % |
2:4 | 1 | 1.37 % |
5:3 | 1 | 1.37 % |
6:3 | 1 | 1.37 % |
4:8 | 1 | 1.37 % |
1:6 | 1 | 1.37 % |
6:1 | 1 | 1.37 % |
7:1 | 1 | 1.37 % |
1:7 | 1 | 1.37 % |
8:2 | 1 | 1.37 % |
8:1 | 1 | 1.37 % |
10:1 | 1 | 1.37 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola2843%Wygrana przynajmniej 1 bramką914%Wygrana przynajmniej 2 bramkami914%Wygrana 3 bramkami i więcej1929%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
26 sie17:00Grom Poczesna80:Jura II Niegowa
-
26 sie17:00Orły Kusięta11:GKS Koziegłowy
-
27 sie17:00KS Kotowice42:MKS II Myszków
-
27 sie17:00Dąbrowianka Dąbrowa Zielona41:Start Soborzyce
-
27 sie17:00Sparta II Szczekociny/Irządze41:KS Złoty Potok
-
02 wrz16:00Start Soborzyce33:Orły Kusięta
-
03 wrz16:00MKS II Myszków63:KS Złoty Potok
-
03 wrz16:00GKS Koziegłowy02:Sparta II Szczekociny/Irządze
-
03 wrz16:00Lelovia Lelów50:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
03 wrz16:00KS Kotowice22:Grom Poczesna
-
09 wrz15:00Dąbrowianka Dąbrowa Zielona33:Jura II Niegowa
-
09 wrz16:00Orły Kusięta12:Lelovia Lelów
-
10 wrz11:00KS Złoty Potok03:GKS Koziegłowy
-
10 wrz16:00Sparta II Szczekociny/Irządze61:Start Soborzyce
-
10 wrz17:30Grom Poczesna43:MKS II Myszków
-
17 wrz16:00MKS II Myszków53:GKS Koziegłowy
-
17 wrz16:00Start Soborzyce20:KS Złoty Potok
-
17 wrz16:00Lelovia Lelów50:Sparta II Szczekociny/Irządze
-
17 wrz16:00Jura II Niegowa35:Orły Kusięta
-
17 wrz16:00KS Kotowice31:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
23 wrz16:00GKS Koziegłowy23:Start Soborzyce
-
24 wrz16:00Dąbrowianka Dąbrowa Zielona31:Grom Poczesna
-
24 wrz16:00Orły Kusięta21:KS Kotowice
-
24 wrz16:00Sparta II Szczekociny/Irządze04:Jura II Niegowa
-
24 wrz16:00KS Złoty Potok11:Lelovia Lelów
-
30 wrz14:00Grom Poczesna21:Orły Kusięta
-
01 paź15:00MKS II Myszków50:Start Soborzyce
-
01 paź15:00Lelovia Lelów42:GKS Koziegłowy
-
01 paź15:00Jura II Niegowa51:KS Złoty Potok
-
01 paź15:00KS Kotowice31:Sparta II Szczekociny/Irządze
-
08 paź15:00Dąbrowianka Dąbrowa Zielona48:MKS II Myszków
-
08 paź15:00Sparta II Szczekociny/Irządze05:Grom Poczesna
-
08 paź15:00KS Złoty Potok04:KS Kotowice
-
08 paź15:00GKS Koziegłowy01:Jura II Niegowa
-
08 paź15:00Start Soborzyce02:Lelovia Lelów
-
15 paź15:00MKS II Myszków41:Lelovia Lelów
-
15 paź15:00Jura II Niegowa22:Start Soborzyce
-
15 paź15:00KS Kotowice20:GKS Koziegłowy
-
15 paź15:00Grom Poczesna80:KS Złoty Potok
-
15 paź15:00Dąbrowianka Dąbrowa Zielona26:Orły Kusięta
-
21 paź14:00Orły Kusięta01:MKS II Myszków
-
22 paź14:00Sparta II Szczekociny/Irządze71:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
22 paź14:00GKS Koziegłowy23:Grom Poczesna
-
22 paź14:00Start Soborzyce05:KS Kotowice
-
22 paź14:00Lelovia Lelów51:Jura II Niegowa
-
28 paź14:00Orły Kusięta23:Sparta II Szczekociny/Irządze
-
28 paź16:00Grom Poczesna40:Start Soborzyce
-
29 paź14:00MKS II Myszków20:Jura II Niegowa
-
29 paź14:00KS Kotowice24:Lelovia Lelów
-
29 paź14:00Dąbrowianka Dąbrowa Zielona13:KS Złoty Potok
-
04 lis13:30KS Złoty Potok31:Orły Kusięta
-
05 lis13:30Sparta II Szczekociny/Irządze17:MKS II Myszków
-
05 lis13:30GKS Koziegłowy30:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
05 lis13:30Lelovia Lelów40:Grom Poczesna
-
05 lis13:30Jura II Niegowa22:KS Kotowice
-
06 kwi17:00KS Złoty Potok10:Sparta II Szczekociny/Irządze
-
07 kwi17:00MKS II Myszków51:KS Kotowice
-
07 kwi17:00Jura II Niegowa03:Grom Poczesna
-
07 kwi17:00Start Soborzyce20:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
07 kwi17:00GKS Koziegłowy41:Orły Kusięta
-
13 kwi17:00Sparta II Szczekociny/Irządze22:GKS Koziegłowy
-
13 kwi17:00Grom Poczesna22:KS Kotowice
-
14 kwi17:00KS Złoty Potok03:MKS II Myszków
-
14 kwi17:00Orły Kusięta16:Start Soborzyce
-
14 kwi17:00Dąbrowianka Dąbrowa Zielona14:Lelovia Lelów
-
21 kwi17:00MKS II Myszków10:Grom Poczesna
-
21 kwi17:00Jura II Niegowa03:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
21 kwi17:00Lelovia Lelów101:Orły Kusięta
-
21 kwi17:00Start Soborzyce12:Sparta II Szczekociny/Irządze
-
21 kwi17:00GKS Koziegłowy81:KS Złoty Potok
-
28 kwi11:00Orły Kusięta30:Jura II Niegowa
-
28 kwi17:00GKS Koziegłowy14:MKS II Myszków
-
28 kwi17:00KS Złoty Potok23:Start Soborzyce
-
28 kwi17:00Sparta II Szczekociny/Irządze01:Lelovia Lelów
-
28 kwi17:00Dąbrowianka Dąbrowa Zielona30:KS Kotowice
-
04 maj14:00Grom Poczesna26:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
04 maj17:00Jura II Niegowa03:Sparta II Szczekociny/Irządze
-
05 maj17:00KS Kotowice11:Orły Kusięta
-
05 maj17:00Lelovia Lelów82:KS Złoty Potok
-
05 maj17:00Start Soborzyce40:GKS Koziegłowy
-
11 maj17:00Start Soborzyce--:MKS II Myszków
-
11 maj17:00KS Złoty Potok--:Jura II Niegowa
-
11 maj17:00Sparta II Szczekociny/Irządze--:KS Kotowice
-
12 maj11:00Orły Kusięta--:Grom Poczesna
-
12 maj17:00GKS Koziegłowy--:Lelovia Lelów
-
18 maj17:00Grom Poczesna--:Sparta II Szczekociny/Irządze
-
19 maj17:00MKS II Myszków--:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
19 maj17:00KS Kotowice--:KS Złoty Potok
-
19 maj17:00Jura II Niegowa--:GKS Koziegłowy
-
19 maj17:00Lelovia Lelów--:Start Soborzyce
-
25 maj16:00Lelovia Lelów--:MKS II Myszków
-
25 maj17:00GKS Koziegłowy--:KS Kotowice
-
25 maj17:00KS Złoty Potok--:Grom Poczesna
-
26 maj11:00Orły Kusięta--:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
26 maj17:00Start Soborzyce--:Jura II Niegowa
-
01 cze17:00Dąbrowianka Dąbrowa Zielona--:Sparta II Szczekociny/Irządze
-
02 cze17:00MKS II Myszków--:Orły Kusięta
-
02 cze17:00Grom Poczesna--:GKS Koziegłowy
-
02 cze17:00KS Kotowice--:Start Soborzyce
-
02 cze17:00Jura II Niegowa--:Lelovia Lelów
-
09 cze17:00Jura II Niegowa--:MKS II Myszków
-
09 cze17:00Lelovia Lelów--:KS Kotowice
-
09 cze17:00Start Soborzyce--:Grom Poczesna
-
09 cze17:00KS Złoty Potok--:Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
-
09 cze17:00Sparta II Szczekociny/Irządze--:Orły Kusięta
-
15 cze11:00Orły Kusięta--:KS Złoty Potok
-
15 cze17:00MKS II Myszków--:Sparta II Szczekociny/Irządze
-
16 cze17:00Dąbrowianka Dąbrowa Zielona--:GKS Koziegłowy
-
16 cze17:00Grom Poczesna--:Lelovia Lelów
-
16 cze17:00KS Kotowice--:Jura II Niegowa