Łódzkie | Klasa A | Łódź I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
78
52.35 %
78
52.35 %
Zwycięstwa gości
49
32.89 %
49
32.89 %
Remisy
22
14.77 %
22
14.77 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
368
średnia: 2.47
368
średnia: 2.47
Gości
256
średnia: 1.72
256
średnia: 1.72
Bramki stracone
Gospodarzy
256
średnia: 1.72
256
średnia: 1.72
Gości
368
średnia: 2.47
368
średnia: 2.47
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.01%
3 z 149
3 z 149
0.5
97.99%
146 z 149
146 z 149
7.38%
11 z 149
11 z 149
1.5
92.62%
138 z 149
138 z 149
23.49%
35 z 149
35 z 149
2.5
76.51%
114 z 149
114 z 149
44.97%
67 z 149
67 z 149
3.5
55.03%
82 z 149
82 z 149
64.43%
96 z 149
96 z 149
4.5
35.57%
53 z 149
53 z 149
77.18%
115 z 149
115 z 149
5.5
22.82%
34 z 149
34 z 149
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:2 | 12 | 8.05 % |
2:0 | 10 | 6.71 % |
2:1 | 9 | 6.04 % |
3:1 | 9 | 6.04 % |
1:2 | 8 | 5.37 % |
0:2 | 8 | 5.37 % |
3:0 | 8 | 5.37 % |
0:3 | 7 | 4.7 % |
1:1 | 6 | 4.03 % |
4:1 | 6 | 4.03 % |
0:1 | 4 | 2.68 % |
1:0 | 4 | 2.68 % |
3:2 | 4 | 2.68 % |
4:2 | 4 | 2.68 % |
0:0 | 3 | 2.01 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:3 | 3 | 2.01 % |
3:4 | 3 | 2.01 % |
0:4 | 3 | 2.01 % |
4:0 | 3 | 2.01 % |
7:0 | 3 | 2.01 % |
4:3 | 2 | 1.34 % |
1:3 | 2 | 1.34 % |
5:3 | 2 | 1.34 % |
1:4 | 2 | 1.34 % |
5:0 | 2 | 1.34 % |
0:5 | 2 | 1.34 % |
6:1 | 2 | 1.34 % |
7:1 | 2 | 1.34 % |
3:3 | 1 | 0.67 % |
2:4 | 1 | 0.67 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:2 | 1 | 0.67 % |
2:5 | 1 | 0.67 % |
1:5 | 1 | 0.67 % |
5:1 | 1 | 0.67 % |
6:2 | 1 | 0.67 % |
7:3 | 1 | 0.67 % |
0:6 | 1 | 0.67 % |
6:0 | 1 | 0.67 % |
1:7 | 1 | 0.67 % |
1:8 | 1 | 0.67 % |
8:0 | 1 | 0.67 % |
0:9 | 1 | 0.67 % |
16:1 | 1 | 0.67 % |
16:0 | 1 | 0.67 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6248%Wygrana przynajmniej 1 bramką2922%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1814%Wygrana 3 bramkami i więcej2116%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
26 sie15:00
-
26 sie15:30
-
26 sie16:00GLKS Dłutów70:Start Łódź(walkower)
-
26 sie17:00
-
26 sie17:15
-
06 wrz20:30
-
26 lis18:00
-
02 wrz15:00Start Łódź03:PSV Łódź(walkower)
-
02 wrz15:00
-
02 wrz16:00
-
02 wrz17:00
-
03 wrz11:00
-
03 wrz15:30
-
20 wrz17:00
-
09 wrz14:00
-
09 wrz15:00
-
09 wrz15:00
-
09 wrz16:00
-
09 wrz16:00
-
10 wrz17:00
-
10 wrz19:00
-
16 wrz15:00
-
16 wrz17:00
-
16 wrz17:00
-
16 wrz18:00
-
17 wrz11:00
-
17 wrz11:00
-
17 wrz19:30
-
21 wrz17:00
-
23 wrz15:00
-
23 wrz16:00
-
23 wrz17:00
-
24 wrz11:00
-
24 wrz16:00
-
24 wrz16:30
-
30 wrz15:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz16:00
-
30 wrz16:30
-
01 paź11:00
-
01 paź11:00
-
01 paź18:00
-
07 paź12:00
-
07 paź15:30
-
07 paź16:00
-
07 paź16:00
-
08 paź12:00
-
08 paź15:00
-
08 paź17:30
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:30
-
14 paź16:00
-
15 paź11:00
-
15 paź12:30
-
15 paź18:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
21 paź16:00
-
21 paź16:00
-
22 paź15:00
-
24 paź18:30
-
27 paź20:00
-
28 paź14:30
-
28 paź15:00
-
28 paź15:00
-
29 paź11:00
-
29 paź18:00
-
26 lis20:15
-
04 lis13:00
-
04 lis14:00
-
04 lis17:00PSV Łódź30:Milan SC Łódź(walkower)
-
05 lis11:00
-
05 lis12:00
-
05 lis14:00
-
05 lis14:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:30
-
11 lis16:00
-
11 lis17:00
-
11 lis18:00
-
12 lis18:00
-
15 lis19:00
-
18 lis10:00
-
18 lis13:00
-
18 lis13:30
-
18 lis16:00
-
19 lis11:00
-
19 lis12:00
-
23 mar15:00
-
23 mar15:00Jagiellonia Tuszyn61:Milan SC Łódź
-
23 mar16:00Victoria Łódź33:Zawisza II Rzgów
-
24 mar11:00Boruta II Zgierz12:Łódzka Akademia Futbolu
-
24 mar12:00Start Łódź03:GLKS Dłutów
-
24 mar15:00Kolejarz Łódź21:LKS Czarnocin
-
24 mar15:30Włókniarz II Pabianice20:PSV Łódź
-
28 mar20:30
-
30 mar12:30Łódzka Akademia Futbolu31:Kolejarz Łódź
-
30 mar13:00Włókniarz II Pabianice41:Victoria Łódź
-
30 mar15:00LKS Czarnocin21:Jutrzenka Bychlew
-
30 mar15:30GLKS Dłutów22:Jagiellonia Tuszyn
-
30 mar16:00Milan SC Łódź02:Boruta II Zgierz
-
30 mar17:00PSV Łódź161:Start Łódź
-
06 kwi15:00Jutrzenka Bychlew09:Łódzka Akademia Futbolu
-
06 kwi15:00Kolejarz Łódź12:Milan SC Łódź
-
06 kwi16:00Victoria Łódź13:KS Ner Łódzki
-
06 kwi17:00Jagiellonia Tuszyn22:PSV Łódź
-
07 kwi11:00Zawisza II Rzgów01:LKS Czarnocin
-
07 kwi11:00Boruta II Zgierz20:GLKS Dłutów
-
07 kwi12:00Start Łódź17:Włókniarz II Pabianice
-
13 kwi15:00Łódzka Akademia Futbolu40:Zawisza II Rzgów
-
13 kwi16:00PSV Łódź21:Boruta II Zgierz
-
13 kwi16:00GLKS Dłutów24:Kolejarz Łódź
-
13 kwi16:30LKS Czarnocin11:KS Ner Łódzki
-
13 kwi18:00Milan SC Łódź03:Jutrzenka Bychlew
-
14 kwi12:00Start Łódź34:Victoria Łódź
-
14 kwi16:00Włókniarz II Pabianice42:Jagiellonia Tuszyn
-
20 kwi14:00Jutrzenka Bychlew12:GLKS Dłutów
-
20 kwi16:00Victoria Łódź12:LKS Czarnocin
-
21 kwi11:00Zawisza II Rzgów20:Milan SC Łódź
-
21 kwi11:00Boruta II Zgierz52:Włókniarz II Pabianice
-
21 kwi16:00Kolejarz Łódź34:PSV Łódź
-
21 kwi18:00KS Ner Łódzki01:Łódzka Akademia Futbolu
-
23 kwi18:00Jagiellonia Tuszyn71:Start Łódź
-
27 kwi16:00PSV Łódź160:Jutrzenka Bychlew
-
27 kwi16:00GLKS Dłutów20:Zawisza II Rzgów
-
27 kwi17:00Jagiellonia Tuszyn20:Victoria Łódź
-
27 kwi17:15Łódzka Akademia Futbolu40:LKS Czarnocin
-
27 kwi18:00Milan SC Łódź41:KS Ner Łódzki
-
28 kwi12:00Start Łódź25:Boruta II Zgierz
-
28 kwi16:00Włókniarz II Pabianice51:Kolejarz Łódź
-
05 maj11:00Zawisza II Rzgów04:PSV Łódź
-
05 maj16:00
-
05 maj18:00Victoria Łódź06:Łódzka Akademia Futbolu
-
09 maj18:00
-
14 maj18:00Jutrzenka Bychlew00:Włókniarz II Pabianice
-
15 maj18:00Boruta II Zgierz61:Jagiellonia Tuszyn
-
23 maj20:30KS Ner Łódzki--:GLKS Dłutów
-
10 maj18:00Jagiellonia Tuszyn14:Kolejarz Łódź
-
11 maj16:00PSV Łódź10:KS Ner Łódzki
-
11 maj16:00GLKS Dłutów02:LKS Czarnocin
-
11 maj20:00Milan SC Łódź05:Łódzka Akademia Futbolu
-
12 maj11:00Boruta II Zgierz73:Victoria Łódź
-
12 maj17:00Włókniarz II Pabianice43:Zawisza II Rzgów
-
22 maj18:00Start Łódź--:Jutrzenka Bychlew
-
18 maj16:00Victoria Łódź23:Milan SC Łódź
-
18 maj16:45Łódzka Akademia Futbolu--:GLKS Dłutów
-
18 maj17:00LKS Czarnocin30:PSV Łódź
-
18 maj17:00Jutrzenka Bychlew02:Jagiellonia Tuszyn
-
19 maj11:00Zawisza II Rzgów31:Start Łódź
-
19 maj16:00Kolejarz Łódź--:Boruta II Zgierz
-
19 maj18:00KS Ner Łódzki--:Włókniarz II Pabianice
-
25 maj16:00PSV Łódź--:Łódzka Akademia Futbolu
-
25 maj17:00Jagiellonia Tuszyn--:Zawisza II Rzgów
-
25 maj20:00Milan SC Łódź--:GLKS Dłutów
-
26 maj11:00Boruta II Zgierz--:Jutrzenka Bychlew
-
26 maj12:00Start Łódź--:KS Ner Łódzki
-
26 maj16:00Kolejarz Łódź--:Victoria Łódź
-
26 maj17:00Włókniarz II Pabianice--:LKS Czarnocin
-
01 cze?:?Milan SC Łódź--:PSV Łódź
-
01 cze?:?Jutrzenka Bychlew--:Kolejarz Łódź
-
01 cze15:00Łódzka Akademia Futbolu--:Włókniarz II Pabianice
-
01 cze17:00LKS Czarnocin--:Start Łódź
-
02 cze15:00Zawisza II Rzgów--:Boruta II Zgierz
-
02 cze16:00Victoria Łódź--:GLKS Dłutów
-
02 cze18:00KS Ner Łódzki--:Jagiellonia Tuszyn
-
08 cze?:?Jutrzenka Bychlew--:Victoria Łódź
-
08 cze?:?Start Łódź--:Łódzka Akademia Futbolu
-
08 cze17:00Jagiellonia Tuszyn--:LKS Czarnocin
-
08 cze20:00PSV Łódź--:GLKS Dłutów
-
09 cze11:00Boruta II Zgierz--:KS Ner Łódzki
-
09 cze16:00Kolejarz Łódź--:Zawisza II Rzgów
-
09 cze16:00Włókniarz II Pabianice--:Milan SC Łódź
-
14 cze18:00LKS Czarnocin--:Boruta II Zgierz
-
15 cze15:00Łódzka Akademia Futbolu--:Jagiellonia Tuszyn
-
15 cze17:00GLKS Dłutów--:Włókniarz II Pabianice
-
15 cze17:00Milan SC Łódź--:Start Łódź
-
15 cze17:00KS Ner Łódzki--:Kolejarz Łódź
-
15 cze17:00Zawisza II Rzgów--:Jutrzenka Bychlew
-
15 cze18:00Victoria Łódź--:PSV Łódź