Łódzkie | Klasa A | Łódź III
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
52
47.71 %
52
47.71 %
Zwycięstwa gości
43
39.45 %
43
39.45 %
Remisy
14
12.84 %
14
12.84 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
307
średnia: 2.82
307
średnia: 2.82
Gości
246
średnia: 2.26
246
średnia: 2.26
Bramki stracone
Gospodarzy
246
średnia: 2.26
246
średnia: 2.26
Gości
307
średnia: 2.82
307
średnia: 2.82
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0.92%
1 z 109
1 z 109
0.5
99.08%
108 z 109
108 z 109
6.42%
7 z 109
7 z 109
1.5
93.58%
102 z 109
102 z 109
13.76%
15 z 109
15 z 109
2.5
86.24%
94 z 109
94 z 109
33.03%
36 z 109
36 z 109
3.5
66.97%
73 z 109
73 z 109
43.12%
47 z 109
47 z 109
4.5
56.88%
62 z 109
62 z 109
58.72%
64 z 109
64 z 109
5.5
41.28%
45 z 109
45 z 109
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 7 | 6.42 % |
2:1 | 6 | 5.5 % |
3:0 | 6 | 5.5 % |
1:1 | 5 | 4.59 % |
0:1 | 5 | 4.59 % |
3:2 | 5 | 4.59 % |
3:1 | 4 | 3.67 % |
1:5 | 4 | 3.67 % |
3:3 | 3 | 2.75 % |
3:4 | 3 | 2.75 % |
4:3 | 3 | 2.75 % |
0:2 | 3 | 2.75 % |
1:3 | 3 | 2.75 % |
2:4 | 3 | 2.75 % |
5:1 | 3 | 2.75 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:5 | 3 | 2.75 % |
5:0 | 3 | 2.75 % |
7:2 | 3 | 2.75 % |
2:2 | 2 | 1.83 % |
4:4 | 2 | 1.83 % |
2:3 | 2 | 1.83 % |
4:2 | 2 | 1.83 % |
0:3 | 2 | 1.83 % |
4:1 | 2 | 1.83 % |
1:4 | 2 | 1.83 % |
4:0 | 2 | 1.83 % |
6:0 | 2 | 1.83 % |
8:2 | 2 | 1.83 % |
8:1 | 2 | 1.83 % |
0:0 | 1 | 0.92 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:5 | 1 | 0.92 % |
1:0 | 1 | 0.92 % |
2:5 | 1 | 0.92 % |
6:3 | 1 | 0.92 % |
6:2 | 1 | 0.92 % |
3:7 | 1 | 0.92 % |
6:1 | 1 | 0.92 % |
1:6 | 1 | 0.92 % |
7:1 | 1 | 0.92 % |
1:7 | 1 | 0.92 % |
7:0 | 1 | 0.92 % |
0:7 | 1 | 0.92 % |
13:0 | 1 | 0.92 % |
0:13 | 1 | 0.92 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3233%Wygrana przynajmniej 1 bramką2627%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1213%Wygrana 3 bramkami i więcej2627%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
26 sie15:00
-
26 sie15:00
-
26 sie17:00
-
27 sie?:?Sokół Lutomiersk30:Pogoń II Zduńska Wola(walkower)
-
27 sie16:00
-
27 sie16:00
-
02 wrz17:00
-
02 wrz17:30
-
03 wrz15:30
-
03 wrz16:00
-
03 wrz17:00
-
09 wrz14:00
-
09 wrz15:00
-
09 wrz15:00
-
09 wrz16:00
-
10 wrz14:00
-
16 wrz15:00
-
16 wrz16:00
-
17 wrz11:00
-
17 wrz11:00
-
17 wrz16:00
-
23 wrz15:00
-
23 wrz15:00
-
23 wrz16:30
-
24 wrz14:00
-
24 wrz15:00
-
30 wrz15:00
-
01 paź11:00
-
01 paź15:00
-
01 paź15:00
-
01 paź16:00
-
07 paź16:00
-
08 paź14:00
-
08 paź14:00
-
10 paź21:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
15 paź15:00
-
21 paź15:30
-
22 paź14:00
-
22 paź14:00
-
22 paź16:00
-
24 paź20:00
-
29 paź11:00
-
29 paź12:00
-
29 paź14:00
-
29 paź14:00
-
09 lis20:00
-
04 lis13:00
-
04 lis14:00
-
04 lis14:00
-
05 lis13:00
-
05 lis14:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
12 lis11:00
-
12 lis13:00
pauza: Orzeł Kazimierz, LUKS Bałucz
-
18 lis13:30
-
18 lis15:00
-
19 lis11:00
-
19 lis11:00
-
17 mar15:00Pogoń II Zduńska Wola42:Victoria Szadek
-
23 mar15:30Włókniarz Konstantynów Łódzki31:KS Rębieskie
-
23 mar15:30PTC Pabianice01:LUKS Bałucz
-
23 mar16:00Widawia Widawa07:UMKS Korab Łask
-
24 mar13:00Sokół II Aleksandrów Łódzki62:Sazan Pęczniew
-
24 mar15:00Orzeł Kazimierz21:Victoria Szadek
-
24 mar15:00Pogoń II Zduńska Wola60:Sokół Lutomiersk
-
29 mar19:00
-
30 mar12:00KS Rębieskie24:Sokół II Aleksandrów Łódzki
-
30 mar14:00LUKS Bałucz13:Włókniarz Konstantynów Łódzki
-
30 mar15:00Sazan Pęczniew31:Widawia Widawa
-
30 mar15:00Sokół Lutomiersk01:Victoria Szadek
-
06 kwi15:00Victoria Szadek03:UMKS Korab Łask
-
06 kwi16:00Widawia Widawa21:KS Rębieskie
-
06 kwi17:00Sokół II Aleksandrów Łódzki41:LUKS Bałucz
-
07 kwi15:30Orzeł Kazimierz33:Sokół Lutomiersk
-
07 kwi16:00Pogoń II Zduńska Wola12:Sazan Pęczniew
-
13 kwi15:00Sazan Pęczniew72:Victoria Szadek
-
13 kwi15:00UMKS Korab Łask30:Sokół Lutomiersk
-
13 kwi17:00PTC Pabianice05:Orzeł Kazimierz
-
14 kwi13:00KS Rębieskie55:Pogoń II Zduńska Wola
-
14 kwi14:00LUKS Bałucz130:Widawia Widawa
-
06 kwi17:00Włókniarz Konstantynów Łódzki41:PTC Pabianice
-
20 kwi17:00Victoria Szadek33:KS Rębieskie
-
21 kwi11:30Orzeł Kazimierz16:UMKS Korab Łask
-
21 kwi14:00Sokół Lutomiersk15:Sazan Pęczniew
-
08 maj17:30Pogoń II Zduńska Wola15:LUKS Bałucz
-
27 kwi16:00Sazan Pęczniew11:UMKS Korab Łask
-
27 kwi17:00Włókniarz Konstantynów Łódzki21:Orzeł Kazimierz
-
27 kwi17:00PTC Pabianice01:Sokół II Aleksandrów Łódzki
-
28 kwi13:00KS Rębieskie22:Sokół Lutomiersk
-
28 kwi15:00LUKS Bałucz61:Victoria Szadek
-
30 kwi17:30Orzeł Kazimierz42:Sazan Pęczniew
-
01 maj11:00UMKS Korab Łask81:KS Rębieskie
-
04 maj17:00Widawia Widawa43:PTC Pabianice
-
05 maj13:00Sokół II Aleksandrów Łódzki34:Włókniarz Konstantynów Łódzki
-
15 maj18:00Sokół Lutomiersk21:LUKS Bałucz
-
11 maj17:00Włókniarz Konstantynów Łódzki30:Widawia Widawa(walkower)
-
11 maj17:00PTC Pabianice12:Pogoń II Zduńska Wola
-
12 maj11:00Sokół II Aleksandrów Łódzki11:Orzeł Kazimierz
-
12 maj13:00KS Rębieskie43:Sazan Pęczniew
-
12 maj15:00LUKS Bałucz05:UMKS Korab Łask
-
18 maj15:00Orzeł Kazimierz--:KS Rębieskie
-
18 maj16:00Sazan Pęczniew--:LUKS Bałucz
-
18 maj17:00Victoria Szadek51:PTC Pabianice
-
18 maj17:00Widawia Widawa03:Sokół II Aleksandrów Łódzki
-
19 maj16:00Zduńska Wola, Boisko MGUKS Pogoń, Łaska 90
-
25 maj16:00Sokół II Aleksandrów Łódzki--:Pogoń II Zduńska Wola
-
25 maj17:00Widawia Widawa--:Orzeł Kazimierz
-
25 maj17:00PTC Pabianice--:Sokół Lutomiersk
-
26 maj16:00LUKS Bałucz--:KS Rębieskie
-
26 maj17:30Włókniarz Konstantynów Łódzki--:Victoria Szadek
-
01 cze15:00Orzeł Kazimierz--:LUKS Bałucz
-
01 cze15:00UMKS Korab Łask--:PTC Pabianice
-
01 cze15:00Sokół Lutomiersk--:Włókniarz Konstantynów Łódzki
-
01 cze17:00Victoria Szadek--:Sokół II Aleksandrów Łódzki
-
01 cze17:00Pogoń II Zduńska Wola--:Widawia Widawa
-
08 cze15:00Sokół Lutomiersk--:Sokół II Aleksandrów Łódzki
-
08 cze17:00PTC Pabianice--:Sazan Pęczniew
-
08 cze19:00Włókniarz Konstantynów Łódzki--:UMKS Korab Łask
-
09 cze16:00Pogoń II Zduńska Wola--:Orzeł Kazimierz
-
09 cze17:00Widawia Widawa--:Victoria Szadek
-
15 cze16:00Sazan Pęczniew--:Włókniarz Konstantynów Łódzki
-
15 cze17:00KS Rębieskie--:PTC Pabianice
-
15 cze17:00UMKS Korab Łask--:Sokół II Aleksandrów Łódzki
-
15 cze17:00Sokół Lutomiersk--:Widawia Widawa
-
15 cze17:00Victoria Szadek--:Pogoń II Zduńska Wola