Łódzkie | Klasa B | Łódź II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
47
53.41 %
47
53.41 %
Zwycięstwa gości
38
43.18 %
38
43.18 %
Remisy
3
3.41 %
3
3.41 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
280
średnia: 3.18
280
średnia: 3.18
Gości
256
średnia: 2.91
256
średnia: 2.91
Bramki stracone
Gospodarzy
256
średnia: 2.91
256
średnia: 2.91
Gości
280
średnia: 3.18
280
średnia: 3.18
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.14%
1 z 88
1 z 88
0.5
98.86%
87 z 88
87 z 88
3.41%
3 z 88
3 z 88
1.5
96.59%
85 z 88
85 z 88
9.09%
8 z 88
8 z 88
2.5
90.91%
80 z 88
80 z 88
25%
22 z 88
22 z 88
3.5
75%
66 z 88
66 z 88
36.36%
32 z 88
32 z 88
4.5
63.64%
56 z 88
56 z 88
45.45%
40 z 88
40 z 88
5.5
54.55%
48 z 88
48 z 88
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:1 | 5 | 5.68 % |
0:3 | 5 | 5.68 % |
5:0 | 5 | 5.68 % |
4:3 | 4 | 4.55 % |
3:0 | 4 | 4.55 % |
1:5 | 4 | 4.55 % |
1:2 | 3 | 3.41 % |
2:5 | 3 | 3.41 % |
5:2 | 3 | 3.41 % |
1:1 | 2 | 2.27 % |
0:1 | 2 | 2.27 % |
2:1 | 2 | 2.27 % |
2:0 | 2 | 2.27 % |
1:3 | 2 | 2.27 % |
2:4 | 2 | 2.27 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:2 | 2 | 2.27 % |
3:6 | 2 | 2.27 % |
0:4 | 2 | 2.27 % |
6:2 | 2 | 2.27 % |
7:3 | 2 | 2.27 % |
0:5 | 2 | 2.27 % |
1:6 | 2 | 2.27 % |
6:0 | 2 | 2.27 % |
7:1 | 2 | 2.27 % |
0:8 | 2 | 2.27 % |
0:0 | 1 | 1.14 % |
3:2 | 1 | 1.14 % |
0:2 | 1 | 1.14 % |
3:5 | 1 | 1.14 % |
7:4 | 1 | 1.14 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:0 | 1 | 1.14 % |
5:1 | 1 | 1.14 % |
8:4 | 1 | 1.14 % |
6:1 | 1 | 1.14 % |
7:2 | 1 | 1.14 % |
2:7 | 1 | 1.14 % |
8:3 | 1 | 1.14 % |
7:0 | 1 | 1.14 % |
0:7 | 1 | 1.14 % |
0:9 | 1 | 1.14 % |
12:1 | 1 | 1.14 % |
13:0 | 1 | 1.14 % |
15:1 | 1 | 1.14 % |
0:16 | 1 | 1.14 % |
0:18 | 1 | 1.14 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3541%Wygrana przynajmniej 1 bramką1012%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1214%Wygrana 3 bramkami i więcej2934%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
02 wrz17:00
-
03 wrz11:00
-
03 wrz11:00GKS Byszew03:LKS Modlna(walkower)
-
03 wrz11:00
-
03 wrz11:30
-
10 wrz11:00Sokół Skromnica36:Fair Play Kutno
-
10 wrz11:00LKS Modlna16:Kanarki Małachowice
-
10 wrz11:00LKS Gieczno09:Grom Powodów
-
10 wrz13:00Orzeł Wróblew03:GKS Byszew
-
10 wrz17:00Ner II Poddębice27:Górnik Łęczyca
-
16 wrz16:00Kanarki Małachowice50:Orzeł Wróblew
-
16 wrz17:00Górnik Łęczyca62:Grom Powodów
-
17 wrz11:00LKS Gieczno15:Iskra Góra Świętej Małgorzaty
-
17 wrz11:00GKS Byszew04:Ner II Poddębice
-
17 wrz14:00
-
24 wrz11:00GKS Byszew25:Grom Powodów
-
24 wrz11:00LKS Gieczno016:Górnik Łęczyca
-
24 wrz15:00Orzeł Wróblew32:Fair Play Kutno
-
24 wrz16:00Iskra Góra Świętej Małgorzaty50:Sokół Skromnica
-
24 wrz19:00Ner II Poddębice43:Kanarki Małachowice
-
30 wrz16:00Górnik Łęczyca20:Iskra Góra Świętej Małgorzaty
-
30 wrz16:00Kanarki Małachowice73:Grom Powodów
-
01 paź11:00GKS Byszew71:LKS Gieczno
-
01 paź11:00Sokół Skromnica36:LKS Modlna
-
01 paź15:00Fair Play Kutno15:Ner II Poddębice
-
07 paź16:00Górnik Łęczyca60:GKS Byszew
-
08 paź11:00Iskra Góra Świętej Małgorzaty30:LKS Modlna
-
08 paź11:00LKS Gieczno018:Kanarki Małachowice
-
08 paź15:00Orzeł Wróblew74:Sokół Skromnica
-
19 lis11:30Grom Powodów83:Fair Play Kutno
-
15 paź11:00GKS Byszew31:Iskra Góra Świętej Małgorzaty
-
15 paź11:00Kanarki Małachowice13:Górnik Łęczyca
-
15 paź14:00Fair Play Kutno31:LKS Gieczno
-
15 paź14:00LKS Modlna60:Orzeł Wróblew
-
15 paź15:00Sokół Skromnica52:Ner II Poddębice
-
21 paź15:00Sokół Skromnica05:Grom Powodów
-
21 paź15:00Górnik Łęczyca50:Fair Play Kutno
-
22 paź11:00GKS Byszew25:Kanarki Małachowice
-
22 paź13:00Ner II Poddębice20:LKS Modlna
-
22 paź15:00Iskra Góra Świętej Małgorzaty00:Orzeł Wróblew
-
29 paź11:00Kanarki Małachowice24:Iskra Góra Świętej Małgorzaty
-
29 paź11:00Sokół Skromnica31:LKS Gieczno
-
29 paź13:00Orzeł Wróblew25:Ner II Poddębice
-
29 paź14:00
-
29 paź14:00LKS Modlna08:Grom Powodów
-
04 lis14:00Górnik Łęczyca30:Sokół Skromnica
-
05 lis11:00Ner II Poddębice50:Iskra Góra Świętej Małgorzaty
-
05 lis11:00LKS Gieczno07:LKS Modlna
-
05 lis11:00Kanarki Małachowice43:Fair Play Kutno
-
05 lis13:00Orzeł Wróblew15:Grom Powodów
-
11 lis14:00Fair Play Kutno21:Iskra Góra Świętej Małgorzaty
-
12 lis10:45Ner II Poddębice72:Grom Powodów
-
12 lis11:00Sokół Skromnica30:GKS Byszew
-
12 lis11:00LKS Modlna42:Górnik Łęczyca
-
12 lis13:00Orzeł Wróblew84:LKS Gieczno
-
07 kwi10:00Sokół Skromnica11:Kanarki Małachowice
-
07 kwi11:00Iskra Góra Świętej Małgorzaty01:Grom Powodów
-
07 kwi14:00Orzeł Wróblew13:Górnik Łęczyca
-
07 kwi14:00LKS Modlna40:GKS Byszew
-
07 kwi16:00Ner II Poddębice151:LKS Gieczno
-
13 kwi15:00Górnik Łęczyca05:Ner II Poddębice
-
14 kwi11:00Kanarki Małachowice24:LKS Modlna
-
14 kwi11:00GKS Byszew35:Orzeł Wróblew
-
14 kwi12:00
-
14 kwi16:00Grom Powodów50:LKS Gieczno
-
20 kwi16:00Grom Powodów03:Górnik Łęczyca
-
20 kwi18:00Iskra Góra Świętej Małgorzaty121:LKS Gieczno
-
21 kwi11:00LKS Modlna02:Fair Play Kutno
-
21 kwi14:00Orzeł Wróblew43:Kanarki Małachowice
-
21 kwi18:00Ner II Poddębice71:GKS Byszew
-
26 kwi17:30Kanarki Małachowice12:Ner II Poddębice
-
27 kwi17:00Górnik Łęczyca130:LKS Gieczno
-
28 kwi11:00Sokół Skromnica03:Iskra Góra Świętej Małgorzaty
-
28 kwi11:00Fair Play Kutno73:Orzeł Wróblew
-
28 kwi17:30Grom Powodów70:GKS Byszew
-
04 maj17:00LKS Modlna31:Sokół Skromnica
-
05 maj11:00
-
05 maj11:00LKS Gieczno15:GKS Byszew
-
05 maj11:30Grom Powodów--:Kanarki Małachowice
-
05 maj18:00Ner II Poddębice11:Fair Play Kutno
-
11 maj17:00Sokół Skromnica12:Orzeł Wróblew
-
12 maj10:30Kanarki Małachowice51:LKS Gieczno
-
12 maj11:00Fair Play Kutno52:Grom Powodów
-
12 maj11:00GKS Byszew08:Górnik Łęczyca
-
12 maj13:00LKS Modlna01:Iskra Góra Świętej Małgorzaty
-
18 maj17:00Górnik Łęczyca21:Kanarki Małachowice
-
18 maj17:00Orzeł Wróblew12:LKS Modlna
-
18 maj18:00Iskra Góra Świętej Małgorzaty42:GKS Byszew
-
19 maj11:00LKS Gieczno03:Fair Play Kutno
-
19 maj18:00Ner II Poddębice--:Sokół Skromnica
-
25 maj17:00Orzeł Wróblew--:Iskra Góra Świętej Małgorzaty
-
26 maj11:00Fair Play Kutno--:Górnik Łęczyca
-
26 maj11:00Kanarki Małachowice--:GKS Byszew
-
26 maj11:30Grom Powodów--:Sokół Skromnica
-
26 maj13:00LKS Modlna--:Ner II Poddębice
-
01 cze18:00Iskra Góra Świętej Małgorzaty--:Kanarki Małachowice
-
02 cze11:00GKS Byszew--:Fair Play Kutno
-
02 cze11:00LKS Gieczno--:Sokół Skromnica
-
02 cze11:30Grom Powodów--:LKS Modlna
-
02 cze18:00Ner II Poddębice--:Orzeł Wróblew
-
09 cze11:00Iskra Góra Świętej Małgorzaty--:Ner II Poddębice
-
09 cze11:00LKS Modlna--:LKS Gieczno
-
09 cze11:00Sokół Skromnica--:Górnik Łęczyca
-
09 cze11:00Fair Play Kutno--:Kanarki Małachowice
-
09 cze11:30Grom Powodów--:Orzeł Wróblew
-
16 cze11:00Iskra Góra Świętej Małgorzaty--:Fair Play Kutno
-
16 cze11:00GKS Byszew--:Sokół Skromnica
-
16 cze11:00Górnik Łęczyca--:LKS Modlna
-
16 cze11:00LKS Gieczno--:Orzeł Wróblew
-
16 cze11:00Grom Powodów--:Ner II Poddębice