Łódzkie | 4. Liga | łódzka
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
114
46.91 %
114
46.91 %
Zwycięstwa gości
89
36.63 %
89
36.63 %
Remisy
40
16.46 %
40
16.46 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
463
średnia: 1.91
463
średnia: 1.91
Gości
396
średnia: 1.63
396
średnia: 1.63
Bramki stracone
Gospodarzy
396
średnia: 1.63
396
średnia: 1.63
Gości
463
średnia: 1.91
463
średnia: 1.91
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.47%
6 z 243
6 z 243
0.5
97.53%
237 z 243
237 z 243
12.35%
30 z 243
30 z 243
1.5
87.65%
213 z 243
213 z 243
32.51%
79 z 243
79 z 243
2.5
67.49%
164 z 243
164 z 243
56.38%
137 z 243
137 z 243
3.5
43.62%
106 z 243
106 z 243
71.19%
173 z 243
173 z 243
4.5
28.81%
70 z 243
70 z 243
85.19%
207 z 243
207 z 243
5.5
14.81%
36 z 243
36 z 243
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:1 | 26 | 10.7 % |
1:1 | 25 | 10.29 % |
1:0 | 13 | 5.35 % |
3:2 | 13 | 5.35 % |
0:2 | 13 | 5.35 % |
1:2 | 12 | 4.94 % |
0:1 | 11 | 4.53 % |
2:0 | 11 | 4.53 % |
3:0 | 10 | 4.12 % |
0:3 | 10 | 4.12 % |
1:3 | 8 | 3.29 % |
2:2 | 7 | 2.88 % |
2:3 | 7 | 2.88 % |
3:1 | 7 | 2.88 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:0 | 7 | 2.88 % |
0:4 | 7 | 2.88 % |
0:0 | 6 | 2.47 % |
2:4 | 4 | 1.65 % |
4:2 | 4 | 1.65 % |
1:4 | 4 | 1.65 % |
4:1 | 4 | 1.65 % |
0:5 | 4 | 1.65 % |
3:4 | 3 | 1.23 % |
6:2 | 3 | 1.23 % |
6:0 | 3 | 1.23 % |
3:3 | 2 | 0.82 % |
2:5 | 2 | 0.82 % |
5:2 | 2 | 0.82 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:1 | 2 | 0.82 % |
5:0 | 2 | 0.82 % |
7:0 | 2 | 0.82 % |
4:3 | 1 | 0.41 % |
4:5 | 1 | 0.41 % |
1:5 | 1 | 0.41 % |
6:1 | 1 | 0.41 % |
1:6 | 1 | 0.41 % |
7:1 | 1 | 0.41 % |
8:2 | 1 | 0.41 % |
0:7 | 1 | 0.41 % |
11:0 | 1 | 0.41 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola10148%Wygrana przynajmniej 1 bramką6330%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2311%Wygrana 3 bramkami i więcej2211%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie18:00
-
12 sie11:00
-
12 sie14:00
-
12 sie14:00
-
12 sie15:00
-
12 sie15:00
-
12 sie15:00
-
13 sie16:00
-
13 sie17:00
-
15 sie17:00
-
16 sie17:00
-
16 sie17:30
-
16 sie18:00
-
16 sie18:00
-
16 sie18:00
-
16 sie18:00
-
16 sie18:00
-
16 sie18:30
-
19 sie11:00
-
19 sie14:00
-
19 sie16:00
-
19 sie16:00
-
19 sie16:00
-
19 sie17:00
-
19 sie17:00
-
19 sie17:00
-
20 sie15:00
-
25 sie17:30
-
25 sie17:30
-
26 sie13:00
-
26 sie15:00
-
26 sie16:00
-
26 sie17:00
-
26 sie17:00
-
26 sie17:00
-
26 sie17:00
-
02 wrz12:00
-
02 wrz13:00
-
02 wrz13:00
-
02 wrz14:00
-
02 wrz15:00
-
02 wrz16:00
-
02 wrz16:00
-
02 wrz17:00
-
02 wrz17:00
-
06 wrz17:00
-
06 wrz17:00
-
06 wrz17:00
-
06 wrz17:00
-
06 wrz17:00
-
06 wrz17:00
-
06 wrz17:00
-
06 wrz17:00
-
06 wrz18:30
-
09 wrz12:00
-
09 wrz12:00
-
09 wrz15:00
-
09 wrz16:00
-
09 wrz16:00
-
09 wrz16:00
-
09 wrz16:30
-
09 wrz17:00
-
09 wrz17:00
-
16 wrz11:00
-
16 wrz14:00
-
16 wrz15:00
-
16 wrz15:00
-
16 wrz16:00
-
16 wrz16:00
-
16 wrz16:30
-
16 wrz17:00
-
17 wrz15:00
-
13 wrz17:00
-
23 wrz12:00
-
23 wrz12:00
-
23 wrz16:00
-
23 wrz16:00
-
23 wrz16:00
-
23 wrz16:30
-
24 wrz13:00
-
24 wrz15:00
-
30 wrz11:00
-
30 wrz14:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz16:00
-
30 wrz16:00
-
30 wrz16:00
-
30 wrz16:00
-
06 paź15:00
-
07 paź11:00
-
07 paź12:00
-
07 paź14:00
-
07 paź15:00
-
07 paź15:00
-
07 paź15:00
-
07 paź16:00
-
08 paź14:00
-
14 paź12:00
-
14 paź14:00
-
14 paź14:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
15 paź15:00
-
21 paź12:00
-
21 paź13:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
22 paź15:00
-
25 paź15:30
-
28 paź12:00
-
28 paź13:30
-
28 paź14:00
-
28 paź14:00
-
28 paź15:00
-
28 paź15:00
-
28 paź15:00
-
28 paź15:00
-
28 paź15:00
-
04 lis13:00
-
04 lis13:00
-
04 lis13:00
-
04 lis14:00
-
04 lis14:00
-
04 lis14:00
-
04 lis14:00
-
04 lis14:00
-
15 lis18:00
-
11 lis12:00
-
11 lis14:00
-
11 lis14:00
-
11 lis14:00
-
11 lis14:00
-
11 lis14:00
-
11 lis15:00
-
12 lis12:00
-
12 lis13:00
-
18 lis12:00
-
18 lis13:00
-
18 lis13:00
-
18 lis13:00
-
18 lis13:30
-
18 lis13:30
-
18 lis13:30
-
23 lis20:00
-
09 mar13:00
-
16 mar13:00
-
16 mar13:00
-
16 mar15:00
-
16 mar15:00
-
16 mar15:00
-
16 mar15:00
-
16 mar15:30
-
16 mar18:30
-
17 mar12:00
-
23 mar13:00
-
23 mar13:00
-
23 mar15:00
-
23 mar15:00
-
23 mar15:00
-
23 mar15:00
-
23 mar15:30
-
23 mar18:30
-
24 mar18:00
-
28 mar18:30
-
30 mar11:00
-
30 mar11:00
-
30 mar12:00
-
30 mar12:00
-
30 mar13:00
-
30 mar15:00
-
30 mar15:00
-
30 mar15:00
-
05 kwi17:00
-
06 kwi13:00
-
06 kwi15:00
-
06 kwi15:00
-
06 kwi16:00
-
06 kwi16:00
-
06 kwi17:00
-
07 kwi12:00
-
07 kwi18:00
-
10 kwi17:30
-
12 kwi17:00
-
13 kwi15:00
-
13 kwi15:00
-
13 kwi15:00
-
13 kwi16:00
-
13 kwi16:00
-
13 kwi17:00
-
13 kwi17:00
-
19 kwi17:45
-
20 kwi14:00
-
20 kwi15:00
-
20 kwi15:00
-
20 kwi16:00
-
20 kwi16:00
-
20 kwi17:00
-
20 kwi17:00
-
21 kwi12:00
-
27 kwi12:00
-
27 kwi14:00
-
27 kwi15:00
-
27 kwi15:00
-
27 kwi15:00
-
27 kwi16:00
-
27 kwi16:00
-
27 kwi17:00
-
27 kwi17:00
-
30 kwi18:30
-
30 kwi18:30
-
01 maj11:00
-
01 maj11:00
-
01 maj11:00
-
01 maj15:00
-
01 maj16:00
-
01 maj18:00
-
04 maj12:00
-
11 maj12:00
-
11 maj15:00
-
11 maj15:00
-
11 maj15:00
-
11 maj16:00
-
11 maj16:00
-
11 maj17:00
-
11 maj17:00
-
11 maj17:00
-
17 maj18:00
-
18 maj12:00
-
18 maj15:00
-
18 maj16:00Włókniarz Zelów04:Zryw Wygoda
-
18 maj16:00
-
18 maj17:00
-
18 maj17:00Polonia Piotrków Trybunalski31:Zjednoczeni Stryków
-
18 maj17:30Boruta Zgierz21:Start Brzeziny
-
19 maj12:00
-
24 maj18:30Omega Kleszczów--:Boruta Zgierz
-
25 maj12:00ŁKS III Łódź--:Sokół Aleksandrów Łódzki
-
25 maj15:00Zjednoczeni Stryków--:AKS SMS Łódź
-
25 maj16:00Start Brzeziny--:Widzew II Łódź
-
25 maj16:00Warta Działoszyn--:Orkan Buczek
-
25 maj16:00Zryw Wygoda--:Skalnik Sulejów
-
25 maj17:00Szczerbiec Wolbórz--:Polonia Piotrków Trybunalski
-
25 maj17:00Ceramika Opoczno--:Włókniarz Zelów
-
25 maj17:00RKS Radomsko--:KS Kutno
-
29 maj17:00AKS SMS Łódź--:Szczerbiec Wolbórz
-
29 maj17:00Sokół Aleksandrów Łódzki--:Warta Działoszyn
-
29 maj17:30Widzew II Łódź--:Boruta Zgierz
-
29 maj18:00RKS Radomsko--:Omega Kleszczów
-
29 maj18:00KS Kutno--:Zryw Wygoda
-
29 maj18:00Skalnik Sulejów--:Ceramika Opoczno
-
29 maj18:00Polonia Piotrków Trybunalski--:ŁKS III Łódź
-
29 maj18:30Włókniarz Zelów--:Zjednoczeni Stryków
-
29 maj18:30Orkan Buczek--:Start Brzeziny
-
01 cze?:?ŁKS III Łódź--:AKS SMS Łódź
-
01 cze15:00Zjednoczeni Stryków--:Skalnik Sulejów
-
01 cze16:00Omega Kleszczów--:Widzew II Łódź
-
01 cze16:00Boruta Zgierz--:Orkan Buczek
-
01 cze16:00Warta Działoszyn--:Polonia Piotrków Trybunalski
-
01 cze16:00Zryw Wygoda--:RKS Radomsko
-
01 cze17:00Start Brzeziny--:Sokół Aleksandrów Łódzki
-
01 cze17:00Szczerbiec Wolbórz--:Włókniarz Zelów
-
01 cze17:00Ceramika Opoczno--:KS Kutno
-
08 cze15:00KS Kutno--:Zjednoczeni Stryków
-
08 cze15:00Sokół Aleksandrów Łódzki--:Boruta Zgierz
-
08 cze16:00Zryw Wygoda--:Omega Kleszczów
-
08 cze16:00AKS SMS Łódź--:Warta Działoszyn
-
08 cze17:00RKS Radomsko--:Ceramika Opoczno
-
08 cze17:00Skalnik Sulejów--:Szczerbiec Wolbórz
-
08 cze17:00Włókniarz Zelów--:ŁKS III Łódź
-
08 cze17:00Polonia Piotrków Trybunalski--:Start Brzeziny
-
09 cze16:00Orkan Buczek--:Widzew II Łódź
-
12 cze?:?ŁKS III Łódź--:Skalnik Sulejów
-
12 cze17:00Omega Kleszczów--:Orkan Buczek
-
12 cze17:00Warta Działoszyn--:Włókniarz Zelów
-
12 cze17:00Szczerbiec Wolbórz--:KS Kutno
-
12 cze18:00Widzew II Łódź--:Sokół Aleksandrów Łódzki
-
12 cze18:00Boruta Zgierz--:Polonia Piotrków Trybunalski
-
12 cze18:00Start Brzeziny--:AKS SMS Łódź
-
12 cze18:00Ceramika Opoczno--:Zryw Wygoda
-
12 cze18:30Zjednoczeni Stryków--:RKS Radomsko
-
15 cze17:00Ceramika Opoczno--:Omega Kleszczów
-
15 cze17:00Zryw Wygoda--:Zjednoczeni Stryków
-
15 cze17:00RKS Radomsko--:Szczerbiec Wolbórz
-
15 cze17:00KS Kutno--:ŁKS III Łódź
-
15 cze17:00Skalnik Sulejów--:Warta Działoszyn
-
15 cze17:00Włókniarz Zelów--:Start Brzeziny
-
15 cze17:00AKS SMS Łódź--:Boruta Zgierz
-
15 cze17:00Sokół Aleksandrów Łódzki--:Orkan Buczek
-
15 cze18:30Polonia Piotrków Trybunalski--:Widzew II Łódź
-
23 cze17:00Omega Kleszczów--:Sokół Aleksandrów Łódzki
-
23 cze17:00Orkan Buczek--:Polonia Piotrków Trybunalski
-
23 cze17:00Widzew II Łódź--:AKS SMS Łódź
-
23 cze17:00Boruta Zgierz--:Włókniarz Zelów
-
23 cze17:00Start Brzeziny--:Skalnik Sulejów
-
23 cze17:00Warta Działoszyn--:KS Kutno
-
23 cze17:00ŁKS III Łódź--:RKS Radomsko
-
23 cze17:00Szczerbiec Wolbórz--:Zryw Wygoda
-
23 cze17:00Zjednoczeni Stryków--:Ceramika Opoczno